Kariņa piloti 2

31

Komentāri (31)

kolpants 10.12.2023. 21.41

Ждем следующий проникновенный комментарий, что один Кариньш именно благодаря перелетам:
1. отработал вместо президента, министра МИД, министра экономики, финансов и обороны
2. обеспечил, что Латвия отстала от Литвы и Эстонии меньше, чем без него.
3. не дал присоединить Латвию к России.
4. обеспечил Украину западным оружием (без него выделили бы меньше).

0
0
Atbildēt

0

Pēteris Ružāns 10.12.2023. 09.48

Nebiju gaidījis tādu sīkumainu un tuvredzību no žurnāla Ir komandas, kopumā raksts kaitē Latvijai!

Tas ko Kariņš var pienest Latvijai un Baltijai esot NATO ģenerālsekretārs ir ārkārtīgi liels – ne tikai Baltijas reģiona interesēm un Latvijas prestižam, bet arī tīri ekonomiski, nenorokam!

Vai arī citi vietējie žurnālisti un politologi saprotat, ka jūs šobrīd esat uzķērušies uz Latvijai nedraudzīgu valstu nomelnojošās informācijas? Par katru politiķi stāv kādas mapītes.

Valsts vadītājam ir nepieciešams būt uz tikšanām laikā un nezaudējot spēkus ceļā, lai cīnītos par Latvijas interesēm. Lielākā lidojumu daļa ir bijusi pie tam kovidlaikā, kad lidojumu izpilde nebija paredzama un līdz nesenam diezgan neprecīza.
Lai valsti pārstāvētu un padarītu atpazīstamāku ir arī bieži jāveic šādas vizītes.

Pēdējo dienu žurnālistu paustais arī veicina nevēlēšanos doties politikā labiem cilvēkiem, kuri patiesi strādā Latvijas labā no sirds.

Pateicības vietā par lielo darbu no Kariņa un viņa komandas puses, jūs aplejat viņus ar vircu. Pie tam uz žurnāla vāka.

Aicinu visus Latvijas žurnālistus un aktīvus sabiedrības locekļus cīnīties par Latvijas interesēm, par Kariņu kā NATO ģenerālsekretāru!

+12
-2
Atbildēt

3

  Sskaisle > Pēteris Ružāns 10.12.2023. 10.17

  jautājums – vai es pareizi saprotu, ka kariņš ir šķērdējis mūsu kopējo naudu mūsu galvenā ienaidnieka kremļa rosināts un organizēts?

  nu tā pēc jūsu loģikas, pēc jūsu rakstītā iznāk – jo elle un indija, ko variet muldēt – par ko atkāpās – bija spiests atkāpties Boriss Džonsons – britu premjers? par to pašu korupciju un izškērdibu, kuru jūs te mūsu valsts un latviešu tautas ienaidnieki gribiet pasludināt par normu , kā tas ir kremļa valstī krievijā

  vai tas, ka Francijā notiesāts un cietumā ielikts ir sarkozi – bijušais prezidents – vai tas ir kremļa pirksts un Francijas valsts nomelnošana, jeb tā ir demokrātijas vērtība – notiesāt neliešus? !!!

  ka Izraēla pat šobrīd – tāda kara apstākļos ir uzsākusi – t.i. atsākusi izmeklēšanu pret netanju par korupciju un izškērdību – tas arī ir kremļa pirksts un Izraelas nomelnošana, jeb ta tomēr ir Izraēlas demokrātijas būtība, ka likumi , morāle un ētika attiecas uz visiem demokrātijas pilsoņiem

  kāpēc jūs mums – lasītājiem gribat iestatīt, ka Latvijā jebkura vēršanās pret korumpoantiem, prastiem zagļiem un izskērdētājiem ir kremļa = putina poilitikas īstenošana , nevis demokrātisko vērtību aizstāvēšana?

  galu galā – igauņu premjere atsakās no ambīcijām par augstierm amatiem jo nav izturējusi naudas un varas pārbaudi – mūsējie – te es domāju visus politķus bet ka pirmo jv un kariņu – vienkārši ir zaudējuši veselo saprātu –

  ES NEGRIBU, KA NATO VADA NELIETIS – ES GRIBU UZTICĒTIES NATO VADĪTĀJAM TĀ KĀ ŠOBRĪD ES UZTICOS STOLTENBERGAM – pat ja viņs vairāk ir izpildītājs ne vienpersonisks lēmumu pieņēmējs

  +1
  -10
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 10.12.2023. 11.08

  Briselē – bija apcietināta un tagad tiek gatavota apsūdzība EP deputātei no Grieķijas = vai tas arī ir kremļa pirksts, jeb tā tomēr ir demokrātijas vājība – korumpanti, kuru nekaunība un alkatība pieaug proporcionāli nesodāmībai |?

  ai nu labi – man ir jau gadiņi un spēka nav daudz, bet es goda vārds būtu gatava kauties ar visiem korupcijas aizstāvjiem, visiem šiem alkatīgajiem rījīgajiem cūkām , kuri savā nesodāmībā iedomājušies, ka ir augstāka rase , ka ir neaizstājami un neaizvietojami, kaut gan patiesībā viņi ir tiesājami nelieši – pēc vislielākās likuma bardzības – cietumā ar mūža ieslodzījuma spriedumu kabātā – viss – labi – tagad jāmēģina kāds pozitīvs dabūt – varbūt kāds krimiķis? kurs slepkavu atrod un notiesā ? kur uzvar taisnība?

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Sskaisle 13.12.2023. 19.42

  Džōnsona kungu izēda par palīdzību Ukrainai. Tā paša iemesla dēļ bija spiesta atkāpties arī Liza Trasa

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Pēteris Ružāns 10.12.2023. 10.24

  Jā un svarīgi – man kariņš + vitenbergs atņema darbu, turpināja atņemt pensijas uzkrājumus + neziņa, nedrošība par nakotni, padarīja par maksu medicīnu, 200x dārgāk maksāju par zālēm u.c. un galvenais – elle un indija – visus citus mana līmeņa cilvekus ari apzaguši

  paksatieties ko kasjauns.lv saka Indra Roga- visi mākslinieki dzivojot pusbadā –

  policija , skolotaji, ārsti, uzņemēji – visi ir neapmiet=rināti

  deputāti , amatpersonas gavilē – šiem algas vel tiks celtas, atbildība n ekāda – nu viss uz urrā

  patiesi nevar teikt, ka visi neapmierināti – tas nu gan tiesa – bet cik ir to apmierināto?

  +1
  -9
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 10.12.2023. 22.59

  Atkal kārtējās muļķības no Jums. … … Kur tad Jūs strādājāt, ja Kariņš Jums varēja atņemt darbu ??? … Ja ”tūrisma” nozarē, tad ne jau Karīņš kādam aizliedza lidot uz Latviju vai no Latvijas uz Romu, Parīzi utt. … … Tā bija visas pasaules problēma un diezgan līdzīgi risinājumi (ņemot vērā Covid izplatības līmeni reģionā, valstī). … … Par dzīvošanu pusbadā. … Ja nevar nopelnīt ar MĀKSLU, tad vajag strādāt veikalā, rūpnīcā, celtniecībā, virtuvē utt. … Pirms gadiem 20 pazīstams aktieris no rītiem slaucīja ielu un ne vienīgais. … … Ar ko ”VISI IR NEAPMIERINĀTI” ??? … Nav tādi ”VISI” !!! … Jūsu nosauktajiem ir gan dažādi ienākumi, algas, gan ļoti dažādi neapmierinātības iemesli, ja tādi vispār ir. …. … … Atceros, ka balsojāt par ”Pīlēna” partiju, tad prasiet viņiem par tām algām. … …

  +6
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 11.12.2023. 07.42

  nav tiesa Andri. Atšķirībā no Lietuvas un Igaunijas, nerunājot nemaz par citām ES dalībvalstīm Kariņa valdība aizliedza pat attālināti no mājām darboties tūrisma firmām. Kolēģe nevarēja tikt ofisā paņemt tur palikušos sporta apavus, jo policija vaktēja , vai tiek ievērots šis aizliegums. Papildus – mūsu klienti no Latvijas drikstēja pirkt atpūtas braucienus uz siltām zemēm Igaunijā un Lietuvā, kamēr mēs tos pat online režīmā tirgot nedrīkstējām. Un tā bija un ir valdības vadītāja – kariņa atbildība. Es to joprojām uzskatu par apzinātu valsts ekonomikas graušanu, par ko saprotama lieta, atbildību politiķi neuzņemsies.

  beidz gudri dirst par to strādāšanu virtuvē – es rakstu rupji, bet tu raksti ciniski kretīniski – ja nevari noplenīt mākslā – tad… kāpēc tu neraksti, ja cilvēki nevar noplenīt, tad kaut kas gadu desmitiem nav kārtībā pašā pārvaldes sistēmā ? Vakar skatījos de facto = policisti iet prom no dabra, nav , kas mūsu drosību sargā – un stambulas konvencija tā nebūs – arī ugunsdzēsēju depo taču tik daudzi ir likvidēti – ievēroji, ka tagad biežāk ziņo par ugungrēkos bojā gājušajiem

  citiem vārdiem – mums ir tik daudz iekšpolitisku problēmu , ka nupat esam kā puņķis drāts galā – tās problēmas ir jārisina, nevis kā to skaisti no saeimas tribīnes pateica opozicionāre- ekonomikas eksports krities par 26%, kamēr kariņa eksports pieaudzis vairāk kā par 1,600 miljoniem

  starp citu – Pīlēna partijas Smiltēns cēla gaismā kariņa lidojumus un milzu paldies viņiem par to !!!!

  +3
  -8
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 12.12.2023. 02.43

  Jūs rakstījāt -”.. un galvenais – elle un indija – visus citus mana līmeņa cilvekus ari apzaguši ”- … … Vai tad citus drīkst apzagt, bet ne Jūsu -” mana līmeņa cilvekus”-. … … Jūs rakstījāt -”beidz gudri dirst par to strādāšanu virtuvē ”- … … Tāda neiedomājama augstprātība !!! … … … Ja jau -” visi mākslinieki dzivo pusbadā”– tad es norādīju, kur ir darbs un maize. … Vai tad tiem, kuri strādā veikalā, rūpnīcā, virtuvē jāuztur arī viduvēji mākslinieki ??? … … … … Deputātus nosaucāt par -”…alkatīgajiem rījīgajiem cūkām , kuri savā nesodāmībā iedomājušies, ka ir augstāka rase , ka ir neaizstājami un neaizvietojami, kaut gan patiesībā viņi ir tiesājami nelieši …”- … … . Jūs kritizējat deputātus, bet savā austprātībā jau tagad daudz neatpaliekat. … … … Labi gan, ka Jūs neesat deputāte ! … …

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > Pēteris Ružāns 10.12.2023. 19.39

  Когда Домбровскис стал коммисаром ЕС, были тоже полные радужных соплей статьи-ну теперь Латвия почувствует экономическую пользу, раз человек из Латвии такой пост занял.
  И что в итоге? Как там с набившими оскомину платежами за площадь? Ах, Домбровскис за них не отвечает?
  А с чего такая уверенность, что генсек НАТО решает, в какую страну какие экономические потоки идут?

  Но вообще показательно-те, кто пишут славящие комментарии, в дискуссии практически не вступают: похвалили и пропали)
  Но количество плюсов заметное, ни в каких других статьях не увидеть по 10-12-18 плюсов!
  И как много минусов критикам Кариньша! А вот когда нацизм оправдывают и Гитлера хвалят-ну так, пара минусов.
  В общем, понятно.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

kolpants 10.12.2023. 00.13

Даааа, господа!
Это просто “пестня”)))
Kariņš cīnījās, kā viņš piedalījās, kā viņu visur aicināja klāt , kā viņš bija, ja tā var teikt, mediators starp Veco Eiropu un Jauno Eiropu, kā viņš cīnījās par Latvijas interesēm.
А можно поточнее? Удалось выравнить платежи за с/х земли по сравнению с Литвой и Эстонией? Или какие другие преференции получены благодаря этой борьбе?

Хотя к чему эти детали. Другое важно-как вдруг поднялись на защиту своего. Как критиковали других за любые нежелательные траты, патетически восклицая “как можно тратить на такие цели”. И вот..свой попался..

Ну, и конечно, куда же без
Putins taču deva komandu – apd*rst Latviju. Te nu rezultāts – 5 kolonna dar’ ko var” – “gav, gav”.

AirBaltic taču pieder valstij? Vismaz daļēji. Nu, kad vajadzēja glābt, tad tur miljonus neskaitījām :). Bet, kad kādam premjeram vajag nelielu lidaparātu valsts vizītēm, tad ir problēmas!
Стесняюсь спросить-а не при Кариньше ли эти миллионы выделялись? А, еще напомню – любая критика выделения тут же встречала “только враги Латвии хотят, чтобы обанкротилась национальная компания”

Господа, вы уже настолько обнаглели в использовании аргумента “Только враги Латвии против”, что это вызывает уже не возмущение, а изумление. Завтра за взятку кого-то схватят из Нового Единства, и вы снова будете кричать “это все провокация Путина”

0
-1
Atbildēt

0

Uldis.M42 08.12.2023. 21.05

https://www.la.lv/pazudusi-divi-apsudzetie-atliek-lietas-izskatisanu-par-precu-piesavinasanos-no-nbs-noliktavam
Es paļaujos, ka atjaunotās Latvijas Politiskā policija no nolādētiem kuces bērniem ar kuru gādību NBS un robežsardze tika atdotas krievu pārzinā, izdauzīs no tiem visus čekas sūdus, pirms tie tiks aizlaisti uz pārstrādi!

0
-1
Atbildēt

0

Jānis Zeidmanis 08.12.2023. 15.09

Tu arī Brut?
Domāju ka šādus stulbus ķengu rakstus tikai NRA tiražē, bet nē – nepietiek ar vienu rakstu – vēl neliekas mierā.

1. Kāpēc visur rakstā ir minēts, ka Kariņs lido ar privātajiem reiziem? Pareizi būtu rakstīt, ka Latvijas delegācija tā ir darījusi. Vai ir bijis kaut viens gadījums, kad Kariņš ir lidojis ar privāto, bet parējā delegācija ar komercreisu?

2. Vai tad vispār mūsdienās vēl var paļauties uz komercreisiem uz kritiskām tikšanām? Diemžēl AirBaltic galīgi neizeļas ar punktualitāti – tik bieži kavē vai atceļ reisus. Piedevām vēl laiki galīgi garām…

3. Augstākjām amatpersonām visvērtigākais nav nauda, bet gan laiks – iespēja vēl kaut ko izdarīt- tas ir neaistājams un tāpēc, ja ir iespēja “nopirkt” kādas papildus darba stundas tiešo reisu veidā, tas būtu pilnīgi saprotams.

+12
-2
Atbildēt

5

  Sskaisle > Jānis Zeidmanis 08.12.2023. 15.41

  nevajag so muldēšanu !!!! – ja sliktu laikapstākļu dēļ nelido regulārie reisi, nelido ari komercreisi , punkts !!! airbaltic ir jaunas lidmāšinas un jauni smuki un gudri piloti – punkts

  nakošais – ja reiz attaisno kariņa noziedzīgo izšķērdibu , tad pamato to – proti, pamato, ka kariņa klātbūtne kaut vienā pasakumā ir bijusi absolūti nepieciešama un kas būtu noticis, ja kariņš nebūtu ieradies , iemēram uz sarunām ar merklei

  agustakajām amatpersonām visvērtīgākais ir nauda – pretējā gadījumā nebūtu tā, ka tās saņem algā vismaz desmitreiz vairāk!!!!, bet toties izdari – desmitreiz mazāk – es meloju – labi = pamato – kadas reformas ir uzlabojušas, izlabojušas problēmas –

  izglītība, medicīna buļļa pakaļā – meli un izmisums

  tālāk?

  0
  -9
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Jānis Zeidmanis 08.12.2023. 19.53

  Padumjos laikos mēdza teikt, ka ja cilvēks neaiziet uz darbu, netiek lieki iztērēta enerģija un no izejvielām netiek saražots brāķis, kas vēlāk jāizmet laukā. Ja Dombrovskis ar Kariņu 14 gadus būtu bijuši komā, pavisam droši, ka Latvijas arējais parāds nu labi, būtu 2 miljardi, nu bet ne tuvu divdesmit. Divas pelēkas viduvējības, kas neko savā dzīvē nav sasniegušas, bet čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, vēl par to, ka naudas mazgātāja, starptautiskā terorisma finansētāja un UA tirgotāju krievijas čekistiem un bandītiem, Suharenko Rietumu banka pārņēma tā mēsla alkatības un debilisma izraisītās sekas, vairāk kā miljonu lielo parādu, uzdāvināja krievijas žīdiem 40 miljonus, no Latvijas nodokļu maksātāju naudas. https://tautastribunals.eu/wp-content/uploads/2014/06/Zatlers-Suharenko-Dombrovskis-300×210.PNG Cik Ķīnā publisku nāvessodu par tādu summu tiktu izpildīts? Visu Vienotības deputātu un ierēdņu nepietiktu.

  0
  -9
  Atbildēt

  0

  Finegans > Jānis Zeidmanis 08.12.2023. 20.49

  Piekrītu. Te jau tiešām pat Glorijai ar Toņu jāsmejās!

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Jānis Zeidmanis 10.12.2023. 00.26

  1. Kāpēc visur rakstā ir minēts, ka Kariņs lido ar privātajiem reiziem? Pareizi būtu rakstīt, ka Latvijas delegācija tā ir darījusi.

  не, я понимаю, своих надо отмазывать. Ну проявите уважение, ну не используйте уже настолько демагогические аргументы. Не заставляйте испытывать “испанский” стыд.
  Вы еще скажите, что так как у нас демократия, Кариньшу приходилось соглашаться с решением канцелярии об использовании таких рейсов. Ну типа это вам не Россия, где Путин все решает, и за все отвечает.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Jānis Zeidmanis 10.12.2023. 00.36

  Diemžēl AirBaltic galīgi neizeļas ar punktualitāti – tik bieži kavē vai atceļ reisus.

  Неужели все так плохо, что приходится уже откровенную ложь писать? Достаточно попользоваться гуглом и увидеть, что Айрбалтик весьма достойно выглядит в плане пунктуальности на фоне других авиокомпаний.

  Использование такой откровенной лжи, увы, свидетельствует, что у пиарщиков Кариньша совсем плохо с идеями

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 08.12.2023. 06.57

vēl viena problēma – ko kariņa valdība nav risinājusi un ko , manuprāt, siliņa nepareizi komunicē ar sabiedrību –

tas, ko es saprotu ir, ka gan ģimenes ārstiem, gan skolotājiem skolās – iespējams citās valsts iestādēs ir līdzīgi – milzīgu papildslodzi rada papīra darbi – proti – lai ieredņiem pierādītu, ka ir izdarīts tas un izdarīts šitas , ka taisnīgi un pamatoti ir pieškirti kompensējamie medikamenti, ka bērnam taisnīgi un pamatoti ir ielikts tāds vērtējums – tas ir jāraksta trīs un piecās atskaitēs utt. Man bijusī kolēģe teica tā, ka viņas skolā instruktāžā skolotājiem par to kā izlikt vērtējumu esot – 47 punkti. Un ja kāds tiek ignorēts- tad pārrunas uz tepiķa un pakāŗšana pie kauna staba

iedomājieties – e – veselībā ir nodala par vakcinācijām , kas jāaizpilda ģ ā – man tā joprojām stāv tukša – iedomājieties kā ir zvanīt un nesazvanīt pacientus

jā – bet – ko saka premjere – viņa nevis uzklausa nozares – bet lūk – nedrīkstot šantazēt –
rezultāts ir tāds, ka skolās nav skolotāju un trūkst ģ ā – nu ja šodien mums ir vaļā un brīvs tirgus – nu bēgs no šādas valdības ar pātagu rokās visi, kas var aizbēgt

es kaut kur lasīju tādu lietu, ka mums esot ap 1200 ģ ā valstī un ka ap 300 no viņiem jau ir pensijas vecumā – sakiet – vai tie, kuriem valsts apmaksās daļu no tiem superdārgajiem īpašumiem, kuriem līdzmaksāja dārgos elektroauto, visi tie korumpanti – vai viņi cietīs no medicīnas nepieejamības, vai piemēram, tie paši skolotāji, kuriem alga ar visu pielikumu ir tie paši 100 eur – vai tomēr tie būs tie cietēji

ja īsrunā – es sagadaidu no valdības nevis šādus draudus , kuri atskan arvien biežāk – lai protestētāji turot mutes ciet – bet es sagaidu problēmu risinājumus –

tikko siliņa apsauca un norāja dārzeņu audzētājus , kuri kritizēja situāciju par pvn paaugstināsanu – bļin – kā var būt tā, ka nozarei un fm katrai ir savi aprēķinu standarti – ka nozarei nav normāla sadarbība ar ražotāju? tad uzsaucieni – turi muti un nešantažē ministriju ir risinājums ?

par cik simtiem miljoniem ierēdņiem paaugstinās algas – tad kur atdeve ? – kur uzlabojumi?

ļoti ļoti nepatīk šī tendence – nauda un privilēgijas , neierobežota bezatbildība bagātajiem – – valsts amatpersonām – pātaga un turi muti – nabagiem un neapmierinātajiem

ir tācu ne tikai ārējie draudi , bet arī iekšējie – nu nevar visu ar tanku vai himars novērst

0
0
Atbildēt

1

Sskaisle 07.12.2023. 19.04

Tas, ka sabiedriskie mediji nerāda , neveido sižetus par bez zālēm mirstošus vēžiniekus, vecus un jaunus , slimus cilvekus, invalīdus – bļin – tas nenozīmē, ka vinu mums nav

sociālie dienesti stāv aizlsēgti – tev jāzvana un jāpiesakās pat ja tu gribi kādam kurš pats nespēj veidlapu aiznest –

nē – un miljons reižu nē, kad Latviju stūrē putinkrievijas pēdās, kur augšas aiz taukiem un meliem plīst pušu , bet apakšas izmisumā nomirst vai aizbēg

+1
-5
Atbildēt

0

Finegans 07.12.2023. 16.08

Putins taču deva komandu – apd*rst Latviju. Te nu rezultāts – 5 kolonna dar’ ko var” – “gav, gav”.
Nožēlojami. Kāds no mūsējiem atļāvies kandidēt un vadošu amatu NATO! Apriet!
Kaut gan. varbūt varētu drusku ieekonomēt ar tiem lidojumiem? AirBaltic taču pieder valstij? Vismaz daļēji. Nu, kad vajadzēja glābt, tad tur miljonus neskaitījām :). Bet, kad kādam premjeram vajag nelielu lidaparātu valsts vizītēm, tad ir problēmas! Nez, kur ir problēma?

+9
-3
Atbildēt

2

  Sskaisle > Finegans 07.12.2023. 18.48

  bļin – vai putins deva pavēli nesodīt korupciju, izskērdību, izdzīt no Latvijas latviešus un savest iekšā putina krievus un krievvalodīgos vergus?

  ko tu vari dirst savā stulbībā !!!!

  runa ir par to, ka valsts vara tiek ļaunprātīgi izmantota pret valsts iedzīvotājiem

  nosauc kaut vienu darbu, vienu valdības – kariņa, saeimas lēmumu , kas ir pozitīvi uzlabojis ekonomisko, sociālo, mentālo, kultūras utt jautajumu –
  bļin – pat to ES fonudu naudu tiek zagļi savā visatļautībā nespēj sadalīt un attiecīgi apgūt

  mums ir 200!!!!! x liels zāļu uzcenojums – SABIEDRISKIE mediji nevis kāds kremļa kanāls rāda , ka cilveki nodarbojas ar pašārstēšanos – jo nespēj apmaksāt ne maksās ārstu, ne zāles

  kā var būt tik nežēlīgs bēniņdirsējs un tā muldēt –

  +2
  -9
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Finegans 08.12.2023. 08.14

  Putins taču deva komandu – iznīcināt Latviju. Te nu rezultāts – 5 kolonnas līderi: Dombrovskis un Kariņš, iedzen latviešu valsti gandrīz 20 miljardu parādu jūgā. Putins organizē Hamas 7. oktobra uzbrukumu Izraēlai un viņa 5. kolonnai jau gatavībā Saeimas Hamas atbalsta grupa no 6 neliešiem, kuri atbalsta galvu griešanu Izraēlas bērniem. Ja jau tie nepārstāvētu JV un Progresīvo krievus milošā vairākuma viedokli, tad būtu no partijas patriekti, bet nē.
  Ja premjeram vajadzētu nelielu lidaparātu, par tūrisma braucienā uz Parīzi iztērētiem 44,150 eiro varēja nopirkt lietotu četrvietīgu Cesna, tikai protams tādā ceļojuma laikā apmierināt dzimumtieksmi pretdabiskā veidā, būtu apgrūtināti. Par visu Kariņa ceļojumos notriekto naudu jau varēja nopirkt lietotu sešvietīgu reaktīvo lidmašīnu un kamēr viņš un prezis lielāko daļu laika pavada vaļojoties tepat Latvijā, tā varētu pelnīt vizinot uzņēmējus.
  Kas attiecas uz AirBaltic, tas tāpat, kā valsts pasūtījumu monopols čekas vai tās kontrolētām noziedznieku firmām, ir instruments varu sagrābušām kremļjaģām valsts aktīvu izvazāšanai.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 07.12.2023. 13.02

Ja salīdzina viņa cinisko superdārgo ceļošanu, kāda izdodas varbūt tikai vienam no 10, vai pat 100 miljoniem viņa intelekta līmenim atbilstošiem organismiem, ar marodierismu un afērām viņa paša izdomātās Panikas pandēmijas laikā, tad viņa tūrisma braucieni, tāpat kā tā saukto sabiedrisko mediju nozombētiem latvietīšiem, vispār liksies tīrais nieks.
Tad valsts un biznesi zaudēja padsmit miljardus, tad daudzi nomira, tāpēc, ka netika veiktas operācijas, vai kā Rolands Tjarve, pieslēgti pie PMV, tāpēc, ka atšķirībā no valstīm, kur iedzīvotāju dzīvībām ir nozīme, pie mums nebija iespēju veikt Covid testus, lai laicīgi atklātu inficēšanos. Toreiz izjuka daudzi biznesi, izglītība tika atmesta vismaz par gadu, izjuka ģimenes, izolācijas izraisītās depresijas dēļ pašnāvību skaits pieauga par kārtu. Tikai pēc gadiem mēs uzzināsim, kādas bija varmācīgās nošpricēšanas sekas, par cik būs samazinājies upuru dzīves ilgums, kā tas būs atcaucies uz nelaimīgo reproduktīvo veselību. Galvu varu likt ķīlā, ka nēģeru zemēs, kur vispār netika veikta vakcinācija, kur netiek ievērota higiēna, kritušo skaits gripas epidēmijas (Covid) laikā bija ne lielāks, kā pie mums.

+2
-10
Atbildēt

0

Siguldietis 07.12.2023. 10.22

Astra Kurme intervijā laikrakstam Diena 05.12.2023:
“…Ziniet, es nedaudz brīnos par visu, kas tagad notiek, jo, kad tur biju klāt, redzēju kā Kariņš cīnījās, kā viņš piedalījās, kā viņu visur aicināja klāt , kā viņš bija, ja tā var teikt, mediators starp Veco Eiropu un Jauno Eiropu, kā viņš cīnījās par Latvijas interesēm. Man drusku skumji ir par to, ka tagad ir viss sliktais, bet viņš tiešām cīnījās par Latvijas interesēm un necieta no kompleksa “mēs esam maza tauta””. Es-lasītājs no “CitaDiena” laikiem – tam pievienojos.

+21
-4
Atbildēt

2

  Uldis.M42 > Siguldietis 07.12.2023. 13.34

  Kā liberastiem dzīvojas naciķu Siguldā, kur nav pat neviena gej-kluba?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Siguldietis 07.12.2023. 18.54

  nu šitā ir kremļa kārtība – pašus slepkavas kremlis ieceļ par galvenajiem kremļa noziegumu iazstāvjiem

  tā jaunās vienotības kurme – kura pati austrumu princese lidinājās pustukšā lidmašinā slapoju muti stāsta, cik svarīgs bija kariņš un cik svarīga viņa un kaut kādā siguldā kādam apgaismība – o jā – … tpu tu negantība –

  Latviju kā mazvalsti neviens nav uzklausijis un neuzklausīs un nevajag te pekstiņsu stāstīt – Eiropai savi mediatori pietiek un pāri paliek – mums ir valsts bez ekonomikas, ar agresprsvalsts pisloņiem, ar sagrautām nozarēm ar korupciju neaptveramos apjomos – kā to kariņš nerisināja ?

  gudri dirst nav malku cirst un tas ir jāpasaka skaidri un gaiši –

  starp citu – lsm ,lv aprēkinājis ka 2/3 Latvijas iedzīvotāju nosoda jv izšķērdibu – es domāju, ka tas skaits ir lielāks – jo galu galā – valdība kontrolē sabmedijus – mums nav neatkarīgi mediji

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

Egils Rupeks 07.12.2023. 09.35

Šitā ņemšanās ar sīkumiem tīkama tiem, kuri pa kluso krāmējas ar miljoniem, bļaujot ‘ķeriet zagli’. Atgādina padomju laiku mucu alus tirgoņus, uzlabojot alu ar ūdeni:-))))

+6
-4
Atbildēt

0

Juris Kluènieks 07.12.2023. 09.06

Kariņa kungs tik ļoti baidījās no covid-19, ka arī pēc pandēmijas beigām turpināja lidināties ar specreisiem, bet faktiski tur vaina arī Valsts kancelejai, kuras vadītājam nav nedz mugurkaula, nedz muskuļu.

+4
-4
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam