Ukrainas uzvara nozīmē atgūt Krimu

19

Komentāri (19)

Sskaisle 01.11.2023. 15.41

Nu redz – Latvijas nodevēji sēro par doždj’ kuri briesmīgi pazemojoši- tikai krieviem oespējami’ apsaukāja Baidenu’ bet Baidens sola likt veto palīdzībai Izraēlai’ bez atbalsta Ukrainai. Es esmu par prioritāti Ukrainai. Un ….bbc izlasīju’ ka citplanētieši pie mums visticamāk ir kā MI’ kā ne organisma būtnes un mani pārņēma tāds eksistenciāls izmisums. Nepietiek ar pašu kremliniem=korumpantiem’ ar melīgajiem varnešiem’ ar krievijas asinsdarbiem’ ar Eiropas islamizāciju….mūsu visus mežus vara grib izcirst un ….vispār nu viss ir vēl sliktāk kā
vissliktākajos sapņos …kur likties’ kur dēties?

Bija tāds sapnis’ ka notiek apšaude’ es slēpjos pagultē un man priekšā aizlien cits cilvēks un es domāju- cik labi ‘ mani pirmo nenošaus un tad man tik skumji par to palika’ ka pamodos😳

0
-1
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 01.11.2023. 18.07

  Nezinu ko Baidens vairāk ienīst Ukrainu vai Izraēlu, viss atkarīgs no kremļa direktīvām, bet ASV ir tāds drausmonis, kā Soross, kurš finansēja ģem parķijas triecienniekus: BLM (Black Lazy monkies) un Antifa, bet tagad viņa finansējumu saņēma arī klaji Hamas teroristu atbalstītāji, Jewish Voice for Peace, kas tāpat kā mūsu 6 Saimas deputāti, atbalsta galvu griešanu bērniem, ķīlnieku sagrābšanu un civiliedzīvotāju masu slaktiņus uz ko mūsu uzmanību vērsa Alvis Hermanis.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 26.10.2023. 19.49

Par TV” Doždj ”pamatā piekrītu M.Hodorkovska viedoklim, ka -” ka tika pieļauta būtiska kļūda — protams, no viņu puses, bet arī no to cilvēku puses Latvijā, kuriem vajadzēja laikus izrādīt pārdomātāku attieksmi pret tiem noteikumiem, kuri bija izvirzīti šai kompānijai.”- … … Kurš vispār ieteica to TV ”Doždj ” reģistrēt Latvijā, zinot, ka tik īsos termiņos viņi nespēs izpildīt visas Latvijas likumu normās noteiktās prasības. … … Varbūt tas tika darīts apzināti, lai var pateikt, ka mēs jau ļāvām, bet viņi, viņi paši netika galā. …. … TV ”Doždj ” bija spiests uzreiz pēc pārbraukšanas uz citām valstīm (ne tikai Latviju) sākt darbu, veidot raidījumus pēc citiem noteikumiem, TĀPĒC arī pieļāva kļūdas. … … Ja arī Putina runu apjūsmotāja Āboliņa vadītais NEPLP kādu kļūdu nepamanīja, tad paši ”putinisti” par tām informēja (kā par Krimas karti), LAI PANĀKTU TV ”Doždj ” ”padzīšanu” no Latvijas. … … Kremlis, Solovjovs un mūsu NEPLP vadītājs Āboliņš par to stāstīja ar NESLĒPTU PRIEKU. … … …

+1
-2
Atbildēt

2

  Uldis.M42 > Andris Vītols 26.10.2023. 20.09

  Kad Dožģ paziņoja: “iespējams mūsu zēni, kuri karo Ukrainā ir noziedznieki, bet tie tomēr ir mūsu zēni”, viņi pārgāja Rubikonu, tāpat kā to izdarīja čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis, piedraudot izrēķināties ar krietniem ministriem, kuri 16. martā pie Brīvības pieminekļa pieminēs mūsu varoņus. Es un daudzi citi to aizmirsīs tikai pēc tam, kad tas, aplicis Šahida jostu, aizies uz sava organizētās noziedzības grupējuma shodņjaku un aizraus visus uz elli.
  Putinists ir Rinkēvičs, kurš gatavoja Zatleru vēsturiskai vizītei pie Putina un iedeva tam līdzi savu labāko vazelīnu un vēl centās Prezidentu Bērziņa kungu pierunāt doties 9. maijā uz Maskavu apgānīt pusmiljona latviešu un desmitiem miljonu citu krievu nogalināto eiropiešu piemiņu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 26.10.2023. 21.58

  Cilvēki tā uzreiz nevar ”pārslēgties” uz citu runu, domāšanu… Tagad ”Dožģj” tā nerunā. …. … Ja es būtu Krievijas pilsonis (kā tie žurnālisti), tad taču JURIDISKI tā Krievijas armija būtu ”mana armija”, kuras rīcību es nosodu, jo tās rīcība noziedzīga. … … Arī Putins JURIDISKI ir viņu prezidents, kaut viņi par to nebalsoja, jo nosoda viņa rīcību … … Vēl dīvaināk būtu, ja tie Krievijas žurnālisti par E.Levitu teiktu ”mūsu prezidents” (vēl būdami Krievijas pilsoņi). …. … Tie TV ”Dožģj” žurnālisti taču daudzus samācīja, iedrošināja izvairīties no karošanas pret Ukrainu. … Tas taču ir svarīgi gan Ukrainai, gan mums, ka daudzi Krievijas pilsoņi izvairījās no dienesta. … Nezinu vai tas tik būtiski ar kādiem vārdiem tika panākts labāks ”kontakts” ar skatītājiem, lai viņus informētu, lai atrunātu no … karošanas pret Ukrainu. … …

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 27.10.2023. 14.32

  Kad Ļaunuma ass, krievija – Irāna – ASV Baltais nams 7. oktobrī sarīkoja agresiju pret Izraēlu, vienā mirklī 300 000 žīdu visā pasaulē pieteicās par brīvprātīgiem karot pret Hamas, kad pagājušā gada rudenī krievijā tika izsludināta mogilizācija (mogila – kaps), tuvu miljonam krievu aizmuka. Mana pārliecība, ka žīdu vēlēšanās nogalināt tumsonības un naida geto sadzītos Gazas sektora arābus, ir nesalīdzināmi mazāka, nekā aizmukušo krievu vēlēšanās nogalināt visus, kas nav pēc to atbaidošiem ģīmjiem un līdzības, vienkārši krievi ir tūkstots verdzības gadu laikā selekcionāta gļēva biomasa un to mukšanai nav nekāda sakara ar Dožģ. Visus krievus, tai skaitā tos, par kuru privilēģijām nepaguris gādā sodomiskais tandēms, JV – Pogresīvie, audzina ne Dožģ un Meduza, bet solovjovi, kiseļovi, skabeikas, simoņjanas.
  Paskaidrošu. Kad Putins bija “nomočījis atejās” 50 000 čečenu bērnu, Čičvarkins un Hodorkovskis tam stāvus aplaudēja un pat tāds demokrāts, kā Ņemcovs, izteica atbalstu Putinam 2000 gada vēlēšanās. Toreiz Hodorkovskim bija pietiekoši ietekmes un līdzekļu, lai krievu drausmoni Putinu padarītu par nebijušu. Neizdarīja un samaksāja ar desmit brīvības gadiem un, ja Putinam nebūtu bijušas Olimpiskās spēles, būtu vēl tik daudz reižu notiesāts uz 10 gadiem, kamēr cietumā neatņirgtos.
  Pēc Krimas sagrābšanas 2014. 87%, (95 -98% krievu), iedzīvotāju to atbalstīja, bet tad krievu dehumanizācijas līmenis, salīdzinot ar 2022. gada rudeni, kad tie muka no varmācīgas rekrutēšanas, varēja būt vien kādi 92%, salīdzinot ar 99%, kāds bija jau 8 gadus vēlāk, turklāt astoņu gadu laikā bija paguvuši evakuēties pēdējie, kam bija vēl vismaz kādas cilvēcības un prāta paliekas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 31.10.2023. 10.47

  не было никакой ошибки. Все намного проще. Дождь был хорош, пока ругал только Россию и Путина. Но как только посмел критично высказаться о Латвии, ему тут же напомнили, что свобода мнения и демократия – это понятия ограниченного использования.
  Это уже я отлично понял по примеру одного активного форумиста тут на ир в прошлом. Пока он в хвост и в гриву Путина, он был лучший друг латышей и пример поведения для других русских – что вот мол смотрите, какие замечательные бывают русские граждане Латвии. И тут раз он посмел что-то критично высказать о Латвии. Ох как ему быстро напомнили, что он все-таки тут чужой и должен помалкивать там, где его не спрашивают. А если что-то не нравится: чемодан, вокзал, Россия.

  А так вообще забавно с Ходорковским: получил индульгенцию Запада только потому, что пошел против Путина. И тут же пропали вопросы, КАК он свои миллиарды заработал. То ведь это не двойные стандарты, что вы)

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > kolpants 31.10.2023. 14.48

  Nekādi dožģi nepārliecinās krievus pārvarēt savu gļēvumu un atdot dzīvības par Putinu.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Uldis.M42 01.11.2023. 15.43

  Kremus taču sūta mazās tautas mirt Ukrainā. Krievi izsūtīti pa pasauli dibināt 5.kolonas un uzpirkt pērkamos….

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > kolpants 01.11.2023. 00.57

  Tā bija kļūda – TV ”Doždj ” reģistrēt Latvijā kā vietējo mediju, zinot, ka tik īsos termiņos viņi nespēs izpildīt visas Latvijas likumu normās noteiktās prasības . … … TV ”Doždj ” bija spiests uzreiz pēc pārbraukšanas veidot raidījumus pēc citiem noteikumiem, TĀPĒC arī pieļāva kļūdas (par tām atkārtoti neizsakos). … … Vēl muļķīgāk būtu sagaidīt, ka Krievijas TV ”Doždj ” ”pārtaptu” Latvijas televīzijā ( Latvijā varēja atrasties TV ”Doždj ” studija). … … Raidījumi krievu valodā netika veidoti par Latvijas iekšējo politiku … … Tā Rīgas mēra Staķa intervija TV ”Doždj ” bija profesionāla un korekta (to par labu atzina arī M.Staķis), bet tēma bija konfrontējoša. … … Tā nebija jaukšanās Latvijas politikā, kā to apgalvoja režisors A.Hermanis, bet žurnālistes Kotrikadzes profesionāls darbs, kādam miljonam krievu paskaidrojot, kāpēc Latvijā latvieši vēlās nojaukt to pieminekli PSRS karavīriem. … … Kāpēc to atkal un atkal krieviem krieviski skaidrot ??? … … Jāskaidro, jo daudzi nezin. … Ja zin, tad negrib krievi tiem faktiem ticēt (par okupācijām, izsūtīšanām utt. …). … …. … …. Pieļauju, ka arī A.Hermaņa izteikumi veicināja Putina runu apjūsmotāja Āboliņa vadītajam NEPLP lemt par TV ”Doždj ” ”padzīšanu” no Latvijas. … … … Tajā NEPLP lēmumā nebija nekas, kas norādītu par -” критично высказаться о Латвии”- vai kas līdzīgs. … Gribēja atrast pārkāpumus un atrada, jo tie formāli bija. … … … …. Par Hodorhovski. … … Ari līdzīgi bija Krievijā ar Hodorkovska pārkāpumiem. … Gribēja notiesāt… un atrada pārkāpumus (pats taču arī pieļaujat, ka tie varēja būt). … … Citi padalījās…. un nekritizēja galveno, tāpēc joprojām bagāti !!! …

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  kolpants > Andris Vītols 01.11.2023. 09.07

  В случае Ходорковского надо быть наивным на грани идиотизма, чтобы поверить, что вот он один в 90-тые смог честно свои миллиарды заработать, это все остальные воровали и участвовали уже фактически в криминальных схемах по получению имущества.

  Я не о самом решении NEPLP, а о том информационном фоне. Достаточно было почитать комментарии латышей в тот момент, и как раз по интервью Котрикадзе-да как она смела так!!! Мы ее приютили, с руки должна есть!
  Аболиньш-ну там все понятно. Человек просто старается теперь выслужиться, показать свою мегалояльность, чтобы меньше вспоминали про Путина. Он в том же ряду, где и Херманис ( за работу в России при Путине), Арманд Пуче (годами получал деньги Газпрома через ДИнамо Рига, а тут “вдруг” прозрел), Ланга (печаталась в России, а тут вдруг тоже прозрела). И как удивительно совпали моменты их “прозрения”.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 01.11.2023. 15.52

  Jūs rakstījāt -” И как удивительно совпали моменты их “прозрения”.”- … … … Nekā jauna, tā vēsturē jau ir bijis, ka tā SAPRAŠANA nāk stipri novēloti. … … Ne tikai atsevišķi cilvēki, bet ”veselas” valstis neredzēja vai negribēja redzēt draudošās briesmas. …. Jūsu pieminētie un daudzi citi tikai pēc Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā sapratuši ”kas ir kas”. … … Nesaprotu Jūsu nostāju – tas ir pareizi vai nepareizi, ka viņi tagad viennozīmīgi nosoda Krievijas politiku, karu pret Ukrainu. … … … … Kā ir ar Rīgas krievu -”моменты их “прозрения”-??? … … Kā krievi saprot to situāciju, ja Krievija ”nāks” viņus ”ATBRĪVOT” ??? … … Labāk sarunāties, nevis karot, tāpēc arī Jums atbildu bez personīgiem aizskārumiem. … … … Iesaku Jutubā noklausīties Marka Solomina un citu autoru viedokļus par OTRO pasaules karu, Hitleru, Staļinu utt. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 01.11.2023. 16.10

  Iesaku Jutubā noklausīties Marka Solomina un citu autoru viedokļus par OTRO pasaules karu, Hitleru, Staļinu utt.

  Каждый слушает то, что ему больше подходит по убеждению. Кто-то вот уверен, что немцы лагеря для евреев создавали, чтобы от войны уберечь. И это англичане виноваты, что евреи в лагерях от недоедания гибли. Я придерживаюсь общемировой принятой версии WW2

  Jūsu pieminētie un daudzi citi tikai pēc Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā sapratuši ”kas ir kas”
  Ну да, ну да. Я же и говорю-ну прям вот так сейчас только прозрели. И теперь стараются друг друга в прозрении переплюнуть. Прям соревнования, кто сильнее, и главное, ПУБЛИЧНЕЕ, прозреет. Ну и соответственно, если кто не прозревает публично, получает почетную бирку “ага, не осудил”. И эти прозревшие прям уже требуют “а ну ка все в ряд, на прозрение”.
  Если что, это такая злая ирония. Вы уж извините, но жизненный опыт подсказывает, что такие “коллективные” прозрения имеют крайне практическую основу навроде “я первый и самый громкий прозревший”.
  Тот же Арманд Пуче уже прям пишет, что SAB-это латвийский филиал ФСБ. Видите ли, в своем отчете SAB пишет, что в России не все так плохо, как хотелось бы. А раз так-значит, SAB враг.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 01.11.2023. 17.00

  Nevar nemaz būt tāda viena -” общемировой принятой версии WW2”- … …. PSRS tika izplatīta sava vienīgā ”uzvarētāju” versija, tāpēc arī joprojām daudzi krievi citus viedokļus nav dzirdējuši. … Ja arī dzird citu viedokli, tad nespēj to citu viedokli pat līdz galam uzklausīt, jo tad taču SEV ir JĀATZĪST, KA TIKU MALDINĀTS. … … … Jāspēj atzīt savas kļūdas, lai nepieļautu nākamās. … Tās kļūdas tagad atzīst gan ES, gan Latvijā tas pats SAB. … . … Ko Puče? … … Grib pelnīt ar lētu popularitāti, iztopot ”pūlim”. … Varbū ”ne tik gudrs”, lai saprastu. … … … Varbūt pamainiet savus informācijas avotus, nevis -”Каждый слушает то, что ему больше подходит по убеждению. ”–. … … Būtu interesanti dzirdēt Jūsu viedokli par to -” Kā Rīgas krievi saprot to situāciju, ja Krievija ”nāks” viņus ”ATBRĪVOT” ??? … … Šis man vairāk interesē par kaut kādu Pučes viedokli. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 01.11.2023. 18.43

  Es nedomāju, ka SAB kopš tiem laikiem, kad čekas sūdu maiss Maizītis atņēma pielaides valsts noslēpumiem Brokas kundzei un Naudiņa un Nemiro kungiem, laikā, kad tās bija krievu bandītu: Meļņika un Zaharjina, rokaspuisim un intīmo pakalpojumu sniedzējam Putinam, Zatleram un krievijas FSB emisāra Savicka apteksnei Dombrovskim, latviešu valsts un tautas nīdējiem, kas ar kremli pārstāvošo SC taisīja neostaļinisko valsts apvērsumu, kaut kas būtu mainījies. Ja pielaides ir krievijā gatavotam un Latvijā iesūtītam Kalniņam un veselai rindai krievijas militāristu, kaut gan Latvijai 32 gadu laikā bija visas iespējas sagatavot nacionālos kadrus, vai uzaicināt latviešus, kuri bija dienējuši Rietumvalstu armijās. Joprojām mums spēka struktūrās ir organismi ar padumjās milicijas, tiesas un prokuratūras noziedzīgo pagātni. Ja kolaborants, kurš piespriedis nāvessodus padumjai varai netīkamiem cilvēkiem, Vansovičs var būt advokāts, tas ir zem katras kritikas. Tas, ka Vējonis un Aņka Potapova bija krievu militāristu atvases, kam naids pret visi cilvēcisko bija iebarots ar mātes pienu, nebija par iemeslu, lai tie nesaņemtu pielaides.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Andris Vītols 01.11.2023. 20.40

  Internetā ir pietiekami daudz informācijas avotu, kas nekad nav nolaidušies līdz civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu un marodieru žēlošanai, lai piesārņotu smadzenes ar Dožģ vai Meduza. “Labie krievi” ir daudz bīstamāki nekā Solovjons, Kiseļovs, Simoņjan vai Skabejevu ģimenīte. Ir tāda žurnāliste, kā Juļka Latiņina, talants neaprakstāms, bet viņas bīstamība ir 95% patiesības un 5%, vai pat tikai 3% melu. Naivie cilvēciņi pieradināti viņai ticēt un tad, bāc!!!!, apgalvojumi, ka dzīvojamos namus Volgodonskā, Buinakskā un Maskavā nespridzināja Putins, ka ne viņš nogalināja Boroviku un Litviņenko par to ka viņi pētīja Putina pedofīliju, ka 10.04.10. aviokatastrofa, par kuru Marks Soloņins uzņēma divus video, nebija terora akts.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 01.11.2023. 23.57

  Daļai no šoreiz Jūsu teiktā varu piekrist, bet tie daži procenti. … Tātad piekrītu, ka talantīgs, izglītots nelietis ir daudz bīstamāks par kādām … viduvējībām. … … Jūs rakstījāt -” “Labie krievi” ir daudz bīstamāki nekā Solovjons, Kiseļovs, Simoņjan vai Skabejevu ģimenīte.”- … … … Jūsu nosauktā ”KREMĻA ģimenīte” arī ir talantīga, tad kāpēc tie -”“Labie krievi” ir daudz bīstamāki nekā Solovjons un pārējie??? … … Jūsu arguments, ka Latiņinas bīstamība ir tajā, ka viņas paustajā ir 95% patiesības un 5%, vai pat tikai 3% melu. … Secīgi -” Naivie cilvēciņi pieradināti viņai ticēt un tad, bāc!!!!”- … … Pieņemot, ka viņa sameloja, kā Jūs te apgalvojāt – tad SALĪDZINĀSIM tās bīstamības. … … Tiem KREMĻA raidījumiem ir 100 reizes vairāk skatītāju, tāpēc arī lielākas iespējas ”piesārņot smadzenes” (arī tad, ja puse viņiem neticētu). … … Otrkārt jāņem vērā, ka tos ‘“Labos krievus” pamatā skatās citi ‘“Labie krievi”, kuri ir salīdzinoši izglītoti, lai jebkuru ”feiku” tomēr nepieņemtu par patiesību. … … Es īsti neticu Jūsu teiktajam par Latiņinas ”apgalvojumiem”, jo arī par TV ”Doždj ” Jūs izplatījāt sagrozītu, melīgu informāciju. … … Tas Putins ar savām rokām jau nelika spridzekļus, ja vēlamiems piekasīties formulējumiem. … Ja tomēr Latiņina tā teica, tad KĀDI bija argumenti ??? … Viņa parasti savu domu pamato, tad kāpēc Jūs to noklusējat (ja tas nav kārtējais Jūsu izdomājums). … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 26.10.2023. 14.22

Hodorkovskis, tāpat kā Kasparovs, arī kremli apkalpojošās ASV ģem-parķijas atbalstītājs, “labais krievs”, kurš tā vietā, lai iestātos par taisnīgu krievijas sadalīšanu un teritorijas humanizēšanu, jeb atkrievošanu, lai uz planētas beidzot iestātos ilgi gaidītais miers, murgo par kaut kādu nākotnes krieviju bez Putina.
Kā teica krievijas domes virspidars Slavka Volodins: “ir Putins ir krievija, nebūs Putina, nebūs krievijas”. Par šo konkrēto personāžu Volodins protams pārspīlē. Krieviem vienmēr atradīsies putins, vājprātīgs sadists un pedofīls un vienalga, kā to sauks: Vladimirs Asinssaule, Ņevas Aleksandrs, Ivans Drausmīgais, Pēteris I, Ļeņins, vai Staļins, kas vienmēr būs gatavi apmierināt krievu ģenētiski iedzimto vai ieaudzināto vēlmi, pierīties cilvēku asinis, kā tas bija WWI un WWII, jo galēji dehumanizētā krievu biomasa, tas ir kolektīvais putins.
p.s. Par sifilitiķi Ļeņinu, kurš kopā ar Zinovjevu pavadīja neaizmirstamas naktis pie Sestroreckas ezera, stāsta, ka tam jaunības dienās esot bijusi iecerētā, ko sauca par Ļeņa, tāpēc arī kļička, Ļeņin, jeb Ļenai piederošs. Volodin, jādomā tāpēc, ka Volodjas kuce. https://samarski-forum.livejournal.com/723684.html Putins savulaik pavadīja neaizmirstamas naktis pie Jeņisejas, kopā ar princi Albēru. Kad tas vēlāk aprecējās, viņa zic-sieva ātri nomuka, pēc saklausītiem lauleņa stāstiem par pavadītām brīvdienām, kopā ar Putinu.

+1
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 26.10.2023. 07.15

Avens uzsauca un hodorkovskis priecīgs pakalpot

Tā mums arī serebreņņikovu kā brīvības cīkstoni pasniedza, kamēr izrādījās pērkama dvēsele. Diez nomocītie un noslepkavotie ukraini šitadiem rīklēs nesprūst?!

un velreiz par doždj – tipisks latvietis raudseps – neiebilda hodorkovska monologam atgādinot, ka doždj aicināja atbalstīt orku – putina krievu armiju –

kauns vīri par jums, asisns smaka …. pretīgi

+2
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam