Gada cilvēks. Dārta Daneviča

6

Komentāri (6)

Andris Vītols 31.12.2023. 18.18

No raksta nevaru saprast, kurš tad bija tas konkrētais Prezidents, līdz kuram “aizklauvējās” Dārta. … Kā tad bija ar pašas izvēlēm (pirms precēšanās) ??? …

0
0
Atbildēt

0

kolpants 28.12.2023. 15.51

А давайте еще порадуем читателей ИР, которые почти 100% поддерживают НЕ. Кариньш больше всех в ЕС налетал за деньги ЕС. Как он утверждает, решал важные внешнеполитические вопросы.
И тогда, на первый взгляд, кажется-а чем тогда занимались президент и министр иностранных дел, если премьеру пришлось заниматься внешнеполитическими вопросами?
Но это только на первый. Если мы вспомним довольно-таки убедительные слухи о желании Кариньша вернуться в Брюссель-то все становится на свои места.
Кариньш просто тупо использовал возможности, чтобы попиарить себя как будущего чиновника высокого уровня в структурах ЕК.
Но вот незадача – все всплыло.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 24.12.2023. 07.49

Visiem, kuri te salika man mīnusus no sirds novēlu piedzīvot uz savas ādas linča tiesu sociālos medijos un valsts tiesu nepieejamību.

Tad nākošreiz jums roka nodrebēs un padomāsiet pirms man likt mīnusus, jo nepatīk viedoklis.

Pat ja visi Latvijas cilvēki būtu pret manu viedokli, es to nemainu. Es pieņemtu grēkāža lomu un aizietu tuksnesī.

Ja nav cilvēcības, tad nav.
Ja nav kazai piena, tad nav.
Punkts.

+1
-6
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 28.12.2023. 10.41

  Да, очень любопытно-столько минусов!
  А для моих наблюдений так это просто шок. Посты, нахваливающие Гитлера и призывающие к устранению русских, получали хорошо если 2-3 минуса. А тут критика существующей власти-и столько минусов!
  Есть о чем подумать, какие истинные мысли латышской интеллигенции.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.12.2023. 07.13

Varbūt , ka kaut kur ir, bet neesmu pamanījusi nevienu pašu bez – atbildīgo valsts institūciju VBTA , saeimas, labklājības ministrijas u.c. komentāru par bāriņtiesu darbu.

Valsts , manā vērtējumā, valsts kļūst arvien netaisnīgāka, varmācīgāka , sadalot sabiedrību divās daļās – nabagi un bagātie. Reirs paņirdz par ECB atbildes vēstuli saeimai , ecb aizstāvot tikai banku intereses. Bet ko pati saeima ? vai tad Latvijas valsts aizstāv nabagu intereses?

kad IR pēdējo reizi rakstīja, cik milzīgas prēmijas saņem valsts amatpersonas un kādu pigu un asariņas nodokļu maksātāji? kā saeima piekrita, ka kariņš pandēmijas atveseļošanās naudu dalīja bagātniekiem un nabagiem pātagas cirtienus? !

lielo algu saņēmējiem, lai laime būtu pilnīga – kredīti tiks samazināti uz visu mūsu rēķina, bet tiem pašiem nabag pensionāriem un tiem, kuri kļūs par pensionāriem jāsamierinās ar bankām atdotiem , uzdāvinietiem pensiju uzkrājumiem – kā par to reirs neraud? asariņas aptrūkušās vai tomēr bandīta ciniskums nostrādā?

kā ar medicīnu, ar medikamentiem ?

ai nu labi – velreiz – kamer mēs būsim un kļūsim arvien vairāk netaisnīga sabiedrība – danēviča var arī plika pa skatuvi staigāt- tas neko nelīdzēs – visa veida vardarbība tikai palielināsies

jā un himars nelīdzēs – jo sašķeltāka sabiedrība, jo vieglāk iekarojama un pakļaujama ne jau tikai pašu varmākām bet arī kaimiņu agresoriem – tā nu laikam ir saucēja balss tuksnesī

+2
-11
Atbildēt

0

Sskaisle 21.12.2023. 07.05

Kad biju aizbildne, tad saskāros ar Rīgas bāriņties bandītismu. Jā, vārda burtiskā nozīmē – bandītismu, Tāpēc pilnībā noticu tam, ko stāsta danēviča un ko stāsta judža sieva par bāriņtiesām.

Cita lieta ir par ministriem un vispār par tiesiskumu. Mums tā nav. Tiesu vara ir vāja, būtībā tiesiskums ir bagāto un ļoti bagāto privililēģija. Stambulas konvencija vardarbības novēršanai ir kā plāksteris mironim. Tāpēc es domāju, es paredzu, ka vardarbība palielināsies, valsts – tiesu bandītisms arī.

Vēl cita lieta ir pašas dāmas jeb precīzāk, ka pašas ar savu uzvedību šo beztiesiskumu rada. Proti – būtībā ir ieviesušas linča tiesu. Pat rimševics ir baudījis lielāu tiesisko aizsardzību kā , piemēram, judzis, vai piemēram, kāds bija pārups. Atlika uzrakstīt sabiedriskajos medijos, nevis aiziet uz tiesu un cilvēks bez jebkādiem pierādījumiem tiek atlaists no darba, izolēts no sabiedrības, un ne tikai pātagots, bet vispār atcelts no dzīves. Par kādu taisnīgāku, tiesiskāku sabiedrību šīs nu jau es saku – ne dāmas – nelietes runā? Mēs atgriežamies pie civilizācijas pirmsākumiem, kad cilvēku – ētikas un morāles normu pārkāpēju vienkārši izraidīja no sabiedrības un nolēma nāvei , nogalināja tikpat netieši kā tās pašas bāriņtiesas moca bērnus it kā bērnu tiesību vārdā.

par sabiedrības pātagošanu – dīvaini, ka to saka sieviete – aktrise, kura iepriekšējā teikumā apgalvoja, ka cīnās pret vardarbību, Un žurnāliste kā aita galvu mādama piekrīt. Tātad vienu vardarbību – vīriešu vardarbību nomainīsim pret sieviešu vardarbību un būs taisnīgums?
kaut kāds nenormāls vajprāts.

Ko mēs par vardarbību vērojam – ikdienā, katru dienu – Kuldīgā no mata atceļ tehnikuma direktori , jo Jaunajai vienotībai vajag savu cilvēku tehnikumam piešķirto 8 miljonu notērēšanai. NT – iecēla šķēles cilvēku citu miljonu drošai un pārliecinošai tērēšanai … tā ir vardarbība. Un tāda ir ikdienā

+1
-10
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam