Žurnāls: Kāpēc valsts miljoniem vērtos līgumus ar autobusu parku nevar lauzt? 2

Komentāri (2)

kolpants 01.11.2023. 14.41

Казалось бы, что проще-взять подписанный договор, посмотреть, чьи там подписи, кто готовил (в госдокументации всегда есть автор), вызвать на ковер-вот они, виноватые.
Отмазки “подписал не глядя” не катят – за подписание человек получает зарплату.

Но вот же парадокс-все подобные дела заканчиваются пшиком “невозможно установить виновников”. Вот же парадокс! Вот в случае оккупации понятно, что не может быть оккупация без оккупантов. А вот в случае подписания договоров бывает: договор есть, а кто подписал-нет…

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 19.10.2023. 20.01

Valsts varētu atcelt visus neizdevīgos līgumus un to beneficiārus un līgumu slēdzējus par korupciju sapūdēt cietumā, tikai diemžēl visu to, kuri varētu pieņemt valsti glābjošus lēmumus, olas glabājas depozītā krievijas FSB lombarda seifā. Ņemot vērā spēku samērus Saeimā pēc 8. jūlija balsojuma, kad ZZS pievienojās Vienotības/Progresīvo pederastijas – pedofīlijas lobijam, jāpiekrīt vien Sprūda draudiem, ka latviešiem “jāgatavojas arī sliktākajiem scenārijiem”, es pat teiktu, vissliktākiem.
Tas gan bija teikts par valsts aizsardzību. Ja paklausās rakstnieka, scenārista un politikas pētnieka Leona Vainsteina https://www.youtube.com/@LeonWeinsteinUS blogus par zagšanu, korupciju un nodevību Ukrainas, kura pēc 2014. gada ir nopietni patīrījusi savus bruņotos spēkus no krievu militāristiem, armijā, tad ko darīt Latvijai, kuras NBS pilnībā nodoti krievu pārziņā, kur par aizsardzības ministriem bijuši tādi mūdži, kā Pabriks un Vējonis?

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam