Neērta tēma 4

Komentāri (4)

Sskaisle 25.07.2023. 22.38

Un vēl- cik nenormāli slikta žurnālistika- nu uzrakstiet taču, ka Latvijā viss vienmēr ir bijis citādāk – labāk ar tām sievietēm.

Bijām vieni no pirmajiem pasaulē, kas sievietēm deva balsstiesības.
Aspazija – tā, kuru šodienas trakās viltusfeministes ar varu rauj nost no Raiņa, jo prasti skauž, taču bija brīva sieviete, lēma un dzīvoja kā gribēja. Savas idejas pauda gavilēdama un tad pazuda Rainī slaidi uzspļaudama visām feministēm …labi, esmu ļoti piekususi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.07.2023. 13.34

Un viltus feministes uz elli , goda vārds,
Kad manas māsīcas slepkavu vajadzēja tiesāt, tad visas prokureres un slepkavas aizstāves bija sievietes – maukas ir maigi teikts. Ceru , ka Debess viņas sodīs. Uz valsti neceru.

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 26.07.2023. 09.46

  Kā tās prokurores varēja rīkoties savādāk, ja valsts vēl nebija parakstījusi Stambulas konvenciju? Vai tiešām domā, ka arī tad, ja konvencija būtu ratificēta, Čevera, Trulā, Ādamsona, Jaundžeikara, Godmaņa, Mūrnieces, Štokenberga un Kazlovska selekcionātā padumjā milicija, būtu nostājusies Jēkabpils slepkavas pusē? Ar likumiem vien nepietiks.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.07.2023. 13.32

Es jau stāstīju savu piedzīvojumu- kā jauna dāma, pusplikiem pupiem noliecās un nobučoja autobusa šoferi, kā samaksu par to, ka šo uzlaidīs – ne pieturā. Man elpa aizrāvās un sirds sitienu izlaida. Neko tādu nebiju piedzīvojusi.
Visa valsts, visa sabiedrība kā viena vienīga mauku māja. Tantēm nenobrīnīties🤓

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam