Par Limbažu novadā plānoto publisko bibliotēku slēgšanu

2

Komentāri (2)

Egils Rupeks 25.04.2024. 09.12

Ja paraugās no uzņēmējdarbības viedokļa, tas ir par biznesa modeļa maiņu. Varbūt iespējams apvienot pastu, bibliotēku, iekārtot kopdarba telpu (attālinātam darbam) + kafejnīcu/ēdnīcu atsevišķam uzņēmējam. un to visu zem viena jumta. Protams, tad galvassāpes pagastvečiem un citiem ierēdņiem – tak, jāizkāpj no Dodge RAM kastes un jāsāk domāt:-(((

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 24.04.2024. 20.52

Lai čekistiem sagādātu valsts pasūtījumu, Stikla kalnu, ko Merks bija piedāvājis uzcelt par 30 miljoniem lētāk, tika izlietoti vismaz 180, vai pat visi 200 miljoni, kaut arī Rīgai jau pilnībā bija pietiekami ar Nacionālo bibliotēku Krišjāņa Barona ielā. Nauda krīzes apstākļos tika tērēta čekistiem, kaut arī bija akūta nepieciešamība visu bibliotākas saturu ātrāk digitalizēt.
Ja veco bibliotēku es apmeklēju 3-4 reizes mēnesī, tad jaunā esmu bijis tikai vienu reizi un tad neatradu tur iepriekš lasītu grāmatu. Laikam jau kāds no tiem, kuri grāmatas pārnesa no vienas uz otru, būs to pievācis.
Uzturēt ciematos bibliotēku, kas ir sociāli ļoti svarīga veciem cilvēkiem un maznodrošinātām ģimenēm, pašvaldībai neko nemaksā. Ja siles sīklopi kaut par 3% samazinātu dārgos ārzemju braucienus, pietiktu gan telpu uzturēšanai gan algām biblitekāram.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam