Dzīvot nozīmē atcerēties

6

Komentāri (6)

Atis Priedītis 26.11.2023. 19.12

ANO paziņojums, kuram ir jāglābj cilvēce no bojā ejas atomkarā

Publicēju fantastikas žanra grāmatas “Piecas minūtes pirms apokalipses” pašu svarīgāko fragmentu. Šobrīd jau ir skaidrs, ka grāmata tiks izdota.

Kristapa sarunas ar VDD pārstāvi bija ilgušas jau nedaudz vairāk kā mēnesi. Situācija pasaulē kļuva aizvien bīstamāka. Izlūkdienesti ziņoja, ka līdz atomkara uzsākšanai ir palikuši tikai daži mirkļi.
Agresorvalsts masu mediji aizvien histēriskāk izplatīja paziņojumus par to, ka šīs valsts iedzīvotāji visi nonāks paradīzē un pārējās pasaules cilvēki vienkārši nosprāgs. Aptaujas liecināja, ka šai idejai tiešām pamazām sāk ticēt absolūts vairākums agresorvalsts iedzīvotāju.
ANO Drošības padomes saprātīgi domājošo valstu vairākums saprata, ka vilcināties vairs nedrīkst. Un visos pasaules valstu medijos tika izplatīts uzsaukums cilvēcei. Izņemot, protams, to valstu medijos, kuras bija pārliecinātas par to, ka atomkarš tomēr ir jāsāk.
ANO paziņojums:
Ir pienācis mirklis, kad mums ir atklāti jāatzīst, ka mēs neesam vienīgās saprātīgās būtnes kosmosā. Ir gūti pārliecinoši pierādījumi citu kosmosa civilizāciju eksistencei. Ir gūti pierādījumi arī tam, ka Zemi regulāri apmeklē šo civilizāciju kosmosa kuģi, kurus līdz šim esam saukuši par NLO.
Kosmiskās civilizācijas ir spilgti nodemonstrējušas, ka, neskatoties uz savu gigantisko tehnisko un militāro pārākumu, viņi nevēlas Zemi iekarot un pakļaut. Viņi mūs tikai novēro un pēta.
Pagaidām kosmiskās civilizācijas kategoriski atsakās tieši sazināties ar Zemes valdību pārstāvjiem. Lai darītu mums zināmas savas vēstis, šīs civilizācijas izmanto cilvēkus, kurus mēs dēvējam par kontaktpersonām. Tie ir vairāki dažādās zemeslodes valstīs dzīvojoši cilvēki, kuri nekad savā starpā nav tikušies un nekad savā starpā nav kontaktējušies.
Mēs esam šos cilvēkus apzinājuši un ļoti uzmanīgi izpētījuši viņu saņemto ziņojumu saturu. Neskatoties uz nenozīmīgām atšķirībām, šie ziņojumi pauž vienu un to pašu. Citplanētu civilizācijas ar Zemes valstu valdību pārstāvjiem oficiāli sāks kontaktēties tikai pēc tam, kad uz Zemes pilnībā tiks pārtraukti visi kari un apzinātās cilvēku slepkavības.
Mēs esam nolēmuši arī visos masu medijos plaši publiskot agrāk slepenos video materiālus, kuri spilgti apliecina citplanētiešu esamību, kā arī to, ka šie kosmosa kuģi tiešām nav radīti tepat, uz Zemes.
Mēs ļoti ceram uz visu Zemes valstu vadītāju veselā saprāta spēku, ceram arī uz to, ka citplanētiešu esamības oficiāla atzīšana ļaus Zemes civilizācijai izvairīties no atomkara un pamazām pārtraukt arī visus citus karus un apzinātās cilvēku slepkavības. Ļoti ceram arī uz pasaules reliģisko līderu sapratni un visu zemeslodes iedzīvotāju atbalstu.
Mūs nākotnē gaida dzīve pavisam citā pasaulē, kurā mēs vairs neesam vienīgās saprātīgās būtnes kosmosā. Lai mums palīdz Dievs!

Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

+1
-2
Atbildēt

0

kolpants 24.11.2023. 10.27

А почему в ноябре? Капусветки обычно же где-то летом, когда и могилки убирают и родственники собираются

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 24.11.2023. 09.18

Drīzumā iznāks grāmata “Piecas minūtes pirms apokalipses”. Grāmatā ir publicētas arī manas patiesi notikušo vajāšanu atmiņas, kuras VDK veica izmantojot psiholoģiskā terora metodi Zersestzung. Vēsturniekiem ir paniskas bailes sākt par šiem pavisam nesenajiem notikumiem rakstīt, jo daudzi vajātāji un vajāšanu pasūtītāji ir tautā mīlēti cilvēki, bagāti un populāri.
Grāmatas faila melnraksta adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 23.11.2023. 22.36

”Raugoties uz latviešiem pagātnē, mēs dzīvojam mītos. Šie mīti radušies 19. gadsimta nogalē un 20. gadsimta sākumā. Tie joprojām ir dzīvi. ”
mans uzskats par šī kunga [pausto ir daudz daudz kritiskāks –
nu , piemēram, mēs dzīvojot mītos. Elle un indija, tad kāpēc grāmata ir angliski un nevis latviski? Kāpēc mums nav nopietnu informatīvu raidījumu tv, radio par mūsu vēsturi? Par neviennozīmīgo vēsturi profesionāļu vērtējumā un skaidrojumā. Neciešu to vissziņu diletantu visurbūšanu, Lai par vēsturi runā vēsturnieki.
Bet tā nenotiek. Un tad ir tas – mēs dzīvojam mītos. Ai – labi, ja vēl tā. Ja vēl vispār domājam par savām saknēm.

Par kapiem – kopš tik daudzi latvieši no valsts ir aizbraukuši – kapi ir ļoti nekopti. Nevar salīdzināt kā bija vēl tūkstošgades sākumā.
Labā lieta- kapu digitalizācija. Tas nu gan ir ģeniāli.
Un ko tur par vidusslaikiem – aizejiet uz mūsu Mārtiņkapiem, tepat – gandrīz Rīgas centrā. Tur – krūmos , drupās un aimirstībā ir ne tikai vācu kungi , bet arī mūsu jaunlatvietis Neikens. Esmu mēģinājusi atrast – nav izdevies.

Tā kā ….jā un visi tie Strengas teicieni –

+1
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 23.11.2023. 22.54

  Pret pagātnes cilvēkiem bieži izturamies kā pret muļķiem. – šim gribētu pamatojumu. Es domāju, ka tā nav. Ka ir tieši otrādi – ja zinam, ka šodienas cilvēks nespētu ne izdzīvot tajos laikos, ne atstāt tādas liecības, kā mums ir atstājuši pagātnes cilvēki,
  kā citu
  Vēl – ja reiz runā par Nameju – nu varbūt vajadzēja skaidir un gaiši pateikt – nebija zemgaļiem sava valsts.

  Un vēl – manā apziņā Livonijas valsts laiki ir bijuši labākie latviešiem. Bet vai tā ir? Lasīju aminor grāmatiņu Aizmirstā Livoniju un biju diezgan satriekta, jo tā bija diezgan drūma un smaga – pretēja maniem priekšstatiem.

  Ai nu labi – jāiet gulēt. Nezinu, bet man Spēlamņu nakts šogad škiet stīva un garlaicīgāka kā citiem gadiem

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

irjanis41 23.11.2023. 10.54

Perfekts ieskats vēsturē! Jānis Lejnieks

+4
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam