Vilcēja un sarunātāja 6

Komentāri (6)

WunderGe 08.09.2023. 09.45

Šadurskis būtu lielisks premjers, vai Circene. Cilvēki ar nopietnības tēlu, pieredzi valdības darbā, arī stipri problemātiskās situācijās.

Kamēr Siliņa… reti kurš vispār zināja, kā viņa izklausās un kas tāda.

Tagad bezmaz galvenā tēma, kas atkārtojas visās intervijās: es neko nezināju (vīrs, Igates rebes) un es neko nevarēju darīt (gadiem strādā IeM, bet austrumu robeža vaļā).

Vai tiešām tiek bīdīta, lai KK plūstoši aizrotētu uz EK? Kas, iespējams, pats par sevi nav slikti, bet vai tiešām vērts, lai tagad Lembergs atkal būtu valdībā.

2.cēliens lugā “Rinkēvičs pilī”. TBC

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 07.09.2023. 18.17

kā padomjlaiku propaganda – izcils cilvēks, domā par valsti , par to lai visiem būtu labi ….

nez kāpēc mēs ar šiem izcilajiem cilvēkiem kā esam pēdējās vietās tā esam .

Un vienīgais sasniegums , ko žurnāliste spēj nosaukt – bērniem nosargājusi priviliģētas skolas privilēģijas…

nu atkal – nu ja ir vāja mediju vara , tad ir spēcīga korumpantu valsts izzadzēju vara – un te es nedomāju siliņu kā konkrētu personu, bet kopējo situāciju valstī, kad mediju informāciju nesakrīt ar īstenību –

+1
-2
Atbildēt

0

sandra.lv 07.09.2023. 09.14

Tik profesionāla un talantīga žurnāliste (vērtējums nav ironija), bet tomēr tiražē nepārbaudītu iformāciju par prezidenta viedokli. Gluži kā NRA. Gribētu gan dzirdēt no intervējamās, vai līgums par dvēseles pārdošanu (vietu valdībā) pret prezidenta krēslu ar JV tika noslēgts. Neviens no JV to publiski nav noliedzis, bet nav arī deklarējis.

+7
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > sandra.lv 07.09.2023. 18.23

  nu nevajag knābt nra.lv – viņu it kā nepārbaudītā informācija tā arī netiek pārbaudīta un atsaukta – kam tas ir izdevīgi? kāpēc tā notiek ?

  JV iesūdzējusi Drošības dienestiem nra.lv , bet paši izvirzīja tautai nezināmu politiķi , kura pēkšņi uzpeldēja no aizkulisēm un par kuras “varoņdarbiem” nebija zināms un arī tagad neko neuzzinām kā vien vispārējas tukšas frāzes

  es to vērtēju tā, ka tieši mediji aktīvi līdzdarbojas valsts stūrēšanā prom no demokrātijas , no cilvēcības – jā – elementāras cieņas pret savu vēlētāju. Es nebalsoju par JV, bet es piedalījos vēlēšanās, es balsoju par esošās koalīcijas partiju un tieši JV nespēj godīgi un atklāti komentēt savu rīcību – prezidenta vietu nopirkām no oligarha partijas.

  To var noliegt un JV to noliedz, bet fakti liecina , ka tā ir visiem zināmas patiesības noliegšana.

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 07.09.2023. 18.48

  Nav nekāda starpība: JV, JKP, A/Par, LPP, Progresīvie, vai Stabilitātei un tagad jau arī ZZS, jo visi ēd no viena saimnieka rokas.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > sandra.lv 07.09.2023. 18.40

  Varbūt drīzāk pareiza žurnāliste, kurai nemaz nav jābūt profesionālai un talantīgai?

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam