Rubļu rijēji

20

Komentāri (20)

uno78 09.04.2024. 16.10

Eksports (izņemot preces Krievijas karam) ir labi Latvijai. Vai tad nav?
Rakstiet par importu no Krievijas.
Tad redzēs, gaidām.

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 04.04.2024. 19.13

No kurienes “из России свежие овощи”, ja krievi ēd Ķīnas produktus ar izbeigušos derīguma termiņu un desas un konservus no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām? Darba ražīgums krieviem ir tik zems, ka visi свежие овощи tur maksā kā dārgākos Eiropas veikalos, tikai kvalitāte saprotams, daudz zemāka. Vici lai krievs ēd, tas kā reiz piemērots viņa kuņģim.

+1
0
Atbildēt

1

  kolpants > Uldis.M42 05.04.2024. 13.05

  https://www.labdien.lv/losp-valdes-priekssedetajs-polijas-izcelsmes-gurki-iespejams-nak-no-krievijas/

  “Runājot ar mūsu dārzniekiem, ir vēl sliktāk. Viņu bažas ir tādas, ka šie Polijas izcelsmes gurķi, kas ir pavaddokumentos, iespējams, nav pat Polijas, bet nāk no Krievijas,” sacīja Gūtmans.

  Viņš norādīja, ka ir publiski pieejama informācija par to, ka Polija lielos apmēros iepērkot dārzeņus, it īpaši – gurķus, no Krievijas. Vienlaikus līdzīga izskata gurķi lielos apjomos jau šobrīd Latvijas lielveikalos tiek tirgoti ar norādītu izcelsmes valsti – Polija.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > kolpants 05.04.2024. 17.15

  Pret absurdu necīnīšos, bet atceros video, kā viens krievs mācīja cīnīties ar hemoroīdiem un bāza sev gurķi dirsā.
  Es tagad netieku vairs gudrs, vai Genka Oņisčenko, kurš Latvijas šprotēs atrada benzopirēnu, aizliedza ievest no Polijas ābolus, vai aizliedza eksportēt ābolus uz turieni? Varbūt AAE uz Grenlandi ledu eksportē?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Kolpants8074 > kolpants 09.04.2024. 08.50

  И тишина…ни один не возмутился, не потребовал действий политиков и чиновников по отношению к действиям Польши. Лицемеры

  0
  0
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 04.04.2024. 13.51

Greznumpriekšmetu tirgošanu krievijas kleptokrātijai noteikti nevajadzētu aizliegt, jo tos tāpat pievāks “revolucionārie matroži” un tos par sviestmaizi vēlāk no tiem varēs atpirkt.
Bēdīgākais ir tas, ka tāpat kā WWII, ASV ģem-parķija ir absolūtā ļaunuma pusē pret civilizēto pasauli. Ja arī krievi Lendlease vairs nesaņem tik atklāti, tā joprojām darbojas. 70-80% elektronikas, kas ir krievu raķetēs un dronos ir ASV un runa nav par mikrenēm, ko kuļibini izmontē no ledusskapjiem un putekļu sūcējiem, tās ir stingras uzskaites detaļas, kuras bez Obamas un Sorosa ziņas neviens nevar saņemt.
Baltais nams apgalvo, ka Kongresa republikāņu vairākums bremzē palīdzību Ukrainai, kaut arī šobrīd Pentagonam jau ir vairāk kā pirms gada Ukrainai piešķirtie 4,8 miljardi, kuru saņemšanu traucē Obamas – Sorosa administrācija. Vēlētos no čekas vai kompartijas skolā gatavota demagoga, vai Sorosa algota izdzimteņa, uzzināt, ko Baltais nams domā ar “palīdzību Ukrainai”. Kā zināms, 10 miljardi no 61 jau ieplānoti Gazas provincei (lasi Hamas), cik Hesbola, cik LBGT, cik dzimumu maiņām ASV un Ukrainas karavīriem, cik Obamas, Sorosa un Baidena off-shore kontiem, cik ģem-parķijas obškakam, kas paredzēts ģem-parķijas triecienniekiem: BLM un Antifa? No pēdējās “palīdzības Ukrainai”, 40 miljardiem tai tika 7.
Pieņemsim, ka ASV Kongress sajūk prātā un piekrīt, ka Baltais nams sadala ASV nodokļu maksātāju naudu pēc saviem ieskatiem, pieņemsim, ka Ukraina dabūtu 10 miljardus. Ko tas dos Ukrainai? Par piešķirto naudu Ukraina varēs pasūtīt ASV ieročus. Cik ilgi tos taisīs: 3 mēnešus, pus gadu, vai gadu, nekur nav teikts. Šobrīd ASV Arizonas un Nevadas tuksnešos ir iekonservēti ieroči vairāku triljonu vērtībā un noraktītie, bet vēl labi diezgan, lai Ukraina ar tiem atrisinātu krievu pasaules problēmu uz visiem laikiem, visu laiku tiek ciniski utilizēti.
Kad ASV Rīcības Prezidents, Trampa kungs paziņoja, ka viņš izbeigtu karu 24 stundu laikā, melīgie kuces bērni, kuri pelnījuši litru uzvārītas eļļas rīklē, sāka smirdēt, ka Tramps grib atdot Ukrainu Putinam. Fufels. Trampa laikā Melnā jūrā patrulēja ASV kara kuģi un virs Ukrainas lidinājās ASV kara lidmašīnas. Jau tikai ar Trampa nonākšanu Baltā namā pietiks, lai mazais sadistiskais gļēvais paranoidālais pedofīls pieliktu pilnus 3 diršamos koferus un atkal palīstu zem “škonkas”, kur tas bija ērti iekārtojies četrus gadus. Kara darbība apstātos nekavējoties un jau pēc laika Putina opričņiki ar viņa galvu uz paplātes ierastos pie Obamas – Sorosa padzītā Zalužnija un izlūgtos mieru uz jebkādiem nosacījumiem.

0
0
Atbildēt

1

  Kolpants8074 > Uldis.M42 09.04.2024. 08.48

  можешь выкручиваться как хочешь, но судя по вполне себе убедительным утечкам-которые как раз на все 100% совпадают по смыслу с его предыдущими утверждениями, Трамп просто планирует под угрозой потери всяческой поддержки заставить Украину отдать России Донбасс и отказаться от любых мечт про Крым. Вот и весь его “100% план”. И потом вернуться к своим многомиллиардным проектам в России.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 04.04.2024. 08.39

Tirgotājam kurs piegādā krieviem spirtotus dzērienus, pienāks apbalvojums par Krievijas aizsardzība spēju vājināšanu. Jo vairāk krievi tērēs naudu visādiem greznumiem, dzirām, delikatesēm, modes lupatām, briljantiem luksa auto (ar Fereari uz fronti nebrauks) jo mazāk resursu atliks nelietībai. Toties mūsu pusē gūto peļņu varam taisnīgi atdot krieviem ar 155mm šāviņiem, droniem un citiem pelnītiem labumiem. Ja bizness veiksies – sanāks arī dārgākiem ieročiem.
Pārdot Krievijai nedrīkst to, kas stiprina tās karošanas spējas. Tehnoloģijas, materiālus, visādus mangānus un būtiski – arī medikamentus. Kāda vajadzība lai ar tiem izārstēts ņedarezannij krievs frontē atgrieztos? Humānistu pļāpas te galīgi nebūs vietā.

+6
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.04.2024. 08.06

lai žurnālisti uzraksta, kā ir ar sankcijām pret irānu, pret kubu – kā vēsturiski sankcijas ir vai nav darbojušās
kaut kur lasīju, ka ES – Briselē tapat valda vareno lobijs, jo visi oligarhu patēriņa grozi – jahtas, luksusauto utt. neesot pakļauti sankcijām – nabagiem sieru sankcionē, bet oligarhu sieru nesankcionē un izrādās, ka vēl trakāk – ieročus krievi var iepirkt eiropā

kā ar mūsu avenu? kā ar NA !!! brāļošanos ar asiņainajiem oligarhiem?

vakar skatījātiespanorāmā par jeļenu kreili – naidā pret cilvēcību un civilizāciju zvērojoša krieviete – un ka nu būtu tāda vienīgā –

un padomājiet, cik tie putina krievi kuri redz to mūsu , glēvulību, nespēju – cik viņi jūtas stiprināti?

jāstrādā, bet nevaru pastrādāt – domas pei pasaules glābšanas , bet kā tad lai es to pasauli glābju ?

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 04.04.2024. 12.57

  Jūsu Avenu, jūsu, krievu garnizonos nodzītā vājprātīgā šmara, bet ne NA. Putina olihargam Avenam, ar kuru JV ballē, kopā ar Šleseru uzdzīvoja Putina kuce, Zatļers, Latvijas pilsonību notirgoja Pederastu parķiju: JV un A/Par, kriminālās kases turētājs, Jaunups un valsts pasūtījumu monopolists, Vienotības “stipendiju” maksātājs Guntis Rāvis.
  Sūdzies par veselības problēmām? Nekad nav iznācis aizdomāties, ka domas materializējas un kad kāds nodomā: kaut žurkas tevi dzīvi nograuztu, tas tavai veselībai par labu nenāk? Viss neizmērojamais ļaunums, ko esi izgāzusi uz latviešu nacionālpatriotiem, rikošerā atgriežas un nekādi gorbunovi, bordāni un pabriki neglābs. Piemini manus vārdus, kad dosies uz Kobzona koncertu!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Kolpants8074 > Uldis.M42 09.04.2024. 08.49

  Тесная дружба Авена с Хелманисом, и старания Хелманиса по обелению Авена-общеизвестные факты.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > Kolpants8074 09.04.2024. 10.21

  No kādiem čekistu daiktiem tu izzīdi visu par Trampa un Helmaņa kungiem?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Kolpants8074 09.04.2024. 10.49

  Trampa kungs ir populists. ASV pilsoņiem bija apnikuši nelegālie imigranti un Tramps piespieda Meksiku sargāt ASV robežu, apnika inflācija un tā tika būtiski samazināta, augstās benzīna cenas, kas bija Obamas politikas rezultāts, žnaudza nost ASV ekonomiku, Trampa laikā naftas cenas tika nospiestas līdz 30 dolāriem par mucu. Tā kā 65-70% ASV pilsoņu ir par palīdzību Ukrainai, kuru sabotē kremļa kuces – ASV marksistu, korumpantu un pederastu partija, populists Tramps nevar tos ignorēt.
  Es portālā pietiek.com https://pietiek.com/raksti/donalds_tramps,_adolfs_hitlers_un_dzive_uz_mulku_kuga/komentari/2 28.03.2024. 13:31 piedāvāju padibenēm atzīmēt par ko viņi visvairāk ienīst Trampa kungu
  Vēl piebildīšu, ka lai tiktu vaļā no Trampa, ģem-parķija sasauca Millera komisiju, kurai vajadzēja pierādīt Trampa saistību ar kremli. Tā iztērēja 30 miljonus ASV nodokļu maksātāju dolārus, no kuriem daļa, protams, aizgāja dārgos ēdienos un dzērienos, narkotikām, pedofīlu orģijām un elitāriem sodomītu aksesuāriem, bet, saprotams, nekas netika atrasts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 04.04.2024. 05.38

Kāpēc virsraksts ‘’RUBĻU RIJĒJI’’ ? … … Kāds pamats tā rakstīt ? … Vai tad tās preces pārdod par rubļiem? … …Vai tiešām par rubļiem? …
Kāpēc daļa politiski pamatoto sankciju bija nekaitīgas Krievijas ekonomikai ???
Daudzas ”zīmolu” firmas pameta Krieviju, bet tas neizraisīja nekādus protestus, jo ”parastajam” krievam tas nebija svarīgi. … ..
… Vēl miljardi eiro palika Krievijā, jo tika ierobežotas krievu izklaides, ceļošana EIROPĀ. …
Tie eiro, ko Krievijas pilsoņi tērēja par tām zīmolu lupatām, mašīnām un izklaidēm ārzemēs, … palika Krievijā, tā stimulējot Krievijas vietējo tūrismu, ražošanu. …
Šādas sankcijas bija politiski pamatotas, bet kā redzam (pagaidām?) neefektīvas, jo eiro, dolāri palika Krievijā (savai ekonomikai un bruņojumam).
… Ja Krievija par alkoholu, mežģīņotu veļu, šokolādi, smaržām, ”lupatām” maksā dolārus un eiro, tad lai taču pērk (mazāk dolāru paliks mikroshēmām, droniem, raķetēm). … .. Nevajag pārdot preces, iekārtas, kuras var izmantot bruņojuma ražošanai, naftas, gāzes ieguvei, armijas vajadzībām. .. …
Pirkt gan no Krievijas neko nevajadzētu….

+3
-3
Atbildēt

2

  Sskaisle > Andris Vītols 04.04.2024. 08.01

  Tā tava morāle, tavs domu gājiens man nav saprotams. Tavuprāt mums – civilizētajai pasaulei vajadzētu noskatīties kā vieni krievi izklaidējas mūsu bāros un restorānos, prieka mājās, kamēr citi krievi slepkavo ukraiņus?

  es tā kā gribētu nosodīt siliņu par to biznesa pašattīrīšanās ideju, un patiesībā nosodu to kā gļēvu , kaut gan apzinos, ka viegli viņai – siliņai nav
  jo tiešām sankcijām būtu jābūt visā ES vienotam procesam un tieši te parādās jautājums par kariņa UN CITU VALDĪBAS UN SAEIMAS !!! pārstāvju atbildību mūsu un ukraiņu un pasaules priekšā – kā mēs – visutvākie kaimiņi esam krievu agresiju rādījuši pasaulei un ko darījuši , lai šo problēmu risinātu

  kā es sapratu, ka ne siliņa, un jo vairāk kariņš nerunājot par saeimas barokļiem – nemaz nav nojautuši, ka mēs metam malku krievu militārās rūpniecības katlos – kā tad tā?

  stradiņu slimnīcas valde bļin – miljonus notrieca un prokuratūra atzina šos par nevainīgiem – karš esot vainīgs – un tad jāsalodirazējas ar šiem netiešajiem kara iespaidiem uz mūsu maciņiem tikai mums nabagiem un ukraiņu karavīriem – tie varneši var mierīgi pirkt jaunus īpasumus un baudīt dzīvi – aiz pašattīrīšanās ciniskā lozunga

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 04.04.2024. 17.23

  Lūdzu ! … … Lūdzu ‘’nepiekabināt’’ manam komentāram visādus Jūsu izdomājumus! … …
  Meli ir Jūsu teiktais –‘’ Tavuprāt mums – civilizētajai pasaulei vajadzētu noskatīties kā vieni krievi izklaidējas mūsu bāros un restorānos, prieka mājās, kamēr citi krievi slepkavo ukraiņus?’’- … Es rakstīju par konkrētu sankciju ietekmi uz Krievijas ekonomiku, nevis aicināju atcelt sankcijas, atļaut krievu izklaides ‘’mūsu bāros un restorānos’’. …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sandra Jansone > Andris Vītols 04.04.2024. 19.21

  bet vai

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sandra Jansone 05.04.2024. 02.06

  ‘’BET VAI’’ tie nav meli vai izdomājumi, ko rakstīja Sskaisle? … .. Es nekur nerakstīju, ka krieviem jāļauj izklaidēties mūsu bāros, restorānos !!! … Sskaisle bieži citu tekstus nelasa, bet izsaka par tiem viedokli. … ‘’BET VAI’’ Jūs izlasījāt ? … …
  ‘’ Civilizētajā pasaulē’’ tika ierobežotas krievu izklaides, ceļošana (jauki – nav jāskatās kā krievi izklaidējas). … Atkārtoti paskaidrošu, kas NOTIKA pēc šo ierobežojumu noteikšanas. … Agrāk krievi par saviem rubļiem parasti nopirka eiro, dolārus un AIZVEDA PROM no Krievijas, lai tos ‘’atstātu’’ EIROPĀ un citur. …
  TAGAD krievi tos eiro, dolārus uz ‘’mūsu bāriem, restorāniem’’ NEVED !!! … Tagad tie eiro, dolāri PALIEK Krievijā, jo vietējos bāros, restorānos rēķini ir rubļos !… … Politiski pamatoto ierobežojumu (sankciju) sekas šajā nozarē izskatās nekaitīgas Krievijas ekonomikai (attīstoties vietējais tūrisms). … Krievijai samazinājušies ienākumi no gāzes, naftas pārdošanas, bet krievi arī mazāk tērē ‘’mūsu bāros, restorānos’’. …Es mēģināju Jums paskaidrot, kāpēc sankcijas atstāj dažādu ietekmi uz Krievijas ekonomiku. … Neaicināju sankcijas atcelt. …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 05.04.2024. 07.03

  Andri, labrīt. Es atkal tevi nesaprotu. Par ko tu tik traki uztraucies? Es taču nekur nerakstu, ka tu aicini sankcijas atcelt. Tev bail, ka tevi apcietinās ? Ko tu trako?
  Sankcijas jau vairāk arī ir politisks žests. Kad Francija izmēģināja savus kodolieročus Klusā okeāna salās, tad pasaule to nosodīja atsakoties pirkt franču vīnus. Nu kādu brīdi kādus zaudējumus franču vīndariem tas nodarīja, bet vairāk jau tas bija politiskās gribas – domas demonstrējums – aukstais karš ir beidzies un laiks atbruņoties.
  Kaut kā taču krieviem ir jāliek saprast, ka civilizētajai pasaulei viņu meli un viņu agresija, šovinisms nav pieņemami

  Un vēlreiz – nekas jau nav 100% viennozīmīgs. Iepriekšējā IR numurā tava draudzene i.pētersone šausminās , ka Dailē tiek uzvesta krieva Bulgakova izrāde Meistars un Margarita. Bet ņemat abi rokās Bulgakova romānus un lasiet. Diemžēl tie ir tik ļoti loti arī par mums

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 04.04.2024. 17.43

  Tieši kam (kādiem ieteikumiem) no mana komentāra nepiekrītat, ja to novērtējāt ar (-) ? …

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam