Mierpilnus un gaišus Ziemassvētkus!

3

Komentāri (3)

Atis Priedītis 26.12.2023. 12.01

Tikko ir izdota Andra Marta (Latvija) un Natālijas Bohatirenko (Ukraina) fantastikas grāmata par to, kā notiks NLO oficiāla atzīšana un tiks uz Zemes pēc Citplanētiešu kategoriskas prasības pārtraukti visi kari un apzinātās cilvēku slepkavības. Grāmatas nosaukums “Piecas minūtes pirms apokalipses”. Grāmatas failu var brīvi lejupielādēt un grāmatu var lasīt tiešsaites režīmā.
Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
-2
Atbildēt

0

Artūrs Ozols 24.12.2023. 12.16

Otro jautājumu nevar saukt par skrambu , tā ir vaļēja vāts . Runa ir par rietumu ,īpaši ASV ,
nostāju jautājumā par palīdzību Ukrainai . Krietnu pusotru gadu solījuši un arī devuši Ukrainai milzu apjoma bruņojuma un munīcijas daudzumus ,2023.gada pēdējos 2 mēnešos šīs piegādes ir tā samazinājušās ,ka decembra pēdējā nedēļā Ukrainai nākas atdot teritorijas ,jo ,kā tv intervijās saka paši ukraiņu karavīri ,katastrofāli trūkst munīcijas ,īpaši artilērijas lādiņu rietumu artilērijas sistēmām , trūkst arī bruņojuma ar ko nomainīt kaujās sadragāto tehniku !!! Pieaug kritušo skaits ,un tas brīdī ,kad Putins Kremlī ziņo par Ukrainā iesaistīto spēku palielinājumu līdz 715000 ,par 430 tūkstošiem karavīru kuri atrodas tieši frontē ! Tā ir armija ko Rietumeiropa nevar saskaitīt kopā šodienas kazarmās . Par Rietumeiropas kara materiālu arsenāliem ir grūti pat izteikties ,jo tie ,izrādās , ir tik tukši ,ka vietējām armijām nebūtu ar ko karot savas teritorijās. Un viņi jau arī netic ,ka Krievija ietu tālāk par Oderu – Berlīni . Tā teikt , Varšavas līguma teritorijām . Centrā ir bailes ,bailes no cara kodolraķetēm un bezgalīgās seni aziātiskās agresijas . Amerikāņiem savukārt svarīgāka ir Meksikas robeža ,un 2024.g. prezidenta vēlēšanas . Pāršķirstīju pirmssvētku rietumu laikrakstu un žurnālu lapas . Ukraina tur praktiski nav ,bet ,ja tiek kas teikts ,tad par sarunām .par Korejas paralēles robežas iespējamam līdzībām Ukrainā , spekulācijas par Krievijas nepieciešamību ASV , tas pretstāvē Ķīnai . Jā ,smagas ir šādas pārdomas svētkos .

+1
0
Atbildēt

0

Artūrs Ozols 24.12.2023. 11.47

Patiesi mierīgus un gaišus Ziemassvētkus ! Mums visiem ,bet vai arī Ukrainā , kur pirmo reizi svētkus atzīme kā visā Rietumu pasaulē ! Pirmā skramba ,kas mani satrauc ir vakarvakara jautājums TV , par Siliņas 100 darba dienu sniegumu . Zinu viņas foto skatu acīs Orbānam , to kādu amatu ieņem . Sāku domāt ,ko zinu vēl ,izrādās ,ka pilnīgi neko . Nu jā , cilvēks ir MP , bet ko viņa dara ,kā vada šo MK , ne mazākās nojausmas .Dažu ministru sejas redzu TV kanālos ,dzirdu to nostājas ,stāstus par to ko var un ko nevar Latvija . Kā Siliņa vada šo ministru pūlīti , priekšstata nav . Līdz ar to nav arī atbilžu uz jautājumu par 100 dienām . Īpatni ,ka intervētāji uz ielas pieļauj atbildētāju “aiziešanu” uz Saeimas darbu šajās 100 dienas ,dažkārt runām par robežu , par Ukrainu ,visu ko ,bet ne par Siliņas 100 dienu darbu !

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam