Vai esam slinkāki par skandināviem jeb Kā paaugstināt darbaspēka produktivitāti?

4

Komentāri (4)

Zinta Arista Zemzare 15.04.2024. 14.44

Ja par precēm un tirdzniecību – es neesmu pret ķīniešiem kā nāciju, bet viņu ražotās preces es vairāk negribu pirkt – nu nestrādā kā vajag. Latvijai nevajadzētu slēgt lielus līgumus par Ķīnas preču importu.

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Zinta Arista Zemzare 15.04.2024. 20.10

  Ķīnieši sabūvēja Polijā autoceļus labā kvalitātē un vismaz divas reizes lētāk, nekā mūsu valsts pasūtījumu monopolists, kas nopircis valdošos kleptokrātus un sodomītus, Binders.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 15.04.2024. 11.29

Lai arī pateicoties palmēm (marksistu welcome’istu Ūlofu Palmi sodīja 1986. gadā) Skandināvija ir demogrāfiski piesārņota, tomēr Latvijas demogrāfiskais piesārņojums, kāda nav nekur vairāk pasaulē, pavisam noteikti ir kā dzirnakmens valsts ekonomikai.
Boeing, kas ražoja pasaulē drošākās lidmašīnas, ir sākušas taisīt brāķi. Iemesls prozaisks, ASV valdošie marksisti, korumpanti un sodomīti ir panākuši, ka uzņēmumam ir jāpilda nēģeru un devianču kvotas, pieņemot darbā. Tam pat ir izdomāts apzīmējums “pozitīvā diskriminācija”. Tas pats ar iespējām iestāties augstskolās. Bija gadījums, kad induss sataisīja frizūru kā nēģerim un izmantoja to runas stilu, lai tiktu uzņemts augstskolā. Gaidu, kad nēģeris – ķirurgs kādam no ģem-parķijas vadības nogriezīs nepareizo kāju.
Štutgartes priekšpilsētā, blakus mana paziņas mājai, pie kura es mēdzu apmesties, blakus bija sporta laukums, kur mēs gājām spēlēt ping-pong un tur nāca viens nēģeris no Sudānas, kas dzīvoja netālu sociālā mājā. Kas es viņam pavaicāju, vai viņš nav no basketbola izlases, tas atbildēja, ka esot bēglis un stāstīja, ka iekārtots darbā Mercedes-Benz Group. Kad es atkal pēc mēneša biju darīšanās Vācijā, turpat sporta laukumā atkal sastapu to nēģeri un pavaicāju, kā sokas darbs, tas atbildēja, ka pēc nedēļas aizgājis. Kad painteresējos pie visiem maniem Vācijas paziņām, kādas iespēja vācietim iekārtoties darbā Mercedes, tie visi atteica, ka minimālas. Tas bija vēl tālā 2003. vai 2004. Šodien, pateicoties štazi kucei Merkelei, situācija tur ir vēl baisāka.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam