Kas Latvijas ekonomiku sagaida 2024. gadā?

5

Komentāri (5)

kristaps_otersons 02.01.2024. 10.00

Paldies, Oļeg, par ikgadējo kodolīgo apskatu un vēlējumiem! Lai Tev interese un laiks arī šogad pa brīdim atgriezties pie paša paceltajiem (un arī šai rakstā pieminētiem) tematiem un tendencēm, piemēram, atšķirībām (un – vai kas mainās? Kādā virzienā? Kāpēc?) Baltijas valstu un galvaspilsētu attīstībā, izglītības sistēmas sniegumā u.c. K.

+1
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 30.12.2023. 15.02

Sprūds: Jāgatavojas arī sliktākajiem scenārijiem 16. oktobris , 2023. 7.00
Kurš tad labāk, nekā ķēkša un ekonome var zināt, kas būs uz vakariņu galda? Skaidrs, ka būs jāēd kritušu mājlopu gaļa un putra ar graudu kodēm.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 30.12.2023. 10.18

Par izglītības un tās pašas medicīnas nozari, es domāju, ka vienkārši nav politiskā griba.
Jaunā vienotība ar visu nodevīgo varzu to vien štuko kā dabūt amatus Briselē, naciķi savu ir dabūjuši un klusi murd, zzs ir pārdevušies un arī bauda nopelnīto, šļesers ar rosļikovu bauda nepārejošu orgasmu – visas koalīcijas kļūdas ir viņiem papildu vēlētāji.

Progresīvie gluži kā boļševiki savulaik manipulē ar mums skaistu vārdu mūzikas pavadībā – nu padomājiet- viņi sludina nepieciešamību pēc taisnības, pēc manošanas nodokļa utt. , bet par ministru ieliek cilvēku, kurš saņēma superalgu, lai piedodiet, padirstu kārtējo lielo prpjektu. Neesmu ne reizi, ne kur dzirdējusi, lasījusi, ka viņi vērstos pret korupciju, pret tiesu un mediju varas pērkamību.
Progresīvo kultūra ir slepkavniecisku musulmaņu uzņemšana un kvīru apbēršana ar zeltu

Skaidrs, ka 2024. būs ļoti ļoti smags gads. Vismaz tiem, kuri nav pie partiju siles un visatļautībā. Žēl, ka tā, protams

0
-3
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 30.12.2023. 15.21

  Neskatoties uz to, ka galējie mūdži: Pabriks, Pavļuts, Bordāns un Jurašs ir prom, tagad situācija ir pat vēl sliktāka. Baidos, ka uz nākamo fekāliju stumdītāji – koprofāgi izkaros sev 50% kvotas Saeimas pārstāvniecībā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 30.12.2023. 10.09

Lai es mazāk čīkstētu un vairāk domātu, man iedeva izlasīt The Econkmist izdevumu The world ahead 2024. Rubrikā pasaule ciparos Igaunija ir priekšgalā- gdp rai ir 2, 6 %, kamēr Latvijai un Lietuvai tikai 2%.
Tomēr tas nebūtu tas būtiskākais. Jautājums paliek cits- kam tā miljardu aizņēmu nauda tiek dalīta un cik ilgi turpināsies reģionu biznīcināšana un iznīcināšanās.

Šai izdevumā ir visādas prognozes 2024.g
Cita starpā, ka visā pasaulē sarūk demokrātiju skaits. Domāju, ka mēs Latvijā par tādu īstu demokrātiju nepaspējām kļūt.

Jā un tur ir noformulēts vārdos tas, ko saka arī mūsu eksperti, ka putina un Ukrainas un attiecīgi arī mūsu liktenis izšķirsies prezid. vēlēšanās ASV.

0
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam