«Jūs te piekaus»

6

Komentāri (6)

QAnon 14.09.2023. 14.13

Tas ir prātam neaptverami, ka visi krievi pielūdz pederastu, kura stāžs vēl kopš bērnības, kad to izdupsēja viņa sambo treneris, Putinu, savus feodāļus, tai skaitā oficierus, kas vismaz puse ir pederasti un popus, kurus vismaz 80% ir pārņēmusi šī sērga, bet piekauj acīmredzami nevarīgu pediņu.
Protams, Līvajam nevajadzēja piedalīties pret latviešu tautu un valsti vērstā piketā, bet pat es ar to fizisko, garīgo un morālo invalīdu savas rokas nesmērētu. Varbūt šis gadījums tam būs mācība. Protams, ja Eļdara vietā būtu bijis latvietis, kurš iestājas par savu tautu, droši, ka tiktu ierosināta lieta, jo Daugavpils milicija sastāv no vieniem krievu purniem.
Krievijas varonis, ģenerālis Matovņikovs priekš sava virspavēlnieka, zinot, ka tas nav vienaldzīgs pret plikiem vīriešu dupšiem uzņēma erotiska sarura video.https://www.youtube.com/watch?v=ZfuAkEPwha0

0
-2
Atbildēt

1

  kolpants > QAnon 14.09.2023. 14.31

  Заметно, что для тебя самого эта тема очень важная (и влекущая)))) В каждом комментарии упоминаешь-подсознание играет злую шутку?))
  Даже видео себе сохранил))

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 14.09.2023. 15.07

  Es neesmu ne Putins, ne Gunģjajevs, ne Ušakovs, lai glabātu tādas preteklības. Vienkārši, lai atgādinātu jums, kas jūs patiesībā esiet, es atceros tādus uzvārdus, kā Рядовой Андрей Сичев, kurš dzimtenei atdeva savus pautus un abas kājas pēc tam, kad bija smagi piekauts un izvarots. Срочник Рамиль Шамсутдинов, kurš tika notiesāts uz 24,5 gadiem par to, ka nošāva 8 krievu pidarus, tai skaitā divus deģenerātus – oficierus, kuri gatavojās viņu izvarot. Protams, ja viņš nebūtu tatārs, bet krievs, būtu noliecies un vēl papletis savas bulciņas, kā visi krievi darīja vēl kopš Suvorova un Kutuzova laikiem. Protams генерал Матовников, герой рф, kurš ar savu uzņemto video pēc ierastā krievu paraduma gribēja izpelnīties paaugstinājumu.
  Nekādi video nav jāglabā ja visu saglabā google un pietiek tikai ierakstīt uzvārdu, lai google izmestu pretīgā pidarasa video.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 14.09.2023. 16.24

  о, так у тебя даже несколько фамилий.. Сохранены, наверно? Часто гуглишь и …
  Отрабатывай, отрабатывай)
  Судя по задору и опыту, может еще и партбилет в надежном месте сохранен, а?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.09.2023. 06.55

vienkārši vājprāts – sakiet, ar ko naida noziegums atšķiras no nejaušas nepatikas? Ja pa seju krievs iesper deputātam latvietim , kurš sabiedriskajā transportā runā latviski – policija pat lietu negrib ierosināt, pat nejaušu nepatiku negrib atzīt , bet ja pa seju iesit gejam , tad ir naida noziegums, par kuru sorosa nopirkti mediji skrien pa pasauli kliegdami pilnā rīklē .

Nu klau – uz kurieni jūs mediji un Latvijas valsts mūs vedat? Bērniem 4.klasē skolās tiek mācīts, ka viņu dzimums nav īstais dzimums, ka viniem tuvojas laiks, kad dizmumu varēs mainīt pēc sirds patikas, stambulas konvencija jāpieņem, lai dažiem kretīniem karjeras un sirdsapziņas mierīgas, un tad šis peneteris

bļin – man sabiedriskā transportā bail braukt, agresīvu vatņiku ārdīšanās un draudi jānoklausās un jānoskatas klusējot , bet jūs te gejus sist, gejus sit

Osipova – krievu oligarha nopirktajā LA.LV atkal kapā latviešus – nedrīkstot krievus un Krieviju nemīlēt, tas esot nepareizi – nu elle un indija – par ko man viņus mīlēt? Ka manus senčus nomocīja, ka tagad mani terorizē?

Tpu tu negantība – kā kaut kas tāds iespējams brīvā demokrātiskā valstī – paskaidrojiet man !!!!????

0
-2
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 14.09.2023. 09.33

  Ja pa seju krievs iesper deputātam latvietim , kurš sabiedriskajā transportā runā latviski

  Это, я так понимаю, выходка пьяного бывшего депутата Знотиньша, который решил на своих соседей пьяный наехать, а потом заявить, что его избили из-за замечания говорить по-латышски (что совершенно не так, как потом оказалось по опубликованному видео) превратилась с удар русского латышу депутату в общественном транспорте?
  А вы не такая простая, как казалось до этого…ой, непростая..

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam