No seksuālās vardarbības bērni jāsāk sargāt vēl pirms uzbrukuma

2

Komentāri (2)

Sskaisle 28.11.2023. 18.45

nu beidziet – šitā trakā muldēšana …
kas reāli ir darīts, lai mūsu postpadomju sabiedrību izglītotu kā atpazīt vardarbību pret bērniem?
varneši , lai tiktu par pakāpienu augstāk karjerā caursitīs – līdz pedējam ceru, ka tomēr nē – stambulas konvenciju, tur notrieks jau tā mazos budžetus un tā arī visa cīņa

ai nu nav pat vērts –

kur ir naukšēnu bērni? kā reāli tiek apkarota nabadzība, kura vistiešākajā veidā piegādā svaigu gaļu suteneriem ?

0
-1
Atbildēt

0

Uldis.M42 28.11.2023. 15.13

Seksuālā vardarbība pret nepilngadīgām meitenēm ir ļoti smags noziegums un pelna nāvessodu, tomēr lielākā daļa no tām pārdzīvo gūto traumu un vēlāk spējīgas dzīvot normālu dzīvi.
Kas attiecas uz seksuālo vardarbību pret jauniešiem līdz 21. gadu vecumam, kas tos padara uz mūžu par fiziskiem, garīgiem un morāliem invalīdiem, tur nepietiek ar parastu nāvessodu, tam ir jābūt hrestomātiskam pārējiem par biedējumu. Vispareizākais būtu visus eventuālos pedofīlus pakļaut ķīmiskai, mehāniskai vai ķirurģiskai kastrācijai, protams priekšroku dodot ķirurģiskai, jo ķīmiskā, izmantojot stipras neorganiskās skābes, vai mehāniskā ar diviem ķieģeļiem, nebūtu estētiski. Vēl pastāv variants to sēkliniekus turēt noblombētā siltā kažokādas maisiņā, kā aunu buciņiem, kamēr tie pārstāj izstrādāt testosteronu.
Kā liecina Tūna, Eisaka, Birkava, Sončika un pārējo pedofīlu noziegumu statistika, visi tie noziedznieki primāri bija sodomīti.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam