Skola bez skolotājiem

2

Komentāri (2)

Uldis.M42 19.05.2024. 13.41

Daudzi nepamatoti liek vienlīdzības zīmi starp “izglītots” un “diplomēts dunduks”. Lielākai daļai šodien varu sagrābušiem tikt pie silēm palīdzēja augstskolās, kurās viņi tika pie ieskaitēm, tikai pateicoties sadarbībai ar 1. nodaļu, vai aktīvu darbošanos komjaunatnē, nodibinātie sakari.
Starp JV/Progresīvo varnešiem vispār nav talantu, kaut vai redzot to, ka viņi dara ar valsti un paklausoties to debilās runās. Viens patiesi talantīgs LB vadītājs, kurš nedeva LC saimņiekam Laventam devalvēt latu 4-5 reizes, kā tie bija plānojuši, Repše bija, bet savelkot savā parķijā pēdējās padibenes, tas apdirsās kā politiķis, bet, kad koalīcijas ar talantīgo Šķēli vietā izvēlējās taisīt koalīciju ar pastulbo un nekaunīgo čekas pakalpiņu Šleseru, kas viņu arī izmeta mēslainē, apdirsās arī kā premjers. Bieži domāju, vai tikai jau no paša politikas darboņa sākuma Repše nebija krievijas FSB marionete.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.05.2024. 07.46

Vienmēr ar pateicību un mīlestibu domāju par šo dāmu. Man šie IT kursi bija par grūtu. Cīnījos, bet nācās padoties – nespēju kursu apgūt.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam