Krāšņais praida pušķis ar bitēm 12

Komentāri (12)

Sskaisle pirms 2 stundām

Nē, to nu galīgi nevarēja paredzēt, ka pie Brīvības pieminekļa atnāks vairāk par simt cilvēkiem un „nokārs” internetu. Atnāca ap 30 000, un katrs otrais gribēja nosūtīt radiem un draugiem foto ar šo notikumu. Tāpēc, raugi, Latvijas Televīzija nespēja nodrošināt tiešraidi, lai visa Latvija varētu izbaudīt nebijušu notikumu – mūsu hokejistu sagaidīšanu, kas bija viens no pēdējo gadu patriotiskākajiem notikumiem. Bet PTS (pārvietojamā televīzija stacija), redz, izmaksātu pārāk dārgi, un tur vēl vadi jāvelk, jāizkārto tehnika, tur ir režisors un skaņu cilvēki… Taču nebēdājiet, mīlīši: tūlīt būs praids, un gan jau sabiedriskajā TV redzēsim visu bez misēkļiem. Jo tāda mums tā sabiedrība, un tādas prioritātes. Kāds tur vēl patriotisms.
– Elita Veidemane

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle pirms 3 stundām

nu piemērs – tante raud – kardiogramma pēc gada !!!
geji dejos – priecāsies – tantes un onkuļi mirst un mirs nost –

beidziet – nu tas ir tik zemiski pretīgi, ka godavārds – man būtu vienalga ka kāds tur brēc , ka man neļauj precēties tā kā es gribu, bet man nav vienalga, kad mirst bērni, mirst veci cilvēki un ka precēties gribošiem tas ir pei kājas ….

man tas nav pieņemami un šķiet amorāli

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/ka-labak-dziivot/arste-par-sevi-ir-jarupejas-tad-nebus-jasatraucas-par-sirds-mazs.a177066/

0
0
Atbildēt

0

QAnon 29.05.2023. 13.29

Pederastu izrādīšanās ir smags noziegums pret bērniem par ko ķirurģiskā kastrācija būtu adekvāts sods. Noteikti daudzi būtu par radikālākiem mēriem, bet tā kā dzīvojam humānisma laikmetā, ar kastrāciju kā prevenciju vajadzētu pietikt. Tādu pat sodu ir pelnījuši visi pederastijas sludinātāji. Ja kādu fizisko, garīgo un morālo kropļu darbības lielai sabiedrības daļai izsauc pretīguma sajūtu, tā ir diskriminācija. Es ļoti ceru, ka Ungārijas tēvi paturēs prātā Kariņa uzbrukumu Ungārijai par to, kā tā negrib atdos savus dēlus pederastiem sakropļošanai.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.05.2023. 07.53

Un vēlreiz – uzskatu, ka praidisti un lgtb un JV kā viņu aktīvākie politiskie atbalstītāji ir patiešām egositiska, nedemokrātiska, apzināti manipulatīva sabiedrības daļa.

Lūk, šā gada Ievas stāsti nr10 – Aivita Putniņa – LU asociētā profesore ir pirmā!!!!, kura skaidri un gaiši pasaka, ka Latvijā visdiskriminētākā sabiedribas daļa ir seniori. Un tā problēma nav viekārši, ka seniori ir aizmirsti un nicināti, bet ka valsts !!!! apzināti seniorus izslēdz atslēdz no valsts pieejamības . Nu es vēl neskaitos un patiesībā vēl ilgi neskaitīšos seniore, kaut gan man sāk sirmot mati, bet arī man nav pieejami didgitālie pakalpojumi. Un divu iemeslu dēļ – man nav digitālie rīki un man trūkst, ir ļoti ierobežotas digitālās prasmes zināšanas. Es uzmācos kolēģiem, es uzmācos radiem un draugiem , lai man palīdz. Bet – ko darīt tiem, kam nav kam uzmākties?
Kā bija pandēmijā, kad bibliotēkas kur vismaz teorētiski bija jābūt interneta pieejamībai, bija slēgtas?

Un katru reizi , kad prezis levits, vai JV vadoņi brēc , ka geju tiesības tiek ierobežotas, man dusmās spalva sacceļas , jo geji piecelsies un aizbrauks uz laimīgām zemēm, kamēr seniori nomirs ciešanās un mokās vārda vistiešākajā nozīmē.

Tāpēc, lai praidisti dejo un svin un brēc , bet es to uzskatu par liekulību. Par otrā plāna aktualitāti, jo valsts ierobežo daudz lielākas sabiedrības daļas tiesības.

Tā es domāju un patiesībā tās atceltās darba dienas dēļ esmu kā no laivas izmesta.

+2
0
Atbildēt

1

  ligapiga > Sskaisle 29.05.2023. 23.21

  LGBT pārstāvji ir arī senioru vidū.
  Varbūt beidziet uzmākties kolēģiem, radiem un draugiem ar digitālās palīdzības lūgumiem un paņemiet pauzīti no mužīgā nabadziņa meklēšanas un visu problēmu kopā miksēšanas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > liga_pilaga 30.05.2023. 08.15

  Varbūt tomēr nē?! Tavi praidisti lēkās un priecāsies
  Es rakstīju komentāros, uzrakstīju iesniegumus RD , bet nekas nav mainījies, ja senioram nav pieejams dators, internets un nav prasmes, viņam nav elementāri pieejami sociālie pakalpojumi. VSAA konsultācijai var pieteikties tikai telefoniski, bet telefonu nr ir tikai internetā.
  Nu bet – jo mazāk senioru, jo mazāk problēmu. Tik vien ciniski.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.05.2023. 13.38

Kad bija skolotāju un mediķu streiki, tad ne valsts prezidents levits, ne RD vadītājs staķis nekomentēja streikus un ar tiem saistītās milzu problēmas – bet kad atvēra kādu tur geju bāru skapis – tad staķis bija klāt ar milzu kukuli un šampi un levits arī priecīgs ziņoja, ka situācija valstī uzlabojoties

Tas, ka Stambulas ratificēšanas pretiniekus valdošā koalīcija atļaujas valsts medijos – LR un LTV1 nodēvēt par kremlioniem – nu tas ir – vells , ka gribas to bezkaunīgo krievu vārdu lietot . Brēc, ka konvenciju vajagot, lai mazinātu vardarbību un paši terorizē sabiedrību ar draudiem atcelt dzimumus.

Nu godīgi sakot …. skumji un bezcerīgi. Satiku vienu dāmu – viņa strādā skolā – nu es nenocietos un saku, nu labi, tev vismaz garāks atvaļinājums – viņa saka, ka nē – ka visiem jābūt skolās vai savās vai citās, kur eksāmenus pieņem, bet atvaļinājums tāds pats kā visiem un ka tā tikai politiķu rīdīšana pret skolotājiem.

Nu tādi esam …

+2
-1
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 29.05.2023. 12.32

  Tas, ka Stambulas ratificēšanas pretiniekus valdošā koalīcija atļaujas valsts medijos – LR un LTV1 nodēvēt par kremlioniem – nu tas ir – vells , ka gribas to bezkaunīgo krievu vārdu lietot

  а что ж вы хотели. Вы сами лично и виноваты, что теперь все, что не нравится, можно объявлять “это только кремлины и путинисты против”. Так что теперь не нойте, что этот аргумент и против вас прилетел.
  Судя по тому, как все раскручивается, будет как в притче “вначале не за мной пришли, и потом не за мной и я молчал. А когда пришли за мной, уже и некому сказать за меня было”.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 29.05.2023. 18.41

  Tā ir. Vispirms tika iznīcināti visi nopietnākie Putina pretinieki sākot ar Starovoitovu, kura atteicās piesildīt Putinu, kad tas par pedofīliju bija patriekts no KGB. Putins apzināti izgāza Sobčaku vēlēšanās, sarīkoja viņa tiesāšanu un beigās noslepkavoja, nevarēdams piedot apkaunojošo portfeļa nēsāšanu. Tika noslepkavoti žurnālists Boroviks un FSBešņiks Litviņenko, kuri pētīja Putina pederastisko pagātni un būtību. Tad pienāca kārta mērenai opozīcijai, kas visi, kuri neaizmuka vai netika nogalināti, sēž cietumā. Bez šaubām, ja Ukraina tuvākā laikā nenotīrīs krieviju no pasaules kartes, pienāks kārta arī tādiem galējiem fašistiskiem izdzimteņiem, kā Nariškins, Volodins, Matvijenko par to, ka nepietiekoši skaļi applaudēja savam barvedim.
  Katram krievam būtu ieteicams padomāt, kā beidza Jagoda un Ježovs, kaut arī vēl baisākus sadistus viskrieviskākam necilvēkam Staļinam grūti bija sameklēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.05.2023. 06.09

Nesen lasīju, ka lgtb sūta kādiem tur centriem informāciju, cik ļoti viņus te mokaun tāpēc pasaules reitingos Latvija ir homofobu lielzeme.
Vienlaicīgi – mums bija ministre no lgtb, tagad ir ministrs no skapja un arī prezidenta kandidāts.

Valsts !!!! finansē lgtb , bet kavējas ar Ģimenes pasākumu finansēšanu.

Valsts – t.i.- JV pieprasa ratificēt Stambulas konv. , bet neprasa atsaukt melus par geju dedzināšanu.

Par 101% kā okupācijas laikos. Uzkurināt naidu un netaisnīgumu, kultivēt naidnieka tēlu, kas jāapkaro. Okupantiem tie bija buržuāziskie nacionālisti, šodienas varnešiem- tradicionālās ģimenes un bioloģiskais dzimums ir apkarošanas objekts.

Negodīgi, netaisnīgi un bīstami. Iznīcināt var visādi, kā mēs zinām.

+2
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 25.05.2023. 06.14

  Valsts nenovērš, bet tieši padziļina sociālo nevienlīdzību, kas praktiski nozīmē, ka valsts rada apstākļus vardarbības izplatībai.

  Algas palielināja prezim un ministriem, bet policistiem, policijai resursu nav, tiesnešu mums vairāk kā zvaigznes virs Rīgas, bet tiesiskuma mazāk kā ūdens Sahārā.

  Jā un ja noticam lgtb propagandai, tad kremlinu Latvijā vairāk kā nekremlinu.

  Nu tā – neforši.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.05.2023. 06.03

Lasīju valsts finansēto sabiedrisko mediju mājas lapā, ka Tradicionālo ģimeņu dienās Daugavpilī daļa daugavpiliešu tikuši diskriminēti. Proti – seksuālās minoritātes un vientuļie , jeb kā lsm.lv raksta – solovecāki.

Tāds propagandas šāviens mani nošokēja, jo neviena praida dēļ nekad neesmu jutusies diskriminēta. Jā man nav pieņemams praida formāts, nav pieņemama tā ciniskā melīgā propaganda, ka Latvijā nu zvērīgi moca un dedzina lgtb kopienas cilvēkus, bet – man ir izvēles brīvība praidu neapmeklēt un viņu idejas pieņemt zināšanai un tikai.

Kāpēc Tradicionālo ģimeņu dēļ lgtb un solovecāki jūtas diskriminēti? Vai tā ir mana kļūda, ka praida dēļ nejūtu diskrimināciju?

Ar meliem un manipulācijām var daudz izdarīt, bet ne ar mani.

+2
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: