VIDEO: Eiropas narkotiku tirdzniecības slepenā pasaule

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 08.04.2024. 12.33

Lauvas tiesu heroīna FSBešņiki tagad pa taisno no Kabulas ar lidmašīnām nogādā uz krieviju, no kurienes caur krievijas FSB un organizētās noziedzības kontrolēto Latvijas – krievijas robežu jau tālāk bez minimāla riska līdz Rīgas lidostai, Latvijas ostām un Lietuvas un Igaunijas robežām. ES galvenie heroīna mūļi ir trūcīgie lietuvieši, kuri par niecīgu samaksu, pāris tūkstošiem eiro, riskē nonākt cietumā uz 4-7 gadiem.
Agrāk ar FSB zemūdenēm heroīnu veda tuvu ASV krastiem, kur to nodeva organizētās noziedzības grupējumiem, bet tagad, kad ASV ģem-parķija ar atvērusi Meksikas robežu teoristiem, nelegāļiem un narko karteļiem, kā tranzītvalsti izmanto Meksiku.
Lielu daļu heroīna ASV tagad aizvieto superlētais fentanīls, ko Meksikas narko karteļi sintezē no Ķīnas ievestiem prekursoriem. Pēdējā gada laikā tikai no fentanīla pārdozēšanas ASV ir miruši 120 000 jauniešu. Bieži tas speciāli bija piejaukts kokaīnam vai marihuānai. Kuriozs sanāca, kad pretīgais korumpētais demences pacients, pedofīls Baidens, palūdza savas sugas brālim, komunistu cūkai Lopesam – Obradoram, lai tas līdz vēlēšanām piebremzē fentanīla kontrabandu, apsolot, ka pēc vēlēšanām tai atkal neliks nekādus šķērsļus, bet tas “nelietis” nodeva to atklātībā. Atgādina gadījumu, kad melnādainis, kad bija aizmirsies izslēgt mikrofonu, Medvedjevam pateica: “tu nodod Volodjam, ka pēc manas atkārtotas ievēlēšanas tam būs pilnīgi brīvas rokas”.
Kokaīna tačiņa jau ilgu laiku no Kolumbijas, Ekvadoras, Peru un Bolīvijas ir iemīta uz Venecuēlu, kur nepatrulē ASV krasta apsardze un no kurienes lielāko daļu kokaīna krievijas FSB zemūdenes nogādā uz pasaules tirgiem, tai skaitā izmantojot Maroku kā tranzītvalsti. Mokro mafija ir galvenais hašiša piegādātājs no Marokas un Alžīrijas.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam