Ar četrām prioritātēm

4

Komentāri (4)

kolpants 29.09.2023. 09.03

pārmetumi par nepareizām galotnēm man šķiet nožēlojami.

Ну почему же. Комментаторы любят использовать такие аргументы, когда хотят заткнуть рот. Поэтому тоже одна из причин, что пишу на русском.
Касательно министра-время покажет. Но то, что он вначале собирался совмещать работу министра и врача, мягко говоря, удивило. Сейчас вроде передумал, после вала критики. То есть вначале он не очень представлял работу министра? Или на самом деле просто глупость сделал, проговорился, зная, что министры не сильно загружены?

Поэтому теперь старательно везде подчеркивает, что спит в эти дни мало, интервью вот тоже аж поздно вечером и в пятницу..

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2023. 08.02

Godīgi – beidzot sakrāju naudu un man izrava to zobu, Galvenais – ļoti smuks un gudrs jauns zobārsts, Par cik man vel daudz zobu mutē – es viņam apsolīju, ka noteikti pie viņa atgriezīšos.
Un vel jāpasaka, ka man to izdarīja ļoti lēti. Kauns rakstīt, cik lēti. Iespējams, ka iedarbojas mana žēlošanās par vispārējo dārdzību un postu vecumdienās, nezinu, bet – nu ta kā es sludinu, ka viss ir slikti, tad tomēr jāsaka, ka atsevišķi gadījumi tomēr ir izcili labi. Tas gan tikai apstiprina likumsakarības. Tagad par ietaupīto naudu pirkšu biļeti uz LNOB – uz sarunām pirms izrādes un operu Dons Karloss.
Jāaktualizē tas – nekad nevar zināt, cik labi diena beigsies. Varbūt palīdzēs. Variantu jau nav.

+3
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 28.09.2023. 16.13

Pizda latviešiem. Ja tik drausmīgu skādi mūsu valstij un tautai varēja nodarīt Pavļuts pilnīgi bez kādām zināšanām medicīnas jomā, tad jāpadomā, ko spēs diplomēts slakteris.

0
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 28.09.2023. 07.38

Neticu nevienam pašam vārdiņam. Un visas intervijas ar politiķiem ir par solījumiem. Tikko sākas solījumu pildīšana – tā ….
Meņģelsone cēla trauksmi , ka trūkst nauda – visas ministrijas !!!! vilka no savām pagultēm tur – no sabiedribas noslēptos miljonus un sabēra Veselības ministrijas grozā. Un ?! Cilvēki pie izmeklējumiem netiek , toties Meņģelsone pārdesmit ārstiem uzsauca starptautisku konferenci uz pāris dienām ar pusmiljona budžetu.
Tagad ir sirds veselības nedēļa – nu pameginiet tikt pie sirdsdaktera, nerunājot par onkoloģiju, par valsts nespēju regulēt zāļu cenas un visu citu.

Jā un ja vel abu meri ministra amatu paķēris klāt kā piedarbiņu – tad domāju, ka šī intervija ir pilnīgi lieka – tukšmuldēšana. Absolūta.

+2
-6
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam