Vienīgais iespēju logs

6

Komentāri (6)

Atis Priedītis 28.03.2024. 11.59

Bez Ukrainas kara reliģiskā pamatojuma plašas publiskošanas, šo karu izbeigt nav iespējams. Arī Latvija pavisam drīz var kļūt par Putina iebrukuma mērķi.

Diemžēl, cilvēki tā arī nespēj atbrīvoties no reliģiskās hipnozes un turpina pilnībā ignorēt Putina reliģiskos murgus. Šie murgi arī dod Putinam spēku turpināt karu Ukrainā un draudēt visai pasaulei ar apokalipsi. Tāpēc vēlreiz publiskoju savas grāmatas “Piecas minūtes pirms apokalipses” faila adresi.
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
-3
Atbildēt

0

no malas 28.03.2024. 11.14

VVF ir izcila Prezidente! Neskatoties uz iekšpolitiskajiem uzbrukumiem, īpaši no NA puses, par Abreni, par valodu utt., viņa tālredzīgi saprata, ka tolaik par šīm lietām jāpaklusē.
Noklausieties viņas izcilo runu – bez stostīšanās un pierastu frāzu lasīšanas no papīra! Protams, ja saprotat angliski.
Pie tam paskatieties uz viņas harizmu , stilu un parliecinošo izturēšanos!
Paldies Prezidentei!

+9
-3
Atbildēt

2

  Uldis.M42 > no malas 28.03.2024. 11.48

  Lai mēs salstam, bet lai Freibergai ellē nekad neiestājas enerģētiskā krīze! Kazačoka lēkšana 9. maijā Sarkanā laukumā, kur viņa kopā ar Putinu un WWII noziedzniekiem un to noziegumu mantiniekiem apgānīja Staļina – Rūzvelta desmitiem miljonu upuru piemiņu, bija jābūt pēdējai nelietībai tās čekas viķirānes mūžā.

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > no malas 28.03.2024. 11.52

  Es viņai ieteiktu kapa vietu sameklēt tālāk no Rīgas, ja negrib, lai bomži tur pastāvīgi rīko dzīres, ar visām no tā izejošām sekām.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

Sskaisle 28.03.2024. 08.26

Es domāju, ka mūsu Latvijas medijiem būtu daudz intentīvāk jārāda un jāanalizē šī Vairas Piektās lekcija. Manuprāt, tajā perfekti ir izskaidrota ne tikai situācija kādā bijām iestājoties NATO, bet kādā joprojām esam šobrīd.

Mani kaitina un tracina, tas , ka mēs kā sabiedrība un kā valsts esam gatavi tiesāt, sodīt, apsaukāt viens otru , bet neko nedaram , lai izglītotos, lai sarunātos, lai savstarpēji cienītu viens otru un ieklausītos viens otrā.

Un paldies Vairai Vīķei Freibergai.

Jā , par Vāciju – vācieši klusē, bet es to Vācijas lietu ar līdzšinējo mazo militāro budžetu skaidroju , ka Vācij a taču bija NATO atomieroči. Kāda tur vēl cita bruņošanās.

Un vēl – vajag ļoti vajag diskusijas par NATO. Un mēs savā pieticībā un mazākumā par to klusējam, baidamies celt galvas. Piemēram, krieviem atstāja un pat nedomā atņemt Kaļiņingradu – pēc līgumiem viņiem no turienes būtu jāizvācas. Tagad Krima – to atkal Reitumi grib atstāt krieviem? Tiešām?

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/05.03.2024-video-vairas-vikes-freibergas-lekcija-rsu-latvijas-cels-uz-nato-diplomatija-drosme-un-arejo-apdraudejumu-parvaresana.a545511/

+3
-2
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 30.03.2024. 01.56

  Paldies par ieteikumu, šo VVF lekciju noklausījos. …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam