Bīstams naivums

11

Komentāri (11)

Sskaisle 15.05.2024. 08.01

Noklausījos LR 1 raidījumu – https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/atvertie-faili/165-pedejo-gadu-laika-butiski-audzis-to-jauniesu-skaits-kuri-vei.a191642/ – tātad pusaudži lieto marihuānu, kurai ir ļoti daudz ķīmisku piejaukumu , kas ir viens no iemesliem, kas pusaudžus noved līdz pašnāvībām.
Tad kafijpauzē atveru kasjauns.lv. Vakar tur marih. legalizācijas lobiju pauda J.Liepnieks, šodien – A.Rostovskis. Vācu mediji ziņo, ka pirms pāris mēnešiem notikušājai marih. legalizācijai jau ir nepieciešami likuma labojumi tās izplat. ierobežošanai. Tajos pašos medijos info, ka Nīderl. pēta iespējas aizliegt marihuānu. Jo statistika liecinot, ka legālai marihuānas tirgošanai un lietošanai vairāk ir negatīvas nekā pozitīvas sekas

Raidījumā par pusaudžu pašnāvībām atkal tiek vainotas skolas un skolotāji. Padomājiet – marihuāna legāla, spaisiņi legāli, starpbrīži 5 min, telefoni -internets – gandrīz visiem bērniem – neierobežotā laikā lietošanai

Vai viss ir jāpakļauj biznesam – pat ja tam ir asins un pat dzīvības cena

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.05.2024. 20.33

Manā vērtējumā bistams naivums ir siekaloties un kaut ko pārmest eiropiešiem, ja tepat pie mums Latvijā visi likumi un regulas ir lokāmi un stiepjami kā vajag kremļa interešu lobētājiem Latvijā.

Tikko LTV1 Panorāmā ziņo, ka LTV1 tiks organizētas Eiropas P pirmsvēlēšanu debates krievu valodā, jo lūk , krieviem esot mazākumtautību tiesības.Dīvaini – tātad mēs maksājam nodokļus, lai valsts tos tērētu sabiedriskajam medijam, kurš kalpo asiņainā kremļa atbalstītāju uzrunāšanai viņu dzimtajā valodā. Esot jānodrošina viedokļu daudzveidība.

nu gluži kā okupācijas laikā 1940.gadā – tad taču tieši tāpat visas slepkavošanas un pārkrievošanas krievu okupanti darīja latviešu labā

tagad redz kremliskošana arī notiek it kā demokrātijas labā

es tiešām nesaproptu , kā tā var būt, kā mūsu varneši spēj tik veikli kalpot putinam – ar demokratijas vārdiem uz lūpām

es tiešām neuzticos tādiem varas cilvēkiem, es baidos, ka ir kāda šo lēmumu pieņēmēju slepena vienošanās ar kremli – lai iekarotu Eiropu – jau bija ždanoka – tagad to no trases nocēla – steidzīgi jāliek citi – tpu tu negantība

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 15.05.2024. 08.05

  politiķi pārstāv sabiedrības intereses – sabiedrisko mediju redaktoriem ir jāieklausās sabiedrībā – redakcionālā neatkarība nenozīmē, ka tiem ir tiesības rīkoties kremļa interesēs aizsedzoties aiz demokrātijas lozungiem

  Ja reiz demokrātija, tad ir jāņem vērā reālā situācija ar mūsu sabiedrības apdraudējumu – ždanokas piemērs perfekti liecina, ko dara ievelētie krievvalodīgie

  https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/14.05.2024-ltv-aicina-valsts-iestades-un-politikus-neiejaukties-redakcionalajos-lemumos-par-ep-velesanu-saturu.a553983/

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 15.05.2024. 21.41

  Ko tad liecina ”Ždanokas piemērs” ? … … Tie lielie ”patrioti” sēdēja mājās, tāpēc arī Ždanokai un līdzīgiem pietika to vajadzīgo % balsu, lai tiktu ievēlēti !!! … … Var jau bļaut ”Kariņš slikts”, sēdēt mājās – tad brīnīties, ka savēlēti visādi … ”Putina miera sludinātāji” !!! … … Ja tā Ždanoka, Djeri utt. katru vakaru sēdētu LTV un LR , tad dažiem ”pielektu”, ka jāiet vēlēt ! … Sabiedriskajiem medijiem nav jāiztop ne tik informētiem skatītājiem, jo jādomā par labāko rezultātu. … Ko Jūs gribat lai ievēl ???

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 15.05.2024. 22.40

  Kuri tad ir KREMĻA interešu lobētāji Latvijā ? … … Arī tie, kuri atļauj KREMLIM izplatīt savu propagandu (līst smadzenēs) gan krieviski, gan tagad arī latviski. … Sekas jau jūtamas. … Gan KREMLIS nomelno Latvijas valsti, amatpersonas, gan arī Jūs KREMLIM piebalsojat (lobējat kremļa intereses?). … Ko vēl vajag KREMLIM? … .. Viņiem vajag, lai Latvija KLUSĒ, lai netraucē ar SAVU INFORMĀCIJU. … … Tai informēšanai (propagandai) jābūt adresātam viegli saprotamā veidā (valodā). … Arī Jūs savus tekstus šeit uzrakstījāt man saprotamā valodā, nevis vāciski utt. … Kāpēc? … Tāpēc, lai lasītājs saprastu Jūsu viedokli. … … … Tos citus (Ždanokas vietā) ieliks nevis politiķi, bet ”patrioti”, kuri neies balsot. …

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Urga 13.05.2024. 08.11

Par elementāro tiesiskumu.
Vērts izlasīt Ineses Lūsiņas interviju Dienā (https://www.diena.lv/raksts/kd/intervijas/eriks-esenvalds-es-neklusesu.-cinities-par-taisnigumu-nav-jabaidas-14317215).
..vissliktākais ir tas, ka ir atkal atgriezusies klusēšana, kā bija padomju laikos. Jo klusējot un nogaidot cilvēks jūtas drošāk.
Es turpināšu iedrošināt cilvēkus izteikties. Nevajag čukstēt. Nevajag slēpties pa kaktiem. Mums ir tiesības, un nav jābaidās izteikt savu viedokli.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 14.05.2024. 20.49

  Izlasīju un gribēju ar to dalīties FB, bet man neļauj – esot kļūda. Šodien pārbaudīju – tas pats

  Kad savulaik J.Rokpelnis pats pieteicās par čekas ziņotāju un aicināja sabiedrību uzsākt lustrāciju – varneši – tai skaitā rs priekšsēdētājs arno jundze – ltv skaļi sauca , ka nepieļaušot raganu t.i. cekas ziņotāju – kolaborantu medības ….. izrādās, ka ja ir izdevīgi – raganu – vellu medības var notikt uz urrā

  nu ko es varu teikt – nu skumji, ka esam tik nožēlojami …. ka ļaujam sevi kaut un iznīcināt visiem, kuriem nav slinkums to darīt

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.05.2024. 06.53

Es domāju, ka ir jauki un vienlaicīgi, dziļi simboliski, ka tviterī var tā vienkārši sarakstīties ar Makronu un Šolcu .
Man tas liek patikami padomāt, ka esmu ES dalībvalsts pilsone un ka vismaz šie kungi atgādina, ka esam demokrātija.
Jo Latvijā, īpaši jau JV politiķi , vecprezidenti, izņemot V.Vīķi Freibergu, nelabrāt komunicē ar tautu. Uzliek tik jaunas nodevas, pavicina pātagu un nāves tantes izkapti un triec uz priekšu , lai tauta ražo , ka ir ko notriekt kungiem. Nezinu nevienu argumentu,ar ko šie laiki tautas ekspluatācijas ziņā būtu labāki par citiem laikiem . Nabadziba un beztiesiskums.

Tikko atzīmējām mūsu dalību ES un NATO. un – intervijās ar cilvēkiem dominēja idejas, ka galvenais, ko dod šī dalība – iespēja brīvi ceļot. Manuprāt, tas ir manipulatīvs paziņojums. Manuprāt, galvenais ko dod dalība ES un NATO ir elementārs tiesiskums. Ja ne mūsu dalība demokrātisko valstu saimē, mēs būtu mūsu pašu latviešu bāliņu vēl vairāk notriekti un nodzīti kā šobrid.

Kaut vai iespēja pilsonim tiesiski aizstāvēt savas intereses. Nu jau 34 gadi kā esam atjaunojuši savu neatkarību ,bet tā pati Satversmes tiesa pieejama ir tikai visiem citiem – patvēruma pieprasītājiem , korumpantiem, amatpersonām, ietekmīgiem cietumniekiem, bet ne vienkāršiem cilvēkiem.

Bija labs LTV 1 raidījums Kas notiek Latvijā – un tomēr , arī tas nefokusējās uz galveno – mūsu nespēju un musu bezcerību nākotnē, jo nekādas situāciju uzlabojušas tiesiskas reformas JV un tās draugi nesola un negatavo , pat otrādi – siliņa pateica, ka nekāda kourpcijas apkarošana nebūs – lai nabagi necer ….

0
0
Atbildēt

1

Sskaisle 09.05.2024. 06.29

Kas notiek Latvijā vakardienas dalībnieku diezgan vienojošs viedoklis bija, ka Latvijā esam nepieklājīgi un neiecietīgi viens pret otru. Bet kā citādi, ja tāda ir valsts – mēs tiekam turēti nemitīgā stresā no valsts. Nu kaut vai VID. Pagājušajā gadā man skaidroja, ka ja pelnīsu vairāk – un valsts man paaugstināja algu par 100 eur, kopā man algas pieaugums bija 120 eur , tad man vid atmaksās tos 200 eur arī par 2022.gadu, kurus nevarēju saņemt, jo bija man maza alga un mazi nodokļi. Tagad gandrīz sirdstrieku dabūju, kad vid man uzraksta, ka esmu valstij parādā 170 eur. Par ko , kāpēc, kāpēc tik pēkšņi parāds, ja tieši otrādi gaidīju maksimālo atmaksas summu plus vel tos 200 no iepriekšējā gada ? Valsts tiešām nespēj nodrošināt, ka vid automātiski saņem visus čekus par medicīnas izdevumiem, saprotamā valodā, kā jebkurā normālā valstī pilsoņiem paskaidro par ko ir nodokļi jāmaksā, kādā apjomā utt. Latvija saņēma 10 miljardus ekonomikas atveseļošanai – visa tā nauda ir aizgājusi algām un lidojumiem un korumpantiem, ja tagad nekam vairs valstij nav naudas un jāmoca nost cilvēki|?
Es negribu emigrēt. Citur – es domāju demokrātijas valstis , nav daudz vieglāk, bet vismaz citur nav tā valsts varas plēsonīguma un necieņa pret saviem pilsoņiem. Ta ir vispārzināma lieta. Un politiķu un amatpersonu apgalvojumi, cik mums ir labi un cik citur ir slikti ir tāds totalitāras valsts stiliņš – spiest cilvēkus domāt vēlējuma , nevis īstenības izteiksmē. Neticami, ka pie tādām domām man jānonāk neatkarīgajā Latvijā.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 09.05.2024. 05.51

Es domāju, ka viss ir vel sarežģītāk. Laikam taču vecuma dēļ regulāri klausos LR un skatos LTV1. LTV1 Panorāmā tika pieteikts, ka Šodienas jautajumā runās arī par to , kāpēc , piem., Francija devās uz Maskavu, putina inaugurāciju. Nerunāja, nesprieda, mums to nestāstīja.
Lasu, ka na apvienības mūrniece klāsta, ka cilvēku – t.i. mūs – Latvijas pilsoņu baidīšana ir kremļa darbs un pret to jāvēršas, bet vakardienas Kas notiek Latvijā -Šteinbuka – nemitīgi atkārto, cik labi mēs dzīvojam, ja salīdzina pat ne ar Eiropas, bet pasaules !!! nabadzīgākām valstīm.
Vienlaicīgi – to baiļu sajūtu jau rada mūsu pašu valstī un mūsu pašu radītais un vadītais. Korupcija, partiju bandītisms, beztiesiskums – man savas tiesības būtu jāaizstāv tiesā, bet ja to darīšu , man pašai par to jāmaksā advokātiem. Citādi tiesas Latvijā manu pieteikumu pat nepieņem. Ja es maksāju advokātam, tad es nevaru samaksāt citus savus ikdienišķos izdevumus. Tad maize un ūdens paliek vienīgie iztikai. Normāli?

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam