Ticot uzvarai.* Paliec ar Ukrainu

3

Komentāri (3)

Uldis.M42 14.11.2023. 20.30

Lietuva var. Prokremliskām šmarām Margaritai Drobjazko un Ilzei Liepai Lietuva atņem pilsonību un padzen no valsts, bet Latvijas varu sagrābušie Putina kājslauķi nevar atņemt nelegāļiem, kuri neprot valsts valodu, nelikumīgi iegūto pilsonību un atdot tiem Latvijas ceļa čekas pederastu un komunistu cūku atņemto psrs pilsonību, ar visām no tā izejošām sekām.

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 14.11.2023. 19.19

Mani aizvien vairāk nomāc domas, ka Zeļenskis un viņa administrācija, kopā ar Obamu, Sorosu un Baidenu sadala ASV finansiālo palīdzību, tāpat, kā tas bija, kad Obama iepriekšējo reizi vadīja ASV, kad Ukraina saņēma miljardus, bet nevienu patronu un grib lai karš turpinātos bezgalīgi. Saprotama lieta, ka ATACms, Patriot, F-16 un Tomahawk grūti izvietot ģem-parķijas darboņu banku kontos un parķijas kriminālā kasē.
Pietiktu tikai klaunam ieminēties, ka gatavs nodot kongresam Burisma un Hantera Baidena krimināllietas, ko izmeklēja vēlāk pēc ASV vēstnieka rīkojuma patriektais ģenerālprokurors Šohins, materiālus, lai Obamas – Sorosa administrācija sāktu pildīt Senāta un Kongresa pieņemto un Baidena pagājušā gada 9. maijā parakstīto Lendlīzes likumu un Ukraina ātri uzvarētu karā.
Manuprāt iemesli, kāpēc ASV ģem-parķija nevar pieļaut Ukrainas uzvaru:
1. Karš, tā ir lieliska iespēja zagt.
2. Maskavas kapitulācijas gadījumā atklātībā nonāktu kremļa arhīvi un tas būtu nāvējoši vairākiem tūkstošiem ģem-parķijas augstākām amatpersonām, to noziegumu līdzdalībniekiem, finansētājiem un ideologiem.
3. Ukraiņu ciešanas tiem sagādā baudu, tāpat kā to saimņiekam kremlī.
.
“jaunā ASV Pārstāvju palātas spīkera bīstamās politiskās spēles ar militāro palīdzību Izraēlai un Ukrainai”
———–
Izlasīju paskvilantu nekaunīgos melus par Ukrainas draugu Maiku Džonsonu. Izrādās, ka viņš tikai vēlas skaidrību par administrācijas 100 miljardu palīdzību Ukrainai, Izraēlai un Taivanai, cik miljardi paredzēti katrai, cik saņems Hamas, cik aizies ASV armijai dzimuma maiņas operācijām, cik cīnītājiem par sieviešu tiesībām Haiti, cik Hamas teroristiem, kurus Baidens ielūdza ASV un cik iebāzīs pašu kabatās, cik Āfrikas parazītiem – badakāšiem, lai tie labāk vairotos un kāpēc Ukraina nevar saņemt ieročus, kuri vairāku simtu miljardu vērtībā stāv iekonservēti tuksnesī ASV, tos, kuri nemitīgi tiek utilizēti un F-16, kuras Eiropas sabiedrotie nedrīkst piešķirt Ukrainai.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 14.11.2023. 15.10

Drīzumā iznāks Natālijas Bohaturnko (Ukraina) un Andra Marta (Latvija) uzrakstītā grāmata “Piecas minūtes pirms Apokalipses” vai “Piecas minūtes pirms pavasara”. Grāmata ir skaudrs stāsts par karu Ukrainā un četru cilvēku ukraiņu ģimenes dzīvi Latvijā. Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam