Amatu spiediens

7

Komentāri (7)

Andris Vītols 15.09.2023. 20.26

Garlaicīgi nebūs. … Putinam, Trampam…. un A.Sprūdam (bija) līdzīgi viedokļi par Krimu. … … Ceru sagaidīt A.Sprūda skaidrojumu par viņa iepriekš paustajiem izteikumiem. … … Pieļauju, ka dažas viņa pesimistiskās prognozes var arī būt tuvu reālajiem notikumiem nākotnē. … … … Par amatiem. … … Latvijā arī iepriekš amatos iecēla pat Krievijas politikas slavinātājus. … Tāds Āboliņš – Putina runu slavētājs pat ticis NEPLP vadītāja amatā (slavējis Putina runas, jo tad nebijis amatpersona). …… Tas Āboliņš , manuprāt, sabotē NEPLP darbu – pārcenšoties ar dažu žurnālistu sodīšanu, lai izpelnītos politiķu atbalstu. … … … Ceru, ka A.Sprūds nebūs ”Āboliņš Nr.2”!!! … … Par A.Sprūda piemērotību aizsardzības ministra amatam šobrīd man nav viedokļa. … Pieļauju, ka notikumi Ukrainā, Krievijā A.Sprūdu ir ”mācījuši”, ka viņš tagad saprot, ka NATO militārajām bāzēm ir jābūt Latvijā. … Pieļauju, ka A.Sprūds divdesmit gadus pētīja ”ārējās drošības tēmu”, bet tagad beidzot BŪS SAPRATIS, kas ir Krievija. … Vēlos dzirdēt, ko viņš ir SAPRATIS. … …

+3
0
Atbildēt

0

tonijs 15.09.2023. 13.57

Sprūda jautājumā arī Ozoliņš pievienojies Nacionālās apvienības fanu klubam. Negaidīju.

+1
-2
Atbildēt

0

no malas 14.09.2023. 12.43

Farss un traģikomēdija. JV ir pazaudējusi jebkādus savulaik deklarētos principus .Ne jau Sprūds vien ir melnais zirdziņš. Līdzjūtība kultūras ļaudīm, kur par ministri vienas dienas laikā ieliek kundzīti, kura, šķiet, nemaz nav bijusi valdības mājā. Skaidrs, ka viņu komandēs ministrijas rūdītie ierēdņi. Atdot zemniekiem vides jautājumus arī ir neprāts.

+5
-1
Atbildēt

1

  Finegans > no malas 18.09.2023. 20.10

  Āzi par dārznieku! Kūtra kungs kauč kā bija ļoti kūtrs, kad vajadzēja tiesā šķēļus par partijas pretlikumīgām darbībām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 14.09.2023. 12.37

Var nākties, ka mums drīzumā jāprasa būs Lietuvai vēl vairāk robežsargi bez tiem 20 ,kas nupat stāsies pie darba uz mūsu valsts robežas, ja ministrēs un organizēs valsts aizsardzības lietas “politikas pētnieks ar kremlim tīkamu izpratni par ģeopolitiku”.
SAB šoreiz būs daudz skrupulozāk jāvērtē nākamā MK locekļi pirms piešķirt pielaidi valsts noslēpumam, diemžēl.-

+7
-1
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 14.09.2023. 09.23

Kāda jēga vērtēt minstrus, ja pats topošās valdības sastāvs nav veidots ar atbildību pret valsti, bet kā Edgara Rinkēviča ievēlēšanas darījuma apsolījums, kam piedevās klāt ASV sankcijām pakļautais saistībā ar liela apmēra korupciju un 1. instances tiesā notiesātais kriminālnoziedznieks Aivars Lembergs. Kāds politiskais naivums dveš no topošās premjeres, ka viņa spēšot sankcionētos atstatīt no valsts lietām!

+7
-2
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Ilze Pētersone 16.09.2023. 02.04

  Normāli būtu, ja tiesa to A.Lemberga lietu beidzot izskatītu. … Ja tiesneši gribētu, tad tagad tās lietas tiesās var izskatīt raitāk. … … Novilcina, jo attaisnot nevar (slikti izskatīsies). … … Varbūt ātrāk Putins ”aizies”, nevis Lemberga lietu izskatīs !!! … … … Politiķi (ZZS) zināmā mērā atkarīgi no vēlētāju atbalsta Lembergam. … Ja A.L. nav notiesāts, tad ZZS politiķiem nav izdevīgi (gudri?) to sadarbību pārtraukt. … … E.Siliņa nevar būt tiesas vietā, nevar būt KNAB vietā, lai uzraudzītu, vai tiesneši netiek ”ietekmēti”, lai novilcinātu lietu izskatīšanu. … … … Man nepatīk JV sadarbība ar GKR (Burovs gan ir zaudējums Šleseram). … … Iepriekšējā ”IR” Evika Siliņa teica, ka ar Inesi Šleseri esot senas draudzenes, bet ”parasti ar Aināru nesēžu, tiekamies mēs, dāmas.” …. Šo ‘draudzības modeli” es nesaprotu ! … … . Starp citu E.Siliņas draudzene Inese bija vīra Šlesera partijā, kura palika parādā valstij ap pusmiljonu, nenomaksājot sodu. … Vai tad tā pieklājas darīt KRISTĪGIEM cilvēkiem ??? …

  +3
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam