Sodīts. Bet par ko? 13

Komentāri (13)

Andris Vītols 07.06.2023. 02.58

Kārtējais NEPLP nolēmums Putina runu apjūsmotāja Āboliņa vadībā. …
NEPLP (06.12.23.g.) anulēja “TV Rain” apraides licenci, pamatojot šādu lēmumu ar draudiem valsts drošībai un sabiedriskajai kārtībai, ko daudzi neatbalstīja.
Aivars Ozoliņš -”… NEPLP pašreizējais vadītājs Āboliņš tolaik tvītoja, ka Latvijai «vajadzētu lūgt Dievu, lai Ukraina netuvinās ES», Putins «satur kopā Krieviju, pasargā no haosa», bet Krimas okupācija latviešiem esot «Dieva dota iespēja» izlīgt ar krieviem. Vai tas bija vai nebija atbalsts slepkavošanai Ukrainā, NEPLP, protams, nevērtēs.”- … (IR, 8.dec.2022.g., ”Vērtības un apdraudējumi” ).
Par Āboliņa runām, komentāriem. … LR1 8.dec.2022.g.tas Āboliņš taisnojās, ka tad viņš nebijis amatpersona, kad tos kļūdainos komentārus rakstījis. … Sanāk, ka putinisti, rašisti ATVAINOJĀS un var būt ierēdņi, deputāti… Tikai runas jāpamaina, jo PĀRLIECĪBA parasti nemainās. .. Tāpēc jau Āboliņš necieta to “Dožģj “, ka viņi nelokās, neiztop visādiem “kažoka” mainītājiem. … (te pret Ukrainu, tad par Ukrainu, kad tiek NEPLP amatā…).
Par TVNET nesamērīgo sodīšanu !!! … … TAS PATS Rosļikovs līdzīgi , nekorekti, aizskaroši IZRUNĀJĀS arī TV24, LTV1 un pat SAEIMĀ un ne vienmēr saņēma pamatotu aizrādījumu vai nosodījumu. … Kāpēc vienus nesamērīgi soda, slēdz, bet CITU pārkāpumus ”NEREDZ” ??? …
TV kanāli ”FREEDOM”, ”Current Time” gandrīz KATRU dienu rāda Putinu, Solovjovu, Simonjanu, Skabejevu…, bet Āboliņš ”NEREAĢĒ” (viss krievu valodā!). … … Tad kāpēc ”SLĒPT” to, KO RUNĀ vietējie Rosļikovi, Šleseri, J.Stepaņenko, Ždanokas… un Jānis Jurkāns (arī krimnašists). … … Vai tad vēlētājiem nav jāzin ko viņi RUNĀ un DOMĀ ??? … Pieļauju, ka nepietiek žurnālistu, kuri spētu veidot analītiskus raidījumus. …

0
0
Atbildēt

3

  QAnon > Andris Vītols 07.06.2023. 06.36

  Latvijas ienaidnieki, kuri brauca pie Putina svinēt Staļina asiņaino uzvaru pār cilvēcību un veselo saprātu, tā apgānot desmitiem miljonu krievu necilvēku upuru piemiņu, acīmredzot bija atzinīgi novērtējuši krievu pastrādātās drausmīgās zvērības WWII, kas nevarēja neietekmēt Putina lēmumus sarīkot jaunus noziegumus pret cilvēci.
  Jānis Jurkāns, tāpat kā Kreituse ir Vienotības reakcionārā rupora, pederastijas sludinātāja Tomsona, pastāvīgie viesi. Kas attiecas ir Šleseru, Vienotība cītīgi pildīja Šlesera bandas ieviesto UA dalīšanu no krievijas ievazātiem bandītiem un čekistiem, pagarināja darba atļaujas ar Šlesera ieliktīšiem Ozolu un Magoni un ielika Satiksmes ministra amatā Šlesera ieliktnīti Maķisu. Kas pelna vairāk nicinājuma, viskrieviskākais necilvēks Putins jeb viņa kājslauķi: Obama, Baidens un Makrons?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 07.06.2023. 11.18

  Tev un vēl daļai sabiedrības b8ja pueņemami, ka Latvijas valsts finansiāli un praktiski atbalsta Dīždj, kurš savis raidījumos stādtīja, ka Baidens ir senils idiots, ka ES nav demokrātija, ka krievus Latvijā diskrimnē un ka krieviem jāpalīdz mūsu puišiem, t.i. – krievu okupantiem Ukrainā.

  Es esmu pateicīga NEPLP un Ābolan.par drosmīgo lēmu šo krievu= kremļa nekaunību padzenot Doždj no Rīgas, pārtraukt.
  Andri, kāpēc klusē par JV tirgošanos ar ZZS Lembergu? Tu taču Pīlēnu noniecināji kā oligarhu. Tad Lembergs būs labāks oligarhs par Pīlēnu?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 07.06.2023. 14.51

  Man jālūdz piedošana par tādu rakstīšanu – trakākas kļūdas kā žurnālistiem, bet man ir attaisnojums- es braucu Rīgas Satiksmes autobusā – kā vells no krusta bēgot, tā tas šoferis brauca. Gadījās virs riteņa apsēsties un izbaudīt to ralliju – vienā līkumā gandrīz no sēdekļa mani nometa.
  Bet nu jā , kad izlasu, ko telefonā sarakstīju – nu ir kauns. Nu un tas liekulis Andris , asini uzsita. Šitā latvieša kalpīgā iztapīgā nešpetnība, liekulība …..to grūti paciest

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 08.06.2023. 02.03

  Jūs rakstījāt -”Nu un tas liekulis Andris , asini uzsita. Šitā latvieša kalpīgā iztapīgā nešpetnība, liekulība …..to grūti paciest.”- … …
  Jauki, ka Jūs nelietojat ”stipros” vārdus, lai mani raksturotu. … Paldies! … … Vēlams tomēr izlasīt manus tekstus, lai par tiem izteiktu viedokli! … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 08.06.2023. 10.05

  Baidens ir senils idiots un ES nav demokrātijas, kāda tā bija Miterāna, Kola un Tečeres laikā, bet gan tolerastu diktatūra. Kas attiecas uz ievazāto demogrāfisko un bioloģisko piesārņojumu, tas, īpaši Latvijā, bauda visas privilēģijas.
  Ne JV, bet gan drīzāk ZZS, kas arī nupat iedevuši latviešu jauniešiem kroplu ierientieri. Nevajag būt ne skaistam, ne talantīgam, ne veselīgam, ne centīgam, izcilus panākumus var nodrošināt tikai ar savu anālu un par to arī visa ZZS arī ir pelnījusi būt sasēdināta uz mietiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 08.06.2023. 02.18

  Komentētājam ar kļičku Qanon laikam sāp. … Sāp TĀ vieta, par kuru RAKSTA un RAKSTA. … …
  Nu cik var rakstīt par to fekāliju stumdīšanu ??? … … Labāk par TO parunāt ar dakteri !!! … (iesaka komentētājs ar kļičku Andris Vītols). … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 01.06.2023. 07.33

Es solidarizējos ar NEPLP lēmumu ļoti subjektīvu, pat zemisku iemeslu dēļ.

Pirms gadiem 4 – 5 TVNET žurnāliste publicēja klajus melus par Panorāmas Rata projektu Uz varas parkā. Uzrakstīju redaktoram vēstuli ar ļoti konkrētiem faktiem un lūdzu atsaukt informāciju.
Tas nenotika. Bet TVNET parādījās redaktora raksts, ka Panorāmas Rata būvniecību traucē vecas čīkstošas tantes. Uzrakstīju Tiesobsargam. Man atbildēja, ka jāsūdz tiesā TVNET. Līdzekļi par ko tiesāties man nav. Klaji meli un diskriminācija man bija jānorij kā pretīgs krupis.

Tāpēc – TVNET , lai sodu maksā un demokrātijas vārdu uz sevi lai neattiecina.

+1
-4
Atbildēt

0

Andris Vītols 01.06.2023. 05.40

Kas notiek Latvijas Televīzijā ? … …
2023.gada 10. maijā Šlesers un Rosļikovs LTV-1 debatēs KNL (klāt neesošo) Latvijas prezidentu E.Levitu apsaukāja par nelieti, rasistu utt. … … No citiem pārraides dalībniekiem nesagaidīju aizrādījumu par šādu nepamatotu, aizskarošu necieņas izrādīšanu LTV . … … Tad sanāk, ka jebkurš pilsonis drīkst LATVISKI par nelieti, rasistu utt. apsaukāt jebkuru citu klāt neesošu pilsoni, amatpersonu. … … Krieviski tagad jārunā pareizi – sākta uzraudzība !!! … …

+4
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Andris Vītols 01.06.2023. 07.38

  Bet nesmukus vārdus lieto daudzi politiķi. Tas arī fakts.

  Un nesmuki rīkojas sabiedriskie mediji- par geju tiesībām tiešraides no rīta līdz vakaram, Eirovīzijai simtu tūkstoši, bet tautas svētbrīžu tiešraidei – piga.
  Un domāju, ka NEPLP nevienu no atbildīgajiem nesodīs , bet šo faktu turēs kā šantāžas ieroci.

  Un tas nu nekādi nav demokrātiski – manipulējami, atkarīgi sabiedriskie mediji.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 06.06.2023. 13.39

  Neskatoties uz Levita LC darboņa noziedzīgo pagātni, uz to, ka viņš neizvērtēja Savicka apteksnes, Dombrovska, valdības diversijas pret latviešu valsti, kas nesušas miljardiem lielus zaudējumus, morālo invalīdu, Covid marodieru un afēristu: Kariņa un Pavļuta, sarīkoto Panikas pandēmiju ar mērķi padarīt latviešu valsti pat Fail State un to, ka apžēloja nelieti, Dombrovska un Roņa paģeļņiku Freivaldu, lai tas neaizrautu sev līdzi desmitiem prokremlisko zagļu un pederastu, ja vien sabiedrībai neapniks, ka Vienotības sodomīti slauka savus sūdainos daiktus tās kamzoļos un neaizsūtīs tos pie staļina, mēs atcerēsimies Levita prezidentūra kā laimīgus gadus.
  Es nedomāju, ka Rinkēvičs fekāliju stumdītājus, ko tas bija savilcis ĀM, paņems sev līdzi uz pili, visdrīzākais pilī būs jauni fekāliju stumdītāji.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 01.06.2023. 01.26

Tā iet, ka žurnālisti nezina, ka Latvijas valsts par Imigrācijas likuma pārkāpumu piespiedu kārtā izraida nevis deportē vai izsūta. Tas ir apmēram tas pats kā okupekli saukt par uzvaras pieminekli. Paši vien bija vainīgi, ka kā papagaiļi atkārtoja Rosļikova “deportāciju”.

+2
-3
Atbildēt

1

  QAnon > Ilze Pētersone 06.06.2023. 10.33

  Deportācija, tas nav ne labi ne slikti, tas ir svešvārds. Visas ES valstis, atšķirībā no Latvijas, krievu noziedzniekus deportē un tie vairs nevar tur turpināt pastrādāt noziegumus. Tas, ko krievu necilvēki izdarīja Latvijā 1941. un 1949. bija noziegums pret cilvēci.
  Ja latviešu valsts, atsaucoties uz PSRS parakstīto Ženēvas konvenciju, kas aizliedz okupētā valstī nometināt savus civilokupantus, visus ievazātos staļiniskos izdzimteņus WWII noziegumu mantiniekus, Šlesera, Zatļera, Dombrovska, Rinkēviča un Pabrika sugas un saprāta brāļus, tai skaitā tos, kuri pateicoties LC komunistu cūkām un čekas pederastiem un citiem ienaidniekiem, tikuši pie Latvijas pasēm, aizdzītu pāri Zilupei, tas būtu tikai tiesisks akts.
  p.s. Starp citu, komentētājs ar kļičku Andris Vītols, kurš ar siltām jūtām atcerās ģenerāli, kurš, līdzīgi Suvorovam, viņu armijā ņēma zem sava šineļa apsildīt, arī, atsaucoties uz 1949. gada Ženēvas konvenciju, ir tiesīgs pieprasīt kompensāciju par nelikumīgu rekrutēšanu vismaz 200 rubļu (tie varētu būt kādi 50 dolāri) mēnesī.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam