Omlete ar vanckaru 12

Komentāri (12)

Andris Vītols 03.09.2023. 23.11

Vai A.Lemberga partija ar diviem deputātiem ir tik ietekmīga, lai radītu JAUNAS problēmas pēc ZZS iesaistīšanās valdībā??? … TO Lembergu, Šleseru “NEVAR NOTIESĀT” gadiem – ne ar, ne bez tās ZZS valdības sastāvā. … Tie “labie” likumi, kuri ļauj tās tiesu lietas bezgalīgi novilcināt tapa jau tad, kad LC, Tēvzemieši, ZZS, “Zaļie” utt. … saņēma finansējumu no “VENSPILS” un citiem “sponsoriem”. … LIELOS BLĒŽUS tiesas nevar, NEGRIB notiesāt – tā ir problēma !!! … … Jāraksta par to, kāpēc tās lietas novilcina, kāpēc attaisnojoši spriedumi bez pamatojuma . … … Siliņa nevar būt tiesas vietā… Drīzāk daži tiesneši ir drauds drošībai, nevis pāris Saeimas deputātu no Lemberga partijas. … Vai tie, kuri tagad norāda uz draudiem no Lemberga, bet agrāk bija vienā partijā ar viņu (vai tika finansēti), paši nav slēpts drauds citiem??? …

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Andris Vītols 04.09.2023. 09.53

  Te nu puekrītu par 101%

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 03.09.2023. 21.08

Par Lembergu. .un Putinu … .. Lembergs Latvijā ir “topā” ilgāk par Putinu Krievijā. … Par viņiem balso, neatkarīgi no tā, ko par viņiem raksta (arī “IR”). … … Patīk vēlētājiem tas “pareizo vērtību sludinātājs ” Šlesers, patīk tas “savējais” Lembergs. … … Var jau Siliņa neņemt komandā to ZZS, neveidot valdību. … … Bet tad var būt situācija kur komandu veidos ZZS un draugi. … … Ja E.Siliņas piedāvājums slikts, tad kā būtu “pareizi” , kāda ir labāka izvēle??? …

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Andris Vītols 03.09.2023. 22.26

  Pēc tavas loģikas iznāk, ka mums Latvijā jāņem valdībā kāds kremļa sūtnis, jo citādi – tas kremlists izveidos savu partiju un savu valdību.
  Ilgi domāji, kamēr izdomāji?

  Es no sporta esmu patālu, bet saprotu, ka basketbolā esam tikuši pusfinālā. Lasu Bild.de- tur raksts- pas.čempionātš minivalsts uzvar milzi. Domāju , tas par Latviju. Izrādās nē- izrādās Lietuva uzvarējusi ASV. Un es domāju, kāpēc mediji par to neraksta- ka arī kaimiņiem sensacionāli panākumi? Es to atkal uztveru kā manipulatīvu rīcību. Latvija – basketbola lielvalsts. Nu kāda luelvalsts, ļaujiet uzvarēt un tad tā rakstiet.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 03.09.2023. 23.41

  Pajautājiet lietuviešiem, par tās uzvaras pret ASV nozīmi. … (viņi 8 labāko vidū jau bija, bet Latvijai pēdējā spēlē bija jāuzvar, lai tiktu 8 labāko skaitā). … …Latvija šogad ir basketbola lielvalsts !!! … … … … Par tiem diviem deputātiem no Lemberga partijas Jūs varētu uzrakstīt ko vairāk, ja domājat, ka viņi ir “kremlisti” . … … Man tādu ziņu nav (tāpat kā par ZZS KOPUMĀ). … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 04.09.2023. 10.16

  Lasi, ko tavs elks ozoliņš raksta par zzzs un neskaiti blusai kājas

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.09.2023. 11.31

Cicero.de ir tāds raksts- tikai pāris kritisku vārdu un tu jau skaities labējais populists.

Es ar to identificējos, jo Latvijā ir 100% līdzīgi- tikko kāds kritiski izsakās par politiķiem, tā uzreiz tas ir kremļa draugs, atbalstītjs. Un ar tādiem ir pilna Latvija. Kamēr īstie nodevēji netiek notiesāti un sodīti.

Ai nu labi, jāpucējas un uz baznīcu jāaiziet, variantu nav.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2023. 11.03

Es balsoju par AS , par Pīlēnu un arī esmu nenormāli vīlusies. Es tiešām cerēju.

Nra.lv lasu, ka AS kūrētā Veselības ministrija pieprasīja simtus miljonus nozares glābšanai. IZM atdeva paguldē glabātos 8 miljonus. Saņemto naudu AS nevis izmanto nozares sakārtošanai, cilvēku glābšanai, bet nenormālākai izšķērdībai, iespējams pat korupcijai.

Un ne IR, ne sabiedriskie mediji, ne inteliģence- neviens nespēj mūs glābt no mūsu pašu iniciētās un īstenotās bojāejas.

Lasu, ka Igaunijā pieaug skolēnu skaits, skolotāju algas pie 2,5 tkt, mediji un sabiedrība spēj pieprasīt melīgās , alkatīgās premjeres demisiju. Ceru, ka to panāks.

Pie mums? Opīši slavē nelliju, ka tā izsakās metaforās ….

Nu skumji

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2023. 10.57

Lūk, FB lasu un pēc tam arī medijos, ka A.Hermanis sapratis, ka viņa un viņa domubiedru telefonsarunas tiek noklausītas.
Pirmkārt, ja tā ir – vai par to jāraksta FB, vai jāziņo attiecīgām tiesībsargājošām iestādēm un jāprasa skaidrojums, atbildība
Un tad sabiedrībai jāstāsta, ka tāda lieta, kas ir vai nav sabiedrības apdraudējums.

Tagad iznāk- kārtējā vista izdēja olu un kladzina.

Otra lieta- A.Hermanis, mana autoritāte, vaino JV. Un atkal mana vilšanās, jo JV ir flagmanis, bet nosevīgas, zaglīgas, mūsu visu nākotni iznīcinošas ir visas partijas. Un vajag drosmi to pateikt, kuras AH pietrūka.

0
0
Atbildēt

0

no malas 02.09.2023. 14.38

N. Ločmelei precīzs un godprātigs
. komentārsJ. JV farss 3 mēmešu garumā. Diemžēl.Parādi par atbalstu Prezidentam tiek samaksati.

+1
-1
Atbildēt

0

mumss 31.08.2023. 20.24

Nellija raksta nikni un spoži! Skaidra nostāja, skaidra valoda.

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 31.08.2023. 16.09

Paga- kāpēc tāda nostāja – lemberga iefiltrēšanās? Vai tad nav tā, ka JV lembergu uzaicināja ? Kāpēc JV pokitiķus pataisa par pastulbiem nevainīgiem cietējiem, kamēr visi citi slikti?

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam