Kur ir (tuvākā) bumbu patvertne?

8

Komentāri (8)

Uldis.M42 05.12.2023. 13.57

Patvertnes, tāpat kā neskaitāmi kari un terora akti, pasaules kārtības sagraušana, kas 1/4 planētas noveda līdz badam un plānprātīgu sadistu diktātam, ka Austrumeiropa tika atdota Staļinam verdzībā, bet desmitiem krievu paverdzināto humāno tautu tika laupītas cerības uz pašnoteikšanās tiesībām, ir WWII netaisnīgā iznākuma sekas, par ko visi WWII, staļinisma un GULAG apoloģēti ir pelnījuši visbargākos iespējamos sodus par noziegumiem pret cilvēci.

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Uldis.M42 05.12.2023. 16.35

  мне просто очень любопытно, как быстро бы редакция или кто-то из читателей стуканули бы, если бы я начал тут писать, что сталинизм это ок, в преступлениях другие виноваты и т.д. и т.п.
  Но не хочется рисковать и потом “где нужно” объяснять, что это был просто эксперимент, и хотелось проверить, на портале можно только нацизм оправдывать без последствий или только сталинизм.
  Как видно, к оправданию нацизма претензий нет.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 05.12.2023. 18.45

  Pat ja tiem, kuri nezināja, kas no 1939. – 1941. gadam notika Somijā, Polijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Rumānijā, vēl varēja būt kādas ilūzijas, tad pēc Bučas, Irpiņas, Mariopules, katram pat intelektuāli ne īpaši attīstītam, vajadzētu būs skaidrs, ko Ukrainas kara noziedznieku ģidi-vojevaļi, būtu pastrādājuši Francijā, Beļģijā, Itālijā, Anglijā, Spānijā, ja ne Hitlera ģēnija preventīvais uzbrukums 1941. gada 22. jūnijā un pasaulē varenākās kara mašīnas sagraušana.
  Tiem, kuri nepaguruši tiražē starptautiskās teroristu organizācijas, Vīzentāla centra, holokausta (daudzmiljardu biznesa projekta) mītus, ar pilnu pārliecību apgalvoju, ka ja par Tivas valsts iznīcināšanu, Golodomor, uzbrukumu Spānijai un zvērībām pret Austrumeiropas tautām vainīgie būtu saņēmuši pelnītu sodu (lasi: nobeigti kā traki suņi), tad cilvēce būtu izvairījusies no drausmīgā kara, nebūtu desmitiem miljonu nevainīgu, skaistu, talantīgu, labsirdīgu eiropiešu upuru, nebūtu sagrautas pilsētas, nebūtu bijis tā sauktā holokosta, kas aizsākās 1942. gadā, jo bezkara aptākļos vāciešiem nebūtu bijusi vajadzība izolēt Staļina – Rūzvelta 5. kolonu un šodien neviens nerunātu par bumbu patvertnēm.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Uldis.M42 06.12.2023. 09.27

  То есть гонений на евреев в Германии до 1941 не было?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Uldis.M42 06.12.2023. 09.30

  Уважаемая редакция ИР, а также многочисленные читатели онлайн журнала! Используя общепринятую логику “раз русские в России молчат, значит, полностью поддерживают действия Путина и его власти”, имею право с данного момента считать, что вы также поддерживаете отрицание холокоста и оправдываете преступления нацизма. Так как никакой реакции на мнение пользователя Uldis.M42 не следует.
  P.S. Надеюсь, редакция в рамках широчайшего трактования на свободу мнения не будет стирать данный комментарий и не будет закрывать возможность комментировать, если вдруг данный комментарий будет стерт.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 06.12.2023. 12.40

  Kad viskrieviskākais necilvēks uz planētas, Putins, sagrāba Krimu, 87% krievijas iedzīvotāju (tie būtu vismaz 95% krievu) šo noziegumu, ko nosoda visa civilizētā pasaule, atbalstīja, kaut arī to nomācošais vairākums nekad Krimā nav bijis un noteikti arī nebūs, tātad pavisam noteikti var apgalvot, ka krievi ir kolektīvais putins. Ne vienkārši atbalstītāji, bet katra to šūna ir neatgriezeniski inficēta ar Putinu, tātad tie ir Putins un kad šis nosprāgs, nāks cits putins un nav nozīmes, kā to sadistu un pedofīlu sauks: Ņevas Aleksandrs, Ivans Drausmīgais, Pēteris I, Aleksandrs III, Ļeņins, Staļins, vai Čikatilo.
  “преступления нацизма” bija nedot to prieku pēc cilvēku asinīm izslāpušiem krieviem pārvērst visu Eirāziju un, loģiski, vēlāk arī Ameriku, krievijai līdzīgā kloākā, kur homo sapiens vairs nebūtu, bet būtu tikai viena izbadējusies, noskrandusi, agresīva krievvalodīga biomasa.
  Vēl padumjā skolā mācīja: “kamēr pēdēja republika nebūs iestājusies psrs”, kas jāsaprot, ka drausmīgā asinpirts tiks turpināta, kamēr nebūs sagrābta visa planēta un visi tās iedzīvotāji nebūs noslepkavoti vai padarīti pēc krievu atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības. Vēl 1918. tā krievu noskaņojumu aprakstīja Aleksandrs Bloks:
  Мы на го́ре всем буржуям
  Мировой пожар раздуем,
  Мировой пожар в крови —
  Господи, благослови!
  Izcilais WWII vēstures pētnieks, Vladimirs Rezuns savu nemirstīgo darbu par WWII gatavošanu un tā norisi, kas tapa uz publiski pieejamu materiālu bāzes, tā arī nosauca “Pēdējā republika”. Grāmata ir izdota latviešu valodā un ir pieejama MP3 versijā krieviski https://rutor.info/torrent/48410/viktor-suvorov-poslednjaja-respublika-2008-mp, kur pieejami pārējie viņa darbi, ko ieteiktu arī katram nelietim vai plānprātiņam, kas sludināja, ka tur nekā briesmīga, ka pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie WWII noziegumu mantinieki rīko savas cūciskās dzīres Karātavu laukumā.
  Kas attiecas uz jebrejiem līdz 1941. gadam, kad Eiropā vēl neviens nezināja par Staļina un ASV ģem- parķijas gatavoto karu, kurā tika investēti simtiem miljonu dolāru, Vācijas rabīni par to jau bija informēti un kūdīja jebrejus pret vācu tautu un valsti. Protams, tā vietā, lai tos internētu nometnēs un vēl barotu, vajadzēja tos pēc Staļina metodes ar “zagradotrjadiem” dzīt kaujā un pēc krišanas varoņa nāvē apbalvot ar Dzelzs krustiem un pēc uzvarētā kara celt tiem pieminekļus un to vārdā nosaukt pilsētas. To pašu vajadzēja darīt arī ar krievu kara gūstekņiem, līdz pat 5 miljoniem, kuri nebija izteikuši vēlēšanos karot pret absolūto ļaunumu, kā to darīja Vlasova armija.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 06.12.2023. 12.46

  Excusez-moi, investija karā ne miljoni bet miljardi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 04.12.2023. 17.13

Lai šīs patvertnes nekad nebūtu vajadzīga ir jāieskatās patiesībai acīs. Esmu uzrakstījis un tūlīt tiks izdota grāmata “Piecas minūtes pirms apokalipses”. Šajā grāmatā viss ir pateikts,
Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam