Labrīt, prezidenta kungs! 13

Komentāri (13)

Sskaisle 16.07.2023. 10.30

Un vēl. Negribēju iejaukties. Gļēvi paklusēju. Bet šorīt manā sētā ap plkst.8 krieviski runājoši jaunieši uzrīkoja skaļu tusiņu ar krievu dziesmām un iedzērāju bļaustīšanos. Domāju- ja nerimsies, saukšu policiju, bet sev par pārsteigumu redzu RPP jau atbrauksi.

Un tad vajadzēja rerzēt un dzirdēt, ko kliedza tie jau no rīta iereibušie krieviski runājošie jaunieši. Cik saprotu, policija visus gadījumus ieraksta video. Vispirms jaunietes paziņoja, ka latviski neko nesaprot. Kad policisti paskaidroja, ka te ir Latvija un jārunā latviski, visi sāka lamāties
. Gribēju iet lejā un palīdzēt poličiem, bet man mājās nav nervu drapes un paliku vērotājos.

Nu ņēmās kādu stundu , jaunieši negribēja izklīst, bet sadzērušās meitenrs turpināja bļaustīties.

Mans priekšlikums prezidentam- lobēt algu palielinājumu un darba apstākļu uzlabošanu policijai- gan valsts, gan pašvaldības. Veicināt cieņu sabiedrībā un gādāt par atpūtas un izklaides iespējām jauniešiem. Es saprotu, ka jaunieši nav pensionāri, kuri rātni sēdēs. Bet tāda ārdīšanās arī nav normāla un policijas darbs ir ….nezinu, trakāks kā skolotāja darbs

+3
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 17.07.2023. 16.24

  Да вы прям ходячее притяжение для русских! И пьют рядом русские, и на работе одни русские, и в общественном транспорте одни русские!
  Окно крепко закрыто? А то один американский генерал плохо кончил..

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 17.07.2023. 17.52

  Diemžēl Rīga ir ar krieviem visvairāk piesārņota pilsēta visā civilizētā pasaulē.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 18.07.2023. 14.02

  Ну ничего, придут твои друзья нацисты, ты же им поможешь снова восстановить чистоту крови. А если что, так всегда отмажешься “не виноватая я, это Рузвельт виноват”

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 19.07.2023. 09.19

  Bez pēc cilvēku asinīm izslāpušās krievu lielgabalgaļas Rūzveltam nebūtu izdevies sarīkot visbaisāko karu cilvēces vēsturē. Nacisti, protams, iztīrīs Eiropu no krieviem un visa pārējā bioloģiskā piesārņojuma.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.07.2023. 07.33

Es ļoti ļoti ceru, ka prezidenta kungs būs objektīvs savos spriedumos un savās uzrunās.

Viss ir ļoti sarežģīti, arī sievietes un vīrieša attiecības. Nesen lasīju ziņās, ka kāds autobusa šoferis Liepājā pasažierei piedāvājis seksuālas attiecības, kas pasažieres kundzi dziļi aizvainojis un viņa nolēma savas bēdas izsūdzēt visai pasaulei.
Savukārt, es pavisam nesen biju lieciniece “apgrieztai” situācijai, par kuru, manuprāt, noteikti ir jāuzraksta un jārunā.
Proti, braucu sabiedriskajā autobusā starpilsētu maršrutā. Kā tas mēdz būt – izbraukšana no Rīgas ir ļoti lēna, skatos pulkstenī un redzu, ka stipri kavējam. Pa šoseju šoferis brauc – kā tautā mēdz teikt – kā vells no krusta bēgdams – tik ātri un strauji bremzējot. Sajūta kā rallijā. Autobuss pietur gandrīz pie katra staba un tomēr, ne pie katra. Lūk, kādā brīdī jauna sieviete pieiet pie šofera un valšķīgi pavedinošā balsī saka – vai lūdzu varētu mani izlaist pie tā ceļgala. Šofera balss tonis liecina, ka sieviete ar šarmu paņēmusi viņa karmu un viņš ataucas viņas valdzinājumam. Sēžu tieši aiz šofera un man acu priekšā lieliem burtiem ir noteikumi – uzraksts, ka brauciena laikā ar šoferi sarunāties nedrīkst. Bet šie abi jau par pasauli un noteikumiem aizmirsuši un bauda amzieri. Nu labi, domāju – jaunība pagājusi – jāsamierinās un jācer, ka šoferis nav aizrāvies ar dāmas puskailās miesas aplūkošanu. Greizsirdības krupis jānorij, neko darīt. Tikmēr dzirdu sievieti sakām, ka viņa jau saprotot, ka nekas par velti nenotiekot un ticiet vai nē – viņa pieliecas un noskūpsta šoferi. Savā pusmūžā visādi brīnumi piedzīvoti, bet kaut ko tādu redzēju pirmoreizi.
Absolūta bezatbildība no sievietes puses – tas šoferis taču varēja ieraut mūs visus grāvī un nobendēt, vai sagriezt stūri un iebraukt pretējā joslā. Varianti bija. Bail pat domāt, cik daudzi.
Ja Anna Belkovska sūdzas, cik riebīgi (un es viņai piekrītu), ka kāds tev uzsit pa dibenu vai nograbstās gar augumu, izsaka piezīmes, grib nobučot, tad tomēr runa ir tikai un vienīgi par pazemojumu. Manā, tikko aprakstītajā gadījumā – sieviete ne tikai nogrābstījās gar vīrieti – proti, nobučoja viņu situācijā, kad vīrietim nebija iespējams izvairītīties, vai izteikt attieksmi pret klienti, tā sieviete mūs visus, ieskaitot sevi, šoferi un bērnus !!! – pakļāva briesmām. Absolūta bezatbildība, noziedzīga rīcība, lai tikai pašai būtu ērtāk un absolūta nespēja ievērot kaut jel kādas elementāras uzvedības normas.
Un tādas situācijas, kad sievietes izmanto savu jaunību, savu ķermeni utt. pašlabuma gūšanai , nerēķinoties ar sabiedrību, tās normām, piedzīvojam katru dienu.
Nepatīk man šī #EsArī kustība , jo tā ir negodīga – kā spēle vienos vārtos. Sabiedrībai būtu jābūt aktīvākai un jāstāsta par tiem šādiem gadījumiem, kad arī sievietes, jo īpaši jaunas meitenes rīkojas – es teiktu – nepieņemami, nepieļaujami.
punctummagazine.lv
#EsArī. Nr. 12

+1
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 17.07.2023. 16.25

  ох, не может быть-и не по-русски это непотребство происходило?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

jdreifelds 13.07.2023. 21.57

Kaut konstitucija prezidentam nepielauj plashu darbibas jomu,tomer likumprojektus var ierosinat un ari uzrunat un pierunat tautu lai ieviestu pozitivas parmainas.
Viena joma gan gaida uzmanibu. Tiesibsarga organizacijai senos 2009. depresijas gados financejums tika dramatiski pazeminats. Butu laiks so organizaciju stiprinatu. Vajadzigas piemerotas algas specialistiem lai tiem nebutu vajadziba aiziet citur. Tukstosiem cilveku mekle savu problemu risinasanu taisni pie Tiesibsarga. Dosim viniem vajadzigos atbalsta lidzeklus!

+2
-2
Atbildēt

1

  Andris Vītols > jdreifelds 14.07.2023. 14.56

  Jāmaina tas Tiesībsarga vadonis!!! … Strādāja ar dažām “skaļām lietām”, lai saglabātu amatu, bet pārējiem palīdz “kā sanāk”. … … Jāuzlabo iestāžu, tiesu darbs, jo tur pamatā ir visu problēmu pamats. …

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 13.07.2023. 18.50

Pie kā novedusi galējo neliešu, komunistu, plānprātiņu, melno rasistu, parazītu un sodomītu ievēlētā pretīgā melnādaiņa, Putina kuces 8 gadus saimniekošana Baltā nama Orālā kabinetā. https://www.la.lv/mates-stasts-mans-14-gadus-vecais-dels-atnema-sev-dzivibu-neilgi-pec-tam-kad-pazinoja-ka-vairs-nevelas-but-meitene/komentari Vairāk par tēmu dokumentālā filmā “What Is a Woman?”

0
-1
Atbildēt

0

Solvita202334 13.07.2023. 06.19

Izskatās, ka jaunajam Latvijas prezidentam ir lieliska komanda. Lai veicas!

+7
0
Atbildēt

1

  Finegans > Solvita202334 15.07.2023. 00.00

  Jā, nav kaut kādi puskoka lēcēji.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.07.2023. 06.19

Jācer, ka nepievils….

Muzeju nakts laikā biju ĀM un man par ministrijas cilvēkiem palika 101% pozitīvs iespaids.

Bet…tā atklātā ministrijas vēstule, kas bija arī medijos, kā lukševica terorizē savus kolēģus, neciena, izrāda pārākumu u.c. riebeklības, tāpat tās budžetu izšķērdības man liek domāt, ka arī Rinkēvičs kā vadītājs sistēmas cilvēks vien ir.

Nesen arī es redzēju kā jaunais prezidents viena apsarga pavadībā gāja uz kafejnīcu, bet ļoti gribētos, lai mazāk populisma, vairāk konkrētu darbu.

+2
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam