«Kravājiet mantas! Jo mēs nākam!»

3

Komentāri (3)

Uldis.M42 05.12.2023. 11.25

Sorosītu NYT ir pēdējais kam noticēt. Lai uzjundītu marksistisko profesoru – sodomītu nozombēto studentu nenobriedušos prātus, NYT, WaPo, CNN un citi ģem-parķijas rupori apzināti izplatīja fake news par Izraēlas raķetes triecienā pa slimnīcu desmitiem upuru, kas izrādījās bija tikai daži kritušie arābi no Hamas nokritušās paštaisītās raķetes autostāvvietā, bet slimnīcai nebija ne skrambiņas. Ziņu vēlāk atsauca, bet nemieri jau bija sarīkoti.
Starp citu uz 7. oktobra terora aktiem kibuci Hamas bija uzaicinājuši CNN žurnālistus, kas visu nofilmēja. Zurnālistiem nav jāizdot savi informācijas avoti, bet par neziņošanu par gaidāmiem terora aktiem, visai CNN vadībai pēc likuma būtu bijis jāsapūst cietumā.
Interesanti tur notiek apmaiņa. Saujiņa nevainīgu ķīlnieku pret nesalīdzināmi lielāku skaitu teroristu. Tas man atgādina, kad Baidens atdeva savam pahanam Putinam vienu no pasaulē bīstamākiem noziedzniekiem, ieroču tirgoni Butu, filmas Lord of War galvenā varoņa prototipu, pret nēģerieti – narkomāni un lezbieti Britniju Grineri, jeb par pieciem, it kā, amerikāņu ķīlniekiem (nesaprotu, kas amerikāņiem pēc 1979. gada, kad ar vēlākā Nobela miera prēmijas laureāta Kartera palīdzību Irānā varu sagrāba lupatgalvas bija meklējams Irānā) samaksāja 6 miljardus dolāru. Starp citu, ne bez viņa ziņas 1978. gadā kremlim izdevās apvērsums Afganistānā un 1979. Irākā.

0
-2
Atbildēt

0

murrey 01.12.2023. 18.56

Nolādēta zeme.

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 01.12.2023. 00.48

Nekas nemainīsies. … Tā viņi tur viens otru slepkavos gadu gadiem. … …

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam