Bada spēles

13

Komentāri (13)

WunderGe 15.03.2024. 09.47

Viens no pirmajiem rakstiem – un paldies par to -, kas saskan ar manu fiskālā konservatīvisma izpratni. Diemžēl par sekām, kad visos depresīvajos miestos ir sabūvētas akustiskās koncertzāles, olimpiskās ledus halles un peldbaseini un tagad jāatlaiž katrs desmitais, jāatņem brīvpusdienas, nevis par par aplamību, kas ir tā visa pamatā, kad valdībai, pašvaldībām jāatsaucas katrai visprastākajai būvnieku daudzmiljonu shēmai, bieži vien īstenotai ar kukuļu palīdzību. Atceramies kaut vai Ķīļa atstāstīto reibinoši dāsnās kukuļošanas gadījumu.

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 15.03.2024. 00.11

Kolpants rakstīja –‘’ помню, как-то г-н Витолс выразился, что русские могли бы показать свое отношение к Путину, протестовать публично.’’- … … Ja būtu tāds 50000 protests pret Krievijas karu, bet nevis kārtējais ‘’ tusiņš’’ pie tā okupekļa 2022.gada maijā, tad visdrīzāk to pieminekli NENOJAUKTU. … … Diemžēl Krievijas agresija gandrīz neko nemainīja cilvēku uzskatos. … Vieni nenosodīja Putinu, otri nojauca pieminekli. … … Bija tāds pienākums nojaukt un arī iespēja. … Bija man ‘’pienākums’’ atbildēt, ja jau ‘’kolpants’’ mani piemin ar labu vārdu. … Ir labi sarunāties, nevis ‘’karot’’. … Miers baro, nemiers posta. …

0
0
Atbildēt

2

  Uldis.M42 > Andris Vītols 15.03.2024. 07.13

  Okupekli mierīgi varēja likvidēt 1995. gada 4. maijā, kad tā vietā LC komunistu cūkas un čekas pederasti pēc savu kremļa saimnieku rīkojuma ar lielu pompu uzspridzināja miljoniem vērto militāro objektu, Skrundas lokatoru, kas šodien būtu noderīgs NATO vajadzībām un toreiz neviens WWII noziedznieks un viņa noziegumu mantinieks nebūtu pat nosmirdējis un neviens nebūtu dedzinājis Godmaņa lelli pie Latvijas vēstniecības. https://www.delfi.lv/193/politics/20995474/protesta-maskava-sadedzina-padomju-stasta-rezisora-lelli Pat ja lokators nederētu militāriem mērķiem, tur varēja ierīkot cietumu visiem LC darboņiem un vēlāk arī to tikumiskiem un ideoloģiskiem pēctečiem, kā piemēram Abrenes andelētājiem: Kalvītim ar Pabriku, kur tie abi kamerā varētu spēlēt riču-raču, kamēr šaitans tiem neatnāktu pakaļ.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 15.03.2024. 12.23

  Nebija tur KREMĻA “rīkojuma nojaukt”, ja nojaukšanu apmaksāja ASV. … … Ja atstātu, tad arī teiktu “kremļa pirksts”. … Laikam Latvijai nebija tad naudas, lai to objektu kaut kā uzturētu un izmantotu, jo ieteikumus par cietumu, tūrismu utt. izteica jau tajā laikā. … …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 15.03.2024. 12.06

  Par to provokatīvo ziedu novākšanu Jums jau iepriekš piekritu, jo bija vispār ļauts nolikt ziedus. … … Jūs pats manu uzvārdu piesaucāt, par krieviem rakstījāt Jūs, nevis es… … Es tikai atbildēju bez aizskārumiem, es tikai izteicu viedokli “kā būtu, ja cilvēki nedarītu pa vecam”. … … Paši pēc savas gribas, pārliecības, nevis kāda spiesti. … … nostātos pret ļaunumu. … Tik vienkārši vieniem, tik neiespējami otriem.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 18.03.2024. 17.55

  Jūs taču saprotat, ka ne jau latviešu attieksme pret pilna mēroga uzbrukumu Ukrainai noteica to balsojumu par pieminekļa nojaukšanu. … … Varbūt nebūtu tāds lēmums, ja tie, kuri parasti bija vienoti 9.maijā – tikpat lielā skaitā būtu piedalījušies Ukrainas atbalsta pasākumos 2022.gada februārī. … … Nav svarīgi “kā būtu, ja būtu”. … Reāli, ja ne 80%, tad kāda puse atbalsta Putinu un karu. … .. Jums ir sava ticība, pārliecība, tāpēc mans viedoklis NEKO nevar mainīt. … … Varbūt vienīgi Jūs dzirdat, KĀPĒC citi domā atšķirīgi no Jums. … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 14.03.2024. 11.17

Apgānīt krievu nogalināto desmitiem miljonu nevainīgu upuru piemiņu un slavēt viskrieviskāko necilvēku Staļinu 9. maijā salasās pēdējās cilvēcības paliekas zaudējušie asinskārie organismi. Hitlera ģēnijs, kurš aplauza Staļina – Rūzvelta plānus iznīcināt Eiropas civilizāciju un vēlāk paverdzināt visu planētu, vienkārši tiek atzinīgi novērtēts.

0
0
Atbildēt

3

  Uldis.M42 > Uldis.M42 14.03.2024. 12.42

  Kāda Rumbula, ko tu tur murgo? Pat ja pēc Šļomas Šustina un viņa rokaspuišu “varoņdarbiem” Latvijā “Baigā gadā” latvieši būtu fiziski iznīcinājuši visu Staļina – Rūzvelta 5 kolonnu, neviens neko nevarētu pārmest, tikai latvieši to nedarīja. Latvieši bija aizņemti ar to, lai katra krieva ģenētiskai atmiņai sagādātu sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus.
  Ja M.D. Mengele veica eksperimentus ar uz nāvi nolemtiem, lai nākotnē būtu iespējas glābt miljonus, tad Staļina nāves nometņu vertihaji vienkārši spīdzināja visus ieslodzītos sava prieka pēc. Starp citu, Stalina nāves nometnēs, neskatoties uz bagātīgām ASV pārtikas piegādēm, no bada nomira vairāk ieslodzīto, nekā vācu nometnēs vispār gāja bojā.
  Atklāšu noslēpumu. Hitlers 100% bija vainojams “Ārstu lietā” 1953. gadā, kurā Staļins bija plānojis noslepkavot visus žīdus. Ja viņš nebūtu nodevīgi uzbrucis, Tautu tēvs, biedrs Staļins, žīdu jautājumu būtu atrisinājis vēl četrdesmitajos gados. Saprotama lieta, ka vācu, zviedru, spāņu, franču un pārējo humāno Eiropas tautu jautājumu, arī.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Uldis.M42 14.03.2024. 12.54

  Es būtu kaut tunguss vai papuass, tikai lai nebūtu krievs, no kā Hitlers mani paglāba. Ne jau velti ukraiņi tik izmisīgi cīnās frontē, lai nebūtu tev līdzīgi visu nicināmi tumsonīgi asinskāri organismi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 14.03.2024. 16.35

  Vai tu par to prezidenti, kura 9. maijā Maskavas Sarkanā laukumā lēca kazačoku, kura bija gatava vajāt mūsu sirmo veterānu, Konrādu Kalēju, lai kur viņš neatrastos un kāds nebūtu viņa veselības stāvoklis, bet neko nepateica par krievu necilvēku, reālu sadistu un slepkavu Vasjku Kononovu, par to, kura izgāza savu naidu uz mūsu varoņu – leģionāru piemiņu? Vai tā bija tā pati, kura PSRS laikā brīvi vizinājās pa Latviju, laikā kad ārzemnieki bez čekas pavadības nedrīkstēja izbraukt no Rīgas tālāk kā 50km?
  Saprotama lieta, ka čekas kurators viņai pielika atbilstošu padomnieku un ka priekš viņas nekad ellē neiestāsies enerģētiskā krīze.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Uldis.M42 14.03.2024. 13.31

  Bija Kureļis, bija Čekste, bija Oškalns, bija Skreija, bija Bankovičs. Bija kaudzēm izdzimteņu, kuri veicināja ātrāku krievu atgriešanos Latvijā.
  Nav ne mazāko šaubu, ka pie Kureļisa NKVDešņika šineļa, kas glabājas Maskavā, ir piesprausts varoņa ordeņis. Kamēr nebija likvidētas pēdējās pazīmes, ka tādi krievi reiz smirdējuši uz cilvēku planētas, visu citu jautājumu apspriešana bija diversija.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 14.03.2024. 10.19

“pašvaldībā darbu zaudēšot katrs desmitais darbinieks”
———————-
Jaunievēlētais Argentīnas Prezidens Havjers Milejs, kura vārdu, es nešaubos, drīz no galvas būs iemācījies arī ikviens deģenerāts – fekāliju stumdītājs, kurš par kaitēšanu savai tautai un valstij ir ņēmis no Sorosa naudu, ir samazinājis ministriju skaitu uz pusi.
Uz Havjeru, kurš jau ir nodēvēts par Argentīnas Trampu, ar milzīgām cerībām skatās visa Latīņamerika un ja prokremliskai ASV marksistu, korumpantu un pederastu varzai neizdosies viņu iznīcināt, jādomā, viņam izdosies atgriezt valstij to statusu, kāds tai bija comandante (sauciet par fīreru ja gribiet) Huana Perona laikā.
https://www.youtube.com/watch?v=KD_1Z8iUDho

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.03.2024. 08.50

IR – ielieciet rakstu par ministriju finansēm – cik ir darboņu, ak, piedodiet – nedarboņu, cik padomdevēju, cik prēmijas, kādi komandējumi, kādi uzsākti un krahu piedzivojuši projekti – ieskaitot satiksmes ministrijas aplauzienus un paga – kas bija tā vidssskolniece vitenberga laikā ?
manas antenas ir uz izglītības ministriju uzstādītas – mans priekšstats- haosa izglītībā sākums – prātma nepatverami, ka skolas jālikvidē, lai ministrija varētu uzdzivot un lai tur dzires nepārietu – un izmantojiet savas varas pozīcijas – pierādiet, ka man nav taisnība

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam