Jāspēj palielināt Latvijas ietekmi visos līmeņos. Aizej uz vēlēšanām!

2

Komentāri (2)

Uldis.M42 25.04.2024. 18.24

Katjka pavisam dīvaina. Neatkarīgi no tā cik vēlētāju aizies, bet no ievēlēto sastāva būs atkarīga Latvijas ietekme, gan ne īpaši, jo tie tomēr nebūs Latvijas, bet gan EP deputāti un Eiropas ietekme pasaulē. Kremļa maronetes: junkeri, tuski, ždanokas, rubiki, ušakovi, ameriki, mamikini un dombrovski nodrošinās kremļa ietekmi, no kuras ar Brexit Apvienotai Karalistei izdevās atbrīvoties un tērēs naudu nelegāļiem un Hamas teroristiem tuneļu rakšanai un raķešu taisīšanai, tā vietā lai palīdzētu Ukrainai.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 25.04.2024. 14.23

Latvijas ietekmi pasaulē var palielināt pārstājot noklusēt patiešām unikālus notikumus pat ar Vispasaules nozīmību, kuri tiešām ir risinājušies Latvijā. Par šiem notikumiem jau esmu izdevis vairākas grāmatas, gan pats par savu naudu, bet ļoti ceru, ka šo pašu jaunāko grāmatu izdos kāda ļoti nopietna izdevniecība un šī grāmata varētu Latvijai atnest pasaules slavu. Publicēju īsu ievadu, kurš paskaidro kāpēc es šo grāmatu sāku rakstīt. Šobrīd ir publicēti jau deviņi topošās fantastikas žanra grāmatas “Atgriešanās pagātnē” fragmenti. Tos var bez reģistrēšanās lasīt izmantojot šo saiti:
https://ifrype.com/atis_prieditis/

Atgriešanās pagātnē

Nu jau kādu laiku es sāku naktīs redzēt dīvainus sapņus. Katrs šis sapnis ir ļoti gara un izvērsta video filma ar sižetu, kurš varētu pārtapt jaunā fantastikas žanra romānā. Visu laiku šos sapņus centos aizmirst, bet šonakt redzēju tiešām ļoti iespaidīgu sapni, kuru varbūt sākšu pārvērst par jaunu romānu.

Sapnī es pēkšņi biju atgriezies savā pagātnē apmēram 1975.gadā. Biju jauns puisis – 23 gadu vecs un sapņa darbība notika manā dzimtajā pilsētā Smiltenē. Daļa sapņa risinājās laukumā pie Smiltenes autoostas un sapnis sākās ar to es satiku jaunu meiteni, kura vēlāk kļuva par manu sievu.

Es sapratu, ka esmu no 2024.gada pēkšņi atgriezies pagātnē. Atcerējos arī savas īstās dzīves notikumus un sapratu, ka man tiek dota iespēja vēlreiz mēģināt glābt pasauli no bojā ejas. Acīmredzot, ir noticis atomkarš un mēs ar savu sievu esam gājuši bojā.

Tikai šoreiz man tiek piedāvāts cits manas dzīves variants. Es esmu Latvijā atzīts komponists, kura dziesmas regulāri skan pa radio. Secinājums ir šāds – kā nevienam nezināmam un nepopulāram cilvēkam 2024.gadā man pasauli izglābt neizdevās. Un tagad tiek piedāvāta iespēja vēlreiz nodzīvot savu dzīvi un mēģināt glābt pasauli jau kā atzītam komponistam un populāram cilvēkam.

Iespējams, ka es tiešām sākšu šo fantastikas žanra romānu rakstīt. Un protams, nosaucot sevi par Kristapu, kurš patiesībā ir Citplanētiešu sūtnis uz Zemes.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam