Laimīgas! 7

Komentāri (7)

Sskaisle 05.06.2023. 20.59

vēl , kas manī raisa trauksmi, dusmas, naidu, agresju un nenormālas bailes, bezcerību –

feisbukā Swedbanka izziņo akciju, ka bērnudārzos tagad būs zēnu un meiteņu mainīšanās lomām, lai visi saprastu, cik esam dažādi un tādējādi , lai mazinātu mobingu un agresiju

un es domāju – bļāviens – elle un indija, kur pasaulē var būt lielāka maucība un netaisnība – swedbank jau paaudzēs apzog latviešu pensionāru fondu naudu – man vispār skandināvu swedbank dēļ draud nabadziba – jo manu pensiju banka ir nolaupījusi – gadu desmitiem mani pensiju ieguldījumi nepelna , ir pat mīnusos – sistemātiski !!!- un tādi uzņēmēji , baņķieri ar tādu laupītāju morāli manus mazbērnus mācīs būt iecietīgiem un pieņemt dažādību ?!!! nu klau, ja tas tā turpināsies – ja būs tā, ka mūs turpinās aplaupīt tik ciniski un nekaunīgi un tad vēl drāzīs mūsu smadzenes un dvēseles, tad pieminiet , manus vārdus – daudziem cilvēkiem Latvijā nevajadzēs tādu viltus brīvību – tādu demokrātiju , cilvēki meklēs citu brīvību un nekur nav teikts, ka tā nebūs vēl viltīgāka, briesmīgāka par to, kuru piedāvā laupītājbankas un argumentē to ar viltus argumentiem .

Es katrā ziņā esmu nenormāli satriekta par to, kas notiek Latvijā un lgtb un praida problēmas es uztveru kā košu mānekli no sabiedrības uzmanības novēršanas no patiesajām un dziļajām problēmām, kuras valsts nespēj risināt.

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 01.06.2023. 07.46

Un tomēr es patiešām nesaprotu. Ja reiz homoseksuāli pāri Latvijā precās, tad tomēr tas ir tiesiski iespējams. Un redz – foto smaida un ir laimīgi.

Tad tomēr runa ir par ko citu – par jēdzienu maiņu, lai netradicionālas ģimenes tiktu tiesiski un filoliģiski pielīdzinātas tradicionālām ģimenēm. Bet homoseksuāla ģimene nav tas pats kas heteroseksuāla ģimene, gluži tāpat kā bioloģiskais dzimums nav sociāls konstrukts.
Gluži kā pie komunistiem – sludināja vienu, darīja citu. Kā lai notic, kā lai uzticas ?

+1
-7
Atbildēt

1

  Ināra Auziņa > Sskaisle 05.06.2023. 10.21

  Es savukārt nesaprotu, kāpēc Jums par to vispār jāinteresējas, Jums taču pilnīgi nekas nemainās, ir viņas ģimene vai nav. Redz Stambulas konvenciju arī pieņēma Eiropas līmenī. Te ir tikai divas iespējas, pievienoties Krievijai vai Eiropai, kurā pusē būsit Jūs?

  +1
  -3
  Atbildēt

  2

  QAnon > Ināra Auziņa 05.06.2023. 12.47

  Vai pēc Stambulas konvencijas ratificēšanas padibenes izbeigs pederastijas – pedofīlijas lobēšanu un mēs varēsim cerēt, ka Vienotības un Regresīvo sugas brāļi vairs neapdraudēs latviešu pusaudžus?
  Par seksuāliem noziegumiem aizturētais uzņēmējs Tūns atbrīvots no apcietinājuma
  https://nra.lv/latvija/riga/188192-par-seksualiem-noziegumiem-aizturetais-uznemejs-tuns-atbrivots-no-apcietinajuma.htm
  Kurš bija zem kremli pārstāvošā SC sedziņas, Stambulas konvencijas noliedzēji, jeb Vienotības virspidars Rinkēvičs? Kurš Zatlera vēsturisko intīmo pakalpojumu vizītē pie Putina tam iedeva līdzi savu izsmalcinātāko vazelīnu, kurš centās pierunāt Prezidentu Bērziņa kungu 9. maijā doties uz Maskavu, lai apgānītu desmitiem miljonu krievu necilvēku upuru piemiņu? Kurš visai Latvijas sabiedrībai nekaunīgi meloja par, it kā, noslēgtiem starpvalstu līgumiem, kas sargā krievu zvērību slavējošu istukanu Karātavu laukumā?
  Turcijai ir visas tiesības atsaukt neapdomāti pieņemtai konvencijai Stambulas nosaukumu, jo pederastu saujiņa morāles graušanai pret pārējo sabiedrību to interpretē pēc saviem ieskatiem.
  Katrai normālai ģimenei ir ļoti svarīgi, lai visādas deviācijas, kā pederasti, nekrofīji, zoofīli un līdzīgie neapgānītu laulības institūtu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ināra Auziņa 05.06.2023. 13.11

  Tieši šada uzstādījuma dēļ – ja nepiekrīti dzimtes atcelšanai, tad esi kremļa pusē, mana pārliecība par Stambulas konvencijas ļaunumu tikai nostiprinās.
  Latvija ir pievienojusies simtiem dažādām starptautiskām konvemcijām, bet neviena no tām nav garantējusi konvencijās deklarētos mērķus.
  Esmu par to lai homoseksuāli pāri reģistrē savas attiecības tiesiski pareizi, bet pret homoseksuālas ģimenes pielīdzināšanu tradicionālai ģimenei, jo tā ir vardarbīga, agresīva jēdzienu un patiesības un domāšanas kropļošana.

  Šobrīd es jūtos tā, ka konvencija un praidisti varmācīgi grib panākt, lai es domāju tāpat kā viņi – ka dzimumi nav, nebūs un tad nebūs vardarbība un nebūs ģimeņu.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Ināra Auziņa > Sskaisle 05.06.2023. 17.40

  Nu varbūt neprecīzi izteicos? Par kremļa pusi neko neteicu un arī neuzskatu, ka tā. Bet nevar vienlaikus vēlēties būt Eiropā, cerēt uz Eiropas labo dzīvi, kur visi var justies aizsargāti, un vienlaikus pieturēties pie cilvēktiesības neievērojošajām vērtībām.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Ināra Auziņa 05.06.2023. 20.48

  Ināra, es šobrīd lasu tādu interesantu grāmatu – KIM DE LHORIZON BLUTBUCH. Pag. gada Bucherpreis laureāte. Tikko iesāku – valoda- fantastiski skaista, talantīga, bet tas saturs…. man ir tik divaini lasīt, kad viņš …. pat nezinu kā izteikties – iespējams man vajag vispirms par to kārtīgi padomāt , bet tas ir tas virietis, kuram tā seksualitāte ir pašam nesaprotama – ne bināras, ne poligama un tāds, kas nosoda visu pasauli – ģimeni un valsti un …
  nu viņš saģērbjas par sievieti un iet uz sporta centru nevis vingrot, bet seksot – raksta, ka jūtas viņam neesot un nevajagot. Labi – es visu saprotu – viss ir sarežģīti gan ar viņu , gan ar katru no mums, un jāpieņem ,ka esam dažādi, bet kāpēc mani pataisit par viņu un viņu pataisīt par mani? Lūk, to es nesaprotu, ir tikai mani minējumi , ka tas ir lai ļaunprātigi manipulētu ar mums visiem .

  Man jāizlasa visa tā grāmata – negribu steigties, jo tiešām talantīga baudpilna valoda, bet tā satura apjēgšanai man vajag laiku

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam