Hūte atgriežas? 10

Komentāri (10)

Atis Priedītis 10.09.2023. 05.11

Divu manu pravietisko grāmatu failu adreses

Sakarā ar režisora Alvja Hermaņa aktivitātēm un grāmatas par pareģoni Eiženu Finku iznākšanu Latvijā ir sākusies pamatīga sabiedrības viļņošanās. Tāpēc publicēju vēlreiz divu savu pravietisko grāmatu failu adreses. Grāmatās paustais pilnībā sasaucas ar Finka pareģojumiem. Tās ir uzrakstītas pavisam nesen. Viena grāmata “Kristaps – slepenie protokoli” jau ir izdota un pieejama vairākās Latvijas bibliotēkās. Otra grāmata “Piecas minūtes pirms Apokalipses” pagaidām ir pieejama tikai online lasīšanai un brīvai lejupielādei.

1. Kristaps – slepenie protokoli: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

2. Piecas minūtes pirms Apokalipses: https://failiem.lv/f/5tvkwpxyy

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.08.2023. 09.48

Es domāju, ka Rinkēvičs būs labs prezidents uz tā kretīnu fona, kādi mums ir bijuši. Bet- viņš ir un paliks sistēmas cilvēks.

+6
-2
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 31.08.2023. 12.01

  Visnesliktākie: Bērziņš un Levits, nodemonstrēja, ka Latvija var iztikt arī bez prezidenta, visi pārējie, ka prezidenta institūts likvidējams uz karstām pēdām. Domāju, ka kādreizējais SC koalīcijas partneris Rinkēvičs būs pieskaitāms pēdējiem.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  Ilze Pētersone > Sskaisle 31.08.2023. 13.48

  Ūja, nu gan aizrunājusies – atjaunotās Latvijas laikā ir bijuši labi prezidenti, piemēram, Vaira Vīķe-Freiberga un Egils Levits.

  +6
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Ilze Pētersone 31.08.2023. 15.08

  Es uzskatu, ka mums ir bijuši tikai 2 labi prezidenti- Čakste un V.Vīķe Freiberga.
  Uzskatu, ka levits bija pašlabuma meklētājs, kas mums nodarīja daudz ļauna.

  +1
  -8
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 31.08.2023. 16.12

  Vai tas pats Čakste, kura dēls tā vietā, lai līdzīgi tūkstošiem krietno latviešu, karotu par savu dzimteni pret absolūto ļaunumu un tā asinkāriem necilvēciskiem nesējiem, kuru cienīgā maiņa, viņu mazdēli šodien pastrādā visniedomājamākās zvērības Ukrainā, cīnījās par ātrāku padomju varas atjaunošanu Latvijā un saņēma pēc nopelniem? Manās acīs tas bija tāds pat latviešu tautas un valsts ienaidnieks, kā latviešu grūtnieču dedzinātājs, Vasjka Kononovs, kuru staļiniskais mērglis, putinosos Zatļers, nosauca par upuri.
  Vai Freiberga, tā pati, kas padomju laikā bez ierobežojumiem ceļoja pa Latviju, kaut ārzemnieki bez pavadoņa un šofera čekista nedrīkstēja izceļot no Rīgas tālāk kā 50 km? Vai tā pati, kas WWII noziedzniekiem un to noziegumu mantiniekiem par prieku 9. maijā Sarkanā laukumā lēca kazačoku, vai tā, kas ielūdza uz Latviju un bučoja roku čekas ģenerālim, krievu sātanistu sektas virspriesterim, Ridigeram? Vai, kurai, kam par to nekad ellē neiestāsies energētiskā krīze, kura savā neizmērojamā naidā izteica vēlēšanos vajāt mūsu sirmo veterānu, Konrādu Kalēju, lai kur viņš arī neatrastos un cik slikts nebūtu bijis viņa veselības stāvoklis?
  Varētu jau minēt bez gala, kur apsūdzībām sanāktu 1000 lappušu teksts.
  p.s. Saprotu, kāpēc visādas morāli pagrimušas švabras nosauc Levitu par pašlabuma meklētāju. Es jūs, ienaidniekus, saprotu, tikai attaisnot nevaru. Tas bija par to, ka viņš nosauca Latviju par latviešu valsti un par to, ka viņš, līdzīgi Bērziņam, nesataisīja valstij morālos zaudējumus, kā pārējie nelieši.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > Ilze Pētersone 31.08.2023. 16.18

  Левит вообще идеальный президент. В экономические вопросы не лез, не мешал министрам делать свои дела. А уж как перед выборами, так вообще становился бесплатным медийным лицом NA. Плюс еще и латгальцев поунижал (наверно, для него они не чистокровные латыши), предложив сделать Латвию не из 4 регионов, а 5.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 31.08.2023. 09.31

Nevajag liekuļot. Oligarhi jau tagad bauda JV un šīs koalīcijas piešķirtās privilēģijas. Nu kaut vai Liepājas autobusa parka – es teiktu- valstiskā afēra. Viņi turpina saņemt valsts dotācijas, bet pakalpojumus nenodrošina pilnā apmērā. No tā cieš cilvēki. Valstij tas pie kājas

+3
-2
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 31.08.2023. 08.02

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča nostājas maiņa pieļaujot valdībā ZZS ar visu Lembergu pūrā ir ļoti bīstams signāls, kas parāda, ka viņš ir gatavs uzticēt valsts vadību tādam Ministru kabinetam, kuru var ietekmēt pirmās instances tiesā smagos noziegumos notiesātais un ASV sankciju sarakstā līdzās citiem liela apmēra korumpantiem iekļautais Aivars Lembergs, kā arī to, ka viņa teiktajam nevar uzticēties! Ar šādu Valsts prezidentu esam lielās auzās!

+4
-11
Atbildēt

1

  QAnon > Ilze Pētersone 31.08.2023. 12.36

  ZZS nostājas maiņa preža ievēlēšanas gadījumā ir ļoti bīstams signāls, kas parāda, ka latviešu valsti, kuras eksistence šobrīd turas tikai uz ukraiņu drosmi un pašaizliedzību, Ukrainas draugiem: Lielbritāniju, Poliju un Lietuvu un uz humānās pasaules sabiedrisko domu, var viegli nolaist vēstures kanalizācijā krievijas specdienestu kompromāts vai politiķu alkatība.
  Ja Ukraina 2014. gadā guva bargu mācību un līdz 2022. gadam bija nopietni patīrījuši savus bruņotos spēkus no no krievijas ievazātiem militāristiem, tad Latvijā to rīcībā ir visa NBS, kas x stundā, kopā ar bruņotām valstī atstāto atvaļināto krievu militāristu bandām, izrēķināsies ar Latvijas patriotiem.
  Beidzot Ukraina ir sapratusi, kādus draudus nes krievu sātanistu sekta РПЦ un tās adepti, smirdīgie popi: alkaši un sodomīti, kuri visos laikos kopš Ivana Bargā laikiem, ir bijuši krievu zvērību ideologi un patriekusi to no savas zemes. Latvijā to nolādēto izdzimteņu sektai pieder milzu īpašumi, par kuriem tā latviešu valstij nav samaksājusi ne santīma un nešaubos, ka savā templī pretī Kariņa kabineta logiem, tie pastāvīgi rīko pedofīlu orģijas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam