Griba un spēks 2

Komentāri (2)

Sskaisle 14.09.2023. 06.44

Un vēl – par to NL viedokli. Ir tik dīvaini, ka redaktores viedoklis tik krasi atšķiras no daudziem komentāriem, ko raksta IR žurnālisti ozoliņš un raudseps. Es saprotu, ka visi esam brīvi , vismaz nosacīti, bet nu ….. es piemēram, lasu lemberga avīzi nra.lv Un tur es jūtu lielāku redaklcionālo vienoto politiku – tur nav tā, ka katrs viedoklis uz savu pusi.

Par Rinkēviču nesen dzirdēju tādu viedokli , ka puisim sakāpis galvā, ka viņš jau sen pārkāpis savas pilnvaras un ka politiskais centrs nedrīkst būt prezidenta pilī, jo tiesiski, likumiski tas nav iespējams. Labi, varbūt. Es tā nedomāju, jo neesmu par to īpaši satraukusies šobrīd, bet mani uztrauc, nenormāli, ka IR ,arī sabiedriskie mediji , Pīlēnu – bez jebkādiem !!!! konkrētiem pamatojumiem padarīja par čekistu un oligarhu kalpu, un rezultātā mums ir pie varas – nu jau pierādāmi , ir gan vieni , gan otri , un klāt vēl nāk kremļa kalpi un Latvijas krieviskotāji un dehum,anizētāji … un ir jāpsaka tas, ko NL atturējās pateikt raidījumā – mediju bezatbildība, nolaidība un apzināta manipulēšana ar informāciju ir līdzvērtīga valsts un demokrātijas nodevībai. Nu ir.
Jo gan par lemebergu, gan par šļeseru un šķeli balsoja un balsos un klāt vel nāks rosļikovs ar savām grevcovām un mēs pat visu nespējam iedomāties, kamēr Pīlēns ir nokaunināts, pazemots un padzīts.
Nu skumji un bezcerīgi

+2
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 14.09.2023. 06.34

Noklausījos raidījumu LR1 Brīvības bulvāris ar N.Ločmeli. Ļoti tieša, konkrēta valoda. Tas man ļoti patika, bet – man absolūti nav pieņemams, ka Latviju salīdzina ar sliktāku gadījumu. Proti, NL apgalvo, ka mēs esam ļoti gudra tauta, ka lūk, ukraiņi ir bijuši vēl lielākā Krievijas iespaidā un tiem iet vēl sliktāk. Bet Ukrainas vēsture tomēr ir citāda kā Latvijas vēsture. Kāpēc NL Latviju nesalīdzina ar Igauniju, arLietuvu? Kāpēc Viļņā , Tallinā skan tikai lietuviešu valoda, bet Rīgā tikai krievu valoda?
Var strīdēties ir vai nav Latvija izdevusies valsts. Lūk, Garisons, interviju ar, kuru es nelasīšu, jo es tādu valsts ierēdni, kurš kara laikā pieļāvā NBS izzagšanu , es uzskatu par valsts nodevēju un kā minimums – mūža ieslodzījums. Cik viņam ir amati, cik alga un kāda būs pensija un kāda ir viņa bezatbildiba un valsts nespēja?!!!
Klau, es apzināti, skaitot mantras cenšos būt pozitīva sevis dēļ. Nu lai neesmu tā īgnā veča, par kuru nesen FB , kāds ASV dzīvojošs Rīgas krievs karstā naidā izteicās – nogurušie nacisti, bet – tas ir neiespējami. Skatos Panorāmu – vakardien rāda jauno valdību – kādam optimismam var būt pamats, ja jaunā valdība ir sastādīta, lai atklāti un ciniski JV samaksātu par ZZSun Progresīvo balsojumā par prezidenta amatu un salikti cilvēki, kuri jau ar savu pieredzi politikā parādījuši gan korumpētību un izškērdību, gan nekompentenci, gan nepierādāmas un tomēr pamanāmas saistības ar vdk un kremli.

Tāpēc otra lieta, par ko es nepiekrītu NL – ir ka nedrīkst kritizēt politiķus, ierēdņus, vai, ka to drīkst darīt tikai tie, kuri to prot.
Es domāju, ka nevajag mums sagaidīt to situāciju, kāda bija 1917.gadā Krievijas impērijā, kad tauta bija lumpenizēta līdz dzīvnieciskam līmenim , tā uzvedās kā zvēri un ar to manipulēja kā ar zvēriem.

Bravo un urrā Hermanim, pat ja viņš savā kritikā aizpeldēja prom no trases kaut kur firmamentā – tad viņš tomēr savu izdarīja – drosmīgi pauda viedokli.

+2
-5
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam