Kurp lidoja Kariņš ar speciālajiem avioreisiem?

10

Komentāri (10)

kolpants 27.11.2023. 10.23

Например, насколько помню, статьи про Ушакова всегда были как только открываешь страницу irir.lv
А вот про перелеты Кариньша почему-то уже надо отдельно открыть Aktuāli. Да и то пока это просто список с пояснениями канцелярии или самого Кариньша.

Ну, например, в других СМИ уже появился анализ, что некоторые полеты выбраны частными самолетами, чтобы успеть в пятницу вернуться, чтобы выходные не пострадали. Или можно было в предыдущий день на рейсовом прилететь и гостиницу взять – это было бы намного дешевле.

Можно ли надеяться, что будет подробный анализ журналистов ИР?

0
0
Atbildēt

0

kolpants 27.11.2023. 09.34

не, господа, самое интересное вовсе не суммы и цели) А то, как меняется риторика большинства, когда оказывается, что свой “замазался”.
Сразу для понимания-я не поклонник Ушакова (а то тут у некоторых на грани рефлекса собаки Павлова-русский, значит, избиратель Ушакова).
Просто интересно посмотреть, как тогда и журналисты и комментаторы склоняли на все лады траты Ушакова, и как сейчас. Небо и земля. Даже с учетом того, что по положению мер города конечно, ниже, чем премьер. Но все равно, разница НАСТОЛЬКО заметна.
А уж эти акценты “эта русская манера тратить, это только кремлины и путинисты так к госденьгам относятся” и т.д. и т.п.
А потом льются крокодиловы слезы “ну почему эти местные русские “не наши”.
Господа, покажите пример объективной журналистики, объективного отношения к политикам-и большинство русских будут “вашими”.

0
0
Atbildēt

0

Finegans 26.11.2023. 19.16

Atbalstu Kariņu un viņa aktīvo starptautisko darbu Ministru Prezidenta krēslā. Dabiski, ka aviopārlidojumi ir pamatoti, Diez vai par to kāds saprātīgs cilvēks šaubās.

+10
-3
Atbildēt

2

  Sskaisle > Finegans 26.11.2023. 20.39

  Nu beidz !! Kā tev nav kauna – kariņš de facto stāsta, ka visās normalās ES valstīs valdībām esot savas lidmašīnas. Bļin – vai normālās ES valstīs ir tika augsts novēršamo nāvju skaits? Vai normālās valstīs cilvēku dzimstība ir zemāka kā kara laikā?

  Nosauc kaut jel vienu valsts insititūciju lēmumu, kas ir vērsts uz visu -arī nabadzīgo sabiedrības slāņu interesēm.

  Tai pašā de facto stāsta, ka valsts nespēs atbalstīt maznodrošinātos komunālo rēķinu apmaksā. Normāli ES valstīs?

  Pirms tam Panorāmā rāda – lietuvieši pie mums atbrauks ar vilcieniem, kā Latvijā ? Mums esot melojuši, ka rail baltica caur Rīgu nemaz neies….

  Jedem das seine – ja mēs Latviju salīdzinam ar krieviju , ar padlatviju – tad jau ir labi – nav aitām jāzin, ko gani dara.

  Bet ja Latviju gribam pielīdzināt Skandināvijai – tad kariņa un jv izšķērdība ir vienkārši noziegums.

  Tāds ir mans viedoklis.

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Finegans 26.11.2023. 20.43

  un vel – cūka netīrais – esot bijis tā jāskrien pa pasuali , lai glābtu Ukrainu un lai mūs sargātu no kara – cūka netīrais – ko viņs plāno pasargāt – tos putina draugus, kuri te dzivō un pat vēl ES fondu naudu saņam.
  bļin – kur mums ir patversmes? kur ir medikamenti ? 200 x dārgāki kā kaimiņos –

  es esmu tik nikna, ka no biksēm varētu izlekt – kā var būt paši latvieši tādas rijīgas kanibāliskas cūkas? !!!

  0
  -10
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 26.11.2023. 12.00

Vēl lielāku ļaunumu latviešu valstij un tautai kā Kariņš un Dombrovskis, ir iemanījies tikai sarainais čekas viķirāns, Godmanis. Tā nav uzslava, tikai secinājums. Tas nebija pateicoties viņa izcilam talantam, vienkārši toreiz valsts aktīvi, kurus izvazāt, atdodot tos komuņjagām, čekistiem un bandītiem, vēl bija desmitiem miljardu vērtībā.
Jāatzīst, ka neskatoties uz visu nabadzību, Dombrovska valdība tomēr iemanījās uzcelt ar gāzi darbināmu TECII 2. kārtu, atdot čekas off-shore fondam par 1/3, vai pat 1/4 vērtības Citadeli, lai krievijas FSB labāk varētu kontrolēt finanšu plūsmu Latvijā, kopā ar Zaharjinu izvazāt LM un beigās bez naudas to atdot Krimas čekistiem izvazāšanai līdz galam. Par OIK atļaujām, kuras Godmaņa valdībai pat nevarēja ienākt prātā, iedzīvotāji atdevuši noziedzniekiem jau vairāk kā miljardu un turpina maksāt. Visam tam klāt nāk valsts pasūtījumu monopols čekas un bandītu vai to kontrolētiem uzņēmumiem, kas visu sadārdzina 2-3 reizes.
Kariņš turpināja kalpot monopolistiem, kas to jau bija uzmaukuši uz sava atskabardainā, kā harpūnas, daikta un vēl sarīkoja bezprecedenta Panikas pandēmiju, kas paņēma miljardus eiro un simtiem cilvēku dzīvību.
Saldam zilam pārītim Staķim – Ķirsim nedeva mieru Šlesera – Ušakova – Amerika lauri un tie salika stabiņus, lai maitātu dzīvi autovadītājiem, velosipēdistiem un gājējiem, vairotu sastrēgumus un palielinātu degvielas patēriņu.

+1
-9
Atbildēt

0

andrejs 26.11.2023. 00.19

Patieisi apbrīnojama nekaunība izšķērdīgi dzīvot uz tautas rēķina laikā, kad viņš bez kautrēšanās uzdrošinājās atņemt iztikas līdzekļus vismaz 62000 mājsaimniecību atstājot cilvēkus bez darba.

+3
-7
Atbildēt

0

Uldis.M42 25.11.2023. 12.58

Spriežot pēc izmaksām, jādomā, ka aviokompānijas maksājušas Kariņam “otkatu”. https://www.la.lv/uz-briseli-pa-50-tukstosiem-eiro-publiskots-precizs-krisjana-karina-dargo-lidojumu-saraksts Daudzi teiks, ka ES tas ir neiespējami, taču, ja atceramies Dombrovska, Roņa un Freivalda PV iepirkuma valsts nozagšanas megaafēru, kad FSBešņiki bija sarunājuši ar Spānijas CAF par desmitiem miljonu otkatu maksāšanu caur krievijas FSB un bandītu Severstaļ (RVR), kura, varbūt, ja nu vienīgi lampiņas vagonos būtu ieskrūvējusi, tad nav ne par ko jābrīnās. Paldies Dievam EK toreiz vēl nevadīja Putina kuce, čekistu publiski piesmietā morālā kropļa Dombrovska patrons, alkašs Junkers un rūpīgi gatavotā afēra tika izjaukta.
Latvijas sabiedrībai ir jālūdz pasaules līderus, lai nerīko nekādas tikšanās ar mūsu prezi, premjeru un ministriem, bet, kad tiem parazītiem vajag apmeklēt elitārus sodomītu aksesuāru vaikalus Parīzē vai Amsterdamā, lai lido par pašu līdzekļiem.

+2
-11
Atbildēt

0

Sskaisle 25.11.2023. 09.14

Tas ir noziegums, ko ar šādu izšķērdību ir izdarījis kariņs. Nav neviena paša apamtojuma, kāpēc piemēram, merkele, bez Latvijas., vai Latvija bez Merkeles pļāpāšanas nevarētu izdzīvot, vai dzīvot.

Mūs nabagus drāž pēc pilnas programmas – mēs tiešām izmirstam nabadzības dēļ, maksājam tūkstošus par it kā zaļo politiku – , kamēr kā eksprezis levits, tā kariņs mūs māca taupīt, savilkt jostas, būt zaļiem , kamēr paši par MŪSU NAUDU dzivo tā, it kā rītdienas nebūtu

alkatīgās cūkas – mūsu nedzimušo bērnu aprijēji !

Kungs Debesīs – paglāb NATO no kariņa un tā posta, ko viņš atnesīs jebkurā amatā, kur nonāks

+2
-11
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 25.11.2023. 18.57

  mēs esma vienkarši nenormali nožēlojami

  es tiešām apbrīnoju drosmīgus cilvēkus – Panorāmā rādija izraēļu sievieti un viņa pateica tādus vārdus, kas man caur prātu iekrita sirdī – proti, mēs valstij maksājam nodokļus, lai tā mūs aizstāvētu, bet valsts šo teroraktu nenovērsa un mūs neaizstāvēja

  un lūk, to pašu par 101% es varu teiktu par kariņu un jv – mēs maksājam nodkļus, mulzīgas summas no mūsu nožēlajamajām algām un pretī mēs saņem izvarošanu ar superaugstiem rēķiniem, maksas medicīnu, korumpētu valsti vienā vārdā sakot – un jūs par to man saliekat 5 mīnusus \

  nu tad jūs apzagt un apzagt un drazt un drāzt – tauta, kurai nav prāta un pašcieņas neko nav labāku pelnījusi

  izlasīju par šo faktu visos medijos , redzēs, ko rīt de facto stāstīs, bet šobrīd ne ar pušplēstu vārdu nav iminēts, kāda šīm superdārgajām izklaidēm ir atdeve

  mēs sledzam skolas, atņemam mūsu bērniem nākotni, lai daži kretīni varētu uzzdzīvot

  tpu tu negantība

  Kungs Sargi NATO no kariņa – notrieks visu naudu tur un kas tad mūs aizstāvēs

  francūži klariņu ar visu brandžu jau uz daugavmalu būtu aizstiepuši

  noželojami un bezcerīgi
  .

  +3
  -8
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam