Bagāts gads

2

Komentāri (2)

Sskaisle 26.12.2023. 21.46

Izlasīju, ka VKKF radošās stipendijas -apmēram 1200 eur piešķīris norai- kurai nekad nav par daudz un vizuālajā mškslā kvīriem. Izrādās tads kvīru mākslinieks ir arī slavenais ….nu kā lai pasaka….nu liberālis būs pārāk solīdi, domāju , ka paaudzēs jau sarkanās – vienīgās pareizās ideoloģijas sludinātājs gubenko. Ja tādu stipendiju maksā- tad jau mums visiem, kuriem grūti rēķinus un ārstus apmaksāt jākļūst par kvīriem…. kamēr vieniem cilpa jāmeklē tikmēr šamiem dzīve puto ko šampanietis –

Redz ko nozīmē dzīvot līdzi laikam …

Nopietni, tas ir nenormāli, kas notiek Latvijā un pasaulē….es tiešām domāju, ka čekisti nu jau atklāti demonstrē varu pat ja mētelīdi nomainīti.

Kā vajadzētu darīt? Varbūt tad tās stipendijas iedot arī kādam , kādai māksliniecei ar tradicionālu ģimeni un tradicionālu uzskatu.

Francijā linča tiesa uztaisīta depardjē. Mākslinieki protestē- lai notiekot tiesa, nevis bagāto balto vīriešu linčošana. Bet nu izskatās, ka tas vairs nav iespējams. Ka tā linčošana vajadzīga demokrātijas diskreditēšanai un jauno laiku čekistu ideoloģijai.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 24.12.2023. 08.27

Personīgi jau droši vien, ka bija seksīgas tās studijas ASV, bet profesionāli neesmu izjutusi, ka IR kvalitāte uzlabotos.
Vecais zvans par izglītību- tikkko la.lv lasu skaidrojumu, kāpēc pasaulē kopumā ir samazinājies IQ. Autore to skaidro ar pārmaiņām dzīvesveidā. Noteikti arī tas. Bet es domāju, ka tikpat noteikti arī negatīvās pārmaiņas skolās.
Bērnu un viņu vecāku tiesības dominē pār jebkuru bērnu un vecāku pienākumu. Savukārt pārapmaksātie izglītības nozares birokrāti cenšas kaut ko no šīm atrofētām smadzenēm izspiest kā riešanu no beigta suņa.
Mācību procesā arvien lielāka loma tiek paredzēta pašmācībai. Nu mēģinam savilkt konsekvences starp pašvadītu mācīšanos bez mācību līdzekļiem, iekļaujošu izglītību bez atbalsta personāla nodrošinājuma, par nožēlojamiem apspārdāmiem idiotiem padarītiem pedagogiem.
Ja informācijas apjoms ir pieaudzis, bet mājasdarbi ir atcelti.

+1
-5
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam