Es esmu vairāk centrisks 23

Komentāri (23)

Sskaisle 29.05.2023. 22.03

Bija patīkami redzēt, ka Levits bija ar mums kopā mūsu triumfa brīdī.
Ja viņš būtu tikpat enerģiski bijis ar mums mūsu problēmās, tad viņš būtu arī mans prezidents.

Un par sabiedriskajiem medijiem – mans viedoklis, ka sabiedriskie mediji ir lielākie kremlini no visiem kremliniem šodien guva kārtējo apstiprinājumu.

Desmitiem tūkstošu, varbūt pat simtiem tūkstošu netika nodrošināta tiešraide no tautas svinībām. Tika nozagta – iespējams apzināti, tautas vienotības iespēja.
Es arī gribēju palikt mājās, labi, ka nepaliku. Citādi būtu palaidusi garām vienu no vēsturiski saviļņojošākiem brīžiem mūsu tautai.

Ltv šefiem ir amati jāpamet. Ir jāuzņemas atbildība.

Miljons reižu izskanēja, ka visiem smagi jāstrādā, tad būs rezultāti. Lai superaugsti apmaksātie sāk ar savu piemēru !

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 31.05.2023. 16.12

  Попиариться за счет налогоплательщиков-почему бы и нет? Что-то я не уверен, что Левит за свои покупал билет в Тампере на самолет и в арену. Про Стакиса не знаю, тот может и сам покупал. Тоже был в самолете, мелькал постоянно в кадре

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jasmine 28.05.2023. 09.53

Rinkēvičs kā Latvijas sabiedriskais un politiskais darbinieks, politiķis viņš ļoti atgādina Zigfrīdu Annu Meierovicu, tikai vēl labāk. Lai veicas!

+3
-1
Atbildēt

2

  QAnon > Jasmine 28.05.2023. 11.24

  Nedomāju, ka latviešu valsts tēlam nāks par labu tas, ka ārzemniekiem pēc sarokošanās ar mūsu prezidentu nāksies apstrādāt rokas ar ūdeņraža peroksīdu, lai izvairītos no zarnu infekcijām, kas koprofāgiem ir ierasta lieta.
  Esmu pārliecinārs, ka neatkarīgi no balsošanas rezultāta, mēs ar skumjām atcerēsimies Levita prezidentūru, jo izrādījās, ka arī Pīlēns ir ne tēvs, bet kuce. Radio krustpunktā tas sāka pļūtīt par poļu un lietuviešu privilēģijām. Pazīstu daudzus lietuviešus un poļus. Tie visi ir integrēti latviešu sabiedrībā un viņiem nav vajadzīgas nekādas privilēģijas. Laikam viņš domāja dehumanizētos poļu un lietuviešu izcelsmes organismus, kuri pat nezin savu senču valodas, faktiski krievus. Ja viņš tiks preža krēslā būs Šlesera rokaspuisis un ne par kapeiku labāks, kā viņa konkurenti.
  Vēl pastāv variants, kā bija 1999. gadā, kad arī bija galīgi nepieņemami kandidāti un Putina vadītā kantora emisāri izvilka no piedurknes čekas viķirāni Freibergu.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Jasmine 29.05.2023. 22.04

  Nevajag noniecināt Meierovicu.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 26.05.2023. 04.40

Krievijas centrālajā TV, labākajā raidlaikā ir stundu garas pārraides (kukli nasļedņiki Tuttu), kurās izsmēja Makronu, B.Džonsonu, H.Klintoni, Baidenu…… un tagad arī Latvijas prezidentu E.Levitu. … … Raidījumu vada Marija Butina – ASV notiesātā un izraidītā Krievijas GRU darbone. … …
Ar savu profesionālo darbu E.Levits tā nokaitinājis PUTINISTUS, ka viņi dara visu, lai E.Levitu NEPĀRVĒLĒTU (nomelnojošā pārraide ielikta tieši pirms Latvijas prezidenta vēlēšanām – dēvējot Egilu Levitu par ķīmiķi no Hamburgas ar trim pasēm utt., kā to atstāsta LA.LV) …

+2
-1
Atbildēt

3

  QAnon > Andris Vītols 26.05.2023. 08.58

  Un tad? Arī par Putina kucēm: Freibergu, Zatļeru un Vējoni, krievijas propagandoni ir izteikušies neglaimojoši, bet Obama, kurš bija izlaizījis Putina anālās vagīnas katru kaktiņu, esot visas krievijas trepes piemīzis un visas lampiņas izskrūvējis un vispār viņš ir “čmo”.
  Piekrītu, atšķirībā no iepriekš minētiem neliešiem, Levits nav nodarījis nelabojamu ļaunumu Latvijas reputācijai. Prezidents Bērziņa kungs arī nav grāvis mūsu reputāciju, tikai viņam, atšķirībā no Levita nav LC darboņa noziedzīgās pagātnes.
  Neko Levits neizdarīja, lai realibitētos par savu darbību deviņdesmito gadu sākumā. Neierosināja atcelt LC un DPsaimņieks 1998. qadā pieņemto PL “0” variantu, neierosināja atcelt morālā invalīda, krievu militārista atvases Vējoņa, izmaiņas PL un Šlesera varzas ieviesto UA tirgošanu no krievijas iesūtītiem FSBešņikiem un bandītiem. Viņš neuzskatīja par vajadzību izteikties par pēdējo laiku lielāko valsts nozagšanas megaafēru, OIK atļauju tirgošanu noziedznieku firmām, pat nemēģināja izvērtēt čekistu publiski piesmietās Savicka apteksnes, Dombrovska. darbību premjera amatā, kas valstij nodarīja miljardus lielu skādi un mierīgi noskatījās, kā divi Covid afēristi un marodieri: Kariņš ar Pavļutu, taisa latviešu valsti par Fail State.
  Latvijai ir vajadzīgs Rīcības Prezidents, kāds bija Kārlis Ulmanis, kādi ASV bija Niksons, Reigans un Tramps, bet britiem Tečere, bet ne tāds, kurš klusi stūrītī nosēž atvēlētos četrus gadus un vismaz, paldies Dievam, nenodara ko ļaunu.

  +1
  -5
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 26.05.2023. 14.59

  Neierosināja atcelt LC un DPsaimņieks 1998. qadā pieņemto PL “0” variantu

  о Боже..человек уверен, что в Латвии нулевой вариант присуждения гражданства.. А я еще удивлялся тому, что он пишет..

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 26.05.2023. 17.29

  PL “0” variants nozīmē, ka katrs naidīgo asinskāro nelegāļu, WWII noziedznieku mantinieku, Latvijā piedzemdētais organisms automātiski saņem Latvijas pilsonību.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 26.05.2023. 10.54

  Так вот оно что на самом деле!
  В Латвии столько путинистов, даже среди латышей, да еще тайком смотрят российское ТВ, и поэтому только под влиянием пропаганды такое мнение о Левите!
  Ужас..как же латвийским политикам не повезло с народом((
  Я даже не знаю, что делать.. Может, попросить у Китая их разработки, поставить файервол, чтобы вообще интернет не заходил на Россию? Спутники глушить. Всех граждан обязать дома поставить легальную прослушку, чтобы спецслужбы выявляли тех, кто смотрит российское ТВ? И сразу после 1 нарушения депортация?

  И да, прав был Улманис..Тот первый.. Никакой демократии при таком бестолковом народе! Отменить все выборы нахрен! И ведь помогло же! Лучшие годы Латвии как раз после 1934. А от Молотова-Рибентропа теперь уже НАТО надежно защищает!

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 26.05.2023. 17.20

  Nevienai valdībai nav paveicies ar savu tautu, vienmēr kaut ko prasa, vienmēr ar kaut ko neapmierināta. Kā Putinam ir paveicies ar krieviem, nevienam vissaldākos sapņos nevarētu rādīties.
  Neapstrīdamas atziņas par krieviem:
  Русский народ всегда жил в унижении, но никогда не был оскорблён этим.
  Русские готовы покорно принять «смерть за Царя», умереть в предусмотренном Планом Путина Голодоморе, лишь бы хорошо жилось царям, боярам, опричникам, дворянам, прочей челяди и их потомкам.
  Путинский кризис уверенным шагом шествует по стране чекистов. Кремлядь уже не боится бунта своих рабов, поняв, что этот человекообразный материал будет умираться тихо и безропотно.
  Русскому народу нужнее всего церковь, кнут и тюрьма.
  А свобода? А зачем россиянцам свобода? Если овощ вырвать с грядки, то его надо быстро съесть, иначе пропадет. Так что свобода вам не нужна. Вы же овощи. И «Майдана» у овощей не бывает.
  Россиянцы упустили свой шанс стать людьми. Но зато, довольно захрюкав, приготовились получать помои из вороватых рученок недомерка-педофила пожизненно.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 26.05.2023. 12.31

  Mans komentārs bija par KREMĻA TV “produktu”, kuru es pat ieteiktu parādīt LTV ar komentāru (neteicu, ka būtu jāaizliedz rādīt). … … Es rakstīju par Krievijas “putinistiem”, bet te piesakās vēl viens – ar Latvijas pasi (kā pats rakstīja, ka esot pilsonis). … … Ne jau tautība, izcelsme ir būtiska, bet cilvēka attieksme pret Ukrainas, Latvijas… okupāciju, Krievijas agresijas pret Ukrainu neatzīšana. …

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Andris Vītols 26.05.2023. 14.53

  Ar savu profesionālo darbu E.Levits tā nokaitinājis PUTINISTUS, ka viņi dara visu, lai E.Levitu NEPĀRVĒLĒTU

  То есть российкие путинисты, смотря российское ТВ, могут влиять на неизбрание президента другой страны???
  Уважаемый наглый врун, вы не соизволили бы предоставить доказательства, например, мои слова, цитаты, по которым бы можно было судить, что я путинист?
  Или вы уже настолько отупели от своей русофобии, что сам текст на русском и факт критики Левита является для вас признаком именно путиниста?

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  QAnon > kolpants 26.05.2023. 17.43

  Rusofobija ir kas līdzīgs koprofobijai, akarafobijai, thanatofobijai, leprofobijai un kā izteicās viens ļoti cienījams cilvēks:
  Русофобия – это антифашизм XXI века!
  Каким образом Россия сумела родить из себя безумного маньяка, патологического убийцу и садиста, уголовника в самом буквальном смысле слова – родить, вручить ему абсолютную политическую власть и дать карт-бланш на любые авантюры и преступления, которые в конце концов поставили не только его лично, а и всю страну, весь народ, даже всю ее многовековую культуру вне закона в мире?
  Несомненно, этот человек, будучи каким-то дьявольским соединением всех возможных пороков без единой не то что добродетели, а просто человеческой черты (даже у Гитлера можно найти что-то человеческое – но не у него!), оказался удивительно созвучен тому, что условно можно назвать «национальной душой», в том смысле, что его личные комплексы маленького, злобного, мстительного, обделенного в детстве человечка срезонировали с комплексами коллективного бессознательного. Поколения чекистов, вертухаев, гопников, урок произвели наконец конденсат чистого Зла, каким мы видим сейчас этого человека и это общество, в котором он оказался возможен.
  Теперь уже ничего невозможно откатить назад и поправить. Россия сама себя назначила на роль главного врага человечества и в этой роли утверждена. На наших глазах стремительно разворачивается самоубийство целой цивилизации – и остается только молиться, чтобы она не утащила за собой всю планету в ядерном огне.
  Павел Шехтман

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > kolpants 26.05.2023. 19.07

  Būs Jums jāpiekrīt, ka man nav pierādījumu, ka esat tieši Putina atbalstītājs (putinists). … Pareizāk teikt rašisti – nevis putinisti. …
  Es NEZINU, vai Jūs esat krievs, ebrejs, gruzīns, baltkrievs, latvietis utt. … … Secīgi es izteicu viedokli par “kolpantu” , kurš raksta krieviski, lasa latviski. … Es te krievus (un citas tautības) NEAIZSKĀRU, tāpēc nav pamata Jūsu pārmetumiem. … Ja es nosodu Krievijas agresiju, rašistus, tad tas NENOZĪMĒ, ka “uzbrūku” Latvijas krieviem tautības dēļ. … … Rašisti, putinisti ir tikai tie, kuri aizstāv Krievijas agresiju, slepkavības. … …
  Ne jau valoda nosaka manu attieksmi pret Jums, bet tikai rakstītā SATURS. … … Es iebilstu pret apmelošanu, pazemošanu, nevis pret pamatotu kritiku (tajā skaitā arī E.Levita). … Par to ”putinists” atvainojos, turpmāk teikšu ”rašists”. … …

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 26.05.2023. 14.55

  И еще раз повторю- кто вы ТАКОЙ ХРЕН, чтобы я был обязан перед вами отчитываться и докладывать, как я отношусь к Путину, Украине и оккупации?
  Вы уже совсем охренели? Может уже начнете на улицах останавливать русских и требовать вам ответить?
  Да вы сами откровенный тайный путинист! Именно вы делаете все, чтобы толкать русских Латвии в объятия Путина. Чтобы показать русским Латвии, что они ВСЕГДА будут чужие, что их ВСЕГДА будут подозревать в симпатиях к Путину. Именно для этого вы тут занимаетесь откровенной ложью, обвиняя в путинизме.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 26.05.2023. 20.19

  Jāpiekrīt Jums, ka man nav tiesību pieprasīt Jums ”atskaitīties”, ” докладывать” – par Jūsu attieksmi pret -” Путину, Украине и оккупации”- .. … … Bet mēs esam vienā ”debašu telpā”, kur cilvēka cieņu neaizskarošā veidā drīkstam izteikt savu viedokli, drīkstam cita viedokli apstrīdēt, uzdot viens otram jautājumus, iebilst utt. … …
  Man ir tiesības izteikt viedokli par Jūsu rakstīto (un par viedokļa nepaušanu). …… Man ir tiesības lūgt Jums paskaidrot (precizēt), ko tieši es SAMELOJU ? … …Man ir tiesības lūgt Jums paskaidrot šo teikumu -” Да вы сами откровенный тайный путинист!”- (vienlaicīgi ”atklāts” un ”slepens” putinists?) … …
  Tad par ko liecina Krievijas agresijas pret Ukrainu neatzīšana ??? … Ar kādu VĀRDU TO NOSAUKT ??? (ja ne ”rašisms”, tad kas? )….. …
  Varbūt pievienojaties tiem miljoniem krievu (ja esat krievs), kuri nosoda Krievijas agresiju ! … …

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 29.05.2023. 15.14

  Обозвать путинистом, рашистом, кремлином, не предоставив ни одного доказательства в виде цитаты – это cieņu neaizskarošā veidā drīkstam izteikt savu viedokli?
  Вы издеваетесь? Или решили, что вы тут в режиме Бога?

  Man ir tiesības lūgt Jums paskaidrot (precizēt), ko tieši es SAMELOJU-
  пожалуйста-где мои фразы, из которых можно сделать вывод, что я рашист?

  Man ir tiesības lūgt Jums paskaidrot šo teikumu -” Да вы сами откровенный тайный путинист!”
  И еще пожалуйста -вы своими высказываниями без каких либо доказательств обвиняете меня и многих русских из Латвии, что мы рашисты, путинисты. То есть насаждаете упорное мнение, что и многие латыши так считают. То есть льете воду на мельницу Путина и прочих, которые утверждают “вы, русские, никогда не будете своими в Латвии, сколь лояльны вы не были бы. Чуть что в мире, вы тут же будете обвинены, исходя из этнической принадлежности.. И вы будете постоянно должны доказывать свою лояльность, находиться в позиции презумпции виновности.” И вы, уважаемый, своими текстами полностью отвечаете этой логике. Из чего делаю вывод-вы сознательный тайный путинист, цель которого настраивать латышей против русских, и русских-против латышей.

  ЧТо касается Левита – я считаю, он слабейший президент Латвии. Который ничего не сделал для единения народа Латвии, а только для разъединения. И даже его попытки провести Селию как отдельный регион-это чистейшее дробление латышей и создание 5 региона.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > kolpants 29.05.2023. 20.12

  Par ko liecina Krievijas agresijas pret Ukrainu neatzīšana ??? … Ar kādu VĀRDU TO NOSAUKT ??? (ja ne ”rašisms”, tad kas? )….. …
  Varbūt pievienojaties tiem miljoniem krievu (ja esat krievs), kuri nosoda Krievijas agresiju (arī Ņevzorovs un citi) ! … … Latvijai lojājie nosoda tūkstošiem ukraiņu slepkavošanu (neatkarīgi no tautības). … Rašisti izliekas to slepkavošanu neredzam. … … Jums jāizdara izvēle PAŠAM !!! … … Ar faktiem Jūs pārliecināt ir bezcerīgi, jo tas ir ”ticības” jautājums. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 31.05.2023. 16.16

  Par ko liecina Krievijas agresijas pret Ukrainu neatzīšana ??? … Ar kādu VĀRDU TO NOSAUKT ??? (ja ne ”rašisms”, tad kas? )

  Фу, фу, как мелко переиначивать как самому удобно. Многое говорит о вашем уровне. Я сказал, что не обязан вам отчитываться о своей позиции! И не верю, что вы не поняли, что это две больших разницы:
  1 не признавать агрессией,
  2. просто не озвучивать свою точку зрения, каковой бы она не была.
  Только увольте от дешевой демагогии “раз не сказал свое мнение, значит, не признал агрессию”
  И да, кстати, я в одном из комментариев к другим статьям как раз вам и написал свое отношение. Теперь не уверен, что вы не заметили. Возможно, заметили, а тут на публику играете “мы, наше величество, желаем знать, и требуем отвечать каждый раз, когда этого наше величество пожелает”. С трона слезьте, а то натрете..

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 01.06.2023. 04.16

  -”И да, кстати, я в одном из комментариев к другим статьям как раз вам и написал свое отношение. Теперь не уверен, что вы не заметили.”- … … … Es neievēroju tādu man adresētu komentāru, bet norādiet ”IR” numuru, datumu – varu apskatīties arhīvā. … … Vispār Jūsu -”точку зрения”- pauž Jūsu komentāru SATURS. … … Cik var lamāt ”rietumus”, bet vienlaicīgi uz ”rietumu” skolām sūtīt bērnus, pirkt villas (Solovjovs u.c.) utt. … …
  Ja Latvijā Jums viss slikti (prezidenti, likumi utt. … ), tad kāpēc nebrauc prom ??? … E.Levits Jums -” ничего не сделал для единения народа Латвии, а только для разъединения”- (kas viņam bija JĀDARA ???) … … Kāpēc daudzi pameta Krieviju un gribēja doties uz Latviju (nevis otrādi). … Atkal Latvija esot slikta, jo visus ”nelaiž iekšā”. … … Kā tad dēvēt tos, kuri savu viedokli -”точку зрения”- nepauž, bet sūdzās un apmelo ukraiņus, latviešus ??? … … … Beidziet MELOT – (vispirms PATS SEV) !!! … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 31.05.2023. 13.37

  Katrs krievs, kurš nenosoda Staļina sarīkoto drausmīgo WWII un krievu necilvēku pastrādātās zvērības, viennozīmīgi ir rašists. Tādus, kas nebūtu kolektīvais staļins un kolektīvais putins, es jau sen pat divus tādus krievus vairs nezinu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 25.05.2023. 23.35

Teicams kandidāts

+4
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam