Paplašināt vai pārbūvēt? 22

Komentāri (22)

QAnon 09.06.2023. 13.03

Mani ļoti sarūgtināja ZZS, ko es līdz šim maldīgi uzskatīju par latvisku partiju. Viņi latviešu jauniešiem ir iedevuši nepareizu orientieri, ka vairs nav jābūt ne talantīgam, ne čaklam, ne veselīgam, ne skaistam, bet izciliem panākumiem pilnīgi pietiek ar seksuālu devianci. Es ļoti ieteiktu tēviem nopietnāk attiekties pret savu dēlu audzināšanu, lai izslēgtu riskus, ka kāds tos padara par fiziskiem, garīgiem un morāliem kropļiem.
Amēbām un tupelītēm varbūt nebūtu obligāti nu bet vismaz akvāriju zivtiņām jau nu vajadzēja atcerēties, ka Rinkēvičs, kopā ar Zatleru, Kozlovski un Ķirsi bija palīduši zem kremli pārstāvošā SC sedziņas un kopā rīkoja neostaļinisko valsts apvērsumu, kuru izjauca Olšteina sirdsapziņas sešinieks. Ja viņiem tas būtu izdevies, lai Dievs žēlīgs latviešu tautai.

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > QAnon 14.06.2023. 11.24

  Mīnusu licējiem: amēbām un tupelītēm. Es jau rakstīju, ka jums nemaz nav obligāti jāatceras visi putinososa Rinkēviča apkaunojošās biogrāfijas fakti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 08.06.2023. 18.56

es vienmēr to esmu sludinājusi un varu tikai atkārtoties- jo korumpētāka, zaglīgāka varas elite, jo lielāka vara populistiem, aiz žoga stāvošiem alkatīgiem zagļiem , kuri cenšas melot un solīt vēl neticamāk kā pie varas jau esošie

Un tāpēc es visās mūsu problēmās pirmkārt, vainoju pie varas esošos – JV, NA- šļesers, ir tikai atrauga – nāvējoša bet atrauga

un vācu žurnālisti par to raksta tieši un konkrēti , nu vācieši jau vislabāk un konkrētāk var liecināt par postu, ko nodara varneši un tiem sekojošie populisti

https://www.cicero.de/innenpolitik/afd-im-umfragen-mit-der-spd-zweitstarkste-partei-sahnetorten-fur-die-populisten

0
-1
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 08.06.2023. 21.37

  Lai kaut cik mēģinātu izskaidrot savu dzīvniecisko naidu pret Latvijas nacionālpatriotiem, atgādini, kurā no 10 lielākām valsts nozagšanas megaafērām savu pirkstu būtu pielikusi NA, kad NA būtu latviešu valsts reputācijai sagādājusi nenomazgājumu kaunu! Ja pieminēsi Helmaņa kunga mēģinājumu parādīt iedzīvotājiem Latvijas pilsoņa Avena porcelāna kolekciju, tad tas neiztur nekādu kritiku. Tāds pat Latvijas pilsonis, krievu bandīts Meļņiks, ar kāju spēra vaļā Rīgas pils vārtus, kad tur bija ieperinājies Putina smegmas feinšmekers Zatļers, kopā ar līdzīgu Latvijas pilsoni Šleseru tas pats Zatļers par krievu oligarhu naudu uzdzīvoja krievu bandītu, FSBešņiku, mauku un pederastu Jaunā viļņa ballē. Pie tāda pat Latvijas pilsoņa, Savicka, uz atskaitēm arēnā Rīga čekas ložā staigāja Dombrovskis, kuram, lai uzrautrinātu pārējos tur sēdošos čekistus, tas bija uzmaucis klauna tērpu ar zvārgulīšiem, kad visi pārējie tur sēdēja solīdos uzvalkos.
  Ja kas, atgādināšu, ka Avenam pilsonību izkārtoja Jaunups, kopā ar Vienotības saimnieku, valsts pasūtījumu monopolistu, Rāvi un, ja valsts tagad sadomātu Avenam pilsonību anulēt, tas no Jaunupa un citiem Pederastu parķijas darboņiem paprasītu atpakaļ naudu, ko tie jau paguvuši iztērēt sodomītu orģijās un ekskluzīvos pederastu aksesuāros.
  .
  Par populistiem iekopēju savu agrāk rakstīto komentāru:
  Kāpēc liberastiskie morālie invalīdi, pat nezinot, ko tas vārds nozīmē, visus, kuri nav pēc viņu atbaidošiem ģīmjiem un līdzības sauc par populistiem? Populus, tas no latīņu valodas nozīmē tauta. Populists pilda tautas gribu.
  Populists Hitlers redzot savas tautas, kam bija apnikusi Staļina un Rūzvelta 5. kolonna, kas nodarbojās ar sabotāžu un naida celšanu, noskaņojumu un apzinoties, kādas briesmas draud cilvēcei no Staļina un ASV ģem-parķijas planētas paverdzināšaanas plāniem, konsolidēja savu tautu darbam un gatavošanās karam https://www.youtube.com/watch?v=DCc8kSdeqxw, ko krievi gatavoja vismaz kopš 1920. gada un izglāba ne tikai vācu tautu, bet arī visu Eiropas civilizāciju.
  Populists Ulmanis redzot, kā tautai bija noriebusies zaglīgā prokremliskā Saeima, 1934. gada 15. maijā to padzina un neviens alkašs, parazīts vai krievs (pederasti toreiz vēl bija reta parādība), neizgāja ielās, lai aizstāvētu freibergas, zatļerus, dombrovskus, pabrikus un citus ienaidniekus un pat būtu salasījušies laukumā, lai redzētu, kā tos pakar.
  Populists Franko pēc komunistu sarīkotā terora un krievu iebrukuma valstī, pacēla savu tautu pret valsts iekšējo un ārējo ienaidnieku un izglāba ne tikai savu valsti un tautu, bet arī visu Eiropu. Ja toreiz būtu kritusi Spānija, nākošā būtu Francija un tad franču un spāņu komunisti, kopā ar kataloņiem no rietumiem un krievi no austrumiem vēl kāda 38. gadā būtu izgriezuši visu Eiropu.
  Populists Pinočets likvidēja Kremlim tuvo komunistu varu un odiozo Aljendi un Čīle ātri vien kļuva par visātrāk augošo ekonomiku visā Amerikas kontinentā.
  Populists Tramps trīs gadu laikā atgrieza valstī 6 miljonus Obamas izdzītās darba vietas, būtiski samazināja marksistu uzlikto nodokļu slogu, viņa liberālā ekonomiskā politika noveda pie degvielas cenu krišanas un iedzīvotāju labklājības pieauguma. Naftas cenas 30 dolāri bija nāvējoši Irānas režīmam un krievu pasaulei, tāpēc Baidens nonākot Baltā namā tās uzskrūvēja 4 reizes. Pateicoties Trampam tika samazināta nelegālā imigrācija, viņš panāca tirdzniecībā ar Ķīnu taisnīgāku eksporta – importa bilanci. Pateicoties viņam Izraēla un AAE nodibināja diplomātiskās attiecības un arī arābu pasaules saprātīgākai daļai būtiski uzlabojās attiecības ar Izraēlu. Izraēlas galvaspilsēta pēc gadu desmitiem ilgiem solījumiem beidzot tika pārcelta uz Jeruzālemi un tas nepasliktināja tās attiecības reģionā, Izraēlas civilām lidmašīnām tika atļauts izmantot SA gaisa telpu. Krievu lidojošie zārki vairs nelidoja pāri ASV kara kuģiem, ko tie bija pieraduši čmo Obamas laikā, mandu Kim pārtrauca kodolizmēģinājumus un raķešu šaušanu pāri Japānai, Irānas lupatgalvu viduslaiku fašistiskais režīms karājās mata galā un līdz šodienai, pavisam droši, jau būtu beidzis pastāvēt. Tramps piespieda vecās Eiropas sodomītus tērēt 2% no savu valstu budžetiem kopīgai drošībai. Rīcības Prezidenta Trampa kunga intervija ASV marksistu, korumpantu un pederastu partijas ruporam CNN pēc 6 gadu pārtraukuma, kad viņš tika ignorēts. https://www.youtube.com/watch?v=JRlJEDxOO2M Loti žēl, ka youtube redzot, cik nepopulāri ir Baidens un viņa organizētās noziedzības grupējums, kad viņu video dislike skaits pastāvīgi bija 8-10 reizes lielāks, nekā like atcēla iespēju negatīvi to novērtēt.
  Lieki atgādināt, cik daudz laba savām valstīm un tautām nodarīja populisti Pilsudskis un Mennerheims.
  Populists, tas nav ne labi ne slikti, kādas tautas, tādi populisti. Populisti: Nikolajs II, Staļins un Putins, lai apmierinātu krievu ģenētiski iemantoto asinskāri uzrīkoja drausmīgus karus.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 14.06.2023. 17.28

  ах ты ж бедные NA – столько лет уже в коалициях сидят, и все еще “не при чем”, нигде не участвуют)

  И даже подписавшая договор на 220 млн Мурниеце “не при чем”, и глава закупочной комиссии член NA не при чем))

  Какие удобные политики-постоянно не при чем))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 14.06.2023. 18.10

  Ja nebūtu Mūrnieces kundzes, par krievu militārista Kalniņa un krievus mīlošā čekas viķirāna, Abrenes andelētāja Pabrika, noslepenoto 220 miljonu afēru, tā arī neviens neuzzinātu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 10.06.2023. 03.47

  Es nesaprotu vācu tekstus, bet Jūs no tiem mācījāties, jo šoreiz daļēji varu piekrist Jūsu rakstītajam. … Tātad par ”varnešiem un populistiem”. …
  Par populistiem iekopēšu ”Qanon” sniegto skaidrojumu -”… Populists, tas nav ne labi ne slikti, kādas tautas, tādi populisti. … Populus, tas no latīņu valodas nozīmē tauta. Populists pilda tautas gribu. … ”- … (es gan domāju, ka mūsdienās par populistiem dēvē tos, kuri sola neizpildāmas lietas).
  Tās ir sarežģītas lietas, kuras labi apguvuši ”polittehnologi”, bet centīšos amatiera līmenī paust savu viedokli. …
  Par ”TAUTAS GRIBU”. … un SOLĪJUMIEM. … … Sola to KO GRIB DZIRDĒT !!! …. … Kas tik nav solīts! … Sola pat pilnīgi pretējas lietas !!! … Sola arī NEIZPILDĀMAS lietas !!! … … Vieni sola ierobežot migrāciju, citi sola pelnīt ar uzturēšanās atļaujām (Šlesers). … Vieni pret, otri par ”Stambulas” konvenciju… Vieni par latviešu valodu, otri sola aizstāvēt krievu valodas lietošanu. … …
  Tātad NAV tādas ”tautas” ar VIENĀDĀM INTERESĒM. … Atbilstoši dažādo GRUPU interesēm (un sapratnei par ekonomiku) tiek arī veidoti solījumi, lai TIKTU pie VARAS. … … Vēl papildus opozīcija (vai populisti) cenšās palielināt savu atbalstītāju skaitu, izceļot ”varnešu” kļūdas, atbalstot visus pret valdību, prezidentu vērstos pasākumus (antivakcerus, streikus utt). … …
  . … Latvijā dažādo GRUPU intereses nekad neļauj uzvarēt vienai partijai, tāpēc vienmēr jāveido koalīcijas !!! … Parasti lielākie solītāji nespēj veidot valdību, bet drīzāk traucē darbu, ja tiek koalīcijā (KPV). … Nesen TAUTA ievēlēja ”jaunas” partijas un deputātus, ar Smiltēnu, Briškenu, Rosļikovu, Šleseru, Krištopānu priekšgalā, bet visvairāk TAUTA nobalsoja par JV … Atliek samierināties ar rezultātiem, vai pie Šlesera vākt parakstus… par atlaišanu. … … Es gan ieteiktu rakstīt deputātiem ierosinājumus, prasīt paskaidrojumus par padarīto darbā ar likumu normām (ir valstis, kur tas noteikts likumā). …

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  QAnon > Andris Vītols 10.06.2023. 06.28

  Tas, ka Jaunā Komparķija pozicionēja sevi kā konservatīvos, bet beigās pievienojās JV, A/Par un Saskaņas pederastijas – pedofīlijas lobijam, nebija populisms, bet parasta vēlētāju krāpšana. Tas pats ar Vienotību, kas pamainīja vektoru un atbalstīja krievu militārista defektīvās atvases, Vējoņa, ierosinātās latviešu valsti graujošās PL izmaiņas.
  Pavisam droši, ka, kaut vai grantu veidā no kremļa, Šlesers pelnīja uz UA krievijas bandītiem un FSBešņikiem, nu bet lauvas tiesu ievāca Vienotības stipendiju maksātāji: naudas mazgātāji un starptautiskā terorisma finansētāji ABLV un Rietumu banku īpašnieki: Fiļs un Bernis un Esterkins un Suharenko, kam Voldiņi četrači izgādāja 40 miljonus no valsts https://tautastribunals.eu/wp-content/uploads/2014/06/Zatlers-Suharenko-Dombrovskis1.PNG

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 11.06.2023. 01.03

  Būtu jauki, ja Jūs atcerētos kaut ko par ”Laikmetīgās Mākslas muzeja” projekta saistību ar
  -” starptautiskā terorisma finansētāju ABLV”- … un NA vadīto Kultūras ministriju. … Es tās rebes nepārzinu, tikai pārdomas par saistību, ja nav oficiālu apsūdzību vai citi pierādījumi. …
  Tā Rietumu banka ar Suhorenko… bija PIRMS Vienotības (kuri tad bija koalīcijā???) … Viņi sevi reklamēja sponsorējot riteņbraucējus (sākumā ar bankas zīmolu, bet vēlāk kā ”Delfin”). .Neredzēju protestus par šo banku darbību arī no NA politiķiem !!! …. .Kādi gan varētu būt tie uzraugi no NA, ja pašu vidū blēži (arī ”IR” par viņiem rakstīja). .. … Tos 40 miljonus piešķīra pēc ASV (ebreju?) ieteikuma. … Vēsturnieki lai to kādreiz izpēta. …

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 11.06.2023. 10.41

  ASV finanšu ministrija gan neuzskatīja, ka ja ABLV finansē Vienotības prokremlisko kleptokrātiju un sodomiju, tas viņus visā attaisno. Jā, caur kura no abām Vienotības saimniecēm: ABLV vai Rietumu, bankām kremļa finansējumu saņēma krievu instruktoru Baltkrievijā gatavoto bērnu slepkava Breiviks?
  Tam, ka Sprance rakstīja paskvilas par Sprūda kungu, uz kuru pamata Solncevas uzticības personas, Kazlovska, kantoris safabricēja krimināllietu, nav vairāk uzticības, kā Ozoliņa paskvilai par Parādnieka un Naudiņa kungu hokeja spēli pret Baltkrievijas diktatoru, ar kuru draudzīgas attiecības bija nodibinājuši Āboltiņa un Rinkēvičs, “progresīvo” anālu plēsēju sacelto skandālu par Latvijas pilsonim Avenam piederošā porcelāna izstādīšanu, vai vārda brīvības apkarotāju: RT, CNN, NYT vai WaPo, feikiem.
  Interesanti, ja ASV jebreji ieteiks, Suharenko kājslauķi visus latviešus izvedīs uz Biķernieku mežu un nošaus? Okeānā nav tik smilšu graudiņu, cik miljardus ASV jebreji ir parādā cilvēcei par WWII rīkošanu un traģisko iznākumu tajā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 08.06.2023. 07.17

Mums kaimiņos ir un būs vismaz pārskatāmā nākotnē Krievija, kura visticamāk, ka turpinās ciešāk sadarboties ar Ķīnu un citiem režīmiem. Mēs nezinam, cik liela un droša būs ASV aplīdzība , atbalsts Latvijai, ja sāksies militāras sadursmes starp Ķīnu un ASV, kas notiks, ja Ķīna iebruks Taivānā.
Tā vietā, lai stiprinātu valsts ekonomiku, lai stiprinātu valsts iekšējo un ārējo drošību , notiek – turpinās ciniska valsts izlaupīšana – valsts nespēj pildīt savas funkcijas un nekas neliecina, ka situācija kaut jel kā šai ziņā uzlabojas.

Klausos ziņas- VID- impotenta organizācija, kurā valda bandītisms, tā arī nav nekāda informācija, ka kāds no reiderismā, vai klasiskā korupcijas shēmā pieķertais būtu notiesāts un sēdētu cietumā. NBS – nu kur vēl konkrētāka ar valsts aizsardzību saistīta sturktūra – klausos ziņās – JV koalcījas laikā !!! – visi iesaistītie ierēdņi ir pārkāpuši likumus , jo iepirkums par 220 milj ir veidots kā klasiska laupīšanas shēma ignorējiet jebkādus!!! valstī esošos likumus un tiesu normas. Notiesāto nav, atbildigo nav, visi saglabā amatus un laimīgie Zeltiņi turpinās saņemt milzu naudu par starpniecību , kamēr mēs visi par to bargi maksāsim , it kā lai aizstāvētu valsti, patiesībā, lai valsts palīdzētu kļūt bagātiem, tiem, kuriem likums nav jāievēro politiķu aizsardzibas dēļ.

Vai turpināt? Par eleketrību , sadales tīkliem, par ūdeni, kurš zelta cenā, par izglītību – kur drīz būs gads, kamēr gaidu un nevaru sagaidīt uz valsts finansējumu skolotāju pārkvalifikācijas kursiem ,par medicīnu – nepieejamo, par … nu ko tur teikt – laimīgie , kuri no Latvijas ir aizbraukuši.
Mūsu vecajā mājā ir jaunas krievvalodīgās ģimenes. Kaimiņiene zināja teikt, ka abas ģimenes ir no Krievijas un ka arī jaunais vīrietis, kurš katru vakaru sētā iedzer un turpat pie soliņa atstāj skārdenes – arī ir no Krievijas.
Es tā domāju, ka varbūt patiesībā viss ir vēl sliktāk kā mēs domājam, ka viss ir vel sliktāk kā mums stāsta. Ļoti iespējams.

+1
-1
Atbildēt

0

Andris Vītols 08.06.2023. 04.49

LPV popularitāte pieaugusi… -” Šlesers saka, ka «šī Saeima sevi ir izsmēlusi», un gatavo referendumu Saeimas atlaišanai. «Es personīgi arī finansēšu un atbalstīšu šo kampaņu.» ”- … … .. Kāpēc tas vispār iespējams, ka Šleseram nauda ir, bet Latvijas tiesas uzlikto sodu par krāpšanos vēlēšanās viņš var nemaksāt ??? … Nomaina partijai nosaukumu un nemaksā !!! …
Kāpēc deputāti nelabo likumu, lai tās partiju amatpersonas NEVARĒTU izvairīties no ATBILDĪBAS, ja nomaina partijas nosaukumu, ”likvidē”’partiju (ja nedzēš parādu, tad jāaizliedz balotēties ). … …. Kas ir savēlēti SAEIMĀ – ”GĻĒVLATVIEŠI” vai ne visai gudri (pamuļķi). … … Būs par vēlu domāt, ja tam Šleseram izdosies ”atlaist SAEIMU”….

+8
-1
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Andris Vītols 08.06.2023. 05.13

  ŠLESERA partijas popularitāte ir pieaugusi arī bez savas (LPV) prezidenta kandidātes Jūlijas Stepaņenko … … Kāpēc šo izglītoto kundzi Šlesers sākumā reklamēja, kā partijas LPV virzīto kandidāti uz Latvijas prezidenta amatu??? … Kopbildes lika ”internetā”. … … Tāds Balodis arī kopbildēs bija. … …. Kāda ”muša” iekoda Šleseram, ”ka ņēma un izmeta savu prezidenti no savas partijas” ??? … … (ukraiņu ”muša” ?). … …

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 08.06.2023. 07.04

  Andri, labrīt. Tava liekulība sacenšas ar augstākās līgas liekuļiem. Tas nu ir fakts.

  Saeimas pirmsvēlēšanu progrmmās JV solīja, ka nesadarbosies ar oligarhu pārstāvēto ZZS. Par AS runa nebija. ZZS vairākkārt tika uzdots atklāts un tiešs jautājums – vai tā norobežojas no Lemberga un viņa pārstāvētās partijas, uz ko Krauze atbildēja tikpat tiešā runā,ka sadarbību ar Lemberga partiju nepārstāvēs. Šobrīd Krauze visiem, kuri jautā un nejautā apgalvo, ka AS ir tieši un konkrēti Šķēles partija, nenosaucot nevienu pašu argumentu , bet klusē par Lembergu, kurš pateicoties darījumam !!! ar JV par JV prezidenta ievēlēšanu nu būs valdībā, vismaz ir apsolīts un ieplānots , ka būs.
  Sabiedriskie mediji un IR , protams, saprotama lieta, ka arī NRA , LA par Lembergu – netieši , pastarpināti, bet valdībā – klusē. Kā par Voldemortu – vārdā nenosaumo – klusē. Toties tagad galvenais ļaunais izrādās ir šlesers.

  Pirmkārt, mani uztrauc , cik viegli un ātri politiķi nodod savus principus, savus vēlētājiem dotos solījumus. Cik vēlētāji gļēvi un kusli to pieņem, ar to samierinās.
  Otrkārt, mani pārsteidz, joprojām pārsteidz, cik ciniski lēti uzpērkami ir mediji, kuri prasti manipulatīvi rīkojas ar faktu pasniegšanu sabiedrībai.

  Nu Andris, mani nepārsteidz , ko darīt, tādi esam.

  +1
  -1
  Atbildēt

  4

  Sskaisle > Sskaisle 08.06.2023. 07.05

  ar Lemberga partiju nepārstāvēs – nevis nepārstāvēs, bet neapturēs , t.i. – turpinās

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 08.06.2023. 10.47

  Ну а что ему еще остается?)) крутись как хочешь, а нужно внимание от JL как только можно отвлекать) Сейчас вот главная проблема-почему Шлесерс штраф не платит)
  А то, что JL всех крутит как хочет.. ну что поделать.. То мешала слишком широкая коалиция (не договориться, много участников, тормозят реформы), то уже надо более широкая коалиция, потому что иначе реформы медленно двигаются))

  Лемберга господин Витолс уже не трогает, уже не нужно лишнее внимание привлекать.. Остается Шлесерс..А, еще можно что-то опять про русских и поддержку Украины. Но к Украине уже тоже все по-немногу привыкают..Нужно что-то еще…

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 08.06.2023. 11.30

  Kamēr Lembergs par to, ka negribēja atdot ostu krieviem, ir nozīmēts par galveno vainīgo, tikmēr Šlesers savus mazāk apsviedīgos Vienotības sugas brāļus šūpo uz sava sūdainā daikta. Lai panāktu krievijas ostām lielāku apgrozījumu, čekas mērgļi: Bordāns un Jurašs, speciāli brauca uz ASV rīkot diversiju pret mūsu ostām.
  Nesadarbosies krievija ar Ķīnu, jo tā, tāpat kā KTDR ir Ķīnas varā.
  Militāra sadursmes starp Ķīnu un ASV, kas ir lielākais ekonomiskās sadarbības partneris un gandrīz visu tehnoloģiju avots, ir neiespējama. Vecās pretīgās kuces Pelosi demonstratīvais lidojums uz Taipeju, bija ar mērķi novirzīt pasaules sabiedrības uzmanību no kara Ukrainā, taču Pekina uz provokāciju nepadevās un kārtējā Kremļa ģeopolitika izgāzās.
  Kamēr ķīnieši nav apguvuši Sibīriju un tur dzīvojošās krievenes, nav nekāda pamata uzbrukt Taivānai, jo tā bija, ir un paliks Ķīna un nekur neaizpeldēs, turklāt agresijas gadījumā ĶTR vairs nebūs pieejamas mikroshēmas, ko šobrīd ražo Taivāna, jo visas ražošanas procesa atslēgas ir ASV un pietiks ar vienu kloķa pagriešanu un visa ražošana tur apstāsies, reizē ar Ķīnas ekonomisko izaugsmi.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 09.06.2023. 19.12

  Jūs rakstījāt -”Tava liekulība sacenšas ar augstākās līgas liekuļiem. Tas nu ir fakts.”- … … Vai Jūsu viedoklis vērtējams kā ”fakts”? .. …
  Ko Jūs saprotat ar vārdu LIEKULĪBA ? … Vēlams tomēr izlasīt manus tekstus, lai par tiem izteiktu viedokli! … … Kur ir tā ”liekulība”, ja es tikai ieteicu uzlabot tiesisko regulējumu, lai tās partiju amatpersonas NEVARĒTU izvairīties no ATBILDĪBAS par krāpšanos vēlēšanās, līdzekļu izkrāpšanu utt. … … Es ieteicu jāaizliegt balotēties tādiem politiķiem, kuri uzlikto sodu par krāpšanos vēlēšanās nav nomaksājuši. …
  Jauki, ka Jūs nelietojat ”stipros” vārdus, lai mani raksturotu. … Tad kas ir ”liekulība”? …

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 10.06.2023. 09.14

  Andri, man par Tevi ir faktos balstīts viedoklis. Izlasi tezaurā, kas ir viedoklis. Tagad eju uz dārzu. Tas ir tā ižžuvis, ka čab. Domāju, kā padzirdīt putniņus, kukainīšus, ežus un peles.
  Vajadzētu Tevi purināt, bet nav laika.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 10.06.2023. 16.24

  Liekulīgi, ka tec pēkšņi vienīgais oligarhs ir šļesers.
  Lembergs nu ir labais?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 11.06.2023. 01.53

  Kur ir tā ”liekulība”, ja es tikai ieteicu uzlabot tiesisko regulējumu, lai tās partiju amatpersonas NEVARĒTU izvairīties no ATBILDĪBAS par krāpšanos vēlēšanās, līdzekļu izkrāpšanu utt. … … Es ieteicu jāaizliegt balotēties tādiem politiķiem, kuri uzlikto sodu par krāpšanos vēlēšanās nav nomaksājuši . … Es tādu Lembergu pat NEPIEMINĒJU, jo pret ZZS nav tiesas nolēmuma par NENOMAKSĀTU sodu. … Gandrīz miljonu sods noteikts ”Šlesera” un ”Šķēles” partijām, bet viņi nomaina partijām nosaukumus (vai partijas)… un DAUDZI atkal SĒŽ SAEIMĀ !!! … …
  … Vai tas TAISNĪGI ??? … Vai taisnīgi pret tām partijām, kuras nekrāpjas vai sodus nomaksā ??? … Vai taisnīgi, ja ”parastiem cilvēkiem” sodi jānomaksā, bet BLĒDĪGI politiķi var nemaksāt ??? …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 14.06.2023. 17.30

  Es tādu Lembergu pat NEPIEMINĒJU, jo pret ZZS nav tiesas nolēmuma par NENOMAKSĀTU sodu.

  Уважаемый, да кто ж сомневается) Мы же все все прекрасно понимаем, что теперь можно упоминать, а что – нет)
  Вот раньше очень популярно было упоминать, что ZZS партия, которой правит олигарх под следствием! А теперь вот..не популярно.. Популярно предлагать поправить законодательство
  Кстати, а вы уже объявили сбор подписей или как-то иначе инициировали этот вопрос?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam