Piekauts skolā!

3

Komentāri (3)

Atis Priedītis 05.04.2024. 03.46

Ir pienācis laiks pilnībā izmainīt oficiālos uzskatus par cilvēka psihes uzbūvi. Tas ko mums iestāsta pašlaik ir meli. Savu viedokli par to kā viss manuprāt ir patiesībā , esmu jau publicējis vairākās savās grāmatās, kura diemžēl, tiek noklusētas un viss ko es varu, tas ir savas idejas publiskot kā komentārus pie atbilstošiem rakstiem internetā un izmantojot sociālo portālu iespējas.

Šobrīd pamazām gatavoju izdošanai jau daudz nopietnāku savu psiholoģisko pārdomu grāmatu “Un Freids nobijās”. Tikai šo grāmatu izdot, kamēr masu mediji manas idejas ignorē, nav nekādas jēgas.

Par patieso cilvēka psihes uzbūvi esmu rakstījis divās savās izdotajās grāmatās:
“Kristaps – slepenie protokoli” – grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/v8msrgujc
“Piecas minūtes pirms apokalipses”:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb
Mans rakstnieka pseidonīms – Andris Marts

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 04.04.2024. 06.56

Esat ievērojuši, ka pie mums Latvijā – katru trešo dienu ir informācija par pazudušiem jauniešiem un tieši puišiem un atrastiem mirušiem. Manai bērnības draudzenei dēls 20 gadīgs puisis pakārās. Kas notiek ar mums?

Pie manis nesen ciemojās brāļa sieva. Nu jau arī Zviedrijas pilsone, un viņa stāsta, ka Zviedrijā valsti satraukuši vairāki sieviešu slepkavību gadījumi. Ģimenes papiņi divos gadījumos nošāvuši savas ģimenes un paši nošāvušies. Citā gadījumā – sieviete iet mājās no darba un viņu nošauj un nevienam nav ne jausmas par motīvu – kāpēc tieši viņa. Ka izskatās vistīrākais nejaušības princips. Imigrantu ,jo īpaši musulmaņu vidē sieviešu slepkavības esot jau ierasta lieta.
Ko saka mūsu speciālisti? Ka skolotāji vainīgi? Slinki maitas tādi.
Kā īsti ir ar to iekļaujošo izglītību. Kas un kā un uz kā rēķina tiek iekļauti? Vai valsts uzturētajās dārgajās, priviliģētajās privātskolās tiek īstenoti iekļaujošās izglītības principi? Vai tur ir vardarbības gadījumi, vai arī tur viss ir naudas, mūsu visu naudas aizsmērēts un tāpēc vardarbības problēma skolās netiek risināta valsts līmenī?

un saeima – šis kretīnu bars!!! – bļin – viņiem par cik tūkstošiem algas palielina, viņi cik dienas un mēnešus ilgāk ir atvaļinājumos un viss ko viņi ir spējuši ir gādāt un nostirpināt savas privilēģijas

tpu tu negantība – nesen lasīju FB tādu teicienu ka apvienojot divas senākās profesijas – prostitūtas un zagļi ir radusies trešā profesija – politiķi – un to es izlasīju ar milzu gandarījumu – par spīti faktam, ka tie zaglīgie prostitūtas politiķi no mūsu pašu vidus vien nāk un kā to visu mainīt – nezinu –
jābeidz nīdēt un jāiet strādāt – tiem deputātiem taču vajag naudu par ko uzdzīvot – tpēc man jāstrādā, kamēr šie uzdzīvo ….

+4
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 04.04.2024. 06.45

Viena lieta gan uzreiz jāsaka – vācu mediji ir pilni ar ziņām par slepkavām pusaudžiem un pat bērniem. Somija 12 gadīgs slepkava. Mums laimīgākā kārtā tas vēl nav.
Cita lieta, ka uz to virzamies. Jo paši esam vardarbīga, nevienlīdzīga un ļoti ļoti netaisnīga sabiedrība.
Vairākās skolās, kā saprotu ne visās, bet daudzās skolās ieviests 5 minūšu strapbrīdis, ar argumentu, ka tad skolēniem nav laika vienam otru ienīst un iekaustīt. Padomājiet, ko tas reāli nozīmē mācību procesam, skolēna smadzenēm, iespējai pārslēgties no viena mācību satura uz otru, no vienas klases uz otru. Cik minūtes gara ir stunda, ja starpbrīži ir 5 min, kā ar klašu vēdināšanu, wc apmeklēšanu?
Nesen rakstīju par nejauši dzirdētu lekciju skolotājiem bērnu tiesību aizstāvībai. Lektore – psiholoģe saka, ka nedrikstot bērnu kaunināt par salauztu krēslu, par vardarbību pret klasesbiedriem. Tādējādi bērni tiekot traumēti un nonākot pie psihologa un tad psihologam esot ilgi ar šo bērna traumu jāstrādā. Bet ko darīt – to psiholoģe atbildēt nespēja, tā esot citas lekcijas tēma. Man būtu ļoti interesanti uzzināt, kā tad skolotāji tiek gatavoti darbam ar skolēniem, ar viņu problēmām. Kā es redzu to situāciju – mēs audzinam bērnus visatļautībā un kad viņi atļaujas visu, tad pēkšņi visam esam pārsteigti.
Padomājiet, kādi ir skolotāji šodienas skolās – perami šuneļi, par visu vainīgi, par visu atbildīgi – visīstākie nožēlojamie. Un risinājums?

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam