Skaidri noteikumi

27

Komentāri (27)

kolpants 27.03.2024. 17.29

Tagadējā ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (JV) demisijas gadījumā viņa vietā varētu virzīt deputāti Zandu Kalniņu-Lukaševicu (JV), liecina portāla “Delfi” rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Kariņa krēsls sašūpojies pēc tam, kad Ģenerālprokuratūra paziņoja, ka tā sākusi un nodevusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam izmeklēšanai kriminālprocesu par iespējamu izšķērdēšanu saistībā ar lidmašīnu līgumreisu izmantošanu laikā, kad Kariņš bija premjers.

Ceturtdien, 28. martā, plānota Ministru prezidentes Evikas Siliņas (JV) tikšanās ar Kariņu, lai pārrunātu izveidojušos situāciju ar komandējumu privātajiem reisiem premjera amata laikā.

Iepriekš LTV raidījums “Panorāma” vēstīja, ka, reaģējot uz Ģenerālprokuratūras sākto kriminālprocesu, “Jaunā Vienotība” nedēļas nogalē sanāca uz slēgtu sēdi, uz kuru bija aicināts arī Kariņš, taču viņš neieradās. Partijas valde lēma, ko darīt tālāk, un neoficiāla informācija liecina, ka viens no variantiem ir prasīt Kariņa demisiju.

Politiskā spēka pārstāvji nekomentē Siliņas un Kariņa gaidāmās sarunas iznākumu. Tostarp nav zināms, vai pēc tikšanās ar premjerministri Kariņš saglabās amatu, vai par viņa atkāpšanos paziņos Siliņa, vai arī Kariņš paziņos pats. Tomēr Kariņa demisijas gadījumā kā viņa aizstāja neoficiāli izskan Kalniņa-Lukaševica, kurai ir ilgstoša pieredze ārlietu jomā, iepriekš ieņemot Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres amatu. (Delfi)

0
0
Atbildēt

0

kolpants 26.03.2024. 16.57

Spāņu kauns)))))))))))))))))))))))0

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.03.2024. 20.00

https://www.youtube.com/watch?v=4nt8Ay6wCbU – 2 miljoni noskatījušies šo arte tv ziņu sižetu – latvieši runā angliski, krievi krieviski – latviešu valoda neskan – nu es to noklausos – noskatos un domāju – nu latviešu valodu paši latvieši noniecina un pazemina – jo iznāk, ka vācieši saprot angļu valodu un krievu valodu – latviešu valodu nē. Sarunā ar pašu pēdējo grupu – ā, izrādās, ka latviešu valoda tomēr vēl ir.

LR krievu redakcija stāsta, ka pret krievu redakciju ir visi latviešu nacionālisti. Tad sabiedrisko mediju krievu žurnālisti visus , kuri vēlas Latviju kā nacionālu valsti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu , mierīgi drīkst nosaukt par nacionālistiem? Par fāsistiem mūs apsaukāt laikam noraustījās. Mums par to visu jāmaksā.

savukārt, LR galv. redaktore brauna stāsta, ka ja nebūšot divkopienu valsts – t.i. ja valsts neapmaksās krievu valodu kā otru valsts valodu sabiedriskajos medijos, tad krieviem nebūšot informācijas par krieviju. Paši krievi šiem pašiem vācu žurnālistiem gan stāsta,ka latviešu valodu nav iemācījušies , jo valsts to nav prasījusi.

Kaut kāds kremļa cienīgs murgs – uzturam krievvalodīgu Latviju, bet krievus izraidam , jo tie nerunā latviski.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 25.03.2024. 20.38

  Tie 2 miljoni tur norādīti kā ARTE abonenti, bet skatījumu ap 5000. … Es nesaprotu vāciski, tāpēc nevaru vērtēt šo kino. … … Par medijiem krievu valodā Jūsu viedoklim turpinu nepikrist. … .. Jūs taču krievus neinformēsiet LR4 vietā. … Paliks KRIEVU valodā TIK-TOK un citas vietas, kur par notikumiem Latvijā stāstīs Šlesers, Rosļikovs un citi Latvijas nelabvēļi (paskatījos – ļoti meistarīgi melo!). … … Saprotu, ka Jūs nesaprotat. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 25.03.2024. 21.43

  Andri, bet visi krievi saka, ka viņi neklausās tos krievu sab.med. radio

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 26.03.2024. 05.20

  Saprotu, ka Jums ir savs viedoklis, kuru vēlaties pamatot. … Ja visi krievi neklausās, tad to LR4 utt. jāslēdz ciet, nevērtējot citus lietderības apsvērumus. … … Bet no kurienes ir fakti, balstoties uz kuriem ir jāizdara izvēle? … … Es uzticos profesionāļu veiktām aptaujām par klausīšanās paradumiem (daļa krievu klausās, skatās šo saturu). … … Tagad arī ES radīšot iespējas Krievijas teritorijā saņemt ES veidotus raidījumus krieviem (varēs pielikt arī Latvijā veidoto saturu, ja vēl būs ko pievienot). … Eiropā, Latvijā nenovērtēja KREMĻA profesionālo propagandu, tāpēc jāveido raidījumi vismaz tiem, kuri vēl nav galīgi nozombēti. … … Kad jau jūt, kā Putins un ‘’ZIN patiesību, kā Solovjovs’’, tad gan to LR4 neklausīsies. … Cilvēki vairākumā notic lieliem meliem, jo paši visdrīzāk melo sīkumos, tāpēc nepieļauj, ka KREMĻA, Putina teiktais var būt LIELI MELI. … … Kad jau mīl Putinu, tad runāt par vēlu. … …

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Urga 25.03.2024. 10.00

Kādā vidē mēs dzīvojam? Vai amatpersonas meli ir pieļaujami?
Šodien satraucošas ziņas “Re:Baltica” faktu pārbaudes projekta Re:Check” iknedēļas raidījumā Latvijas Radio:.
“Vai korektus argumentus par pensiju indeksāciju izmanto labklājības ministrs Uldis Augulis no Zaļo un Zemnieku savienības?”
Viņš, lūk, esot rēķinājis krustu šķērsu – lielās pensijas pāri 1000 Eur saņemot tikai 2%, bet tā neesot taisnība, pag.gada decembrī tie esot bijuš 6,75% (VSAA dati – aptuveni 30000 pensionāru) bet tagad jau tie esot 7%. Tātad skaits acīmredzami pieaug.
Turklāt arī Krustpunktos pagājušajā nedēļā ministrs apgalvoja, ka 43000 pensija esot radusies no 90 – to gadu iemaksām. Tad, kāpēc visu laiku augstākā pensija bija 19000 Eur, bet tikai 27.02.2024. medijos publicēta ziņa, ka patlaban lielākā vecuma pensija vienam Latvijas pensionāram esot 43 000 eiro mēnesī – par to liecinot VSAA dati par 2023. gada decembrī uzskaitē esošajiem vecuma pensiju saņēmējiem.
Ja ministrs kaut ko nezin, vai apzināti manipulē ar datiem, tad, kāpēc ministrijas darbinieki par to klusē, turklāt viņš ir ES vēlēšanu kandidāts. Ko domā ZZS? Ko domā A.Barča Pensionāru federācijas vadītāja, kā arī U.Auguļa piesauktās kaut kādas 4 organizācijas? Kādās rokās ir Labklājības ministrija un, vai premjere arī atbalsta šādu darba stilu? Acīmredzot nabadzības plaisas likvidēšana Latvijai vairs nav aktuāla. Igaunija un Lietuva ceļ neapliekamo minimumu arī pensijām, mums tas stāv uz vietas. Finanšu ministrs pat to nepiemin.
Paldies E.Puriņai no Re:Baltica” faktu pārbaudes projekta Re:Check.

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 22.03.2024. 20.51

ja par seksu –
šorīt kā jau allaž pēdējā laikā , biju skumjā noskaņojumā un nolēmu pirmoreiz šogad uzkrāsot košas sarkanas lūpas
Uzlieku laimīgas sievietes sejas masku , jo esot jātēlo tas, kas tu gribi būt, jo tā varot vēlamo vieglāk un ātrāk īstenot
tātad – tēlotā laimībā un sarkanām lūpām stāvu autobusa pieturā un tur uz priekšu atpakaļu staigā vīrietis – ļoti tievs, nošņurcis, iekritušiem vaigiem – šķiet,ka nav zobu – lūk, viņš taigā uz priekšu un atpakaļu un pīpē un pēkšņi nāk man ļoti tuvu garām un uzsmaida man un es pilnīgā autopilotā atsmaidu viņam pretī – un tas vīrietis pēkšņi sāk plivināt rokas kā spārnus un divreiz pietupjas – nu kā tāds gulbis – un nāk autobuss – es kāpju pa priekšējām durvīm, viņš pa otrām – skatās uz mani un smaida ar saviem dzeltenajiem nemazgātajiem zobiem pa visu seju – es skumji atsmaidu
ko es secinu – atliek man uzkrāsot lūpas un es varu savaldzināt un izprovocēt uz putnu mīlas deju – un tik sasodīti forši, ka vel ir tāda uzmanība , tādi smaidi pat ja viens dzīves pavisam sabružāts, otrs nīgra tante

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 22.03.2024. 20.01

par cenzūru – ločmeles virsraksts ir ļoti perfekts = skaidri noteikumi
proti – es lasu, man patik lasīt komentārus, jo tā es uzzinu, ko domā citi cilvēki. Un – esmu ievērojusi, ka vācu un angļu valodā vai fb , vai jūtjūbī, vai spiegel, vai cicero, vai focus de- vārdu sakot – nekur, kur es lasu svešvalodās – krieviski nelasu -nezinu, tātad, nekur tā nelamājas, neapsaukājas kā latviešu valodā. Tādas rupjības, arī ko es atļaujos – jāatzīst – nekur civilizētā pasaulē- kuru esmu lasījusi -nav.
Tāpēc,ja arī Latvijā māksl. intel. algoritmi atapzītu un dzēstu rupjības – man nebūtu absolūti nekādi iebildumi.
Jautājums – ko mēs darītu, kā mēs savaldītu politiķus un visādas citādas daiļmēlītes kuras tieši tāpat , lai neteiktu vēl vairāk, atļaujas necenzētus vārdus, apvainojumus. Mūs – nodokļu maksātājus apzagt, padzīt no mūsu valsts, manipulēt ar mums un tad vēl apsaukāt par stulbu, par nesavaldīgu, par rasistisku , ksenofobisku utt. tautu – tas ir nepieļaujami un civilizētās valstīs tādi politiķi, tādi ierēdņi , kuri neprot savaldīt mutes – tādi atkāpjas no amatiem.

Un tas trakākais – es neticu, es tiešām neticu, ka mūsu politiķi, valsts vara spēj šos skaidros noteikumus, t.i. – atbildību par saviem vārdiem, solījumiem attiecināt arī uz sevi, ne tikai uz mums – rupjo, nesavaldīgo sabiedrību.

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 22.03.2024. 20.12

  jā un kāpēc es neticu – jo politiķi – nu ja neskaita kariņu un levitu – bet politiķi nāk no mūsu vides, būtībā politiķi ir nevis labākie no mums , bet vienkārši abiciozākie, nekaunīgākie, enerģiskākie un es domāju, ka pat tad , ja duncis – un te es domāju agresīva kaimiņa – krievijas draudus – tātad duncis būs pie rīkles- valsts varneši nebūs gatavi atteikties no savām priviliēģijām

  klausos ltv1 Panorāmu – stāsta par kariņa kriminālapsūdzību un rozenvalds pareizi prognozē – nu nebūs nekāda notiesājoša sprieduma nu nebūs –

  un tā ir nākošā problēma – mediji un tiesu sistēma , ja valsts mani apsūdzētu par neslavas celšanu valstij – tad man nebūtu nekādas iespējas sevi tiesiski aizstāvēt un tas arī ir galvenais iemesls kāpēc valsts amatpersonas , ierēdņi , politiķi, t.sk. saeima var r īkoties ar mums kā vien grib – nu labi, viņi nevar mums ādu novilkt, bet izdarīt tā , lai mēs bezspēkā u beztiesiskumā iznīktu, priekšlaicīgi nomirtu to valsts spēj, un manuprāt, šobrīd arī dara

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 22.03.2024. 20.38

  Jūs pati atbildību par saviem vārdiem varētu attiecināt uz sevi. … Kāpēc citiem būtu jādzēš Jūsu rupjības un melus, ja varat rakstīt pieklājīgi … Mums ir tādi politiķi, kādus Jūs un es ievēlējām. … Tie, par kuriem es nobalsoju ir pieklājīgi. Vai tad Jūs balsojāt par tādiem, kuri –‘’ , atļaujas necenzētus vārdus, apvainojumus’’-…manipulē, zog utt…. Jūsu apsūdzības Levitam un citiem vajag pamatot, norādot, ko tad piesavinājies (nevaru vien sagaidīt). … Veiksmi darbiņā!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 22.03.2024. 20.58

  par politiķu vēlēšanām nadri, es jau tev teicu – mēs saņemam manipulatīvu informāciju un mūsu valstī nav tiesiskas sistēmas, lai vērstos pret politiķu bezatbildību nepildot solījumus

  nu kaut vai mediķu algas, skolotāju – ķircināšana ar solījumiem

  par manu pašas atbildību – jā , man tādai vajadzētu būt daudz lielākai, bet tad tādiem jābūt visiem – tāpat kā ar vārdiem – nu ja es nerakstīšu skaisle , bet rakstīšu , ka esmu solvita kleinkopfa – nu tev lielāka ticamiba?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 22.03.2024. 21.32

  Es šo tēmu vairs necilāju, viedokļi izteikti. … Nav starpība SANDRA vai Solvita utt. … … To jau var just, vai uzdodas par kādu citu. … … Zem sava vārda un uzvārda taču nerakstīs visādas rupjības un citu apmelojumus. … Zem SAVA vārda un uzvārda, nevis izliekoties par kādu citu. Zināšanas, pieredze noteiks, kam es ticēšu, nevis tas komentētāja vārds vai politiķa nereāls solījums. … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 21.03.2024. 18.00

Cienītā redaktores kundze? Kāpēc tiek bloķēts pieklājīgs komentārs? Vai tiešām arī jūsu žurnāls sāk cenzēt? Ja tā, tad būsim spiesti apdomāt- vai vērts jūs atbalstīt abonējot.

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Finegans 22.03.2024. 07.12

  es kādā komentārā rakstīju, ka Latvijā nav demokrātija – nesen par to pārliecinājos

  lsm.lv tika izdzēsts mans komentārs par to,ka manurpāt, seksa skandāls JVLMA tiek uzpūsts un padarīts par milzu problēmu, lai novērstu sabiedrības uzmanību no daudz smagākas problēmas – skaidrās naudas parite un aplokšnu algas arī valsts finansēto partiju saimniecībās

  nu ko = krievi saka – prijehaļi – diemžēl
  un ja IR dzēša komentārus = tad vēl jo vairāk
  kasjauns.lv un la.lv jau sen to dara – nezinu pēc kādiem algoritmiem dzēš un pēc kādiem atstāj

  +2
  -2
  Atbildēt

  3

  Finegans > Sskaisle 22.03.2024. 18.26

  Cenzūra ir tāda pati nelietība kā seksuāla uzmākšanās.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Finegans > Sskaisle 22.03.2024. 18.26

  Esi seksīga!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 22.03.2024. 20.03

  Katrs portāls ir kā klubs, kurš tomēr var izvēlēties, kurus ielaist, kurus neielaist. … Ja ‘’klubā’’ ielaiž visus rupekļus un lopus, tad pēc kāda laika pieklājīgā publika tiek aizbaidīta. … … Tāda ‘’brīvība lamāties’’novedusi pie tā, ka daudzi slēguši komentēšanas iespējas. … … Vēlams tos ‘’uzvedības noteikumus’’ atkārtoti izskaidrot. … … Valsts tēla graušana un pamatota politiķu kritika – tas nav viens un tas pats. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 22.03.2024. 20.31

  andri, jautājums , kam ir izdevīgi, ka mums nav skaidri noteikumi – patiesībā ne par ko?
  mums burtiski uzspieda, varmācīgi uzspieda stambulas konvenciju – bļin – vienliacīgi – izrādās ka visas tās brēcējas arī no akadēmiskās vides pat nebija izpētījušas , ka pašu mājās augstskolās nav elementāri ētikas kodeksi sakārtoti

  savulaik es ar putām uz lūpām kasījos ar VKKF – tur taču tas pats – ētikas kodekss ir – var teikt -augstā dzeisma morālei un ētikai – bet kā īstenībā – manu jautājumu par morāli un ētiku VKKF atbildēja , ka tam neesot laika – ā – pasniedzējiem, kuri lien bucoties ar maigi sakot – nevinnozīmīgas uzvedības studentēm ir briesmas mūsu sabiedrībai, bet tur kur nauda – mūsu nauda staigā ar līkumu morālei un ētikai – un par to ir runa –

  tagad panorāma stāsta par stradiņa smilnīcu -mediķi nevainīgi – bet es pati tur esmu piedzīvojusi tādu izturēšanos pret mani, ka nedomāju, ka putina krievijā to spētu pārspēt un nevaru pārspīlēt, bet tā varētu justies navaļņijs – pret mani izturējās kā pret smirdīgu sūdu,kas viņu – mediķu labklājību iztraucējis – un Debess – ja es viena tāda būtu – palasi ko raksta citi mediji

  un tā esam mēs visa sabiedriba – tāpēc – mans ciets viedoklis – pirms sākt tramdīt cilvēkus par neslavas celšanu valstij – ir valsts varai jāceļ sava morāles, ētikas, atbildības latiņa un jāsāk ar pretkorupcijas pasākumiem, ar izmainām likumos par ko politiķiem ir jāatkāpjas, par ko nē, ko drikst teikt komunikācijā ar sabiedrību , ko nē

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > Sskaisle 22.03.2024. 20.48

  Pret mani STRADIŅOS izturējās ļoti labi. … Tiešām ļoti labi (kardioloģija, ķirurģija). …

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 23.03.2024. 02.48

  Atbildu kolpantam. … … Neko par Jūsu nosauktajām tēmām netiku komentējis. … neko neesmu dzēsis, nevienam neesmu draudējis – tad kāpēc tos pārmetumus nosūtījāt man ??? … … Tā bija kļūda vai tīša provocēšana ??? … … Būtu jauki, ja Jūs atvainotos, jo es nejūtos tos pārmetumus pelnījis ( par ”оправдания Гитлера ” utt. ) !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 24.03.2024. 18.51

  Atbildu kolpantam. … Jūs it kā pats esat pret rupjībām un ‘’naida runām’’, tad kāpēc tas piemērs (salīdzinājums) ar klubiem Jums nepatika, aizskāra? … … Tāda ‘’brīvība lamāties’’novedusi pie tā, ka sakarīgi, pieklājīgi komentāri pazūd tajā dubļu straumē. … … Tā jau ir visas pasaules problēma, ko jācenšas risināt. … Tie risinājumi ir ar zināmu prasību, noteikumu pieņemšana. … Tie portāli (kā klubi) drīkst pieņemt savus noteikumus. … Man (Jums) atliek noteikumus pieņemt, vai ‘’doties citur’’. … Es nesaprotu, kāpēc ‘’IR’’ ir tieši tādi noteikumi. … Varbūt es kaut ko nesaprotu. … Tā notiek, ka arī VAIRĀKUMS kļūdās. … Pieļauju, ka atceraties V.Novodvorsku, kuru visādi izsmēja. … Tagad redzam, ka viņai izrādījās taisnība !!! … Tāpēc es nepieļautu naida runas (arī kara un citu noziegumu attaisnošanu), personīgus aizskārumus, bet ‘’necenzētu’’ nepatīkamus, ‘’nepareizus’’ viedokļus. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 25.03.2024. 02.42

  Atbildu kolpantam. …Par tiem mīnusiem nevajag pārdzīvot. Ja es zinu (domāju ka zinu), ka 2×2=4, tad man tie plusi vai mīnusi nav svarīgi. … Arī Jums un citiem es parasti NEKO nelieku, ja nu nav kas īpaši labs. … … Par partiju vērtēšanu. … Es pieņemu, ka Jums nepatīk Vienotība, bet citiem varēja nepatikt Saskaņa. … Vieniem aploksnes, bet otriem fiktīva nodarbinātība un ‘’konsultāciju’’ apmaksa par 900 eiro stundā (tirgū tādu konsultantu ‘’vajadzēja’’) un citi brīnumi. … … Jebkurš var vērtēt politiķus, bet nav pareizi apmelot, tas man nepatīk. … Piemēram Kariņa, Levita apsaukāšana pamatā bija tīša nomelnošanas kampaņa. … Sskaisle tā arī neuzrakstīja, ko E.Levits piesavinājies, bet viņai ‘’drīkst nepatikt’’ politiķi. …
  Pieņemu, ka daudzi mūsu tekstus nelasa, jo gandrīz maļam vienu un to pašu, nevērtējam rakstus, bet ‘’strīdamies par procedūru un mīnusiem”. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 25.03.2024. 11.08

  Es Jūs sen nekritizēju, nevērtēju tos Jūsu uzskatus savos komentāros. … Savukārt Jums nedod mieru tas Hitlers un viņa atbalstīšana. … Ja atbalsta Hitleru un viņa idejas, rīcību, tad sanāk, ka “hitlerists”. … … Ja atbalsta Jūsu piesauktā biedra rīcību, tad SANĀK KAS ??? … … Ja cilvēks kaut kam ĻOTI TIC, tad nav vērts pārmest, skaidrot. … … Mierīgi jārunā par citām tēmām, kā es cenšos darīt. … Nāks laiks, nāks padoms?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 25.03.2024. 11.54

  Sliktas visas (abas) okupācijas. … … Tāda salīdzināšana neētiska, nekorekta. … Latvieši vairāk atcerās to pēdējo okupāciju, jo tā bija ilgākā un to bija jāsauc par “atbrīvošanu”. … Tagad aktuālāka ir Ukrainas “atbrīvošana” . … Jums nav bail no tādiem “atbrīvotājiem” ??? … Tēmas izvēle bija Jūsu – bija jāatbild.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 22.03.2024. 21.07

  O es stardiņos esmu bijusi vairtākas reizes un ir bijušas labas reizes- piemēram, tā pati vakcinēšana pret kovid – ar smukiem puišiem un laipnibu un fix un fertig – bet ir arī tāda attieksme bijusi kā jau minēju – ka tev parāda tavu vietu šai valstī – nabags un tāpēc sūds

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.03.2024. 06.04

Laikam pirmais IR numurs divu gadu laikā, kad nav neviena raksta par Ukrainu. No vienas puses saprotami, no otras puses – uztraucoši.
Par seksa skandālu un IR esmu nenormāli vilusies un nostiprinājusi pārliecību,ka tas ir neredzama ļaunuma – vai vārdā nenosauktā uzpūsts un sakults un uzturēts, lai sabiedrība nerunātu, nedomātu, un nejustos Latvijas politisko partiju apkrāpta un apzagta.

Man grūti iedomāties, nē – , ne grūti iedomāties, bet grūti, neiespējami izdomāt citu iemeslu šādai situācijai. Politikā morāle, ētika, sarkanās robežas, taisnīgums, godigums, atklatība un uzticība ir vajadzīgi miljons un vienu reizi vairāk, kā jaunu dāmu un padzivojušu pasniedzēju savstarpējās seksuālās attiecībās.

Latvijā cilvēki izmirst ātrāk kā mušas rudenī un varas partijas – ne šīs, ne iepriekšējās koalīcijas politiķi neko nav darījuši, lai samazinātu cilvēku mirstību Latvijā, palielinātu dzimstību, apturētu cilvēku bēgšanu no valsts. Tā vietā ir nesodīta korupcija, uzdzīve , izškērdiba un vel nepietiek – zagšana. Tptu tu negantība – to es teicu pirms kara Ukrainā un saku tagad – jo pašu politiķi vairāk mums nozog – jo putins ir ļaunāks un sliktāks …..

Latvijā arī pavisam drīz katru gadu vairāk cilvēku aizies pensijā nekā sāks maksāt nodokļus. Un tas vēl papildus paātrinās cilveku izmiršanu, jo valsts ir tik ļoti ļoti izzagta, ka tā nespēj nodrošināt visas valsts funkcijas visā Latvijā.
Nu ko tur teikt, nu ka skumji par to ļoti ļoti ļoti un bezcerīgi.

+1
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam