«Sava loma un vieta man vēl būs» 43

Komentāri (43)

Urga 23.08.2023. 09.06

Izskatās, ka A.Hermaņa aizvainotība slēpjas JRT ēkas ieilgušajā celtniecībā, protams, tas ir tikai pieņēmums. Jā, rekonstrukcija ieilga. Šķiet, ka darbi tika apturēti apkārtējo māju plaisu dēļ, ne tā?
(Arhitekte un projekta autore Zaiga Gaile norāda, ka ļoti atvainojas par notikušo apkārtējo namu iedzīvotājiem, taču aicina saprast, ka būvniecība notiek vēsturiskajā centrā, ļoti blīvas apbūves teritorijā, kur apkārt ir daudzas, senas mājas, pazemē daudz komunikāciju un projekta īstenošana prasa daudz un sarežģītus tehnoloģiskos risinājumus. … Viss gāja labi, kamēr mēs iedzinām 72 pāļus un tad vienā dienā parādījās plaisas kaimiņu mājā, Mēs varam tikai atvainoties un solīt, ka iedzīvotājiem tiks izlabotas visas plaisas,» norādīja Z.Gaile.)
Ja kādu bija iemesls vainot šajā situācijā, tad kuru?
Vai A.Hermaņa secinājumi no konkrēta būvniecības konflikta nav pārauguši kaut kādā dīvainā virzienā? Atvainojiet, man viņš 1 : 1 atgādināja niķīgu bērnu. Kādreiz AH augsti vērtēja prezidentu A.Bērziņu, jo tieši no viņa rokām piekrita saņemt apbalvojumu (Prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne aģentūrai BNS pastāstīja, ka prezidents jau pērn no Hermaņa saņēmis vēstuli, kurā viņš paudis, ka vēlas saņemt ordeni.) Vai pavisam nesen L.Krapāne no LPV partijas nepretendēja uz Kultūras ministres vietu, vai arī N.Ikstenu viņa neintervēja, par ko bija atzinīgas atsauksmes no A.Šlesera?
Piebildīšu, ka intervijā gaidīju režisora domas par notiekošo teātros. Pirms ej labot pasauli, vispirms saved kārtībā savu māju. Precīzi, laikā un vietā AH komentēja NT sāgu. Bet, kas kopumā notiek teātra nozarē? Tagad vēl Liepājas teātris. Vai LTDS ir kādas konkrētas funkcijas, vai tikai formāla ievēlēšana, SN un Teātra garšas sarunas LTV, vai tā nav tikai fasāde? Bet, kā LTDS kā organizācijai vajadzētu darboties. Jo īpaši būtiskas šķita E.Seņkova pārdomas IR par Kulttūras ministrijas komisijām un konkursiem. Vai LTDS arī ir kāds viedoklis, kā tam vajadzētu tapt, vai arī katra mākslinieka likteni atstāt tikai viņa paša rokās?

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 23.08.2023. 10.28

  Noskatījos 1:1 un varu parakstīties zem katra Hermaņa vārda.

  Un vēl- no VISIEM!!!! kultūras darbiniekiem vēl tikai Kairišs atļaujas skaidri un gaiši pateikt- izkliegt, cik bezatbildīga, pašiznīcinoša ir valsts vara Latvijā.

  Es kā ierindas pilsone par 101% atbalstu Hermaņa teikto par sabuedrisko mediju vājumu, neadekvātumu, par partiju – es teiktu – noziedzīgo bezatbildību.

  Par Urgas ideju, ka vispirms jāsaved sava māja kārtībā – puekrītu daļēji, jo , manuprāt, mūsu visu māju pamatus JV un vispār visas partijas ir sagrāvuši.

  Mums vairs nav pamata!!! Elektrības rēķini ir auguši par 50- 150% – kā nu kuram. Tas vien jau padzīs no valsts un iedzīs nāvē jaunus tūkstošus, kyr nu vēl citas nejēdzības, par kurām ziņo nosacīti , bet neatkarīgie mediji.

  Tā kā – mans BRAVO HERMANIM ar mazu, bet cerību, ka viņa drosme norezonēs

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 23.08.2023. 05.55

Noskatījos A.Hermaņa stāstus par ”mazizglītotajiem un bezsmadzeņu vēlētājiem”, kuri savēlējuši
”pusi garīgi atpalikušus deputātus” (LTV1, 22.08.23.). … Tagad Latvijas glābšanai Hermanis iesaka mainīt vēlēšanu sistēmu. … Lai likumu mainītu viņš iesaka feik ”partiju” izveidot ar Porziņģi, Keišu un citiem ”vilcējiem” priekšgalā. … Ja jau -” mazizglītotie un bezsmadzeņu vēlētāji”- nobalsojuši par Kaimiņa un Sudrabas partijām, tad varbūt nobalsos arī par Hermaņa ieteikto ”feik partiju”. … … …. Bet esot problēma ar LTV. … -”Jūs izliekaties, ka esat sabiedriskais medijs”- tā teica Hermanis. … -”Jūs pārstāvat valdošo partiju varu”. ….”Jūs izliekaties, ka esat objektīvs žurnālists” … ”Jūs tēlojat, ka žurnālists”- tā Gundaram Rēderam teica A. Hermanis….. …. Raidījuma vadītājs gan nedeva nekādu pamatu šādiem neētiskiem aizskārumiem, ļāva brīvi izteikties. … … … … -”Mūsu mājās TV neskatās”-, teica Hermanis. … … Ja jau neskatās, tad nav pamata vērtēt to KO PATS NEMAZ NAV REDZĒJIS. … … … Savulaik ”audējas, slaucējas” kritizēja PSRS aizliegto Solžeņicina grāmatu (ņe čitala, no znaju – neskatījos, bet zinu…). … … … … Tālāk Hermanis teica -”Jūs esat radījuši sistēmu, kur neviens nav atbildīgs”- … … Piekrītu, ka ir problēmas ar atbildību, bet nepiekrītu, ka visā vainojama LTV un Vienotība . … … Kā ar paša A.Hermaņa atbildību??? … … Visdrīzāk nav arī sajēgas, kādas pilnvaras ir Saeimai, VALDĪBAS vadītājam utt. … … Tas varbūt tikai ”slikts teātris” ? … Kāds mērķis šai izrādei??? …

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 20.08.2023. 19.17

Ticu, ka A.Hermanim ir labi nodomi, bet ar to nepietiek, lai panāktu pozitīvas pārmaiņas. … … Nepietiek piebalsot Šleseram, sakot “viss slikti”, vainīga JV un partijas vispār. … … Arī Hermanis neko neraksta konkrēti, kas tad viņaprāt bija tieši JV … nepareizie lēmumi un kas būtu jāmaina, lai “noķertu” kaimiņu valstīs. … … Lai “padzītu” vecās partijas nevajag zināšanas, bet kvēlas runas, solījumus. … … Pieņemsim, ka Hermaņa plāns izdevies – 100 vēlēšanu apgabalos izvēlēti 100 tautas pārstāvji. … Kādi ir Jūsu varianti par SAEIMAS darbu, par valdības veidošanu ? … … Būs problēmas vienoties tiem 100 deputātiem. … . … Beigās vienalga valdību veidos “vecās” partijas, jo ir pieredze un zināšanas. … … … Par pozitīvām pārmaiņām arī šaubos, jo šāda sadrumstalota Saeima nespēs pretoties SISTĒMAI. … Latvijā ir izveidojusies SAVĒJO SISTĒMA (jaunā “nomenklatūra”), kura ir kompetentāka, zinošāka par deputātiem un diktē noteikumus
… Vēl vairāk – viņi piesedz savējo kļūdas un pārkāpumus (nevienu tiesnesi-kukuļņēmēju “nevar” ielikt cietumā). … … Ja nebalsosim ATBILDĪGI, tad arī nekāda vēlēšanu sistēmas maiņa (un Hermanis) mums nepalīdzēs. … ..

+4
-1
Atbildēt

2

  Uldis.M42 > Andris Vītols 20.08.2023. 19.43

  Ar Saeimas patriekšanu vien nekas nebūs līdzēts. Vēl ir jāpatriec visa tā saukto sabiedrisko mediju sapuvušie propagandoni, jo savādāk nozombētie latvietīši atkal savēlēs kariņus, dombrovskus, pabrikus, bordānus, ašrādenus, pavļutus, reirus un līdzīgu substanci un vēl ir jāpārtrauc valsts finansējums Vienotības nu jau vairs pat nemaskētiem apoloģētiem.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 20.08.2023. 20.47

  Kurus tad jāatstāj? … … Vai tos, kuriem maksā “sponsori” ??? … Vai tos jāatstāj, kuri balso tā, kā “sponsori” nosaka balsot ??? … … Tā partiju finansēšana no budžeta ir pareiza lieta (ja par partiju nebalsos, tad arī nauda netiks piešķirta – tik vienkārši kā 2×2=4 ). … …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 21.08.2023. 07.10

  Tieši tiem, kurus algo Skonto būve, Re&Re, Binders un citu valsts pasūtījumu monopolistu, naudas mazgātāju, starptautiskā terorisma finansētāju un UA tirgotāju: ABLV un Rietumu banku, kuru ar nopirktām OIK atļaujām no patērētāju maciņiem izvelk miljardus, īpašnieki, būtu jāpeld politikas, vai taisnīgāk būtu pilsētas kanalizācijā.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 21.08.2023. 08.16

  Par politiju un ierēdņu pieredzi. Tas, ko es spriežu – tad galvenā pieredze ir, ka strādājot valsts darbā vai politikā – ir absolūta – 100% tiesiskā imunitāte. Vai tā ir petraviča vai bondars, vai lembergs vai magonis – zakakistovs vai jurāss – visi tiek pasludināti par nevainīgiem.

  Nu kurš tic, ka tiks notiesāta tik skaista un gudra un pietedzējusi politiķe kā baiba broka?

  Mēs domājām, ka NT politiķi par direktoru iecēla vītolu, lai šķēle droši varētu apsaimniekot tur paredzētos miljonus , bet izrādās, ka vītolam ir arī tiesas process par naudas atmazgāšanu un tikai ejot valsts ierēdņa vai politiķa ceļu ir droša garantija to procesu uzvarēt.

  Jā un par pieredzi- kāda tad tā īsti bijusi vītolan, siliņai? Vai mēs jau esam tik stulbas aitas, ka jebkyra pieredze ir sekmīga?

  Kāpēc viens un kāpēc otrs savās nozarēs neturpināja karjeru, bet mētājas , kur ātrāk pue varas un naudas?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > Sskaisle 21.08.2023. 08.43

  Ja pret Brokas kundzi, kurai pēc rīkojuma no Antonijas ielas nama atņēma pielaidi čekas sūdu maiss Maizītis, būtu kaut kripatiņas kompromata, viņa sen jau pūtu cietumā. Nekas taču netraucēja Solncevas stipendiātam Kazlovskim tikai uz paskvilas pamata noturēt cietumā 8 mēnešus Sprūda kungu par ziedošanu NA.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 21.08.2023. 10.42

  Kuru tad virzīt par premjeru? … Varbūt A.Čakšu? … … … Un nevajag B. Broku, M.Sprūdu un citus ar NA saistītos šeit kritizēt, lai nesaņemtu pārmetumus no “Ulda”. .. … Vai tas “kolekcionārs” Vītols nav saistīts ar NA, ja tika izvirzīts tajā NT direktora amatā ??? … …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > Andris Vītols 21.08.2023. 12.20

  Ja visi striķi trūkst, tad Kalvīša, Dombrovska, Straujumas, Kariņa un Siliņas vietā es ieteiktu savas mājas sētnieci, pakurlo ķjotku Maņu, kurai četru klašu izglītība, jo pēc varbūtības teorijas viņa tikai 50% gadījumu, pieņemtu valstij nelabvēlīgus lēmumus.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Andris Vītols 21.08.2023. 12.27

  Tūkstotis vītolu simts gadu laikā nenodarītu tā skādi, ka čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis un Vienotība, uzceļot ar gāzi darbināmo TEC2II kārtu, neskatoties uz visiem speciālistu argumentiem, bet tā ja bija tikai niecīga viņu “varoņdarbu” daļa.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 20.08.2023. 15.11

Un vēl -FB sandra kalniete no JV publicējusi uzsaukumu – kā čekistu paraugstundās, lai sabiedrība nepieļautu evikas siliņas nomelnošanu.

Kāpēc kalniete neaicina partiju un pašu siliņu izteikties par visām tām šausmām , par kurām raksta neatkarīgie mediji? Kāpēc sabiedriskie mediji siliņu jau sludina par jauno premjeri?

Mums ir ombuds rožkalne – kremļa pirksts , pie tam garš un spalvains. Gluži kā visi politiķi vaino visus citus savā neprofesionalitātē un nespējā. Pret NEPLP vērsās pat nesagatavojot argumentus, ko tad šie nepareizi dara aizliedzot krieviskos medijus, kamēr pret sabiedrisko mediju nespēju sniegt objektīvu un pilnvērtīgu informāciju nevēršas. Ja reiz http://www.nra.lv, puaro.lv, pietiek.com raksta nepatiesību, apmelojumus , tad kur ir dokumentos pamatoti atspēkojumi? Kur ir prasības atsaukt nepatiesu informāciju?

Es saku vēlreiz- politķi mūs – latviešu tautu ir nodevuši, bet kā galvēnos šāvējus izmantojuši tiesu sistēmu un mediju.

Savukārt, Hermaņa aicinājums uz tautvaldību ir skumja ironija, jo arī inteliģence ir sašķelta un aizmaksāta. Kā ar svaigāko skandālu – šķēles cilvēka vītola ielikšanu amatā? Kur inteliģences aicinājums valsts kultūras padomei, teātru padomei sniegt sabiedrībai skaidrojumus un pamatojumus, kāpēc oligarha ielikteni izvēlējās par NT direktoru?

Sēdēt un rakstīt komentārus visi prot – visos mediju portālos un soc.tīklos, bet lūk, darīt, rīkoties – tur ar komentāriem nepietiek.

Es ar saviem komentāriem esmu piecreiz Zemeslodi apskrējusi, kamēr ar darbiem esmu – nu labi, vismaz Rīgā, esmu, negluži aizkrāsnē. Tas jāatzīst.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 21.08.2023. 11.30

  Tas A.Hermaņa virzītais priekšlikums neveicinātu nekādu “tautvaldību”, bet tieši pretēji. … mazinātu vēlmi pašiem pilsoņiem iesaistīties partiju darbā. .. … Es , piemēram, Bolderājas vēlēšanu apgabalā balsotu par Bērziņu, bet ievēlētu Grevcovu. … … Tad kāda man būs interese par tādu “tautvaldību” ??? … … Esošā vēlēšanu kārtība mani apmierina.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 19.08.2023. 20.32

Lasīju A.Hermaņa komentāru par politiku, par “veco” partiju likvidēšanu utt. … … Esot jāveido viena jauna “TAUTAS” partija, kuras vienīgais uzdevums būšot uzvarēt un apturēt vai likvidēt “vecās” partijas. … Pēc citu partiju “likvidēšanas” arī šī “Tautas” partija PATI SEVI LIKVIDĒŠOT (atlaidīšot) un izsludināšot jaunas vēlēšanas. … … … (tā ir vēlētāju muļķošana, jo tā vēlēšanu uzvarētāji nekad nedara !!!). … … … Lūk šādus “juku laikus” piedāvā A.Hermanis. … Vai šādos “juku laikos” LIKVIDĒJAMO partiju veidotai valdībai būtu jāfinansē Hermaņa teātris ??? … …

0
0
Atbildēt

3

  QAnon > Andris Vītols 20.08.2023. 07.21

  Noteikti vēlētos Hermaņa kungu par Prezidentu, lai arī Latvijai, līdzīgi kā Igaunijai, Lietuvai un Polijai, 30 gadu laikā beidzot būtu Prezidents, nevis prezidenta izstrādājums. Manis pieminētām valstīm katrai ir bijuši divi izcili Prezidenti.

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 20.08.2023. 17.27

  Jums ar Hermani varētu būt atšķirīgi viedokļi par Gorbačova lomu . … … Hermanim Gorbačovs esot bijis trešajā vietā pēc tēva un mātes (pēc atstātās ietekmes uz … dzīvi… – to Manska filmā teica Hermanis). … Un kā Jūs vērtējat Hermaņa “ielaišanu” Krievijā “pa blatu”? … … Šis Jūsu viedoklis mani pārsteidza !!! …

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 21.08.2023. 07.52

  Hermanis vienreiz pateica, bet čekas viķirāne Freiberga WWII noziedzniekiem par prieku 9. maijā lēca kazačoku Sarkanā laukumā, Zatlers intīmā brīdī apsolīja Putinam no Latvijas pensijas fonda maksāt pensijas no krievijas ievazātiem pensionāriem un abi kopā apzināti apgānīja pus miljona latviešu un desmitiem miljonu skaistu, talantīgu un labsirdīgu eiropiešu krievu nogalināto upuru piemiņu, piedaloties necilvēku 9. maija šabašā.
  Visos iespējamos veidos bankrotējušais Dombrovskis staigāja atskaitīties uz čekas ložu arēnā Rīga un, jādomā, saņemt jaunus uzdevumus. Ko līdzīgu nekad neatļāvās pat tādas Putina kuces, kā Šrēders, Merkele, Širaks, Olands un Makrons.
  Kariņš kopā ar Pavļutu sarīkoja prātam neaptveramu panikas pandēmiju, kas valstij izmaksāja vismaz 7 miljardus, nodarīja milzīgu skādi tautsaimniecībai un izglītībai, daudzus cilvēkus atstāja bez medicīniskās aprūpes. Nēģeru biezi apdzīvotās pilsētās Āfrikā, kur vispār neviens netika vakcinēts, kritušo no Covid bija ne vairāk kā no Cūku gripas 2009. gadā, kaut arī viņu higiēnas prasību līmenis ir nesalīdzināms ar eiropiešu līmeni. Latvijā, kur jau no pirmās dienas bija visas iespējas veikt Covid testus, kas apzināti netika darīts, nomirušo bija krietni vairāk un tā sauktie sabiedriskie mediji ar lepnumu ziņoja, cik šodien Covid upuru, tai skaitā no vēža, tuberkulozes, hapatīta, AIDS, mašīnu nobrauktie, nodurtie un pa logu izkritušie.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 22.08.2023. 17.20

  Par Jūsu piesauktajiem TESTIEM izdevumi jāsalīdzina ar izdevumiem par vakcināciju. … Cik lielas bija testēšanas izmaksas ??? … … Tos ”antivakceru” viedokļus es zinu, tos nevar mainīt. … … Bet par Hermani, kā prezidentu Jūs balsotu, neskatoties uz atšķirīgu viedokli par Gorbačova lomu vēsturē. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 23.08.2023. 16.16

  Manuprāt IR redaktore, tāpat kā vairākums saprātīgo cilvēku tagad vairāk uzticas mediķiem, zinātniekiem – nevis visādiem antivakceriem un blēžiem, kuri ar cilvēku muļķošana…. pelna naudu. … … Daži politikāņi arī stāsta to, ko grib dzirdēt “antivakceri”, lai par viņiem nobalso. … … Nespēju noticēt, ka Jūs ticat tām muļķībām , kuras pats šeit paužat !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 20.08.2023. 12.04

  Ha, ja politiķi kļūst par ākstiem un marionetēm, tad nav variantu. Es par HERMANI par visiem 100%

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 20.08.2023. 15.01

  Tā vietā , lai JV beidzot risinātu Latvijas drošības jautājumus – JV plāno vest iekšā Latvijā simtiem tūkstošu krievvalodīgo, pie tam, automātiski tiem piešķirot tiesības nerunāt latviski, neatzīt mūsu sabiedrības un valsts vērtības.

  Čakša tik tur noslēptus partijbiedru dotos miljonus , bet nespēj risināt nevienu pašu izglītības problēmu. Nevienu. Ko JV un IZM aptaukojušies ierēdņi ir iedomājušies, ka krievu skolās nomainīs šiltes un tās vairs nebūs krievu pasaules daļa Latvijā?

  NRA.LV un citi mediji raksta, ka siliņa ir tā, kuras vīrs ir gadu desmitiem ir bijis Igates galvenais jurists – firmas, kura – nu kā lai saka – kura bija /ir instruments Latvijas robežu neaizsargātības īstenošanā.

  Purao.lv raksta, ka FID darbiniece siliņa evika nespēja npodrošināt valsts intereses esot amatā un šobrīd Latvijas valsts gatavo līgumu , lai guseļņikovam maksātu simtiem miljonu sodus par investīciju nenodrošināšanu Latvijā. Rimšēvics taču nav notiesāts, neviens lielais korumpants nav notiesāts, kamēr knab -u kariņš apbalvoja ar algas paaugstinājumiem un uzslavām.

  Es saku vēlreiz – kaut kam ir jānotiek , lai mēs nenonāktu Krievijas gūstā, kaut vai kā kārtējais iesaldētais konflikts un ir skaidri un gaiši jāpasaka, ka uz JV kā politisko līderi paļauties NEDRĪKST!!!

  Es saprotu, ka Hermanis ar tautvaldību dzen jokus, bet JV nav piepildījusi vēlētāju cerības un JV no premjera amata un vispār no vadošām pozīcijām jāatkāpjas.

  https://jauns.lv/raksts/arzemes/573276-tiesi-latvija-ir-vajakais-posms-un-rada-bistamibu-nato-drosibai-uzskata-kara-eksperts

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 19.08.2023. 09.49

Starp citu, uz Z torņiem diezgan regulāri kā melni kraukļi nosēžas melni helikopteri.

Nu ne jau NATO , saprotama lieta. Tie ir putina krievijas oligarhi. Varbūt vēl izdevīgo mākslinieku serebreņikovu vizina. Lai tas talantīgi parāda latviešu nacistus un to noziegumus. Lai paklusē par komun8sma noziegumiem un čekistu mūžīgo varu Latvijā.

Žultaini? Jā. Ļoti. Bailes un trauksme ir milzīgas.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.08.2023. 09.46

FB tiek apspriesta siliņas pucēšanās, IR entuziastiem jau arī patīk sapycēti un safrizēti politiķi ar labiem zobiem un cietiem meliem.
Pīlēna neesošā sadarbība ar čeku ir cieta kā akmens, kamēr pierādāma un zināma politiķu sadarbība ar bandītiem- līdz tautas apziņai neaiziet.

Kariņš saka, ka visa Latvija vienojusies Ukrainas atbalstam. Dīvaini- laikam taču kariņš dzīvo citā Latvijā, kurā nav ne nogaidošā, aizvainotā krievu inteliģence, ne agresīvie, naidā trakojošie Latvijā dzīvojošie krievi, kuri ne tikai atklāti atbalsta putina agresiju, bet pat aktīvi vāc Latvijas – NATO valsts informāciju, par ko valstsnodevēju nevis notiesāja, bet ļāva auzbraukt no valsts.

Labi, ko tur – debīlizētai tautai, debilizētāja valdība , dārgi pērkami mediji un tiesu vara.

Nu traki, tas ir viss, ko varu teikt.

0
0
Atbildēt

0

Finegans 18.08.2023. 15.36

Tāda, diemžēl, ir realitāte. Varam vēl priecāties, ka Atslēdznieka elektorāts nav paņēmis vairākumu.

+2
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Finegans 19.08.2023. 09.39

  Nra.lv lasu, ka siliņa evika – jaunā premjera amata kandidāte ir bijusi gan – nu kā lai saka- attiecībās ar pornoindustriju, tās darboņiem, sekmīgi sadarbojusies ar bandītfirmām advokātesprakseslaikā, apšaubāmi, vai vismaz diskutējami darbojusies naudas atmazgāšanas novēršanā, kā rezultātā pati savas finanses glabā ārzemju, ne Latvijas bankās.

  Es tiešām nevaru nosaukt,nezinu nevienu pozitīvu darbu, ko siliņa veikusi ministres amatā.

  Nra.lv sniedz skandalozu, pirmajā mirklī neticamu informāciju, kas līdz šim tomēr izrādījusies patiesa, politiķu kontrolēto mediju noklusēta, vai manipulēta. Jā, mēs zibam, ka par lembergu nra.lv sliktu vārdu nepateiks, bet kariņš jau arī lembergu ir reabilitējis un nosēdinājis sev blakus.

  Tā kā – ir tik milzīgas bailes, kas ar mums notiks, ja pie varas nāks siliņa JV vai šļesers LPV. Kurš plēsīs un kodīs nežēlīgāk.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Finegans 19.08.2023. 19.59

  Pat Šlesera tikšana Saeimā nespēj aptumšot prieku par galējo mūdžu: Pabrika, Pavļuta, Pūces, Bordāna un Juraša izkrišanu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

peterisaug 17.08.2023. 15.03

Kariņu vērtēju pozitīvi, “vislabākā ballīte ir tā, kura noslēdzas, kad vēl grib dejot.” ir viņa pareizs situācijas vērtējums, varētu teikt arī līdzīgi: “jāpārdod, kamēr laba cena”. Ceru, jaunās valdības veidošana dos detalizētāku šī brīža situācijas vērtējumu un iedzīvotājiem pozitīvāku turpmāko valdības rīcību. Manuprāt, būtisku kļūdu Kariņš pielaida sākumā, paliekot ar “trīs kājām”, vajadzēja sameistarot četras. Bija taču skaidrs jau tad, kādas būs premjera iespējas rīkoties izveidotajā koalīcijā. Kritizēt viegli, lielām personībām vienmēr ir daudz “gudro” pamācītāju un skauģu.

+10
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > peterisaug 17.08.2023. 21.22

  Gaitiņu tenis – to mums tikpat daudz cik prātnieku….tā nu sēžam pue sadistām silēm

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > peterisaug 18.08.2023. 14.08

  Vienotībai varas un iespējas negausīgi rīt vēl bija par maz, nē par visu varu vajadzēja valdībā vēl ievilkt savas sugas un saprāta brāļus, tādus pašus krievu mīlošus fekāliju stumdītājus

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.08.2023. 14.57

Kur jautājumi premjeram par atveseļošanās miljardiem? Par korupciju? Par nespēju problēmas risināt, necerot uz atrisinājumu ?

Kāpēc lembergs pēkšņi ir labais oligarhs un šķēle sliktais?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.08.2023. 14.54

IR nav uzdevuma augstumos, nu nav. Kur kariņam ērkšķukronis? Kur AS/NA durtā brūce sānos? Kur gaudojošie pielūdzēju pūļi?
Ja intervijā kariņš tā mētājas kā vilku iztramdīts briedis, tad varu iedomāties , cik nesakarīgs valdības sēdēs bija. Kā tas Gribulītis, kam vajadzēja ledu un medu, tā kariņam stambulas konvenciju….

Klau- kur jel viens arguments, kāpēc siliņai būt premjerei? Nu vismaz elementārs cieņas apliecinājums sabiedrībai, kāpēc tieši siliņa? Nevaru nosaukt nevienu pašu labu darbu vai gudru domu, ko politiķes statusā būtu izdarījusi vai pateikusi.
Janu vienīgi kliedza par stambulas konvenciju un apsaukāja tās pretiniekus un to ieskaita par labo darbu

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 17.08.2023. 10.03

Kad parādījās pirmās runas par okupekļa nogāšanu pēc krievijas iebrukuma Ukrainā- es biju pret to. Tad nāca tie ārprāta krievu okupantu noziegumi Ukrainā sākot ar izvarotiem zīdaiņiem un 90- gadniecēm un beidzot ar spīdzinātiem gūstekņiem. Tad es biju par okupekļa nojaukšanu.

Tagad – kad man jāpiedzīvo Latvijas krievu naida izpausmes un valsts nespēja, valsts terors pret saviem pilsoņiem- es atkal.uzdodu jautājumu- vai viss, ko mēs kā nācija spējām bija okupekļa nogāšana? Tālāk ejam to pašu skuju taku?

Lasu, ka Lietuva jau sen sen izdarījusi to, ko Latvija tā arī n3spēj un nespēs izdarīt. Kas Lietuvā ir citādāk? Kāpēc mums stāsta, cik slikts ir tramps, bet nepastāsta, cik tepat kaimiņos ir labas valdības. Un cik zaglīgas, korumpēta un bezatbildīga ir mūsu varas elite?

+1
-4
Atbildēt

2

  kolpants > Sskaisle 17.08.2023. 12.55

  Latvijas krievu naida izpausmes
  Да, это было ужасно! Патриот Знотиньш заявил, что его стали душить за замечание говорить на латышском. А эти бессовестные сволочи, вместо того, чтобы молчать, взяли и видео опубликовали, в котором все иначе! Ну не скоты!? Это же как надо было годами провоцировать человека, чтобы он напился, потом высказал все в твиттере, а потом это дебильное видео!

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 17.08.2023. 21.26

  Tā vide, kur es uzturos, sabiedriskais transports, ar kuru braucu ir ar naidīgiem krieviem pilna. Stāv pieturā krievs un pūš visiem virsū dūmus. Man bail ko teikt. Cik varu – paeju nostāk, bet visi aizbēgt nevar.
  Varbūt smalkākos līmeņos ir smalkāk, bet mana pieredze ir tāda. Gribu rakstīt tiesībsargam, uz saeimu, bet īsti neredzu jēgu. Kariņš pie tam vedīs iekšā citus simtus tūkstošus, kuri mūs nicinās tikai mūsu tautības dēļ.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 23.08.2023. 16.26

  Krievi nīst, bet nicina tos visas humānās tautas un pašu feodāļi.
  Darba dienas laikā pilnas ielas ar Freibergas, Kariņa, un Streipa sugasbrāļiem – nēgēriem, bet mums trūkst darba roku. Nu labi nevar tos izmācīt par atslēdzniekiem, virpotājiem un elektriķiem, bet lāpstu taču vicināt tie vismaz var, kaut vai tādā līmenī, lai nopelnītu dienas iztikai un tie nenoēstu latviešiem matus no galvām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 18.08.2023. 10.59

  Okupeklis bija jānojauc, bet tā vietā pēc kremļa saimnieku rīkojuma, LC čekas pederasti un komunistu cūkas barbariski uzspridzināja miljoniem vērtu militāro objektu, Skurdas lokatoru.
  Liberasti, sodomīti, melnie rasisti, parazīti, plānprātiņi un citi ASV ienaidnieki, Trampam nevar piedot Javelin un Stinger, ko viņš iedeva Ukrainai, ar ko tika apturēts krievu uzbrukums pagājušā gada februāri, 3 gados valstī atgriezto 6 miljonu darba vietu, kuras bija izdzinusi Putina melnā kuce, naftas cena 30 dolāri, vienošanos ar Meksiku, ka tā apturēs migrantu straumi, taisnīgu importa eksporta bilanci ar Ķīnu. Tiem dikti kremta, ka mandu Kim pārtrauca kodolizmēģinājumus un raķešu šaušanu pāri Japānai, vairāk kā 200 vagneriešu nāvi Deir ez Zoras provincē Sīrijā, lidlauka, kur krievi un Asads glabāja ķīmiskos ieročus, noslaucīšanu no zemes ar Tomahawk raķetēm, pasaules terorista Nr 2 Suleimani nogalināšanu, par ko pilnus spilvenus pieraudāja Kariņš, Streips un citi tā sauktie latvieši, demokrātu atbalstītāji, to, ka krievu kara lidmasīnas pārstāja lidot pāri ASV kara kuģiem, bailēs tikt notriektām, ko tās pastāvīgi darīja čmo Omabas laikā.
  Visvairāk tie nevar piedot Trampa milzīgo popularitāti, kas būtiski pārsver visu manis ieptiekš minēto.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.08.2023. 08.25

Kauna nav, ar sūdainu mietu par maz būtu!

Mans viedoklis ir skarbs- kā nācija esam kļuvuši impotenti. Attaisnojumus atrast nevienam nav bijis problēma, sākot ar putinu un kremli un beidzot ar Briseli. NA pļāpu vīra kirhrnšteins la.lv cenšas iestāstīt, ka Latviju pie bojāejas sliekšņa esot novedusi Brisele.

Kariņš redz vaino kreiso ārprātu pārņēmušo progresīvo nelaišanu pie varas.

Tas ir drausmīgi redzēt, kā tiek iznīcināta mana valsts un nespēt nekādi apturēt to katastrofu.

Levita milzīgā vaina- pacelt algas un atcelt jebkādu atbildību.
Nu ellē tādu varu

+1
-11
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 18.08.2023. 15.44

  Maz ticams, ka Kiršteina kungs ko tādu varēja teikt, jo viņam jau nu vajadzēja zināt, ka Latviju pie bojāejas sliekšņa noveda kremļa rokaspuišu: Kalvīš-Šleser-Godmaņa, Dombrovska, Straujumas un Kariņa valdības.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 18.08.2023. 18.04

  Nesapratu. … Jūsuprāt E.Levits “atcēla jebkādu atbildību”, “pacēla algas”. … … Kur Jūs bijāt, ka to pieļāvāt? … Kur bija “jūsējie”, ka to visu pieļāva? … … Tie “jūsējie” taču paši nobalsoja par tām algām. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 19.08.2023. 09.52

  Tu pārāk maz ko saproti, andri. Vairāk jālasa un jādomā

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.08.2023. 18.38

  Liels lūgums paskaidrot, kā Levits atcēla to atbildību !!! …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam