Ticot uzvarai.* Revolucionārs atjauno infrastruktūru

2

Komentāri (2)

Vidvuds Beldavs 06.12.2023. 22.13

Manuprāt Putins paredzēja Maidanu – haosu kas rada viņam iespēju aktēt Krimu.
Janukoviča valdība salīga līgumu ar ES. Ukrainas parlaments šo līgumu apstiprināja 2013. gada maijā ar lielu vairākumu – 319 balsis no 449. Janukovičš kļuva par prezidentu, jo viņš Ukrainai solīja ceļu uz Eiropu.
Putins uzspieda Janukovičam radikālu lēmumu noraidīt līgumu ar ES un pieņemt piederību Putina Eirāzijas Savienībā. Parlaments šo lēmumu nedebatēja un neapstiprināja. Masu protesti bija garantēti. Ja tā, tas arī būtu bijis viens no Putina mērķiem.
Protesti iznīcināja Janukoviča politisku varu. Tas ka Janukovičs neuzņēmās ar tankiem iznīcināt demonstrantus pataisīja Janukoviču Putinam nederīgu, jo Janukovičs bija pret Ukrainas sadalīšanu un Krimas aneksiju. Snaiperu apšaudīšana varbūt bija iecerēta, kā pilsoņu kara iesākums, bet Ukraiņiem izdevās izveidot pagaidu valdību pēc Janukoviča aizbēgšanu. Ar Janukoviča aizbēgšanu, Putins bija brīvs rīkoties, anektētu Krimu, un iesākt karu Donbasā. Janukovičš nebija Putinam uzticams, jo viņš bija izveidojis līgumu ar ES un arī atbalstīja Ukrainas teritoriālo integritāti.

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Vidvuds Beldavs 07.12.2023. 11.43

  Pēc Putina kara Gruzijā pretīgais neliešu, plānprātiņu, parazītu, melno rasistu un pederastu ievēlētais melnādainis noslēdza ar Putinu Klintones sagatavoto Restart, kas anulēja Putina iepriekšējos noziegumus un iedeva Carte Blache visiem nākamiem, tai skaitā karam Ukrainā. Pēc Putina iebrukuma Ukrainā tas nolādētais nēģeris neiedeva Ukrainai nevienu patronu, bet iedotos miljardus, kopā ar korumpēto Ukrainas vadību, sadalīja un lielākā daļa atgriezās Obamas, Baidena, Sorosa un citu izdzimteņu kontos un ģem-parķijas kriminālā kasē un ja Rīcības Prezidents Trampa kungs nebūtu atcēlis Obamas veto un nebūtu iedevis Ukrainai Javelin un Stinger, Kijiva būtu kritusi 3 dienās. Ukrainas nacionālistus, Labējo fronti, kas izveidoja pulku Azov, kas apturēja krievu iebrukumu, afronigers no Kenijas nosauca par teroristisku organizāciju, bet tagad pēc Obamas – Sorosa administrācijas prasības Kolomoiski, kurš 2014. piedāvāja naudas balvas par krievu bandītu galvām, Zeļenskis ir arestējis un konfiscējis tā aktīvus.
  Jebkurā gadījumā Putina – Obamas plāni, par ukraiņu valsts iznīcināšanu neizdosies, jo 70% krietno amerikāņu ir Ukrainas pusē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam