Modīgais cars 4

Komentāri (4)

Uldis.M42 14.11.2023. 19.26

Ja vien pareizi atceros, Zatleram, kopā ar Kozlovski, Rinkēviču, Siliņu, Ķirsi zem vienas sedziņas kopā ar Elksniņu, Bartašēviču, Ušakovu bija idille, kuru izjauca Olšteina sirdapziņas sešinieks.

0
0
Atbildēt

0

no malas 09.11.2023. 19.57

Skandinavijas valstīs mazajam Daugavpils putinam būtu jāpierāda, par kādiem lidzekļiem viņš var atļauties šādu dzives veidu. Pie mums vismaz 20 gadus ir bijuši priekšlikumi, piem., no ģenerālprokurora Skrastiņa, Maizīša u.c., ka nevis valstij jāpierāda, par kadu naudu elksniņi, lembergi…var nopirkt šadus īpašumus, autiņus, pulksteņus, apenes…., bet tas būtu jadara pašiem elksniniem un lembergiem. Abi prokurori jau citā saulē, bet mūsu jaunie un daudzsološie politiķi to joprojām negrib vai nav spejigi izdarīt.

+11
0
Atbildēt

2

  kolpants > no malas 13.11.2023. 12.08

  В скандинавских странах политики уходили в отставку уже только из наличия факта подозрений, что что-то там не так с доходами-расходами.
  Но показательно, что упомянуты только лемберги и элкснини.. А к другим претензий нет..
  Ну закрыли дело о взятке в 800 тыс..Потому что на счету в банке такой суммы не обнаружено, даже несмотря на наличие записей.. Но тут почему-то никаких претензий..

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > no malas 13.11.2023. 15.45

  Abi prokurori jau citā saulē, bet mūsu jaunie un daudzsološie politiķi to joprojām negrib vai nav spejigi izdarīt.
  и понятно, почему. Потому что защитники элксниншей и лембергов совершенно справедливо покажут пальцем “а что вот с этими политиками”? Например, чем там закончилось дело про “тумбочку Кампарса”? Не нашлось состава преступления? Как и в сделке с продажей женой Кариньша здания.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam