Ticot uzvarai.* Kultūras karaspēks

6

Komentāri (6)

Atis Priedītis 30.01.2024. 08.00

Diemžēl, vārds tiem cilvēkiem, kuri piedāvā optimistisku nākotnes notikumu gaitu, netiek dots. Vienīgā iespēja kaut ko tādu publicēt ir izmantojot sociālo portālu iespējas. Jau pirms diviem mēnešiem esmu izdevis grāmatu par to, ka no atomkara ir iespējams izvairīties, bet šī grāmata tiek pilnībā noklusēta. Tā ir pieejama brīvai tiešsaites lasīšanai un ari lejupielādei. Šobrīd grāmatu jau ir izlasījuši vairāk nekā 1 tūkstotis cilvēku, Bet šķiet, ka pasaule tiešām tiek gatavota apokalipsei.
Grāmatas “Piecas minūtes pirms apokalipses” faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 > Atis Priedītis 30.01.2024. 18.06

Tas ir apbrīnojami, ka visi 80 miljoni, vai cik to vēl atlicis, krievu, ir gatavi sadegt Putina sarīkotā kodolkara liesmās tā vietā, lai sodītu ar nāvi 20 miljonus pašus reakcionārākos savas sugas īpatņus: militāristus, tai skaitā pensionētos, popus, propagandonus, ideologus un specdienestu pārstāvjus un liegtu iespēju visiem to dēliem, mazdēliem un mazmazdēliem turpināt tiražēt sev līdzīgus briesmoņus, bet paši humanizētos (derusificētos) un censtos salabt ar civilizēto pasauli.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis > kolpants 30.01.2024. 15.16

Es taču tikko rakstīju, ka uz pasaules vienmēr būs ļoti daudz reliģiju. Tikai viņām ir jāvienojas par cilvēka dzīvības neaizskaramību.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis > kolpants 30.01.2024. 14.58

Uz pasaules vienmēr būs daudz reliģiju. Šķiet, jūs manu grāmatu tomēr neesiet lasījis. Galvenā doma ir tā, ka visām reliģijām jāvienojas, ka bausli “Tev nebūs nokaut” pārkāpt nedrīkst, jo katra cilvēka dzīvība ir vislielākā vērtība uz pasaules.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis > kolpants 30.01.2024. 12.26

Citas izejas cilvēcei nav. Putins jau ir skaidri pateicis, ka viņš ir gatavs veikt uz Zemes apokalipsi un iznīcināt visu cilvēci. Jo dzīvi taču palikšot daži krievi kalnos pie Baikāla ezera un tie tad arī pēc tam valdīšot pār visu pasauli.

0
0
Atbildēt

1

Atis Priedītis > kolpants 30.01.2024. 11.53

Šādai grāmatai svarīga ir uzdrīkstēšanās. Neesmu lasījis, ka arī kāds cits kaut ko tādu uzdrošinātos izdot. Visi tikai skaita raķetes, lidmašīnas, nogalinātos cilvēkus, bet par to kā visu pārtraukt rakstīt neuzdrošinās. Es to esmu izdarījis un iespējams pēdējā brīdī pirms Putins nospiedīs atompogu, šīs grāmatas eksistence tiks atzīta. Protams, ka bijušie čekisti un komunisti to nedarīs nekad, jo viņus pilnībā apmierina silta vietiņa Putina paradīzē – ellē.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam