Mēs esam ceļā 7

Komentāri (7)

Sskaisle 04.08.2023. 15.04

Un vēl- ebrejiem ir superpaveicies, ka LT ir uzņēmusies tādu kā advokāta lomu- seko līdzi un uzreiz ceļ trauksmi par antisemītiem- jau mirušiem un vēl dzīvajiem un aktīvajiem.

Mums latviešiem tādu cilvēku nav, tikai lūk, Lidijas kristiešu sauklis piedot un aizmirst, Skalbes baltā kaķīša ētika – ko tad nu es, gan jau labais karalis sliktos sodīs un labos apbalvos.

Uzņēmumi, zeme jau mums latviešiem nepieder. Politiķi centīgi aplaupa vēl te palikyšos un izdzīvojušos.

Lūk, ebreji Izraēlā protestē – domājiet pie mums kas tāds iespējams? Protesti? Es domāju, ka nē.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 04.08.2023. 14.01

Būtu priecīgs apmeklēt kāda žīda, kurš glāba latviešus no Šustina un viņa rokaspuišu drausmīgām zvērībām, kas pret latviešiem tika pastrādātas bezprecedenta etnocīda “Baigā gada” laikā, memoriālu, jeb tiem krievu tanku bučotājiem latvieši bija tādi pat ienaidnieki, kā krieviem.

0
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > QAnon 04.08.2023. 14.49

  Es būtu priecīga, ja NA nebūtu tik aktīvi līdzdarbojusies Latvijas valsts sagrāvē. Latvieši, lai izdzīvotu, no valsts aizbrauc – NA ministre nu kārtos lietas, lai ātrāk savestu vietā krievvalodīgos vergus. Tpu tu patrioti – kremļa suņi !

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > QAnon 04.08.2023. 14.53

  Es nedomāju, neticu, ka izsaimniekotie NBS vieni paši spēs aizstāvēt valsti. Kāpēc par to tu nenīdi?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > QAnon 04.08.2023. 16.37

  Просто вопрос:
  – В первом случае вывезено более 15 000 человек.
  – Во втором расстреляно более 100 000 человек.
  В каком случае больше больше этноцид?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 05.08.2023. 08.53

  Es nesveru biomasu uz svariem. Man visas planētas žīdi, gan Vilhelms Mincenbergs, gan marksistu Frankfurtes filozofijas skolas dalībnieki, kuri panāca, ka ASV, kopš 1929. gada iztērējot simtus miljardus, uzbūvēja Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju, gan tie, kas Staļinam un Rūzveltam kalpoja par piekto kolonu Eiropā, nav vienas latviešu bērna asariņas vērti, turklāt jāatgādina, ka Izraēla tika uzcelta uz latviešu valsts drupām un nogalināto latviešu kauliem fizisko un morālo kropļu, Staļina – Rūzvelta sarīkotā WWII.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.08.2023. 09.26

LT raksti Rīgas Laikā savulaik man bija īsts baudas avots.
Bet – kopš Lipkes muzejā vairāki pasākumi pēc kārtas bija tikai krieviski – neesmu tur bijusi. Tas bija un ir mans protests pret Latvijas russificēšanu, kas notika arī šajā muzejā. Kā tur ir tagad – nezinu, es tur vairs neeju principa pēc.

Nākošais – atbalstu un jūtos pateicīga LT par koku glābšanas akcijām. Bet – tās feministu – it kā akcijas visu sieviešu vārdā neatbalstu, Vajadzēja un vajag būt godīgai un protestēt savā un savu domubiedru vārdā, nevis visu!!! – sieviešu vārdā. Uzskatu , ka tas ir supernedemokrātiski un zemiski savus uzskatus uzspiest visai sabiedrībai.

Un trešais – demokrātijas fedtivālu Kuldīgā uzskatu par visīstāko falšo zaķi -kad valsti muld vienu un dara citu – tā nav demokrātija- tā ir daudzpartiju sistēmas autokrātija un lietas jāsauc vārdos

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam