Izraēla, Ukraina, Palestīna: vērtības un reālpolitika 4

Komentāri (4)

WunderGe 17.11.2023. 15.17

Ceru, ka Latvija, kad būs beigusies patlabanējā Gazas krīze, drīz vien atzīs Palestīnas valsti “de iure”, kā to ES jau ir izdarījusi Zviedrija.

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > WunderGe 17.11.2023. 15.38

  Gazas krīze beigsies, kad beigsies krievija un nebūs kas krīzi vairs uztur. Visiem plānprātiņiem, tai skaitā Zviedrijas marksistu cūkām, atgādinu, ka valsti nevar atzīt ātrāk, kāmēr tā nav sevi par valsti pasludinājusi. Tas nenotiks, jo savādāk Gazas sektors nevarēs vairs parazitēt. Zviedru padlas nebija atzinušas Ičkēriju, kaut arī tā bija pasludinājusi sevi par valsti, bet tagad skrien ratiem pa priekšu, atzīstot bandītu anklāvu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 16.11.2023. 17.36

Nav jābrīnās par JV/Progresīvo un to sugas brāļa, Šlesera, noziedzīgā grupējuma panākumiem vēlēšanās, ja atrodas tik daudz asinskāru organismu ar latviskiem uzvārdiem, kuri atklāti atbalsta galvu griešanu Izraēlas bērniem. https://pietiek.com/raksti/mes,_kozins,_levrence,_bogustova,_pupola,_raubisko,_austers_un_vel_virkne_citu_iljica_mazbernu/ Kaut kā nedzirdējām to pašu NKVDešņiku bērnu un mazbērnu balsis, pēc krievu apzināti pastrādātām zvērībām pret Ukrainas civiliedzīvotājiem Bučā, Irpiņā un Mariopulē, kur kādreiz bijušas to balsis par barbarisko Berlīnes un Drezdenes, kur tika nogalināti desmiti tūkstoši vāciešu, bumbošanu? Šī raksta sakarā Mossad vajadzētu pamatīgi saspicēt ausis.
.
“Palestīniešiem ir tikpat grūti kontrolēt savus radikāļus…”
————–
Vo bļa!!! Palestīnieši (Maskavas politehnologu izdomāta tauta), patiesībā Palestīnas arābi, paši ievēlēja Hamas un tiem par Hamas terora aktiem jānes pilna atbildība, tāpat kā krieviem par Putinu.
.
“Hamās ir politiska kustība, kuru nevar iznīcināt ar tās līderu nogalināšanu..”
————
Šoreiz jāpiekrīt. Hamas ir tikai instruments to Vašingtonas, ANO, Briseles, Maskavas un Teherānas darboņu, kuri gadiem ilgi ir snieguši tam daudzu miljardu militāro palīdzību, rokās, lai netiktu pieļauts miers Tuvajos Austrumos. Diemžēl ar nožēlu jāatzīst, ka arī mūsu Saeimā bija izveidota Hamas teroristu atbalsta grupa.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 16.11.2023. 10.22

Māris Graudiņš ir Brīvības un solidaritātes fonda valdes loceklis, Aldis Austers ir ārpolitikas pētnieks, Progresīvie

О, ну все понятно, сейчас авторы отгребут по полной программе.
А так, если копнуть поглубже, все давно уже понятно, старый как мир принцип “у нас разведчики герои, у противника шпионы подонки”. Хотя по факту обе стороны делают одно и то же: узнают секреты друг друга.
И поэтому в первом случае “ну это просто слова”, а в другом “ну как же, они же постоянно угрожают”! Потому что в первом случае это сказали “свои разведчики”, а в другом – “шпионы подонки”.
А причины всего этого на глобальном уровне часто задаются уже на микроуровне:
1. подумаешь, мой сын окно выбил, ну это же просто очередная случайность! Это же дети! Это же просто окно! Зачем наказывать? Можно ведь просто объяснить!
2. да этот соседский ребенок просто бандит какой-то! сегодня окно выбьет, завтра дверь, а послезавтра-ограбит! Куда смотрят родители? Наказать!

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam