VIDEO: Teroristu uzbrukumu risks Eiropā

2

Komentāri (2)

Atis Priedītis 11.12.2023. 18.25

Lai terorisma un vardarbību draudus mazinātu ir jānotiek ļoti lielām izmaiņām cilvēku pasaules uzskatā. Pēc dažām dienām iznāks fantastikas grāmata “Piecas minūtes pirms apokalipses”, kurā ir prognozēta cilvēces nākotne bez kariem, slepkavībām un apokalipses.
Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
0
Atbildēt

1

    Uldis.M42 > Atis Priedītis 14.12.2023. 19.34

    Fufels. Ir bargi jāsoda, tādus kā Merkele, Makrons, mūsu pašu velkomisti, UA dalītāji FSBešņikiem un bandītiem, vai Skandināvijas marksistus, kuri velk Eiropā svešos. Tiem izdzimteņiem, kas no Tunisijas krasta uz Lampedūzas salu ved džihāda pabalsta migrantus, vai vienkārši melnos parazītus, ir pelnījuši sodu, kādu 18. gadsimtā piesprieda pirātiem.
    ASV, pateicoties neliešu, plānprātiņu, parazītu, melno rasistu un sodomītu savēlētām padibenēm, kopš 2021. gada ir ieradušies vismaz 6 miljoni nelegāļu, līdzi nesot ieročus, Ķīnā ražotos opiātu surogātus, kokaīnu no Ekvadoras, Venecuēlas, Kolumbijas, Bolīvijas un Peru un Meksikas karteļu metamfetamīnu un, kā nupat ziņoja FIB direktors ir izveidojuši nopietnus kriminālos grupējumus, kas izglītoti un labi ekipēti, kas prot atslēgt signalizācijas un kameras, nodarbojas ar zādzībām un laupīšanām, bet viņš tomēr nomierināja iedzīvotājus, ka ja tie labprātīgi šķirsies no naudas un dārglietām, tad to dzīvības būs samērā drošībā, turklāt vairs nav tie laiki, kad krietnie amerikāņi drīkstēja aizsargāt savu mantu, veselību un dzīvību. Mūsdienās, kad policija ne vienkārši nošauj melnādaino noziedznieku, kas pretojas, bet kad tas, kā Kariņa, Streipa un Raudsepa sugas brālis laupītājs, narkotirgotājs un narkomāns, afronigers Floids nosprāgt, tāpēc ka aizturēšanas brīdī sametis mutē ripas, tad policistu iebāž cietumā.
    Vismaz pēdējos 40 gadus policisti ASV spiesti ar nēģeriem būt saudzīgi, kā ar jēlām olām, tāpēc katrs melīgais kuces bērns, kurš apgalvo, ka krietnais policists un ģimenes galva Dereks Šovens to mēslu esot nožņaudzis, pelnījis rīklē pus litru uzvārītas eļlas.

    0
    0
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam