VIDEO: Eiropas lielā mājokļu krīze

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 20.11.2023. 14.37

Reiz sen atpakaļ radio dzirdēju, ka ANO par 1/3 gatavojas samazināt planētas iedzīvotāju skaitu, kuriem nepietiek dzeramā ūdens. Atkārtoju vārds vārdā. Es ļoti nopriecājos, domādams, ka ir nolemts uzsākt regulēt parazītu sugu populāciju, taču biju nelietīgi maldināts. Ja padzirdīsim 1 miljardu nēģeru, būtiski samazināsies laiks, līdz dienai kad būs jau jādzirda 2 miljardi un tā, kamēr to skaits sasniegs 20 miljardus un Dievam tas būs apnicis un tas nolems attīrīt planētu Zeme visu neprātīgo cilvēci noskalojot, vai sadedzinot.
Ja vienā mājā kopā ņemot ir 1 t žurku, peļu, tarakānu, blusu, blakšu, tad uzceļot blakus tādu pašu māju un neveicot deratizācijas un dezinsekcijas pasākumus, pēc laika abās kopā jau būs 2 t. parazītu
Pateicoties pretīgās plānprātīgās korumpētās Putina kuces, Baidena, atvērtai robežai, Ņujorkā jau vairs nav iespējams apmesties viesnīcā, jeb par to jāmaksā neaptverama cena, jo visas aizņēmuši nelegālie imigranti: teroristi un narkomūļi. Kopš tās labākā mēra Rudolfa Džuliani laikiem, noziedzība tur ir pieaugusi vismaz 5 reizes.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam