Vairāk nekā mācības 2

Komentāri (2)

Uldis.M42 03.10.2023. 23.54

Visam ir cēloņi un sekas. Ja daudzi ASV pilsoņi, kopā ar neliešiem, plānprātiņiem, parazītiem, nēģeru rasistiem un pederastiem, cienījamā Vjetnamas kara veterāna, Makkeina, vietā sava slimā politkorektuma dēļ nebūtu ievēlējuši melnādaini, nebūtu noslēgts “Restart”, kas anulēja visus Putina noziegumus un iedeva tam Carte Blanche visiem turpmākiem, krievi nebūtu 2014. gadā iebrukuši Ukrainā.
Ja Zeļenskis nebūtu atteicis atsākt Ukrainas ģenerālprokurora, kuru padzina pēc vicepreža Josifa Baidena rīkojuma, Šohina, uzsākto Hantera Baidena un krievijas FSB firmas Burisma korupcijas lietu, pat ja Obama, Baidens un viņa dēls nebūtu nonākuši cietumā, ASV zagļu un pederastu partijai nebūtu izdevies tik nekaunīgi nozagt vēlēšanas. Kā visi atceras, Trampa laikā Putins bija melns un maziņš, viņa laikā uz Ukrainas un krievu okupētās daļas robežas kritušo skaits samazinājās 16 reizes. Pietika pat ar vienu Trampa ierakstu Twitter, lai mazais sadistiskais smerdelis pieliktu pilnu savu diršamo koferi un par kara eskalāciju, tas pat nevarēja sapņot, turklāt naftas cenas 30 dolāri, kuras bija pateicoties Trampa komandas saprātīgai enerģētikas politikai, nekādi neveicināja krievijas agresiju.
Baidenam, pateicoties viņa uzsāktai ASV naftas un gāzes nozaru graušanai un naidošanās ar SA princi, izdevās naftas cenas uzraut 3-4 reizes.
Žeļenskim, lai izpatiktu Obamas – Sorosa administrācijai, pieņemot par Ukrainas aizsardzības ministrijas preses atašeju transvestītu, ASV republikāņu vadītais kongress, no kura atkarīgas ieroču piegādes, noteikti par to nevar būt sajūsmā un tas noteikti nevairos Ukrainas armijas patriotismu. Zelenskis viesojoties ASV kongresa apakšpātātā ne vārda neieminējās par pagājušā gada 9. maijā Baidena parakstīto Lenlease likumu, tā vietā izteicās par cīņu pret globālo sasilšanu. Varētu padomāt, ka kara eskalācija, kur viņam pašam bija izšķirošā loma, neveicina globālo sasilšanu.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 03.10.2023. 11.35

я так понимаю, тема школ становится табу. Не просто трутся комментарии, а даже блок ставится на возможность комментировать))

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam