Nenobijās

6

Komentāri (6)

Ilze Pētersone 29.03.2024. 07.58

Visu cieņu Anetei par drosmi un uzņēmību, ka nenobijās un neklusēja! Tā turpināt, jo izskatās, sērga ir pamatīgi ielaista.

+5
-2
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Ilze Pētersone 29.03.2024. 13.17

  Uzmācīgs, tas nav krimināls un 95% gadījumu tas noteikti nav varmāka. Es esmu bijis uzmācīgs, tomēr neviena netur uz mani ļaunu prātu. Būtu drosmīgā žurnāliste labāk parakusies LV/Progresīvo sodomītu – pedofīlu lauciņā!

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.03.2024. 07.04

Neatrodu nevienu pašu labu vārdu par šādu žurnālistiku.
Nevaru iekopēt, bet pētīju bildes ar mūsu Evikas Siliņas un kanclera Šolca tikšanos. Vācieši godasardzi iztaisījuši. Skatos- nevar būt. Bet ir- Siliņa uzvilkusi plāno krūšturi un caur blūzi izspiedušies krūšgaliņi. Normāli? Pirmkārt, tā ir absolūta nekulturālība. Un kauns par sievieti.

Vai, piemēram, uz Klubs vāka kopta, skaista, gudra, četru bērnu māmiņa- muskuļainās kājas iepletusi, savu vagīnu izgāzusi – pozē. Nu kāpēc? Kāpēc Tev vajag tik vulgāri demonstrēt visautļautību?

Ja vīrieši tā izgāzti savas kājstarpes ar saviem debesuzvaniem un krānoņiem, vai krāniem?

Nē un moljobs reižu nē. Es gribu robežas, kas nosaka visu !!!! tiesības uz cieņu, iecietību, sapratni, intimitāti.

Jā un es šos divus Kultūršoka raidījumus uzskatu par propagandu, lai novērstu sabiedrības uzmanību no daudz daudz daudz svarīgākām lietām.

Piemēram, bērnu nespēja mācīties, jo laiks tiek pavadīts telefonos

+4
-5
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 30.03.2024. 00.00

  Kā ar lūpu krāsošanu, par to arī būtu interesanti palasīt. … Nerakstiet par politiku, rakstiet par sievietēm. … … varbūt sanāks kāds “romāniņš”.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 02.04.2024. 18.40

  Nu kādas tur lūpas. Sēžu pie protēzista. Vispirms izrautā zoba vietā kaut kas jāieliek. Tad var domāt par lūpu krāsošanu.

  Tu esi ievērojis, cik nenormāli slikti zobi ir mūsu cilvēkiem? Un viss rādās būs vēl sliktāk. Jo tavs levits ierosināja varnešiem celt algas. Un uz kā rēķina- nu uz mūsu tukšajām mutēm un vēderiem.

  Prokuratūra ar knabu secinājuši, ka stradiņu slimnīcas valde desmitiem vai varbūt kopā pat 100 miljoniem eiro nesaņemšanā no ES fondiem neesot vainīgi. Vainīga esot pandēmija un karš.

  Forši!!! Domāju, ka tieši tāpēc sabmediji kulsta šo seksa skandālu, vardarbību pret sievietēm, lai noklusētu, ka daudz daudz iznīcinošāka un nāvīgāka ir varnešu vardarbība = valsts izzagšana un cilvēku verdziskošana.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 03.04.2024. 00.54

  Zobiņu vietā liksiet, Rinkēvičam paldies teiksiet ??? … Pirmās Latvijas laikā cilvēkiem bija vēl sliktāki zobi un arī PSRS laikos sliktāki. … Cilvēki netika savlaicīgi no bērnības līdz vecumam mācīti pareizi kopt zobus un arī daudzi zobārsti saprotami neizskaidroja, kāpēc un kā pareizi kopt zobus. … Tagad ārstēšana ir kvalitatīva, bet dārga. … Anglijā esot vēl dārgāk, tad kuru tur apsūdzēsiet??? … ..
  Par to miljonu eiro nesaņemšanu no ES fondiem. … Tas ir protams slikti, bet kāda vainu ir jāpierāda. … Par nepietiekamu kompetenci var atlaist, bet vai notiesāt ? … … Pandēmijas un kara dēļ pieauga materiālu un darbaspēka izmaksas (arī pieejamība), ko Jūs varētu saprast. …
  Rakstījāt, ka neatbalstāt musulmaņus, bet vai nevēlaties to musulmaņu sieviešu ‘’gērbšanās stilu’’ Latvijā ieviest (viņām pašām gan nepatīk). … Tad Jums nebūtu jāuztraucās par Evikas Siliņas … ģērbšanos. … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam