Krāpnieku piebarošana 47

Komentāri (47)

Sskaisle 14.11.2023. 20.18

nu redzi andri vītol, ja es klausītos un skatītos tikai sabiedriskos medijus, tad es būtu līdzīga putina krieviem

bet es tāda neesmu un skatos un meklēju papildus informāciju. Par Pīlēnu lasīju, ka viņa UPB uzņēmums miljonus pena ārzemēs , bet nodokļus samaksā Latvijā. Un to es neuzzināju no IR – vai sabiedriskajiem medijiem, tieši otrādi – to es uzzināju no t.s. opozīcijas medijiem

Jaunās Vienotības piekritēji organizēja nomelnošanas kampaņu – ka Pilēns ir čekists un oligarhs . Pa to laiku – tā pati j. vienotība – šļesera šķēles uzņēmumiem ir devusi zaļo gaismu valsts naudas dāvināšanu šo oligarghu uzņēmumiem . Nu kaut vai visskaļāk izskanējušais skandals – Liepājas autobusu parks – valsts maksā miljonus, oligarhi tos paņem, bet JV !!!! valdība pat negrasās šo netaisnīgumu apturēt. Nevarot. Ligumi neļaujot. Un viss – ai nu labi , ko tur

tagad ltv1 ziņo, ka simtiem miljonu eiro no ES atbalstu fondiem Latvija nesaņems, jo !!!!! – ministrijas nav izdarījušas savus darbus un naudu nav gatavas saņemt

Mums ir viens no lielākajiem ierēdniecības aparātiem pasaulē – ņemot uz 1 valsts pilsoni, bet mēs nespējam pat naudu paņemt –

nu bet galvenais, ka pieņems stambulas konvenciju , ka bērniem un viņu vecākiem drīkstēs drāzt prātus un dibenus – štrunts par visu citu

Un te es sevi redzu kā pasīvu vaidētāju, bet tevi kā aktīvu šī absurda apjūsmotāju , kamēr mediji – vienkārši nelieši

0
0
Atbildēt

0

kolpants 14.11.2023. 17.44

Tiešām, katram krievam būtu veselīgi palasīt Suvorovu un Soloņinu, lai, vēlāk stāvot uz soliņa ar cilpu uz kakla, nebūtu pārāk izbrīnīts, par ko tad viņu.

А теперь посмотрим на реакцию и комментаторов и редакции. Хотя тем, что вот так очевидно и СЛИШКОМ НАГЛЯДНО выделил, заставлю все-таки отреагировать.
Мне просто любопытно, если потом на чистом латышском напишу что-то подобное, но не про русских, редакция и другие комментаторы будут последовательными и никак не отреагируют?

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > kolpants 15.11.2023. 09.16

  Так и запомним – молчаливое согласие и одобрение. Показательно…

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 13.11.2023. 16.10

Ja nebūtu Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, tas piemineklis stāvētu, kā stāvējis. … … Tas pārējais ir tikai ”detaļas” tajā notikumu virknē. … …

0
0
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Andris Vītols 13.11.2023. 16.14

  Šī bija atbilde ”kolpantam”.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 13.11.2023. 16.32

  Да, может еще и постоял бы. Хотя снести уже давно собирались. Но тут как раз и случай подвернулся. Хотя можно поспорить-не будь заодно и выборы в Латвии в 2022 осенью, скорее всего, тоже и дальше стоял бы. Как и ситуация с проверкой латышского у российских пенсионеров. Чисто предвыборная ситуация, которая на самом деле не дала никакого позитивного эффекта

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 13.11.2023. 16.33

  Но вообще у вас отличный комментарий, который шикарно демонстрирует ситуацию: Путин и Россия напали на Украину, и в честь этого Латвия решила наказать местных русских. Замечательная этническая ответственность!

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > kolpants 13.11.2023. 20.21

  Paldies par komplimentiem. … … Tā jau bieži notiek, ka cieš arī nevainīgie (īpaši, ja iet tos strīdniekus izšķirt). … … … Vai VISI ”nevainīgi” ??? … Vai vietējie krievi sodīti ??? … … Ja Jūs tā to nojaukšanu sajutāt, ka -”Латвия решила наказать местных русских.”- tad sanāk, ka esat sodīti. … … Daudziem krieviem tie tiešām bija svētki, kurus tagad ”sačakarēja”. … … Ko tad svinēja daudzi krievi tajā 9.maijā ??? … … Nēsāja impēriskos simbolus un BŪTĪBĀ SVINĒJA Latvijas okupāciju !!!…( Kur vēl tāda valsts, kura tik ilgi pieļāva svinēt savu okupāciju???). … … Pieminēt kritušos nebija un nav aizliegts, bet piemiņas pasākums ar gadiem tika pārvērsts par KREMĻA propagandas pasākumu. … … Jautājums ir vai ”okupācijas svinēšanas” aizliegums ir sods ??? … … … Palasiet V.Suvorova un M.Soloņina rakstīto par karu. … …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Andris Vītols 14.11.2023. 08.59

  Palasiet V.Suvorova un M.Soloņina rakstīto par karu. … …
  Почему я должен читать их мнение? Потому что вам нравится, что они пишут? Это не историки, это беллетристы. С таким же успехом можно читать труды “историков”, у которых миром владеют массоны, евреи, тайный орден тамплиеров и прочие

  Nēsāja impēriskos simbolus un BŪTĪBĀ SVINĒJA Latvijas okupāciju !!!
  Это называется “вы это сами придумали, с этим и боролись”. У меня множество русских, у которых погибли дедушки, дяди и т.д. И для них это была традиция без всякой подоплеки “мы отмечаем оккупацию”. Они отмечали исключительно победу. Но кому-то очень захотелось смешать мухи с котлетами.
  Кстати, обратите внимание-массово стали отмечать после…принятия даты 16 марта. И почему-то вдруг оказалось, что одни ветераны-это герои, которые боролись за независимость Латвии (и пофигу, что на стороне таких же оккупантов, которые даже словом не обмолвились про возможность независимости Латвии), а другие-враги.
  И последующая официальная отмена 16 марта (да и то только под сильным давлением Европы и США) ничего уже не поменяла-для определенной части 9 мая стала просто формой протеста против 16 марта.
  Я к тому, что вы (собирательно) постоянно фактически провоцируете, и потом обижаетесь “ну почему они так”.
  Напомнить причины референдума про русский как второй гос язык? Напомню-ВНАЧАЛЕ был референдум о запрете русских школ.
  Собственно, я об этом все время и говорю-сознательно испорченная (извращенная, саботируемая) программа интеграции, превращенная в программу мести за оккупацию.
  Ну да, да, была оккупация, были и оккупанты. Только сколько же вы (собирательно) фактически будете мстить?

  Ну вот скажите лично вы-какой ПРАКТИЧЕСКИЙ смысл в инициативе проверки латышского у русских пенсионеров? Вот ЛИЧНО ВЫ верите, что после этого русские станут в Даугавписле между собой использовать латышский язык?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 14.11.2023. 17.26

  Vainīgs vienmēr ir uzbrucējs. Atgādināšu, ka visbaisākie necilvēki, kādi vien bradājuši mūsu plānētu, jūsu ģidi-vojevaļi (vorovaļi, ubivaļi), 1929. gadā uzbruka Tivas valstij, 1936. Spānijai, 1939. Polijai un Somijai, 1940. Igaunijai, Latvijai, Lietuvai un Rumānijai un pastrādāja tādas zvērības, kādas cilvēce līdz tam vēl nebija pieredzējusi. Ja Hilera ģēnijs nebūtu izdarījis preventīvo uzbrukumu, ņemot vērā ieroču daudzumu, kādu Staļinam bija sarūpējis Tēvocis Sems un krievu gadsimtos ģenētiski iemantoto un ieaudzināto asinskāri, nevarēja būt ne mazāko šaubu par krievu spējām un vēlēšanos nogalināt jebkuru, kuram nav atbaidošais krievu zvēra purns un manieres. Atgādināšu, ka 1941. gada jūnijā krieviem pie Rietumu robežas bija savilkts vairāk bruņojuma un gaļas, nekā tobrīd bija visām pārējām Eiropas valstīm, kopā ņemot.
  Katrs staļiniskais izdzimtenis, 9. maija svinētājs ir apgānījis desmitiem miljonu, krievus neskaitot, Staļina – Rūzvelta sarīkotā WWII nevainīgo upuru piemiņu un ir pelnījis tikt notiesāts tribunālā par noziegumiem pret cilvēci, lai arī kādu attaisnojumu tas sev neizdomātu, lai visi varētu būt droši, ka neviens krievs nekad vairs nepaņems rokās ieroci.
  Tiešām, katram krievam būtu veselīgi palasīt Suvorovu un Soloņinu, lai, vēlāk stāvot uz soliņa ar cilpu uz kakla, nebūtu pārāk izbrīnīts, par ko tad viņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 14.11.2023. 09.06

  Кстати, вот вам живой пример. Есть такое популярное пожелание “почему русские не осуждают действия Путина на Украине, его слова и т.д”
  Покажите мне, сколько латышей тут, на портале, осудили слова Quanon, он же Uldis.M? И холокоста у него не было, и деяния Гитлера оправдывает, и каратели у него благородные мстители. И? Осудили? Возмутились? Тишина.. Ну так нечего с других требования осуждения, если сами молчите.
  Поясните мне “на пальцах”, чем Буча хуже операции карателей в Беларуси.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 14.11.2023. 18.10

  Ar triljons krievu dzīvībām nevar samaksāt par vienu latviešu bērna asariņu, bet bez Hitlera latviešu, tāpat, kā citu Eiropas tautu šodien nebūtu. Visu kontinentu apdzīvotu tikai izbadējusies, noskrandusi, nemotivēta naida pārņemta krievvalodīga bidlomasa. Par to, ar kādu naidu vieni krievu necilvēki, NKVDešņiku pēcteči, izturās, pret tādiem pat savas sugas īpatņiem, arī NKVDešņiku pēctečiem: https://www.youtube.com/@MrGulagunet/videos Ja Staļins nebūtu uzsācis karu, jūs taču viens otram būtu rīkles pārgrauzuši. Par to, kā krievi viens pret otru izturās armijā: https://www.youtube.com/watch?v=beUyhU8Qyyk
  Ļoti šaubos ka “каратели” nogalināja vairāk krievu, kas tomēr bija visu Eiropas tautu ienaidnieki, nekā Zojkas Kosmodemjanskas teroristu grupa. Ja kāds apšauba viņas varoņdarbus, par tiem var izlasīt Wikipēdijā
  Боевое задание группы Зои Космодемьянской было таково: «сжечь 10 населённых пунктов: Анашкино, Грибцово, Петрищево, Усадково, Ильятино, Грачёво, Пушкино, Михайловское, Бугайлово, Коровино. Срок выполнения — неделя». Имелся в виду приказ Ставки Верховного Главнокомандования № 428 от 17 ноября 1941 года о сожжении населённых пунктов на оккупированной врагами территории.
  Saprotama lieta, ka krievu dzīvībām nav nozīmes, tāpēc citi krievi neraudāja par tiem ziemā nosalušiem un badā nosprāgušiem Kosmodemjanskas nodedzināto ciemu iedzīvotājiem, jo vācieši nevarēja par visiem parūpēties.
  Man rados nav bijis neviens NKVDešņiks, tikai viens radinieks bija varmācīgi rekrutēts Staļina sadistu, civiliedzīvotāju masu slepkavu un marodieru armijā, par ko viņš nekad nelepojās.
  Kas attiecas uz latviešiem, ja viņu Ārkārtas komisijā arī bija proporcionāli vairāk nekā krievu, tad laikam vainojama viņu lasīt un rakstītprasme un spēja domāt, turklāt bija arī vēlēšanās atmaksāt par Pētera I zaldātu necilvēcību, par 1905. – 1907. gada soda ekspedīcijām, par baisā WWI sarīkošanu.
  Atkārtošos, ka ne eiropieši uzbruka psrs, tai skaitā baltkrievijai, bet gluži otrādi, turklāt tur bandītisms bija sasniedzis neiedomājamus apmērus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > kolpants 13.11.2023. 20.59

  Katra krieva rados ir viens vai pat vairāki NKVD nagu maucēju, Staļina nāves nometņu vertuhaju, vai “zagradotjad” ložmetējnieku, tātad pēc taisnības nevienam no tiem fašistiskiem izdzimteņiem nedrīkstēja būt pēcnācēju, tātad tev nebija jābūt. Ja krievu vidū neatradīsies pat 2%, kas nosodītu savu senču zvērības, kā krūšu nogriešanu Eiropas sievietēm, zīdaiņu duršanu uz šauteņu durkļiem, dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem, par nogalināto civiliedzīvotāju trofeju puksteņiem un asiņainām sieviešu zīda vešiņām, tad vismaz 98% ir par to atbildīgi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 14.11.2023. 09.02

  Вот кому кому, а не латышу возмущаться гулагами, пытками и НКВД, учитывая НЕПРОПОРЦИОНАЛЬНО большое количество латышей в этих структурах. Тем более учитывая, что пара латышей была даже среди создателей системы ГУЛАГА. По твоей же логике теперь все латыши должны нести вечную этническую ответственность за их бесчеловечные идеи.
  И не надо рассказывать, что мстить за 1940 мирным жителям Беларуси-это вполне себе нормально.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 09.11.2023. 23.23

Nav jau cita veida, lai Latvijā dzīvi padarītu labāku, kā ievēlot kompetentākus un godīgākus deputātus un prasot izskaidrot, atskaitīties par katra padarīto. … … Ja aplokšņu algas miljonos, nodokļu parādi simtos miljonu, tad deputātiem bija jāmeklē cēloņi (jālabo kādas likumu normas, jāmaina iestāžu vadītāji utt.). … … Ja aplokšņu algas miljonos, nodokļu parādi simtos miljonu, tad bieži iestādes, tiesas lietas novilcina, lai IZPALĪDZĒTU blēžiem . … .. … . Ja ”PARASTAIS cilvēks” prasa administratora un TIESAS ATZĪTO darba samaksu no darbinieku prasījumu GARANTIJU FONDA, tad bieži iestādes, tiesas lietas novilcina, lai PIESEGTU SAVĒJO PĀRKĀPUMUS, lai darbiniekiem neizmaksātu pāris minimālās algas (kopā ap 450 eiro). …… … Ja par miljoniem netiesājas gadu, gadiem, bet no 2011.gada līdz 2018.gadam MA un Tieslietu ministrijas ierēdņi tiesājas, lai neizmaksātu pāris minimālās algas, tad kā tos NELIEŠUS NOSAUKT. ….. …. Ja tāds Šlesers var LTV1 bez paskaidrojumiem Latvijas PREZIDENTU nosaukt par nelieti, tad es varu pamatot, kāpēc prokurore Sprudzāne, tiesneši A.Putniņa, Kakste, A.Laviņš manā vērtējumā IR NELIEŠI. … … Nosauktajiem ir visi mani dati, lai vērstos pret mani pie ”savējiem” tiesā, bet viņi to nedara, jo paši taču jūt, ka manā pusē taisnība. … … Kāpēc nosauktie un daudzi citi tā rīkojās??? … … Vispirms viņus, iespējams, aizskar tas, ka kāds grib tiesāties par minimālo algu, tā rādot PIEMĒRU citiem darbiniekiem. … … Otrkārt nevarēja pieļaut, ka darbinieka pārstāvis, bez advokāta palīdzības panāktu darba samaksas izmaksu. … … … Panākt tās SAVĒJO sistēmas darba uzlabošanos (ar neliešu padzīšanu) varētu kompetenti,
godīgi deputāti, secīgi atbildīgi vēlētāji. …

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 13.11.2023. 01.43

  Šodien ”DeFakto” rādīja to pašu tiesas ēku, kur biju vismaz reizes desmit. … Redzēju arī to tiesnesi Imantu Dzeni, kurš ”mūsu lietā” divreiz atcēla tiesas sēdi , jo atbildētāja – Maksātnespējas Administrācija tiesas sēdes ignorēja (es apstrīdēju MA LĒMUMU, ar kuri tika noraidītas sūdzības par ADMINISTRATORA rīcību maksātnespējas procesā). … … Es biju bez pietiekamām zināšanām un PIEREDZES, lai tajā tiesā pierādītu, ka 2×2=4 (pareizāk teikt, ka bieži tiesās 2×2 ir ”pēc deguniem”, kā vajag…). … . … … Maksātnespējas lietās tās sūdzības skata tikai vienā instancē, tāpēc ”cilvēks parastais” tur parasti zaudēs, bet tādi ADMINISTRATORI Sprūdi parasti vinnēs. … Konkrētajā lietā esot 14 advokāti, jau atceltas 20 tiesas sēdes….. …. Pieļauju, ka bez ”IR” rakstu sērijas arī par tā M.Sprūda ”brīnumaino” tikšanu pie vairāk kā 3 miljonu vērtās zemes tā lieta līdz tiesai nenonāktu. … … … Kāpēc lietā tik daudz advokātu, kāpēc tik daudz sējumu, ka tiesnesim ar RATIEM JĀVED ??? … … ATBILDE ! … … Lai tajā KAUDZĒ paslēptu, ka 2×2=4. … … Miljonus piesavinās, bet cietušo neesot (ne šajā lietā, ne tajā ”digitāllietā”, kur Šlesers…). … … Tas ir arī glupo, pērkamo deputātu sliktā darba dēļ, ja nemaina tās likumu normas, kuras neļauj notiesāt blēžus, ja pērkams ierēdnis rīkojas blēžu interesēs. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 13.11.2023. 10.23

  И кто у нас у власти последние годы? Но автор упорно постоянно упоминает Шлесерса, ну прям как источник всех бед. Вроде вначале как правильно про нынешних у власти, а потом опять на Шлесерса, который в Сейме в оппозиции.
  Может, поэтому те у власти и не дергаются, потому что народу главное “косточки” погрызть, то “русскую косточку”, то “косточку 3А”. Хотя миллионами ворочают уже совсем другие “буквы”

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 13.11.2023. 14.33

  Par Šlesera piesaukšanu. … Šlesers bija ministrs, kurš izkārtoja to novecojušo digitālo TV iekārtu un ”pamācību” nopirkšanu no SAVĒJIEM par nodokļu maksātāju naudu. … Padotības iestāde (Lattelecom ) nepieteicās par cietušo… …. Ja aplaupītais nepiesakās, tad laupītāju nevarot notiesāt. … Aplaupīja mūs visus (valsti), bet par cietušo varot pieteikties tikai iestādes amatpersona iestādes vārdā. … Nepieteicās, jo tās amatpersonas pašas tajā afērā ir iesaistītas (par nodokļu maksātāju naudu nopirka novecojušas iekārtas un ”gaisu”). … . … … Tas M.Sprūds bija NA sponsors, bet Tieslietu ministriju vadīja Dz.Rasnačs tajos manis pieminētajos gados. … … Par krieviem te nerakstīju NEKO, bet Jūs saredzat to kā nav. …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Andris Vītols 13.11.2023. 14.37

  я и не писал в данном случае, что именно вы про русских написали. я написал “Может, поэтому те у власти и не дергаются, потому что народу главное “косточки” погрызть, то “русскую косточку”, то “косточку 3А””-ключевое “те у власти”.

  Касательно Шлесерса – это уже было так давно, что хватает чем более актуальным заниматься

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Andris Vītols 14.11.2023. 18.40

  Ja pareizi sapratu, sponsorēt nacionālpatriotus skaitās lielāks noziegums, nekā braukt sniegt Putinam intīmus pakalpojumus, kopā ar to svinēt Staļina asiņaino uzvaru pār cilvēcību un veselo saprātu, ar kremli pārstāvošo SC taisīt koaļiciju, vai 90% gadījumos ar tiem saskaņoti balsot par valstij visnozīmīgākiem jautājumiem.
  .
  “Ja nebūtu Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, tas piemineklis stāvētu, kā stāvējis. … …”
  ———–
  Tā ir. Tikai pēc 21. gadsimta baisākā nozieguma, atļaut nogāzt krievu zvērību slavējošo istukanu Karātavu laukumā, bija lielākais, ko pahans Putins varēja atļaut saviem kājslauķiem, jo pat visreakcionārākie JV/Progresīvo fanāti jau uzskatīja, ka tam vairs nav vietas Rīgas centrā.
  p.s. Par Šlesera piesaukšanu. Interesanti būtu noskatīties, kā Šlesera varza vai krievu parķija būtu uzaicināta koaļicijā, ja ZZS 8. jūlijā būtu nodemonstrējuši kripatiņu godaprāta.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 09.11.2023. 05.17

Vajadzīgs raksts. … Starp uzņēmējiem krāpnieki bija un būs. … Sliktāk ir, ka tos LIELOS blēžus daudzi ierēdņi, prokurori, tiesneši ”NESPĒJ PAMANĪT” arī pirms un pēc visādām krīzēm. … … Ko var darīt ”cilvēks parastais” ?. … Var protams dusmoties un saukt kopā ar Šleseru, Rosļikovu – ”ATLAIST SAEIMU”. … … Bet prātīgāk būtu tā balsot, lai nav tā Saeima jāatlaiž. … Vispirms jau nevajag balsot par pašiem blēžiem un viņu partijām, viņu ”ielikteņiem” (arī par rakstā minētajiem). … … Kā balsojam – tā dzīvojam !!!

+4
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Andris Vītols 09.11.2023. 06.53

  nu nē , andrjušeņka, nav tik vienkārši – kā balsojam. To daudzi kā argumentu min – paši ievēlējām. Bet ievēlējām tāpēc, ka mediji mums melus pasniedza par patiesību, bet patiesību noklusēja.

  Kā man balsot, ja nav uzticama informācija?
  Padomā, visu laiku – katru dienu lasu – valsts noslēgusi superneizdevīgus, valstij milzu zaudējumus nesošus ligumus, kurus nevar lauzt – jāmaksā – kaut vai tam pašam šļeserim un šķelem par negodīgu autobusu biznesu

  klau – bet tos negodīgos līgumus slēdza konkrēti ierēdņi , kurus komandēja konkrētas partijas – lai viņķele sēž ellē vai cietumā, tur viņas vieta, bet kāpēc viņa ir vienīgā valsts amatpersona , kura tiek tiesāta?

  kāpēc tas pats muciņš , garisons, čakša un visi citi politiskie vampīri netiek tiesāti ?

  kāda mums ir tieslietu ministre? pat vārdu trūkst, lai aprakstītu tās šausmas ko viņas …ai labi – uztaisīšu otru kafiju un iešu uz darbu

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Sskaisle 09.11.2023. 12.30

  какую неправду вам медии дали в 2022 перед выборами?
  все, что вас интересовало, это
  1. ура, снесли памятник
  2. ура, принят закон, скоро сможем выселить русских пенсионеров
  3. чтобы еще такое придумать на эту тему.

  вся предвыборная борьба была только за то, кто больше себя настоящим патриотом покажет
  Ну так и получите то, что хотели

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 13.11.2023. 03.36

  Kā Jūs varējāt saprast, ka jābalso par AS (Pīlēna sarakstu), ja Jums nebija uzticama informācija??? … … Kā Jūs varat ieteikt, kuru tiesāt, kuru netiesāt, ja -”mediji mums melus pasniedza par patiesību, bet patiesību noklusēja.”- ??? … … Ja Jūs visu tāpat labāk saprotat, tad to skaidrojiet pašiem deputātiem, prasiet viņiem tieši, jo tādas ir vēlētāju tiesības. … … Cik te var sūdzēties par kaut kādiem medijiem – tad vajag PRECĪZI norādīt, kurš, ko sameloja !!! … …” Nekā personīga” parādīja, ka tā Lūre un ”draugi” … tiek sūtīti uz tiesu. … Kaut kas tomēr tiek darīts, netiek noklusēts. … …

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 09.11.2023. 10.04

  То есть хотите сказать, что одна из основных причин – JV? Как нам известно, эта партия уже какой год у руля, занимая и кресло премьера и занимая различные важные министерские посты.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 10.11.2023. 00.15

  Tas ir ļoti labi, ka Jūs lasāt ”IR”. … … Daži te iebilda, ka tiek atļauti komentāri krievu valodā, bet es atbalstu, ka Jums ļauj izteikties. … … Tas taču labi, ka mēs varam lasīt dažādus viedokļus. … … Krievi var izlasīt, kāpēc latvieši gribēja to pieminekli 2022. gadā nojaukt. … … Latvieši var izlasīt krievu domas (sajūtas) par to nojaukšanu. … … … Šobrīd es necenšos Jūs pārliecināt par ”savu taisnību”, jo tas šobrīd nav iespējams. … … Es domāju par tādu situāciju,iespējamu gadījumu, – ja Krievija ”nāks” te ”ATBRĪVOT KRIEVUS”. … … Vai šāds ”GADĪJUMS” liks Jums mainīt šodienas labvēlīgo viedokli pret Krievijas politiku ??? … … … Vai ”IR” lasīšana Jums palīdz saprast notiekošo Latvijā? … …

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  kolpants > Andris Vītols 13.11.2023. 10.28

  Меня всегда поражает, с какой элегантность вы и подобные (например, Петерсоне) любое вам неугодное мнение превращаете в “нарратив Кремля или labvēlīgo viedokli pret Krievijas politiku”
  По вашему мнению, очевидно, все, что имеют право делать русские в Латвии-это бегать с плакатами “Путин зло”, но при этом не сметь совать свой нос в латвийские дела и не дай Боже, высказывать хоть малейшее недовольство.
  Честно говоря, вы и петерсонес постоянно очень немало делаете, чтобы русских постоянно пихать в инфополе Кремля и Путина. Вы (теперь уже собирательно) постоянно со всех газетных колонок зудите “русские, вы все путинисты, русские, вы все путинисты, русские, вы все путинисты.”.
  Я все сильнее чувствую, что действительно проще стать путинистом, чем доказывать, что “не верблюд”.
  Но я теперь понимаю, зачем это все-а чтобы спускать пар. “поглодали русскую косточку”, в итоге уже вроде как и свои внутренние проблемы не так заметны, на них уже и сил особо нет.
  Я напомню-я тут раньше писал на латышском. Никакой особой разницы не было в ответной реакции. Ну плюс еще периодически придирки к ошибкам. А так все равно “путинист и кремлин”, потому что смеет критиковать действия.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 13.11.2023. 15.55

  Varbūt atbildēsim katrs par saviem vārdiem. … Es Jums nekad, neko nepārmetu par VISIEM krieviem vai par valodas kļūdām. … … Secīgi es sagaidu, ka Jūs man nepārmetīsiet par to, ko neesmu rakstījis, teicis. … … NEKAD neesmu teicis -”“русские, вы все путинисты”-, tāpēc ka daudzi krievi neatbalsta Putina politiku. … … Jūs rakstījāt -” немало делаете, чтобы русских постоянно пихать в инфополе Кремля и Путина.”- … Es šo nesaprotu, kā es varētu ietekmēt Jūsu skatīšanās paradumus vai šajos laikos kaut ko aizliegt. … … … -”Я все сильнее чувствую, что действительно проще стать путинистом, чем доказывать, что “не верблюд”.”- Nevajag citiem neko pierādīt! …. ”PIERĀDĪŠANA” neko nemaina, NEKO NEMAINA, jo pats zināt, KURĀ PUSĒ šobrīd ATRODATIES. … … … Labāk paskatieties LTV1 dokumentālo filmu par Hrozas ciemu, kur pēc Ukrainas putinista norādēm Krievija nogalināja 59 bēru dalībniekus. … … … … Es domāju par tādu situāciju,iespējamu gadījumu, – ja Krievija ”nāks” te ”ATBRĪVOT KRIEVUS”. … … Vai šāds ”GADĪJUMS” liks Jums mainīt šodienas viedokli pret Krievijas politiku ??? … … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 13.11.2023. 16.14

  Забавно, в предыдущем комментарии вы писали “Vai šāds ”GADĪJUMS” liks Jums mainīt šodienas labvēlīgo viedokli pret Krievijas politiku ???”
  а теперь уже Vai šāds ”GADĪJUMS” liks Jums mainīt šodienas viedokli pret Krievijas politiku ???

  Ну хоть слово labvēlīgo пропало, уже не пытаетесь за меня решить, какое у меня мнение.
  Но все равно сама форма вопроса liks Jums mainīt šodienas viedokli pret Krievijas politiku ??? подразумевает, что у меня позитивное отношение к политике Кремля. Мне крайне любопытно, что именно в моих комментариях вас заставляет так думать?
  А если у меня вдруг негативное отношение к политике Кремля? Вы хотите, чтобы я его поменял на позитивное?

  И вообще я не очень понимаю, при чем тут политика Кремля, если я говорю о крайне неудачной интеграционной политике Латвии? Это тут у вас какая-то линейная логика “Раз он считает политику Латвии неудачной, значит, он согласен с мнением Кремля”?
  Если я говорю, что в Риге местами плохие дороги и это кто-то из Кремля говорит, это что, значит, что я подвигаю политику Кремля? Я теперь должен кричать, что в Риге просто идеальные дороги, чтобы мне не приписали позитивное отношение к Кремлю?

  Labāk paskatieties LTV1 dokumentālo filmu par Hrozas ciemu, kur pēc Ukrainas putinista norādēm Krievija nogalināja 59 bēru dalībniekus.
  Зачем? Я и так знаю, что это был удар российской ракетой. Это даже сам представитель России в ООН Небензя признал.

  Я вам встречный вопрос задам – как вы думаете, позитивно ли повлияли митинги в Киеве после майдана 2014 с лозунгами “москаляку на гиляку” на отношение русских в восточной Украине к новой власти в Киеве?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > kolpants 13.11.2023. 17.23

  Šis komentārs ir salīdzinoši korektāks par iepriekšējiem, jo varam taču sarunāties, bez aizskārumiem . … … … Atbildot uz -” как вы думаете, позитивно ли повлияли митинги в Киеве после майдана 2014 с лозунгами “москаляку на гиляку” на отношение русских в восточной Украине к новой власти в Киеве?”- . … … varu piekrist, ka tas krieviem nepatika. … Man arī daudz kas nepatīk (ka daudzi krievi neatzina okupāciju, ka apsaukāja no bērna vecuma par fašistu utt.). … … Bet ne latvieši, ne ukraiņi Kijivā taču krievus nedur kāda plakāta, vārda dēļ. … …Vēl vairāk, daudzi krievi karo par Ukrainu. … … Bet diemžēl tā Kremļa propaganda ir pārspējusi pat Gebelsu, ja tā ”sačakarējusi” smadzenes, ka daudzi krievi atbalsta šādas slepkavības (pat iedod koordinātes, lai nogalinātu kaimiņus, skolasbiedru vecākus). … … Nu jā, esot attaisnojums, jo piedraudēja ar nazi… … Bet bija, kas draudēja ar atombumbu…. … (to Jūs arī varējāt pieminēt, lai nav vienpusīgas apsūdzības). … … Nu labi, jāpaskatās Solovjovs, Simonjana ko FREEDOM atkal rāda (tie vienmēr kādam draud). … … Bet mēs mierīgi debatējam, kas ir labi, lai saprastu, kas ir kas vismaz Latvijā. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 14.11.2023. 09.13

  Bet ne latvieši, ne ukraiņi Kijivā taču krievus nedur kāda plakāta, vārda dēļ. … …

  А, это просто слова…А, ну тогда можно… Тогда непонятно, почему вас обижали слова про фашиста. Это же просто слова.

  Vēl vairāk, daudzi krievi karo par Ukrainu. Ага, правда на днях широко известная Фарион заявила, что раз они не говорят на украинском, она их украинцами не считает. Но понимаю, такие новости в латышских СМИ обычно “не замечают”.

  Bet bija, kas draudēja ar atombumbu…. … (to Jūs arī varējāt pieminēt, lai nav vienpusīgas apsūdzības).
  Вы серьезно? Простого жителя должны больше испугать слова пропагандиста, чем тысячи митингующих на улицах?
  Вам не приходило в голову, что если власть так спокойно смотрит на тысячи митингующих под такие лозунги, то это может плохо закончиться, ведь выглядит, что власть фактически не против вначале таких лозунгов. А потом? А потом “ой, а почему они не хотят на Украине жить”. Надо было ждать, когда уже лозунги перейдут в действия? Вы серьезно?

  Но тут даже другое интереснее. Мертвая тишина по этим случая в латвийских СМИ. То есть мне рассказывают, что вот западные СМИ-это объективные сми, которые показывают правдивую картину мира. А не как российские, которые показывают только то, что выгодно власти. И где же была эта объективная картинка? А где осуждение бездействия украинских властей со стороны ЕС и США?
  Вы действительно считаете, что такое бездействие не служит только поддержкой продолжения и развития подобных митингов?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 15.11.2023. 04.40

  Es pieņemšu, ka Jūs tā arī izprotat tos notikumus, par kuriem te rakstīts. … Secīgi es pieņemu, ka komentāru rakstīšana nav Jūsu darbs. … … Paskaidrošu, kur rodas manas šaubas lasot Jūsu komentārus. … Brīžiem Jūs tā kā cenšaties man iebilst, atbildēt, bet brīžiem liekas, ka tie komentāri ADRESĒTI Jūsu DOMUBIEDRIEM vai vismaz krieviem, kuri neseko Latvijas ”СМИ ”. … … Palasiet savus tekstus, vai tie neskan līdzīgi, kā Krievijas TV politšovos??? … … … … Es taču Jums piekritu, ka vārdi aizkar, bet nesamērīgi ir tos pielīdzināt Krievijas politiķu ticamiem draudiem pielietot ieročus. … Var jau neticēt pat tad, kad krīt bumbas. … … … … Jūs rakstījāt -”Вы серьезно?”… ”Вам не приходило в голову, что если власть так спокойно смотрит на тысячи митингующих под такие лозунги, то это может плохо закончиться,’…”- … … Par kādu -”власть”- Jūs te runājat??? … Bija revolūcija, PREZIDENTS ( ”власть”) aizmuka … un kā beidzās mēs varam paši vērtēt. … ..Kādi mītiņi, kādi plakāti, ja krīt bumbas! … … . -”Но тут даже другое интереснее. Мертвая тишина по этим случая в латвийских СМИ. ”- ..” А где осуждение бездействия украинских властей со стороны ЕС и США?”- … … Kāds man būtu sakars ar visu šo, ja ASV un …žurnālisti man par to atskaites nesniedz !!! …. … Jūs rakstījāt -” Но понимаю, такие новости в латышских СМИ обычно “не замечают”.”- … … Kāda problēma, ja Jūs par to uzrakstījāt un neviens to neizdzēsa. .. Uz kāda pamata Jūs apgalvojat, ka ”такие новости”… “не замечают”? … … No otras puses nav ne iespēju, ne vajadzības Latvijai aprakstīt, rādīt visādas provokācijas un muļķības, ko ražo propagandisti un naudas pelnītāji. … … … -”Вы серьезно?” …”Вы действительно считаете, что …” Фарион ..и митинги” – kādu te apdraud, lai par to ”ceptos” ? … Krievija apdraud un par to arī raksta !!!

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Andris Vītols 15.11.2023. 09.07

  Uz kāda pamata Jūs apgalvojat, ka ”такие новости”… “не замечают”? … … No otras puses nav ne iespēju, ne vajadzības Latvijai aprakstīt, rādīt visādas provokācijas un muļķības, ko ražo propagandisti un naudas pelnītāji. … … …
  Как это похоже на ответ латвийского журналиста, когда его спросили ” а почему не упомянули факты и аргументы с противоположной стороны”. Ответ был шикарен “а мы не обязаны”. Забавно, да? Вот мы заслуженно критикуем российские СМИ, что те однобоко подают информацию. А когда сами так-а мы не обязаны.

  Я вам просто рекомендую какой месяц почитать параллельно и латДелфи и русДелфи. Хотя ладно, это вроде частное СМИ. А посмотрите госканалы. Насколько они могут объективно показывать то, что вдруг становится неудобным.

  -”Вы серьезно?” …”Вы действительно считаете, что …” Фарион ..и митинги” – kādu te apdraud, lai par to ”ceptos” ? … Krievija apdraud un par to arī raksta !!!

  Вы действительно не видите причинно-следственную связь или стараетесь не видеть? ВНАЧАЛЕ были митинги, БЛАГОДАРЯ которым КРым и Донбасс понял, что они для новой власти в Киеве всегда будут чужими. Фактически новая власть в Киеве подготовила русских Донбасса для Путина.

  Я еще раз спрошу-вы действительно считаете, что в случае массовых митингов в Риге “русских на нож” в Даугавпилсе русские останутся такими же лояльными к власти в Риге и не вырастет уровень симпатии к тому же Путину?
  То есть ваша логика получается “ну пока вас физически не начали уничтожать, нет повода нервничать, это всего лишь слова”?
  Ну вообще-то в уголовном праве есть статья за ПРИЗЫВ к насилию.

  Хотя, с другой стороны, я вот смотрю на АБСОЛЮТНУЮ тишину к словам Улдиса про повешение русских, и понимаю, что это фактическое согласие. Так почему ему не решить, что раз за такие слова нет никакой реакции, то это молчаливое согласие и НА ДЕЛА?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 15.11.2023. 18.24

  -”Я еще раз спрошу-вы действительно считаете, что в случае массовых митингов в Риге “русских на нож” в Даугавпилсе русские останутся такими же лояльными к власти в Риге и не вырастет уровень симпатии к тому же Путину?”- … … … Šis ir PROVOKATORISKS pieņēmums !!! Kāpēc Jūs citus kritizējat, bet pats šādi provocējat? … … … Viens raksta par krievu zvērībām, bet Jūs par ”Риге “русских на нож” ”. … Lūdzu beidziet provocēt (tā man tas izskatās)! . … … Tie ”tikai šovmeņi” ( Симонян и Соловьев un citi) gadiem ukraiņus apsaukāja par fašistiem utt., lai radītu ienaidnieka tēlu, lai iedzīvotājus sagatavotu karam (kā to sapratām novēloti). … … … Nav Rīgā NEVIENA šāda plakāta ar draudiem, bet -” уровень симпатии к тому же Путину?”’- ir ļoti augsts. … … Pat latviešu valodu NESPIEDA APGŪT, bet viņi balsoja PAR Putinu !!! … … ..Neviens nedraudēja, bet viņi balsoja PAR Putinu !!! … ..
  .Pamatā Kremļa propaganda, nevis -”новая власть в Киеве подготовила русских Донбасса для Путина.”- … … … Paskatieties Manska filmu par viņa radiniekiem (vieni nosoda Putinu, bet otri atbalsta). … ..

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 15.11.2023. 19.39

  Šis ir PROVOKATORISKS pieņēmums !!! Kāpēc Jūs citus kritizējat, bet pats šādi provocējat?

  В чем провокация? В том, чтобы перенести просто ситуацию с Украины на Латвию?

  Tie ”tikai šovmeņi” ( Симонян и Соловьев un citi) gadiem ukraiņus apsaukāja par fašistiem utt., lai radītu ienaidnieka tēlu

  Подождите..А почему в одном случае это плохо (Симонян украинцев обзывает), а в другом (русских на нож) – это просто слова, зачем на них обижаться? В обоих случаях – просто слова. Какая-то интересная логика.

  Neviens nedraudēja, bet viņi balsoja PAR Putinu !!! … ..
  Кто они? Русские пенсионеры? Да, голосовали-но не все, а примерно чуть меньше половины. Так что это уже вранье, которое кстати и NA использует-они мол, все голосовали за Путина. А почему им, в их мире, не голосовать за Путина? Они смотрят российское ТВ, видят тот мир. Ну вот не смотрят они LTV1. Они начинали смотреть Российское ТВ, но в котором было требование ставить местные латвийские новости. Это было правильное и действительно мудрое решение. Чтобы хоть как-то входили в местное латвийское информационное поле. Но..по каким-то причинам латышам политикам такое решение не понравилось. ПРосто закрыли трансляцию. Теперь готовят еще более теперь уже в кавычках “мудрое” решение-чтобы на госканалах не было информации на русском. Я надеюсь, вы не будете меня уверять, что это правильное решение и что эти русские бабушки после 2026 пойдут смотреть LTV1 ? Увы, реальность другая-эти русские бабушки теперь смотрят “чистокровные” российские каналы через интернет, где уже по полной программе получают соловьевых и симонян.

  Pamatā Kremļa propaganda, nevis -”новая власть в Киеве подготовила русских Донбасса для Путина.”
  новая власть в Киеве ОЧЕНЬ ПОМОГЛА Путину своими действиями. Как сейчас латвийские политики всеми силами помогают Росликову.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 15.11.2023. 09.15

  Palasiet savus tekstus, vai tie neskan līdzīgi, kā Krievijas TV politšovos???
  И что именно совпадает? Что Латвия на деле делает все так, чтобы оттолкнуть местных русских? Ну уж извините, если вы считаете, что лучшая интеграция-это заставить пенсионеров сдавать латышский под угрозой выселения, а в политшоу скажут, что это не так – я соглашусь с их мнением, а не вашим.
  И кстати, а почему человек по умолчанию должен быть сразу несогласен с неправильной стороной? Вы считаете, что это нормальная практика? Как в Сейме-любое предложение оппозиции отвергается только потому, что это предложение оппозиции.

  … … … … Es taču Jums piekritu, ka vārdi aizkar, bet nesamērīgi ir tos pielīdzināt Krievijas politiķu ticamiem draudiem pielietot ieročus.

  Знаете, меня больше испугает толпа в 10 000 тысяч латышей с лозунгами “русских на нож”, чем выступление одного условного “Домбравы” с примерно такими же лозунгами. Потому что я прекрасно понимаю, что сам Домбрава политик, который просто для рейтинга выступает, “греет” своего избирателя, но при этом он отдает себе отчет, что и как он говорит публично. А вот кто-то из этих 10 000 легко может и действию перейти, видя, что власти смотрят сквозь пальцы.
  И уж тем более Симонян и Соловьев не политики, а пропагандисты и шоумены

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 15.11.2023. 18.56

  Beidziet provocēt un pierakstīt latviešiem draudus uz vardarbību pret krieviem (formāli jau neapsūdzat, bet tādi ”mājieni ar mietu” neveicina jūsu piesaukto integrāciju). …. . … ..
  …. Labāk uzrakstiet kaut ko pozitīvu par Latviju, Ukrainu, Krieviju. … …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Andris Vītols 15.11.2023. 19.41

  Я понял.. Вы просто прекрасно поняли мой перенос примера с Киева на Латвию, но всеми силами пытаетесь не отвечать, прекрасно понимая, какая бы ситуация была бы. Проще же сваливать ВСЮ вину ТОЛЬКО на Путина, тем самым обеляя и действия латышский политиков “а что мы, мы ничего, это все Путин”

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 15.11.2023. 20.36

  Savukārt Jūs nevēlaties atbildēt uz maniem jautājumiem ! … …Vairākkārt pajautāju par tādu iespējamu ”gadījumu”, ja Krievija ”nāks” te ”ATBRĪVOT KRIEVUS”. … … vai šāds ”GADĪJUMS” liks Jums mainīt šodienas viedokli pret Krievijas politiku ??? … … … Krievijas iebrukums Ukrainā liecina, ka tas ir iespējams arī citās valstīs !. … … Pieņemu, ka tie, kuri balso par Putinu – tankus sagaidītu ar ziediem, kā daudzi Ukrainā. … Tas ir mans -” мой перенос примера”-. … …. Tad kurā pusē Jūs būtu ??? … … … Es protams negribu Jūsu -”перенос примера с Киева на Латвию”-. … … Es negribu piedzīvot Rīgas bombardēšanu. …. Vai Jūs izliekaties, vai nesajēdzat, ka karš visiem nes postu ??? … … Ukrainā daudzi Putinisti kaut ko saprata, kad pašiem mājas, radus sabombardēja !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 16.11.2023. 19.19

  Vairākkārt pajautāju par tādu iespējamu ”gadījumu”, ja Krievija ”nāks” te ”ATBRĪVOT KRIEVUS”. … … vai šāds ”GADĪJUMS” liks Jums mainīt šodienas viedokli pret Krievijas politiku ???

  Я вам ответил-я не понимаю, о каком моем нынешнем мнении о политике Кремля вы говорите? Это называется манипуляция: вы почему-то решили, что я позитивно отношусь, и теперь спрашиваете, поменяю ли. Уважаемый, вообще-то это как раз и есть провокация.

  Vai Jūs izliekaties, vai nesajēdzat, ka karš visiem nes postu ??? куда вас понесло? Зачем вы мне пишите какие-то очевидные вещи типа “завтра будет пятница, а в понедельник 20 ноября”? Почему вы упорно такими вопросами продвигаете нарратив, что я за политику Кремля и поддерживаю эту войну?
  И это уже какой раз. При этом сами ужом крутитесь не отвечая на вопросы

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 16.11.2023. 21.10

  Man vienkārši nav paveicies, nav paveicies atrast Jūsu komentāru ar Krievijas agresijas nosodījumu. … Nav paveicies atrast Jūsu komentārus ar Krievijas politiķu kritiku, politikas kritiku (pieļauju, ka tāda ir). …. … Savukārt regulāri varu lasīt JV kritiku, nenemot vērā, ka viena partija nespēj diktēt noteikumus. … … Nekas nav ideāls, bet kritikai tomēr jābūt ar pamatojumu…. … … Par tām valodas prasībām jau senāk plaši izteicos. … … Visdrīzāk prasības mīkstinās, ko es arī iesaku. … … Varētu atcelt pensionāriem rakstisko daļu, ja apliecina, ka nosoda Krievijas agresiju. … … Es to likumu neizdomāju, ejiet runāt ar deputātiem. … … … Bet tas tomēr ir svarīgi saprast, ko darīs krievi, ja Krievija ”nāks” te ”ATBRĪVOT KRIEVUS”. … … … …
  Pieņemu, ka daudzi paši nezin ko darīs, tajā skaitā latvieši. … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 16.11.2023. 02.26

  Pret to Jūsu reklamēto -” широко известная Фарион ”- Ukrainā jau izvirzītas 4 apsūdzības. … Vai tos Jūsu pieminētos plakātus -”“русских на нож” ” arī nepavairoja Krievijas specdienesti, lai ”taisītu kino” par ”sliktajiem ukraiņiem”. … … Vismaz Rīgā viņi taisīja provokācijas ar citu rokām (izpildē iesaistot slimus un neadekvātus cilvēkus). … … Tagad arī Latvijas policija ir mācījusies, lai savlaicīgāk tos neliešus un provokatorus apturētu, aizturētu. … … Grūtāk ir neitralizēt provokatorus, kuri tagad ”pareizi runā”, pauž patriotisku saukļus, bet faktiski strādā pret Latvijas interesēm. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 16.11.2023. 19.15

  Vai tos Jūsu pieminētos plakātus -”“русских на нож” ” arī nepavairoja Krievijas specdienesti,

  Да кто бы сомневался! Конечно, агенты Кремля! Втерлись в массы на митинги, подняли плакаты, предложили скандировать, а бедные украинцы просто не заметили суть и просто повелись
  В ютубе вбейте этот клич..

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 16.11.2023. 20.32

  Paldies par ieteikumu, kad sanāks – paskatīšos. … … … Nezinu precīzi, kā Ukrainā, bet Rīgā viņi taisīja provokācijas ar citu rokām , par ko jau rakstīju. … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > kolpants 14.11.2023. 09.14

  Мне крайне любопытно, что именно в моих комментариях вас заставляет так думать?

  И я так и не увидел ответ, почему вы решили, что у меня позитивное отношение к политике Кремля

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 15.11.2023. 07.55

  Šis tiešām ir labs jautājums. … Drīzāk jāsaka, ka tas ir LABI, ka Jūs PAR TO padomājāt un pajautājāt. … … Tiešām jūtu patiesu interesi dzirdēt manu viedokli. … … … … To tā īsi un saprotami nemaz nemācēšu izstāstīt. … Vēl ir jautājums, vai vajag kādam pierādīt, ka viņš ir labs vai ne tik labs, kā es vēlētos. … … Kad cilvēki samīlās, tad bieži redz otrā to labo, bet trūkumus pat nevēlas saskatīt. … … Kad cilvēki sastrīdās, šķirās, tad bieži redz tikai to slikto, bet labo pat negrib redzēt. … Tas gan tā vienkāršoti, bet varbūt mēģināšu paskaidrot. … Mēs sekojam notikumiem Latvijā, Ukrainā, Krievijā, bet tur notiekošo ”SAREDZAM” atšķirīgi vai līdzīgi. … Viena trūkumus mēs redzam un izceļam, bet otra pārkāpumus izliekamies neredzam, neņemot vērā pat pierādījumus … … … Necentīšos Jums te neko pierādīt, jo man tas nav galvenais, tāda ”pierādīšana” nemainīs mūsu viedokļus par politiku. … … Palasiet savus komentārus. … Vai nav sajūta, ka tas pa lielam jau kaut kur ir dzirdēts? … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 13.11.2023. 10.34

  Krievi var izlasīt, kāpēc latvieši gribēja to pieminekli 2022. gadā nojaukt.

  Ну и по памятнику. Я прекрасно понимаю, почему именно в 2022 решили снести. Да потому что выборы на носу, а чем еще отвлечь внимание, как не памятником и пенсионерами. В итоге латышские партии устроили гонку, кто бОльший патриот.
  Правда, теперь нынешние у власти ломают голову, как же вылезти без имиджевых потерь из этого “юридического говна”, которое слепили по поводу проверки языка у российских пенсионеров граждан.

  Я думаю, многих латышей политиков очень испугала ситуация, когда многие русские пришли к памятнику 8 мая, а не 9. И поэтому была сознательная демонстративная уборка трактором цветов. Сознательно целый день 10 мая ждали, пока получится раскачать русских, чтобы хоть кто-то пришел к вечеру попротестовать.
  Вот поэтому и было решено более радикально решить вопрос, и именно перед выборами.
  Потому как поняли, что если оставить ситуацию как есть, то в 2023 году придут 8 мая, в 2024 еще меньше 9 мая.. А чем тогда пугать своего избирателя, когда не будет толп 9 мая?
  Вот вам и вся реальная подоплека событий 2022 года.
  В частных беседах мне многие латыши признавались, что вовсе на них не давит сам памятник. Да, бывшие массовые концерты и пьяные 9 мая раздражали. Превратили день памяти уже в цирк какой-то. Так уже Ушакова у власти нет, некому эти концерты организовывать для своего пиара.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam