Stopkrāns pastā

9

Komentāri (9)

Sskaisle 06.02.2024. 09.29

jā starp citu – ar ģ. ā norīkojumu nevaru pierakstīties uz izmeklējumu – iznak nu jau otro mēnesi , mani ieraksttīja kaut kādā mistiskā kopējo gaidītāju rindā
nu kas notiek vaslstī ?

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 05.02.2024. 18.29

jā, nu ko man domāt, ko secināt – Latviju latviešiem likvidē – sāk ar laukiem

bet – skatos ltv1 Dienas ziņas –

un ah – neesam mēs vēl padzīti un aprakti, kad jau ver vaļā – skaistas , dārgas, smalkas telpas bēgļiem – fuck off – latviešu bērniņi – welcome …nu jā – visi, kam nav slinkums – jums te viss sagatavots …

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 05.02.2024. 12.28

es nezinu vai vispār var kaut ko labot – bet vai nav tā, ka šo superdārgo valsts ierēdņu dēļ ir jālikvidē Latvija? – mēži jāizcērt pa tukšo, uzņēmumi jāpārdod un lauki jāslēdz – skolas ir pirmās

Un vai nav tā, ka eksprezis levits nāca ar šo “izcilo” ideju, ka amatpersonām un jo īpaši viņam ir jāpalielina algas, pensijas, piemaksas?

mēs esam pārāk vāji – nespējam vienoties protestiem, bet savestie vergi jau par mums necī

https://tautaruna.nra.lv/citi/445999-lielako-algu-sanemeji-latvija-krit-nezelastiba-atklaj-sokejosus-skaitlus/?_gl=1*1l4t3y6*_ga*MTU3Nzk3NTY1Ny4xNjcwOTM2MTMw*_ga_LTMBW853YH*MTcwNzEzMTkyNy4yMDguMC4xNzA3MTMxOTM0LjAuMC4w#google_vignette

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 05.02.2024. 12.32

  “Man lielāks šoks par to ka 2023. gada 4. ceturksnī labi atalgots darbinieku skaits privātajā sektorā krasi samazinājies. Tas liecina par baigajām tīrīšanam vai lielu spēlētāju aiziešanu.”

  “Bet lauku skolām naudas nav….”

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Sskaisle 05.02.2024. 17.15

  “Потому что помогать в ущерб своим -не очень умно”
  —————-
  Katrs nogalinātais krievs vairo ne tikai poļu, bet visas Eiropas civilizācijas drošību. Kas tagad ir pašsaprotams vismaz 80% civilizētās pasaules iedzīvotāju, kuru rokās ir 70% pasaules ekonomikas un 90% tehnoloģiju, nebija vēl 1913. gadā, kad Koļans II Asiņainais sarīkoja WWI, nebija, kad viskrieviskākais necilvēks, Staļins 1936. gadā iebruka Spānijā, nebija kad 1939. – 1940. pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievi uzbruka miermīlīgai Austrumeiropai.
  Ja Rietumeiropai būtu vairāk prāta, tā visas savas raķetes, kara lidmašīnas un smagos ieročus atdotu Ukrainai, lai tā varētu pabeigt karu nedēļas laikā un piespiestu gļēvo krievu armiju, glābties, cenšoties pārpeldēt Japāņu jūru un tā būtu garantija, ka nekad neviens asiņains krievu kerzaviks vairs nebradātu eiropiešu zemi un visu teritoriju no Gibraltāra līdz Čukotkai varētu pasludināt par no krieviem brīvu zonu.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 06.02.2024. 19.26

  Ne poļi, bet 10.04.10. terora akta līdzdalībnieks, pidaras Donalds Tusks, ne amerikāņi, bet pidarasu, Putina ļenganā daikta atsūkātāju: Obamas – Sorosa, administrācija.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 04.02.2024. 21.54

Priekš saujiņas pensionāru, visas pasta nodaļu funkcijas var veikt veikals, kas noteikti ir katrā apdzīvotā vietā, kur ir pasta nodaļa. Bez pakalpojuma nedrīkst tikt atstāts neviens iedzīvotājs, tikai praktiski nevajadzīgas darba vietas nedrīkst būt par pamatu krievus mīlošo zagļu un sodomītu tandēmam papildus vilkt Latvijā savas sugas un saprāta brāļus no ienaidnieku krievijas. Ja nemaldos, lauku veikali pilda arī cash machine funkcijas, tāpēc nevienam pensim nebūtu jāsaņem nauda pastā, bet jāatver rēķins kādā no bankām.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Uldis.M42 05.02.2024. 08.15

  kādā no ziņu raidījumiem viens pagastvecis teica, ka aicinājis Latvijas Pastu vienoties par LP daļēju pakalpojumu nodošanu pagastam, uz ko LP pat neesot atbildējis.
  Arī diskusijā par skolu reformu izskanēja apgalvojums par Rīgas kungu – t.i. valsts iestāžu augstprātību attiecībā pret mazpilsētu un lauku pašavaldībām.
  Vel – LTV1 stāstīja, ka Buks – sporta federāciju vad. satraukts, ka IZM nedod naudu federācijām, ka sportistiem par savu naudu jātrenējas un jāgatavojas sacensībām. Ka vispār nav zināms, ar kādu summu rēķināties. Tad vārds tika dots IZM pārstāvim – un manas antenas aizķērās pie tā , ko redzēju – jauns vīrietis – viegli ironiskā, austprātīgā izteiksmē skaidroja, ka nav ko te celt paniku un uztraukties – nauda ir, tikai IZM nespējot to sadalīt tik ātri. Ko nepateica ne tas IZM ņirga, ne žurnāliste, ka to skaidrību par finansēm un naudu sportisitiem vajag tagad, nevis tad, kad IZm izlems cik naudiņu atdot, cik paturēt minsitrijai. Ballēm ? Prēmijām?

  Ko ar to es gribu teikt, ka mūsu valsti – sabiedrībā ir nenormāli liela problēma – mantojums no padlaikiem – varas augstprātība, bezatbildiba , nespēja pildīt savus pienākumus un vienlaicīgi – perfekti ietrenēta, noslīpēta runāšana

  Jā, ir 21.gs,, jā varas partijas ir deklarējušas savās runās un pierādījušas praksē , ka Latvijas valstī cilvēks, demogrāfija, latviešu nācija pamatintereses, morāle un ētika vairs nav vērtība.

  Un tas ir tik zemiski pretīgi, kritizēt putinu un vienlaicīgi rikoties tikpat necilvēcīgi pret savu tautu kā putins

  Vai mēs – sabiedrība spējam pieprasīt atbildibu no nr1 – koalīcijas, Siliņas, ST ministrijas un progresīvajiem, LP vadītājas Krauzes Čebotares? Vai nebūtu laiks nespējīgām amatpersonām, ministriem un politiķiem neļaut dzīt valsti un mūs visus postā?

  Vai tad LP problēmas nav iespējams risināt sadarbībā ar novadiem un pašvaldībām?

  Domāju, ka nē – manu augstakminēto varas un attiecigi – mūs – sabiedribas dēļ

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.02.2024. 21.10

https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/318227/latvijas-pasts-noraida-parmetumus-par-izskerdigu-pasakumu?utm_source=new&utm_medium=front&utm_campaign=replay

tas nav normāli, kas notiek valstī – nu nav.
Pasta nodaļu slēgšanu tās vadītāja pamatoja ar uzņēmuma grūto finansiālo stāvokli. Pēc nedeļās tā pati vadītāja tai pašā Panorāmā stāsta, ka uzņēmums strādā ar peļņu un darbinieki svētkus ir pelnījuši.

Normāli – hallo -politiķi – jaunā vienotība un progresīvie – kas īsti notiek – jūs ar vienu kāju Briselē ar otru Maskavā?

Pēdējo trīs gadu laikā, man Rīgā dzīvojot, ir divas reizes mainītas pasta nodaļas. Tātad varu iedomāties, cik pasta nodaļu ir slēgtas Rīgā. Man tā nav problēma – trešā pasta nodaļa ir tikai citā virzienā, bet attālums tāds pats. Bet laukos?

Lai LP vadītāja un administrācija pelnītu algām un prēmijām un uzdzīvei palielina pakalpojumu cenas un slēdz nodaļas laukos?

Un kad paši savu valsti slēgsim?

Tpu tu negantība sasodītā
un šitādiem vel nav kauna uz Eiroparlamentu kandidēt
un līdzīgi kā Stendzenieks – es neticu , ko sabmediji stāsta par partiju reitingiem – nu lūk, neticu. Un pat nav jāraksta, ka ir sajūta, ka melo, bet pati dzīve rāda, ka politiķi un amatpersonas var melot un melot un vest mūs dzīļākā un dziļākā krīzē ar savu melošanu

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam